این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  حاشیه سفر قالیباف به ترکیه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  حاشیه سفر قالیباف به ترکیه را از این سایت دریافت کنید.

  واکنش نزدیکان قالیباف به سفر حاشیه ساز خانواده او به ترکیه

  موضوع سفر برخی از اعضای خانواده قالیباف به ترکیه که بنابر شواهد بر خلاف نظر رئیس مجلس انجام شده بود دستاویز دروغ پردازی مخالفان وی قرار گرفت.

  مجموع نظرات: ۸۰

  پنجشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۴

  ۳ نفر

  واکنش نزدیکان قالیباف به سفر حاشیه ساز خانواده او به ترکیه | موضوع خرید سیسمونی ساخته ذهن مخالفان است

  موضوع سفر برخی از اعضای خانواده قالیباف به ترکیه که بنابر شواهد بر خلاف نظر رئیس مجلس انجام شده بود دستاویز دروغ پردازی مخالفان وی قرار گرفت.

  به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، به دنبال سفر قابل انتقاد برخی از اعضای خانواده قالیباف به ترکیه، برخی هدف این سفر را خرید سیسمونی برای نوه وی اعلام و تلاش کردند با مقایسه آن با اظهارات قبلی رئیس مجلس در نقد خرید خارجی، این موضوع را برجسته کنند.

  در همین رابطه یکی از نزدیکان قالیباف گفت: موضوع خرید سیسمونی به هیچ عنوان صحت ندارد و ساخته ذهن مخالفان است.

  وی افزود: امروز حتی اگر کسی به دنبال تجملات هم باشد بهترین برندهای خارجی در تهران قابل دسترسی است و برای تهیه سیسمونی نیازی به سفر به ترکیه نیست.

  مدیر روابط عمومی معراج نیز در پاسخ به این سوال که اضافه بار این مسافران چقدر بوده است، توضیح داد که بررسی صورت گرفته نشان داد این مسافران اضافه باری نداشته اند.

  وی در پاسخ به این سوال که اگر اضافه باری نبوده پس درگیری بین این مسافران و متصدی پذیرش مسافر برسر چه بوده است، گفت: هیچ درگیری بین این مسافران و مسئول پذیرش وجود نداشته است.

  پیشتر اعلام شده بود در درگیری خانواده قالیباف با متصدی پذیرش مسافر به علت اضافه بار، برخی مسافران متوجه هویت آنها می شوند و از آنها عکس می‌گیرند که به نظر می رسد این سناریوسازی برای طبیعی جلوه دادن نشر  خبر صورت گرفته باشد .

  کد خبر 671347

  برچسب‌ها

  محمد باقر قالیباف خبر ویژه

  در همین زمینه

  پشت‌ پرده عملیات پیچیده جنجال سفر خانواده قالیباف به ترکیه | هدف فقط قالیباف است؟

  نظر شما

  نظر شما نظرات

  نظرات منتشر شده: 10

  نظرات در صف انتشار: 8

  نظرات غیرقابل انتشار: 62

  کیوان ۱۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

  44 7 پاسخ

  به یزدان که گر ما خرد داشتیم، کجا این سرانجام بد داشتیم،

  ۱۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ 39 2 پاسخ

  بابا اینهمه بار تو تصویر اضافه نبوده؟

  ناشناس ۱۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

  49 3 پاسخ

  انگارحمایت ازتولیدات داخلی فقط مربوط به مردم عادیه وشامل رئیس مجلس نمیشه

  ۱۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ 53 7 پاسخ

  بزرگترین عیب آن است که آنچه را که مانند آن در خود توست عیب بشماری.( امام علی علیه السلام) این عیبی است که خود آقای قالیباف از دیگران می گرفت.پس اسم خودتون رو انقلابی نگذارید لطفا.

  رزاق ۱۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

  41 5 پاسخ

  قالیباف 28 میلیون تومان بیشتر تو حسابش نداره . چطوری رفته ترکیه ؟ اگر بر حق باشید پیام من را منتشر می کنید و اگر بر حق نباشید پیام من را پاک می کنید.

  علی ۱۳:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

  17 8

  آها گردش مالی خودشو بقیه اعضای خانوادش رو ب تو نشون داده؟

  ۱۳:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ 33 4 پاسخ

  اصلا سوال وپرسش این نیست که چرا برای خرید یا زایمان یا خرید خانه به خارج سفر میشه هر کسی دوست داره بهترین رو بخره یا گردش کنه این که ایرادی بهش نیست ولی سوال واعتراض مردم به شعار های انقلابی وتظاهر به ساده زیستی وهمرنگ بودن مردم است الان برای مردم این دیگه قطعی شده که مسولین ودولتی ها مدیران وبقیه برای جا ومقام ومنصب پاچه خواری میکنند وفریب میدهند انقلاب ومروم را الان همه متوجه شدن اگر به جای وصل نشی اموراتت نمیگذره نامه ها وامضا ها انجام نمیگیره الان همه دارند نقش بازی میکنند به نحو احسن فقط خدا میداند وبس تاریخ ایران شاید تا الان زیاد خ اندنی وجالب نبود ولی از این دهه بسیار جالب وخواندنیست زیراتاریخ قدیم را اکثرا میدانستند ولی این تاریخ به طرز موزیانه ای پوشش داده شده

  ناشناس ۱۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

  34 2 پاسخ

  خیلی جالبه.خود پسر آقای فالیباف این موضوع رو تایید کردن.اون وقت شمت تکذیب میکنید.🤨🤨🤨

  مستضعف ۱۸:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

  23 1 پاسخ

  سالهاست این رفتار وجودداره منتهی بعضی وقتها بعضیهاش فاش ودیده میشه.

  امین ۲۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۱

  20 1 پاسخ

  در این کشور روش حل مساله انکار یا پاک کردن صورت مساله است.

  منبع : www.hamshahrionline.ir

  ادامه حاشیه‌های سفر خانواده قالیباف به ترکیه/«درد» ماجرای دختر صفدرحسینی و دختر رئیس مجلس

  روز گذشته چند مسافر استانبول از بروز مشکل یک خانواده با متصدی فرودگاه، فیلم و عکس‌هایی برای فعالان فضای مجازی می‌فرستند که گویی به علت حجم بالای بار به مشکل برخوردند. ادعای فعالان فضای مجازی در ساعات اول این بود که خانواده نامبرده، خانواده محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی است.

  ادامه حاشیه‌های سفر خانواده قالیباف به ترکیه/«درد» ماجرای دختر صفدرحسینی و دختر رئیس مجلس

  کدخبر: 490055 ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۰

  روز گذشته چند مسافر استانبول از بروز مشکل یک خانواده با متصدی فرودگاه، فیلم و عکس‌هایی برای فعالان فضای مجازی می‌فرستند که گویی به علت حجم بالای بار به مشکل برخوردند. ادعای فعالان فضای مجازی در ساعات اول این بود که خانواده نامبرده، خانواده محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی است.

  به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، قالیباف اردیبهشت ۱۳۹۶ در مناظره با حسن روحانی گفته بود:« شما ببینید وزیر آموزش و پرورش ما می‌رود از ایتالیا لباس بچه می‌آورد؛ مردم، شما فکر کرده‌اید اقتصاد ما درست می‌شود؟ هرگز! درد اینجاست که ما می‌گوییم به نقل از آقای جهانگیری دختر وزیر بیکار و مظلوم است و می‌رود این کار را انجام می‌دهد؛ بقیه مردم بیچاره چکار کنند؟ تکلیف آن‌ها چیست؟».

  روز گذشته چند مسافر استانبول از بروز مشکل یک خانواده با متصدی فرودگاه، فیلم و عکس‌هایی برای فعالان فضای مجازی می‌فرستند که گویی به علت حجم بالای بار به مشکل برخوردند. ادعای فعالان فضای مجازی در ساعات اول این بود که خانواده نامبرده، خانواده محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی است؛ ادعایی که تنها چند ساعت بعد توسط الیاس قالیباف، پسر محمدباقر قالیباف تأیید شد.

  به‌ گفته چند کاربر توییتری زهرا مشیر، همسر رئیس مجلس شورای اسلامی، مریم قالیباف (دختر رئیس مجلس) و همسرش؛ امیررضا بحیرایی با مقداری بار از ترکیه با متصدی فرودگاه در حال صحبت بودند و احتمالا این خانواده برای خرید سیسمونی به ترکیه سفر کرده بودند. به نظر می‌رسد نو رسیده‌ای در شرف قدم گذاشتن به خانواده آقای قالیباف است.

  حالا الیاس قالیباف در اینستاگرامش متنی را منتشر کرده که در عین عذرخواهی از مردم ایران، ادعای کاربران توییتری را نقض کرده است. الیاس قالیباف نوشته که:

  « آن‌ها برای خرید سیسمونی به ترکیه نرفته بودند و ناراستی‌ها و بزرگنمایی‌هایی در متن‌‎های منتشر شده وجود دارد، اما به هر صورت انجام این سفر خطایی نابخشودنی است.»

  محمدباقر قالیباف زمانی اردیبهشت ۱۳۹۶ در مناظره با حسن روحانی گفته بود: « قاچاق کالا و ارز امروز بیشترین مشکل را برای ما ایجاد کرده است؛ ما دست تجار را می‌بوسیم، ولی شما ببینید وزیر آموزش و پرورش ما می‌رود از ایتالیا لباس بچه می‌آورد؛ مردم، شما فکر کرده‌اید اقتصاد ما درست می‌شود؟ هرگز! درد اینجاست که ما می‌گوییم به نقل از آقای جهانگیری دختر وزیر بیکار و مظلوم است و می‌رود این کار را انجام می‌دهد؛ بقیه مردم بیچاره چکار کنند؟ تکلیف آن‌ها چیست؟ آیا آن‌ها می‌توانند اینکار را انجام بدهند؟»

  این اظهارات در آن زمان کاملا مردمی و انقلابی بود اما وقتی همین اظهارات از سوی دیگران در فضای مجازی گفته می‌شود، الیاس قالیباف آن را سخنان «ضدانقلابـ» و «بدخواهان» تعبیر می کند؛ او نوشته است: «سفر به ترکیه به امید و اعتماد مردم ضربه می‌زند و زبان ضد انقلاب و بدخواهان را دراز می‌کند.»

  وی سفر خواهر و دامادشان به ترکیه را "مخالف مشی و مرام پدرش" دانسته و گفته که خطای فرزند را پای پدر ننویسید. این کار از قبل مورد مخالفت پدر بود ولی متأسفانه نادیده گرفته شد." فرزند خلف پدر همچنین در مطلبش از مردم ایران عذرخواهی کرده و از خانواده‌اش هم خواسته که از مردم عذرخواهی کنند.

  همچنین بخوانید

  کنایه رقیب انتخاباتی قالیباف به سفر خانواده‌اش به ترکیه/ قالیباف بی اطلاع است/ معاونش هم در…

  واکنش فرزند شهید صیادشیرازی به سفر خانواده قالیباف به ترکیه با هشتگ خطای نابخشودنی

  انتقاد قالیباف از وزیر روحانی برای خرید لباس بچه از ایتالیا+ فیلم

  واکنش عباس عبدی به سفر جنجالی خانواده قالیباف:

  رئیس مجلس

  سفر خانواده قالیباف به ترکیه

  سفر دختر قالیباف به ترکیه

  منبع: ايسنا

  ۰ این مطلب برایتان مفید است؟

  منبع : www.eghtesadnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید