این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  خصوصیات فروردین ماهی زن

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  خصوصیات فروردین ماهی زن را از این سایت دریافت کنید.

  زنان متولد فروردین یا زن آرتمیس چه خصوصیاتی دارند؟

  زنان متولد فروردین یا زنان آرتمیس خصوصیات جالبی دارند. زن متولد فروردین سرشار از شکوه و اقتدار است. سوار بودن تمام احوالات آنها بر پایه هیجان است.

  زنان متولد فروردین یا زن آرتمیس چه خصوصیاتی دارند؟

  24 اسفند 1400 مینا حسن زاده 95304 بازدید نظرات کاربران: 8

  زمان مطالعه این مطلب: 8 دقیقه

  خیلی بد بد متوسط خوب عالی

  (42 رای)

  خصوصیات زنان متولد فروردین آنها را به جذاب ترین زنان بین تمام ماها بدل کرده است. پس می توان گفت مردان خصوصیات متولد فروردین و خصوصیات زنان متولد فروردین در جایگاه نخست بین ماهها قرار می گیرد. زنان متولد فروردین خصوصیات جالبی دارند که اگر در ذهن خود تصویری از زنانی باشکوه که سرشار از اقتدار و توانایی هستند ساخته اید، باید بدانید زن متولد فروردین سرشار از این شکوه و اقتدار است. در این مقاله همچنین در مورد علایق زنان فروردینی و اینکه چگونه یک زن فروردینی را جذب کنیم نیز صحبت خواهیم کرد. پس برای شناخت کامل زن فروردینی تا انتها با ما باشید. ماریا شاراپوا و اما واتسون نیز از زنان معروف فروردینی هستند.

  هیجانی بودن زنان فروردینی

  نکته مهم در خصوصیات زنان متولد فروردین احساسات و سوار بودن تمام رفتارهای آنها بر پایه هیجان است. زنانی که آزادی و اقتدار خود را در اجرای هیجانات خود میدانند، قطعاً این بینش را دارند که چگونه از هیجانات خود در برآورده کردن خواسته هایشان استفاده کنند.

  شباهت مردان با خصوصویات زنان متولد فروردین

  به همان میزان که مردان متولد فروردین هیجانی و احساساتی هستند، قطعاً خصوصیات زنان متولد فروردین نیز به همین شکل است.خود را آزاد و رها از هر وابستگی دست و پا گیری می دانند. نیمی از زنان فروردینی همانند مردان فروردینی تنها به دنبال کسب قدرتند.

  آزادی خواهی زنان فروردینی

  نکته ایی که در آزادی خواهی در زنان فروردینی وجود دارد، میل به یکی شدن با فردی است که بتواند همراه و همقدم او باشد. زنان متولد فروردین به هیچ وجه تحت سلطه مردی قرار نمیگیرند، خود را توانمند میدانند و در جهت آن تلاش میکنند.

  مهربان بودن زنان فروردینی

  مهربانی و حامی بودن خصوصویت اصلی زنان متولد فروردین است. در سختی ها تلاش میکنند خود و اطرافیان خود را به سمت راهی امن بکشانند. نیروی هیجانی زنان فروردین مملو از عشق و صلح است. اگر در راه پیدا کردن صلح در خود و اطرافیانشان موفق شوند، باید حتما با آنها همقدم شد نه اینکه سد راهشان باشید.

  رویارویی با مشکلات در زنان فروردینی

  زنان متولد فروردین با تمام توانایی های ذاتی خود در بی همتا بودن، توانا بودن و برآمدن از پس مشکلاتشان، میل قلبی به داشتن مردی دارند که به او متعهد و وفادار باشند. متعهد بودن از خصلت های ذاتی زنان فروردین است، گر چه همیشه در فضایی به سر میبرند که باید برای آن بجنگند و خود را اثبات کنند. از این رو همیشه شعله هایی از عشق در درون زنان متولد فروردین در حال زبانه کشیدن است که مرد رویاهای خود که متعهد، مهربان و بزرگوار است را پیدا کنند.

  کم بودن مردان لایق زنان فروردینی

  حقیقتاً زنان متولد فروردین به حدی از خود توانایی نشان میدهند که گویا هیچ مردی شایسته آنها نیست و یا باید در آخر حامی یک مرد باشند. زنان متولد فروردین ساده تر از آنچه که در تصور میگنجد از پس مشکلاتشان بر می آیند و نمیتوانند یک جا بنشینند و از دیگران کمک بخواهند. این زنان تصور های عاشقانه و خیال پردازانه خود را رها نمیکنند. امکان تحقق تمام این تصورات را به عهده خودشان میگذارند و مدام در حال تلاش برای دستیابی به خانه و خانواده ای امن، دوستانی واقعی و همسری وفادار هستند.

  لطفا جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بفرمایید:

  22006198 - 021 22618473 - 021

  طرف قرارداد با:

  زنان فروردینی همیشه در کنار شما خواهند بود

  اگر شما زنی که متولد فروردین است را در کنار خود داشته باشید میتوانید از این بایت که در تمام سختی ها، نداری ها و کمبودها در کنارتان همراه و همقدم است، تا حدی مطمئن بمانید. البته زنان فروردینی تنها در کنار شما باقی نمیمانند که نظاره گر شما باشند، بلکه مدام در تلاش و کوشش هستند تا خواسته های شما و اطرافیانشان را برای بهبود شرایط فراهم کنند.

  قدرت مندی، ظهور هیجانات و احساسات شفاف و یکدست از خصلت های زنان متولد فروردین است.

  مقایسه زنان فروردین با شخصیت شناسی کهن الگوی یونگ (زنان آرتمیس)

  واضح است که خصوصیات زنان فروردین در شخصیت شناسی کهن الگویی یونگ به زنان آرتمیس بسیار نزدیک است. زنان آرتمیس، زنانی پر قدرت، حامی، توانا و پر از انرژی هستند که در واقع میتوان گفت، بُعد مردانه وجودشان به قدری قدرت یافته و توانا است که باید از پس هر کاری بربیایند و برای تمام خواسته هایشان در تلاش باشند.

  توجه به بُعد مردانه در زندگی زنان آرتمیس

  از آنجایی که هر فردی در درون خود بُعد مردانه و زنانه دارد، زنان آرتمیس بُعد مردانه وجودشان را بیش از دیگر زنان زندگی میکنند. آموختن مهارت ها، آزادی خواهی، فدرت نمایی و دستیابی به خواسته ها نشان از وجود پر رنگ این بعد در وجود زنان آرتمیس است.

  زنان آرتمیس حامی مادران

  زنان آرتمیس میتوانند حامی مادران خود باشند، اگر در هر شرایطی مادر خود را ناتوان از به دست آوردن خواسته هایشان ببینند، دست او را میگیرند و به سمت هر آنچه که لازم است او را هدایت میکنند.

  وجود زن آرتمیسی در خانواده

  خانواده هایی که زنان آرتمیسی در درون خود دارند همیشه در این چالش قرار میگیرند بعد از این باید چگونه تلاش جدیدی را آغاز کنیم و هیچگاه در به دست آوردن یک امر جدید در هیچمشکلی در نمی مانند.

  زنان آرتمیس معطوف به هدف هستند

  از آنجایی که تنها رسیدن به هدف برای زنان آرتمیس دستاورد محسوب میشود، روش های جنگجویانه خود را برای رسیدن به هدف انتخاب میکنند، گاهی با آرامشی مصنوعی و گاهی با هیجانی کاملاً شفاف و نیرویی زیاد برای رسیدن به هدف خود تلاش میکنند. طبیعت، جنگل و کوه میتواند انرژی زنان آرتمیس را به بالا ترین سطح ببرد، زیرا درون پر جوش و خروش این زنان به واسطه طبیعت همگام و یکدست میشود.

  منبع مطلب : injamax.com

  فرارو

  فروردین اولین ماه از شروع سال است و در حقیقت زمان پیدایش هر شروع تازه می‌باشد. ماه فروردین در حقیقت همان برج حمل (بره/قوچ) است. قوچ جوان، ماجراجو، بلند پرواز، تابع امیال آنی، پرحرارت وسرشار از انرژیست. او هم از نظر فکری و هم از نظر عملی پیشگام است و نقطه نظراتی عاقلانه دارد و شخصی خردمند محسوب می‌شود. بیایید بیشتر درباره زنان فروردینی بدانیم.

  زندگی و سرگرمی / عمومی

  کد خبر: ۵۴۰۰۹۵ ارسال نظر

  شخصیت شناسی زنان متولد فروردین ماه

  فروردین اولین ماه از شروع سال است و در حقیقت زمان پیدایش هر شروع تازه می‌باشد. ماه فروردین در حقیقت همان برج حمل (بره/قوچ) است. قوچ جوان، ماجراجو، بلند پرواز، تابع امیال آنی، پرحرارت وسرشار از انرژیست. او هم از نظر فکری و هم از نظر عملی پیشگام است و نقطه نظراتی عاقلانه دارد و شخصی خردمند محسوب می‌شود. بیایید بیشتر درباره زنان فروردینی بدانیم.

  پ

  فرارو- خصوصیات زنان متولد فروردین آن‌ها را به جذاب‌ترین زنان بین تمام ماه‌ها بدل کرده است. پس می‌توان گفت مردان خصوصیات متولد فروردین و خصوصیات زنان متولد فروردین در جایگاه نخست بین ماه‌ها قرار می‌گیرد. زنان متولد فروردین خصوصیات جالبی دارند که اگر در ذهن خود تصویری از زنانی باشکوه که سرشار از اقتدار و توانایی هستند ساخته اید، باید بدانید زن متولد فروردین سرشار از این شکوه و اقتدار است. در این مقاله همچنین در مورد علایق زنان فروردینی و اینکه چگونه یک زن فروردینی را جذب کنیم نیز صحبت خواهیم کرد. پس برای شناخت کامل زن فروردینی تا انتها با ما باشید. ماریا شاراپوا و، اما واتسون نیز از زنان معروف فروردینی هستند.

  متولدین ماه فروردین مشهور به نوزاد طبیعت هستند و سیاره حاکم آن‌ها مریخ است. عنصر وجود فروردین ماه آتش است و نماد آن حیوان قوچ. گل محبوب زنان فروردین، رز سرخ است. روز سه شنبه روز مبارکشان می‌باشد. فلز وجودشان آهن و سنگ خوش یمن آن‌ها الماس و یاقوت است. رنگ محبوب متولدین ماه فروردین قرمز و صورتی روشن و شماره ۹ برای آن‌ها خوش یمن است.

  بخوانید...

  متولدین شهریور ماه چه شخصیتی دارند؟

  طالع بینی ازدواج زن متولد اسفند با ماه‌های دیگر

  ویژگی‌ها و طالع بینی ازدواج زنان متولد بهمن

  متولدین کدام ماه‌ها صبورتر هستند؟

  متولدین هر ماه چه زمانی باید ازدواج کنند؟

  به همان میزان که مردان متولد فروردین هیجانی و احساساتی هستند، قطعاً زنان متولد فروردین هیجانی و احساساتی نیز می‌باشند و خود را آزاد و رها از هر وابستگی دست و پا گیری میدانند. زنان فروردینی قطعاً این بینش را دارند که چگونه از هیجانات خود در برآورده کردن خواسته هایشان استفاده کنند.

  زن متولد فروردین خودش راهش را در زندگی باز می‌کند و مایحتاج زندگیش را خودش فراهم می‌آورد و از حقش دفاع می‌کند بدون اینکه نیازی به وجود خودش خودش فراهم می‌آورد و از حقش دفاع می‌کند بدون آنکه نیازی به وجود یک مرد داشته باشد. به نظر او انجام کارهایش به دست خودش خیلی سریعتر از آن صورت می‌گیرد که به انتظاردیگری بنشیند و طبیعی است که یک چنین خصوصیاتی به مزاج مغرور مرد‌ها خوش آیند نیست. زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری و پیشتازی است و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز می‌گردد.

  دختران متولد این ماه همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف خود دارند و با وجود این همیشه در تخیلات خود دنبال کسی می‌گردند که جزو این عده نباشد. او در صورت لزوم می‌تواند سریعا همرنگ جماعت بشود، ولی در عین حال دارای آن سرسختی نیز هست که بتواند از راحتی‌ها چشم بپوشد و با سیل مخالفت‌ها سینه به سینه بجنگد و به سینه هر مردی که عشقش را مورد تهدید قرار داده است، دست رد بزند.

  زن متولد فروردین ماه از طاقت و تحمل عجیبی بهره می‌برد. هنگامی که برای دست یابی به یک هدف، عزم خود را جزم می‌کند، بهره گیری از هر روشی را مجاز می‌داند. او حتی بعد از بار‌ها شکست، صبورانه و سخت کوشانه به مبارزه ادامه می‌دهد. این زن به عبارت: «فردا برای کسی که انتظارش را می‌کشد، نزدیک است» ایمان دارد.

  متولد فروردین که می‌توان او را «شخصیت زنانه کامل» لقب داد قادر است در هنگام ضرورت از اعماق وجودش سخن بگوید، بگرید، سرزنش کند، بخندد و بخنداند و … کما اینکه در صورت لزوم می‌تواند تمامی وظایف یک مرد را بر عهده گیرد. از جمله بارزترین صفات او می‌توان به صداقت، وفاداری و ایمان به فردای بهتر را نام برد.

  زن متولد فروردین از شریک زندگی اش، اعتدال در عواطف را می‌پسندد. نه او را به سردی برف می‌خواهد و نه حقیر و ذوب شده! زن متولد فروردین توقعات فراوانی از شریک زندگی خود دارد، اما چندین برابر آن را باز می‌گرداند. این زن در مورد همسر خویش، تعصب فراوان دارد. در عین حال او به شان و منزلت خویش، اهمیت فراوانی می‌دهد. اگر در زندگی زناشویی، شخصیت او هدف تحقیر و توهین قرار گیرد، آتش درونش رو به سردی می‌گذارد و بی تفاوتی را جایگزین شور و شعف می‌کند. این زن به «اشتغال» از آن جهت که باعث اثبات قابلیت‌های او می‌شود، علاقه دارد. هنگامی که به شغل خویش خو گرفت، به سختی حاضر به ترک آن می‌شود. زن متولد فروردین دو دشمن بزرگ دارد: «بیکاری و بطالت».

  او اگرچه کدبانوی قابلی است، اما انجام امور منزل را فقط نوعی وظیفه می‌داند و نه بیش از آن. او معتقد است که از قابلیت‌هایی فراتر از این نیز برخوردار است و وظیفه دارد تا برای تحقق اهداف بزرگتری تلاش کند. سلامت جسمانی او کم نظیر است و به ندرت اسیر بیماری می‌شود. زن متولد فروردین را باید یک مادر نمونه بشمار آورد. او به همه نیاز‌های فرزندش می‌پردازد، اما مقررات و چهارچوب‌هایی نیز برای آنان وضع می‌کند. این روش تاثیر مثبتی بر شخصیت و خلق و خوی فرزندان وی خواهد داشت.

  از دست ندهید

  ۵ معما‌ی جذاب جدید به همراه پاسخ

  ۹ عادت مرتبط با زندگی طولانی‌تر و شادتر

  طرز تهیه ترشی هویج

  تفال به حافظ ۳ شهریور ماه ۱۴۰۱

  ارسال نظر ۴۲ پسندیدم

  آیا سحرخیز باش تا کامروا باشی، چرند است؟

  پشت رخدادهای تصادفی چه رازی است؟

  رنجی که حیوانات می‌برند، شبیه انسان است؟

  گزارش خطا اشتراک گذاری ویژه‌ها

  چگونه هکر‌ها کودکان را در بازی‌های ویدیویی هدف قرار می‌دهند؟

  هکر‌ها می‌توانند ارز دیجیتالی کودکان را به وجوه پولی در حساب‌های بانکی خود تبدیل کنند. با پول واقعی گروه‌های جنایت...

  (بشنوید) ناسا صدای دلهره آور یک سیاه چاله کلان جرم را منتشر کرد!

  ناسا به تازگی یک کلیپ صوتی دلخراش از امواج صوتی یک سیاه چاله کلان جرم که در فاصله ۲۵۰ میلیون سال نوری از ما قرار...

  منبع مطلب : fararu.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید