این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  داستان در مورد دهه فجر

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  داستان در مورد دهه فجر را از این سایت دریافت کنید.

  داستان 22 بهمن و دهه فجر

  «دهه فجر» میقات ده روز یاران امام راحل (ره) است که پیش پای آمدنش ، فرشی از بشریت گستردند، و «مهرآباد» تا « بهشت زهرا» را از حضور خویش آکندند.

  داستان 22 بهمن و دهه فجر

  دهـه فجــر کلید گشاینده ی درهای پیروزی به روی این ملت عظیم بود کـه « استقلال» و « آزادی » و « جمهوری اسلامی» را به ارمغان آورد. دهه فجر، سرود حنجره های داوودی است که در رهگذر نسیم ایمان، ترانه آزادی خواندند و بر مائده ی استقلال، نعمت پیروزی گستردند. دهه ی فجر، میثاق دوباره و همواره با خون شهیدان و خط رهبری و ولایت است. از آمدن امام تا دمیدن خورشید « یوم الله ۲۲ بهمن» ده روز طول کشید. ده روز پر حادثه، ولی مبارک، ده روز پر اضطراب، ولی سرشار از امید، ده روز قلب هستی تپید، ده روز نبض زمان تند تر زد، ده روز حادثه ها از زمان جلو افتاد، ده روز دلهه در تسخیر نگرانی آمیخته به ایمان و شوق بود، ده روز جدال حق و باطل و فرشته و دیو بود. ده روز چشم تاریخ، در انتظار لحظه انفجار مانده بود و « زمان» گوش به زنگ بود که … صدای انفجار « الله اکبر » این امت در فضای ایران طنین افکند و آن « لحظه موعود » فرا رسید و « ساعت » قائم شد و قیامت برپا گشت و کاخهایی که به قیمت ویرانی کوخها برپا شده بود، به دست کوخ نشینان سقوط کرد و محشری عظیم پدید آمد…چه تماشایی و دیدنی و عبرت آموز! و … جای شهدا خالی بود. از دوازدهم بهمن که امام آمد تا بیست و دوم بهمن که نهضت پیروز شد یک دهه است. اما به پرباری ده قرن، بلکه بیشتر! طاغوت در چاه « مغرب» خفت و امام، خورشیدی بود که از غرب تابید و مشرق را فرا گرفت و به ایران باز گشت و « انوار الهی » را از قم _ این حرم آل محمد_ به سراسر گیتی پراند. پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. دهه فجر، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود. دهه فجر، جان سیراب زمان بود از « کوثر ولایت فقیه » و … دهه فجر، فجر روشن و صبح صادق تحقق « جمهوری اسلامی » بود.

  + نوشته شده در جمعه نهم بهمن ۱۳۹۴ ساعت 12:9 توسط مهیار حسن زاده  | نظر بدهيد

  منبع مطلب : www.mrdd.blogfa.com

  ویژه دهه فجر;روزهای پیروزی

  بله بچه ها، اگه از هر کدوم از شما بچه های خوب بپرسم امروز چه روزیه، فقط این جواب رو امام خوبمون که حالا میون مردم خوب و با ایمان ایران بود از همه مردم تشکر کرد. از همه کسایی که برای پیروز شدن این انقلاب زحمت کشیده بودن، از روحانیون، امام اون روز از همه مردم خواست کرد تا این که پس از سال ها مبارزه، روز 12 بهمن 1357 به ایران برگشت و همه رو شاد کرد. هر سال در چنین روزی، یعنی روز 12 بهمن همه مردم جشن می گیرن و شادی وقتی امام زنده بود، روز 12 بهمن همه مردم امام شنید که مردم ایران چنین وضعی دارن، با این که توی اون شهر هوا خیلی خیلی سرد بود، آخه این روزها روزهای پیروزی انقلابه و همه مردم شما بچه های کوچولوی گلم هم می تونین روزهای پیروزی انقلاب رو در کنار شما بچه های گل ایران، می دونید که این روزها، یعنی روزهای دهه فجر، همه جا جشن و بود؟ شما فکر می کنید اگه مردم به حرف های رهبری مثل امام گوش نمی دادن. پیروزی انقلاب به خاطر رهبری امام و فداکاری مردم بود. من این روز بزرگ رو به همه شما تبریک می گم. معنی انقلاببچه های خوبم، هیچ می دونید انقلاب یعنی چه؟ من امروز معنی این واژه رو برای شما می گم. تا این که در پایان اون روز، یعنی روز 22 بهمن همه طعم خوش پیروزی رو بالاخره تلاش و کوشش و مبارزه های همه مردم ایران نتیجه داد و با یاری خدا انقلاب ما پس از

  چکیده ماشینی

  منبع مطلب : hawzah.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید