این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  حسین زرین جویی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  حسین زرین جویی را از این سایت دریافت کنید.

  معترضان چه بر سر «حسین زرین‌جویی» آوردند؟+ عکس

  ماجرای حسین زرینجویی آنقدرتلخ است که شایدبعدها با حسرت برای دیگران تعریف کنیم؛ طنزپردازلرستانی که به دلیل عدم همراهی باافرادبه ظاهر معترض بارهامورد تهدید، فحاشی و حتی تخریب اموالش قرار گرفت.

  مشرق نیوز

  پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ - Nov 24 2022

  کد خبر 1438885

  تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵

  ۷۴ نظر چاپ سیاست

  معترضان چه بر سر «حسین زرین‌جویی» آوردند؟+ عکس

  ماجرای حسین زرینجویی آنقدرتلخ است که شایدبعدها با حسرت برای دیگران تعریف کنیم؛ طنزپردازلرستانی که به دلیل عدم همراهی باافرادبه ظاهر معترض بارهامورد تهدید، فحاشی و حتی تخریب اموالش قرار گرفت.

  به گزارش مشرق، ماجرای آشوب‌های رخ داده در کشور از ابتدای مهرماه تا کنون روندی پرشتاب از نشر گسترده نفرت، زورگویی و ارعاب و برخوردهای خشونت آمیز از سوی برخی معترضین را پیش چشم مردم ایران گذاشت؛ از هشتک های زورکی تا اعتصاب‌های اجباری و برخوردهای رفتاری و کلامی دیکتاتورمابانه برای جلوگیری از اظهار نظر آزادانه افراد گرفته تا امروز که افراد را آنقدر در تنگنا و بایکوت قرار داده‌اند که یا به ناامیدی محض روی آورند و یا مثل ماجرای «حسین زرینجویی» به مرگ منتهی شود.

  همه قربانیان موج فحاشی و فشار روانی مدعیان آزادی

  «حسین زرینجویی» تنها یکی از قربانیان منطق زورگویی و فحاشی معترضان و آشوبگران است؛ کسی که به دلیل امتناع از همراهی با آشوبگران در تنگنا و فشار رفتارهای غیرانسانی این به ظاهر معترضان قرار گرفت.

  ارعاب با چاشنی فحاشی و توهین از سوی معترض‌ها ابتدا گریبان گیر فعالان فضای مجازی شد و حق انتشار هرگونه مطلب خارج از چارچوب اعتراضی این جریان را از آنان گرفت و سپس مشاغل و کسب و کارها در بستر اینستاگرام را به تعطیلی کشاند؛ در ادامه این جریان برای همه افراد حد و مرز تعیین کرد تا جایی که برای پذیرش همراهی افراد با ظاهر و پوشش متفاوت هم شرط بی حجابی اجباری را گذاشت و در نمود خیابانی آن هم چادر از سر زنان کشیده شد.

  فضای خفقان و دیکتاتوری حاکم بر اینستاگرام که با استدلال‌های بی اساس و غیرمنطقی همچون «هیچ چیز نباید عادی شود»، شکل گرفت به ادامه تعطیلی اجباری پیج‌های کسب و کار دامن زد تا جایی که اگر صاحبان کسب و کار به فعالیت و کسب درآمد مشغول می‌شدند با انواع فحاشی و توهین و از دست رفتن اکانت‌های کاربری خود از سوی برخی معترضان مواجه می‌شدند...

  نزدیک ترین موج این رفتارهای دیکتاتور گونه افرادی که شعار آزادی می‌دادند را در هفته گذشته در سطح بازارها دیدیم، آنجا که آشوبگران با تهدید کسبه و بازاریان در برخی شهرها تعطیلی اجباری را برای صاحبان این کسب و کارها رقم زدند و بعد این اجبار را با شکل دروغین اعتصاب خودخواسته و با استفاده از بوق‌های تبلیغاتی و رسانه‌ای خود به خورد مخاطب دادند.

  در روزهای اخیر هم استمرار این موج نفرت پراکنی، زورگویی و ارعاب را در مهاباد می‌بینیم، آنجا که آتش به جان زندگی و خانه افراد می‌زنند تا از آنان حمایت اجباری بگیرند!

  «حسین زرینجویی» یکی از بازیگران و طنزپردازان لرستانی و فعال اینستاگرامی بود که از ابتدای این اعتراضات و آشوب‌ها مورد هجمه بی امان دیگر فعالان فضای مجازی قرار گرفت؛ زرینجویی در پیام‌هایی که به یکی از دوستان خود داده صراحتاً بیان کرده است که از طریق اکانت‌های خارجی و داخلی به طور مدام مورد فحاشی و توهین قرار می‌گرفته است و پیج وی نیز با حمله‌های ریپورتی افراد از دست رفته است؛ برخی نیز از ماجرای حمله افراد به ظاهر معترض به خودرو شخصی زرینجویی سخن گفته‌اند تا وی را وادار به حمایت از خود کنند.

  آخرین خنده

  موضوع تا آنجا پیش می‌رود که حسین زرینجویی تصمیم می‌گیرد با فضای کاری حرفه‌ای خود در بستر اینستاگرام خداحافظی کند و در نهایت هم پس از انتشار پستی با کپشن «آخرین خنده من» فوت کند؛ پیکر بی جان وی در طبقه دوم ساختمان پدری او چند ساعت پس از مرگ پیدا شد و با حضور تیم‌های فوریت پزشکی موضوع فوت وی بررسی می‌شود. موضوع خودکشی زرینجویی هنوز از سوی پزشکی قانونی به عنوان مرجع ذی صلاح اعلام نشده است اما انتشار پست اینستاگرامی «حسین» در شب حادثه با عنوان «اینم آخرین خنده من» احتمال خودکشی را قوت می‌دهد.

  مهدی غیبی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان اظهار داشت: ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه یکم آذرماه در تماس با اورژانس مشخصات «حسین زرین جویی» به مرکز فوریت‌های پزشکی اعلام و نیروهای ما به محل اعزام می‌شوند.

  وی با بیان اینکه این مأموریت از ساعت ۱۲ تا ۱۳:۲۲ ظهر ادامه داشته است، عنوان کرد: طبق گزارش‌های نیروهای ما، از ۱۲ ساعت پیش هم کسی بر بالین ایشان نبوده و جمود نعشی در اندام داشته است، یعنی فوت ایشان چندین ساعت قبل اتفاق افتاده است.

  رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان ادامه داد: بر اساس اعلام نیروهای اورژانس فوت ایشان قطعی و فاقد هر گونه علائم حیاتی با جمود نعشی در اندام‌های فوقانی و تحتانی بوده است.

  غیبی یادآور شد: تأیید خودکشی «حسین زرینجویی» باید از سوی پزشکی قانونی اعلام شود.

  پدر حسین زرینجویی: «حسین» می‌گفت مجبور شده به خاطر توهین و تهدید کارش را تعطیل کند

  پدر حسین زرینجویی نیز در مصاحبه‌ای آخرین شبی که همراه پسر خود بازی تیم ملی فوتبال ایران را تماشا کرده است، را روایت کرده و اذعان داشته است که «حسین» پس از تماشای بازی به طبقه بالای منزل رفته و فردای آن شب یعنی ظهر روز سه شنبه با تماس مادر حسین خبر فوت فرزند خود را می‌شنود.

  پدر حسین زرینجویی همچنین بر انقلابی بودن حسین و تلاش‌هایش در طول عمر کاری خود برای شاد کردن مردم تاکید می‌کند و از فحاشی‌های مکرر و فشار و ارعاب آشوبگران نسبت به پسرش گفته است که مشروح این سخنان را در ویدئو زیر می‌بینید.

  00:00 00:00

  بازیگر لرستانی: قاتل «حسین زرینجویی» کسانی هستند که به او در فضای مجازی فشار آوردند

  سید نوری موسوی از بازیگران و طنزپردازان لرستانی هم با حضور در مراسم ترحیم در منزل پدری حسین زرینجویی از فشار و فحاشی جریان‌های معاند علیه «حسین» می‌گوید که موجب ناراحتی و آزاردگی شدید روحی این جوان لرستانی شد تا در نهایت حسین نتواند زیر بار این فشارها دوام بیاورد. مشروح صحبت‌های این بازیگر لرستانی را نیز در ویدئو زیر می‌بینید.

  00:00 00:00

  کاری کردند که «حسین» از جان خود بگذرد

  منبع مطلب : www.mashreghnews.ir

  مرگ مشکوک «حسین زرین‌جویی»

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از خودکشی «حسین زرین‌جویی» طنزپرداز لرستانی خبر داد. خانواده این هنرمند لرستانی نیز بیانیه‌ای صادر کردند.

  خانه اخبار فرهنگ و هنر

  کدخبر: 55261

  مرگ مشکوک «حسین زرین‌جویی» | طنزپرداز لرستانی خودکشی کرد؟

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از خودکشی «حسین زرین‌جویی» طنزپرداز لرستانی خبر داد. خانواده این هنرمند لرستانی نیز بیانیه‌ای صادر کردند.

  خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: بعد از درگذشت «حسین زرین‌جویی» طنزپرداز لرستانی، خانواده‌اش در بیانیه‌ای اعلام کرد: «اینک دست طبیعت، بهار زندگی ما را به برگ ریزان خزان بدل کرد و گل سر سبد زندگی ما را به دیار باقی برد و روح بلند جوانی مهربان، هنرمند خَیّر و مردمی و عاشق اهل بیت(ع) مرحوم مغفور شادروان حسین زرینجویی را با خود به پرواز در آورد و به ملکوت اعلی فرستاد و همه را در ماتم و سوگ ابدی نشاند.

  ضمن مراتب تقدیر از همه عزیزانی که ابراز همدردی کرده‌اند با نظر به تلاش معاندین و عوامل ضدانقلاب برای سوءاستفاده از فوت جوان ناکاممان در راستای اهداف شوم خود رسما اعلام می‌کنیم که فرزند هنرمندمان همواره صف خود را از  بدخواهان ایران اسلامی جدا کرده ‌و شدیدا از برخی کاربران فضای مجازی گله‌مندیم و همه آنها را در فقدان فرزند دلبندمان شریک می‌دانیم.

  واکنش جدید به ادعای «آزار و تجاوز جنسی» بازداشت شدگان | قوه قضاییه اسناد…

  لذا رسما هرگونه مواضع ضدانقلاب، اخبار کذب و اعلام نظر معاندین جمهوری اسلامی را همان گونه که فرزندمان می‌اندیشید را تکذیب کرده و از همه حامیان، دوستداران و هم‌تباران شریف لر‌زبان خواهانیم تا ما را یاری کنند تا در آرامش خاطر به سوگواری فرزند سفر کرده مان بپردازیم.

  یک بار دیگر دست همه شما را می‌فشاریم و می‌بوسیم وسلامتی و بهروزی همه شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.»

  توضیحات مدیرکل فرهنگ و ارشاد لرستان درباره درگذشت حسین زرین‌جویی

  خبرگزاری مهر نوشت: «حسین زرینجویی» طنزپرداز و فعال اینستاگرامی لرستانی پس از انتشار یک پست در صفحه شخصی‌اش خودکشی کرد.

  منصور احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با تأیید خودکشی «حسین زرین‌جویی» طنزپرداز لرستانی، اظهار داشت: این خبر تأیید شده است.

  هم اکنون دیگران می خوانند

  ممنوعیت های جدید و عجیب در مدارس دخترانه | پوشیدن هودی برای دختران ممنوع شد؟

  تایید دیدار فاطمه هاشمی رفسنجانی با  سیدمجتبی خامنه ای 

  واکنش فرماندار به اتفاقات و اعتراضات در اندیمشک

  واکنش جالب مهدی طارمی به سیل سوال‌های جنجالی؛

  جنجال عجیب شنل قرمز در سیما!

  گزارش صداوسیما از درگیری‌ها و اعتراضات در جوانرود + فیلم

  ادعای سی‌ان‌ان درباره آزار جنسی معترضان بازداشتی در ایران | واکنش روزنامه دولت

  او با بیان اینکه این طنزپرداز لرستانی، شب گذشته یک پست در صفحه اینستاگرام خود با عنوان «آخرین خنده من» منتشر کرده است، عنوان کرد: متأسفانه این طنزپرداز لرستانی اقدام به خودکشی کرده است.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، بیان داشت: ضمن عرض تسلیت به خانواده ایشان و جامعه هنری استان، امیدواریم دیگر شاهد این اتفاقات ناگوار نباشیم چرا که ایشان از هنرمندان خوب استان بودند.

  احمدی با تاکید بر اینکه باید بررسی شود که به چه دلیل این اقدام را انجام داده است، گفت: پست آخری که در صفحه اینستاگرام خود نیز منتشر کرده، موید همین موضوع خودکشی است.

  مهدی غیبی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان نیز در این رابطه در گفت‌و‌گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: ساعت ۱۲ ظهر امروز سه شنبه در تماس با اورژانس مشخصات «حسین زرین جویی»، ۲۶ ساله به مرکز فوریت‌های پزشکی اعلام و نیروهای ما به محل اعزام می‌شوند.

  وی با بیان اینکه این مأموریت از ساعت ۱۲ تا یک و ۲۲ دقیقه ظهر امروز ادامه داشته است، عنوان کرد: ایشان فوت کرده است و طبق گزارش‌های نیروهای ما، از ۱۲ ساعت پیش هم کسی بر بالین ایشان نبوده و جمود نعشی در اندام داشته است، یعنی فوت ایشان چندین ساعت قبل اتفاق افتاده است.

  رئیس اورژانس پیش بیمارستانی لرستان، ادامه داد: بر اساس اعلام نیروهای اورژانس فوت ایشان قطعی و فاقد هر گونه علائم حیاتی با جمود نعشی در اندام‌های فوقانی و تحتانی بوده است.

  غیبی با تأیید ایست قلبی تنفسی و فوت «حسین زرین‌جویی»، یادآور شد: تأیید خودکشی وی باید از سوی پزشکی قانونی اعلام شود.

  توضیحات دادستان لرستان درباره درگذشت حسین زرین‌جویی

  داریوش شاهونوند دادستان مرکز استان لرستان در رابطه با جزییات فوت حسین زرین جویی از طنز پردازان استان لرستان توضیحاتی ارائه کرد.

  او گفت:طبق اعلام خانواده متوفی، این فرد روز گذشته برای خواب به طبقه دوم منزل رفته که بعد از گذشته چند ساعت متوجه فوت وی می شوند.

  این فرد در اخرین استوری در صفحه شخصی خود متنی با مضمون «آخرین لبخند من» منتشر کرده است که شواهد احتمال خودکشی وی را تقویت می کند.

  جسد این فرد فردا برای تشخیص علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل می‌شود.

  ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸

  بیشتر بخوانید

  خودکشی دختر 18 ساله در میدان انقلاب اراک

  توضیحات قوه قضاییه درباره علت خودکشی «یلدا آقافضلی» بعد از آزادی

  جزئیات خودکشی دختر 27 ساله در کرج

  وزیر کشور: همه چیز در ایران از حیات، پویایی و بالندگی حرف می زند، چرا کسی باید خودکشی کند

  دیگر رسانه ها

  9 عکس خیره کننده از شهرک ثروتمندان در ایران + فیلم باورنکردنی

  حکومت سایه بر بازار سرمایه ایران

  رابطه سیاه نوعروس با مرد سبزی فروش برای سرگرمی ! / فقط 2 ماه بعد ازدواج !

  لباس عروس سارا بهرامی خاص ترین لباس عروس جهان ! / خانم بازیگر شوک آور شد !

  کشف جسد معروف ترین خانم مدل در چمدان / پشت پرده قتل مرموز چیست ؟!

  مرگ عجیب یک دختر در ماشین پسر موردعلاقه‌اش/ دخترک گاز مصرف می‌کرد!

  منبع مطلب : www.arshehonline.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید