این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  حسن زرین جویی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  حسن زرین جویی را از این سایت دریافت کنید.

  معترضان چه بر سر «حسین زرین‌جویی» آوردند؟+ عکس

  ماجرای حسین زرینجویی آنقدرتلخ است که شایدبعدها با حسرت برای دیگران تعریف کنیم؛ طنزپردازلرستانی که به دلیل عدم همراهی باافرادبه ظاهر معترض بارهامورد تهدید، فحاشی و حتی تخریب اموالش قرار گرفت.

  مشرق نیوز

  پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - Nov 24 2022

  کد خبر 1438885

  تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵

  ۷۴ نظر چاپ سیاست

  معترضان چه بر سر «حسین زرین‌جویی» آوردند؟+ عکس

  ماجرای حسین زرینجویی آنقدرتلخ است که شایدبعدها با حسرت برای دیگران تعریف کنیم؛ طنزپردازلرستانی که به دلیل عدم همراهی باافرادبه ظاهر معترض بارهامورد تهدید، فحاشی و حتی تخریب اموالش قرار گرفت.

  به گزارش مشرق، ماجرای آشوب‌های رخ داده در کشور از ابتدای مهرماه تا کنون روندی پرشتاب از نشر گسترده نفرت، زورگویی و ارعاب و برخوردهای خشونت آمیز از سوی برخی معترضین را پیش چشم مردم ایران گذاشت؛ از هشتک های زورکی تا اعتصاب‌های اجباری و برخوردهای رفتاری و کلامی دیکتاتورمابانه برای جلوگیری از اظهار نظر آزادانه افراد گرفته تا امروز که افراد را آنقدر در تنگنا و بایکوت قرار داده‌اند که یا به ناامیدی محض روی آورند و یا مثل ماجرای «حسین زرینجویی» به مرگ منتهی شود.

  همه قربانیان موج فحاشی و فشار روانی مدعیان آزادی

  «حسین زرینجویی» تنها یکی از قربانیان منطق زورگویی و فحاشی معترضان و آشوبگران است؛ کسی که به دلیل امتناع از همراهی با آشوبگران در تنگنا و فشار رفتارهای غیرانسانی این به ظاهر معترضان قرار گرفت.

  ارعاب با چاشنی فحاشی و توهین از سوی معترض‌ها ابتدا گریبان گیر فعالان فضای مجازی شد و حق انتشار هرگونه مطلب خارج از چارچوب اعتراضی این جریان را از آنان گرفت و سپس مشاغل و کسب و کارها در بستر اینستاگرام را به تعطیلی کشاند؛ در ادامه این جریان برای همه افراد حد و مرز تعیین کرد تا جایی که برای پذیرش همراهی افراد با ظاهر و پوشش متفاوت هم شرط بی حجابی اجباری را گذاشت و در نمود خیابانی آن هم چادر از سر زنان کشیده شد.

  فضای خفقان و دیکتاتوری حاکم بر اینستاگرام که با استدلال‌های بی اساس و غیرمنطقی همچون «هیچ چیز نباید عادی شود»، شکل گرفت به ادامه تعطیلی اجباری پیج‌های کسب و کار دامن زد تا جایی که اگر صاحبان کسب و کار به فعالیت و کسب درآمد مشغول می‌شدند با انواع فحاشی و توهین و از دست رفتن اکانت‌های کاربری خود از سوی برخی معترضان مواجه می‌شدند...

  نزدیک ترین موج این رفتارهای دیکتاتور گونه افرادی که شعار آزادی می‌دادند را در هفته گذشته در سطح بازارها دیدیم، آنجا که آشوبگران با تهدید کسبه و بازاریان در برخی شهرها تعطیلی اجباری را برای صاحبان این کسب و کارها رقم زدند و بعد این اجبار را با شکل دروغین اعتصاب خودخواسته و با استفاده از بوق‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای خود به خورد مخاطب دادند.

  در روزهای اخیر هم استمرار این موج نفرت پراکنی، زورگویی و ارعاب را در مهاباد می‌بینیم، آنجا که آتش به جان زندگی و خانه افراد می‌زنند تا از آنان حمایت اجباری بگیرند!

  «حسین زرینجویی» یکی از بازیگران و طنزپردازان لرستانی و فعال اینستاگرامی بود که از ابتدای این اعتراضات و آشوب‌ها مورد هجمه بی امان دیگر فعالان فضای مجازی قرار گرفت؛ زرینجویی در پیام‌هایی که به یکی از دوستان خود داده صراحتاً بیان کرده است که از طریق اکانت‌های خارجی و داخلی به طور مدام مورد فحاشی و توهین قرار می‌گرفته است و پیج وی نیز با حمله‌های ریپورتی افراد از دست رفته است؛ برخی نیز از ماجرای حمله افراد به ظاهر معترض به خودرو شخصی زرینجویی سخن گفته‌اند تا وی را وادار به حمایت از خود کنند.

  آخرین خنده

  موضوع تا آنجا پیش می‌رود که حسین زرینجویی تصمیم می‌گیرد با فضای کاری حرفه‌ای خود در بستر اینستاگرام خداحافظی کند و در نهایت هم پس از انتشار پستی با کپشن «آخرین خنده من» فوت کند؛ پیکر بی جان وی در طبقه دوم ساختمان پدری او چند ساعت پس از مرگ پیدا شد و با حضور تیم‌های فوریت پزشکی موضوع فوت وی بررسی می‌شود. موضوع خودکشی زرینجویی هنوز از سوی پزشکی قانونی به عنوان مرجع ذی صلاح اعلام نشده است اما انتشار پست اینستاگرامی «حسین» در شب حادثه با عنوان «اینم آخرین خنده من» احتمال خودکشی را قوت می‌دهد.

  مهدی غیبی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان اظهار داشت: ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه یکم آذرماه در تماس با اورژانس مشخصات «حسین زرین جویی» به مرکز فوریت‌های پزشکی اعلام و نیروهای ما به محل اعزام می‌شوند.

  وی با بیان اینکه این مأموریت از ساعت ۱۲ تا ۱۳:۲۲ ظهر ادامه داشته است، عنوان کرد: طبق گزارش‌های نیروهای ما، از ۱۲ ساعت پیش هم کسی بر بالین ایشان نبوده و جمود نعشی در اندام داشته است، یعنی فوت ایشان چندین ساعت قبل اتفاق افتاده است.

  رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان ادامه داد: بر اساس اعلام نیروهای اورژانس فوت ایشان قطعی و فاقد هر گونه علائم حیاتی با جمود نعشی در اندام‌های فوقانی و تحتانی بوده است.

  غیبی یادآور شد: تأیید خودکشی «حسین زرینجویی» باید از سوی پزشکی قانونی اعلام شود.

  پدر حسین زرینجویی: «حسین» می‌گفت مجبور شده به خاطر توهین و تهدید کارش را تعطیل کند

  پدر حسین زرینجویی نیز در مصاحبه‌ای آخرین شبی که همراه پسر خود بازی تیم ملی فوتبال ایران را تماشا کرده است، را روایت کرده و اذعان داشته است که «حسین» پس از تماشای بازی به طبقه بالای منزل رفته و فردای آن شب یعنی ظهر روز سه شنبه با تماس مادر حسین خبر فوت فرزند خود را می‌شنود.

  پدر حسین زرینجویی همچنین بر انقلابی بودن حسین و تلاش‌هایش در طول عمر کاری خود برای شاد کردن مردم تاکید می‌کند و از فحاشی‌های مکرر و فشار و ارعاب آشوبگران نسبت به پسرش گفته است که مشروح این سخنان را در ویدئو زیر می‌بینید.

  00:00 00:00

  بازیگر لرستانی: قاتل «حسین زرینجویی» کسانی هستند که به او در فضای مجازی فشار آوردند

  سید نوری موسوی از بازیگران و طنزپردازان لرستانی هم با حضور در مراسم ترحیم در منزل پدری حسین زرینجویی از فشار و فحاشی جریان‌های معاند علیه «حسین» می‌گوید که موجب ناراحتی و آزاردگی شدید روحی این جوان لرستانی شد تا در نهایت حسین نتواند زیر بار این فشارها دوام بیاورد. مشروح صحبت‌های این بازیگر لرستانی را نیز در ویدئو زیر می‌بینید.

  00:00 00:00

  کاری کردند که «حسین» از جان خود بگذرد

  منبع مطلب : www.mashreghnews.ir

  دادستان خرم آباد: احتمال خودکشی حسین زرین جویی، طنز پرداز لرستانی وجود دارد / پیکر او برای تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل می‌شود

  این فرد در آخرین استوری در صفحه شخصی خود متنی با مضمون «آخرین لبخند من» منتشر کرده است که شواهد احتمال خودکشی وی را تقویت می کند.

  دادستان خرم آباد: احتمال خودکشی حسین زرین جویی، طنز پرداز لرستانی وجود دارد / پیکر او برای تشخیص علت فوت به پزشکی قانونی منتقل می‌شود

  این فرد در آخرین استوری در صفحه شخصی خود متنی با مضمون «آخرین لبخند من» منتشر کرده است که شواهد احتمال خودکشی وی را تقویت می کند.

  میزان: دادستان مرکز استان لرستان اعلام کرد که حسین زرین جویی طنز پرداز لرستانی در آخرین استوری در صفحه شخصی خود متنی با مضمون «آخرین لبخند من» منتشر کرده است که شواهد احتمال خودکشی وی را تقویت می کند.

  داریوش شاهونوند دادستان مرکز استان لرستان در رابطه با جزییات فوت حسین زرین جویی از طنز پردازان استان لرستان اظهار کرد: طبق اعلام خانواده متوفی، این فرد روز گذشته برای خواب به طبقه دوم منزل رفته که بعد از گذشته چند ساعت متوجه فوت وی می شوند.

  دادستان مرکز استان لرستان، بیان کرد: این فرد در آخرین استوری در صفحه شخصی خود متنی با مضمون «آخرین لبخند من» منتشر کرده است که شواهد احتمال خودکشی وی را تقویت می کند.

  وی افزود: جسد این فرد فردا برای تشخیص علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل می‌شود.

  عضویت در اینستاگرام عصر ایران

  نظرات کاربران خبر قبل

  لینک کوتاه: asriran.com/003dcm

  ‌گزارش خطا در خبر

  منبع مطلب : www.asriran.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید