این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  حسین زرینجو

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  حسین زرینجو را از این سایت دریافت کنید.

  منبع مطلب : chromewebdata

  فوت حسین زرینجویی طنزپرداز لرستانی؛ مرگ طبیعی یا خودکشی؟+تصویر

  جسد حسین زرینجویی بلاگر و طنزپرداز لرستانی امروز در منزل پدری اش در خرم آباد کشف شد.

  فوت حسین زرینجویی طنزپرداز لرستانی؛ مرگ طبیعی یا خودکشی؟+تصویر

  ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۸اخبار استانهااخبار لرستان

  جسد حسین زرینجویی بلاگر و طنزپرداز لرستانی امروز در منزل پدری‌اش در خرم‌آباد کشف شد.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، این طنزپرداز در اغتشاشات اخیر حاضر به همکاری با سلبریتی‌ها و عناضر ضدایرانی وابسته به گروهک تروریستی منافقین نشد ‌و با اینکه بارها از سوی آنها مورد فحاشی، تهمت و تهدید قرار گرفت و فشار زیادی به این هنرمند لرستانی وارد کردند اما وفادار به مردم و وطنش ماند و به هیچ وجه حاضر به همکاری با آنها برای تحریک و تهییج مردم برای ایجاد آشوب نشد.

  در اغتشاشات اخیر عوامل ضدانقلاب به دلیل همراهی نکردن زرینجویی با آنها، به ماشین وی خسارت زدند و همچنین با حمله به صفحه شخصی وی، آن را ریپورت کرده و از دسترس خارج کردند که با تلاش زیاد دوباره این صفحه برگردانده شد.

  زرینجویی شب گذشته تصویر خود را با متن «اینم آخرین خنده من» منتشر کرده بود.

  جزئیاتی از فوت طنزپرداز لرستانی

  سردار یحیی‌ الهی فرمانده انتظامی لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با تأیید خبر فوت این طنزپرداز استان لرستان اظهار داشت: ساعت 12:24  ‌امروز طی تماس تلفنی با مرکز 110 خبر فوت این جوان اعلام شد که مأموران پلیس بلافاصله در محل حضور پیدا کردند.

  وی افزود: پس از حضور مأموران نیروی انتظامی در محل، جسد متعلق به حسین زرین‌جویی از طنزپردازان استان لرستان در طبقه دوم منزل پدری را مشاهده کردند.

  بررسی احتمال خودکشی حسین زرین جویی

  داریوش شاهونوند دادستان مرکز استان لرستان نیز ‌در رابطه با جزییات فوت حسین زرین جویی از طنز پردازان استان لرستان اظهار کرد: طبق اعلام خانواده متوفی، این فرد روز گذشته برای خواب به طبقه دوم منزل رفته که بعد از گذشته چند ساعت متوجه فوت وی می شوند.

  دادستان مرکز استان لرستان،بیان کرد: این فرد در آخرین استوری در صفحه شخصی خود متنی با مضمون «آخرین لبخند من» منتشر کرده است که شواهد احتمال خودکشی وی را تقویت می کند.

  وی افزود: جسد این فرد فردا برای تشخیص علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل می‌شود.

  انتهای پیام/

  R41450/P1377/S6,72/CT11

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید