این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دانلود از اینستاگرام سایت

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دانلود از اینستاگرام سایت را از این سایت دریافت کنید.

  بارگیری از اینستاگرام آنلاین: ذخیره ویدیو ، تصویر و استوری

  بارگیری از اینستاگرام آنلاین ذخیره اینستاگرام استورى و برجسته ذخیره اینستاگرام ويديو بارگیری حلقه ها از اینستاگرام ذخیره عکس از اینستاگرام

  از اینستاگرام بارگیری کنید

  عکس ، حلقه ، فیلم ، داستان ، IGTV و عکس پروفایل را از اینستاگرام بارگیری کنید.

  عکس Reels ویدئو داستان مشخصات

  URL تصویری را که می خواهید از اینستاگرام بارگیری کنید وارد کنید.

  If you want to download a video choose the video icon above before pasting the link, the same goes for the reel, story, and profile picture.

  دانلود اینستاگرام چیست ؟

  از وب سایت ذخیره اینستا می توانید بصورت آنلاین از اینستاگرام بارگیری کنید ؛ ذخیره عکس و عکس پروفایل ، دانلود ویدیوی اینستاگرام ، ویدئو حلقه و داستان ها را ذخیره کنید ، همچنین می توانید از اینستاگرام خصوصی بارگیری کنید. تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که فقط پیوند ویدیو یا تصویر را کپی کرده است و در کادر اینجا جایگذاری می کنید ، سپس آن را در دستگاه خود ذخیره کنید خواهش می کنید که اندروید باشد یا آیفون باشد یا کامپیوتر.

  بارگیری ویدئوی اینستاگرام بصورت آنلاین

  در وب سایت ما می توانید فیلم های اینستاگرام mp4 را بصورت آنلاین و بدون نیاز به برنامه ذخیره کنید ، فقط پیوند ویدیو را کپی کرده و در جعبه وب سایت ما جای گذاری کنید.

  چگونه قرقره های اینستاگرام را ذخیره کنیم؟

  با کپی کردن لینک حلقه ای که می خواهید بارگیری کنید ، می توانید حلقه های اینستاگرام را به راحتی بارگیری کنید ، سپس آن را در کادر بالا جای گذاری کرده و در گوشی خود ذخیره کنید.

  دانلود استوری اینستا

  وب سایت ما یک ویژگی منحصر به فرد دارد که در آن می توانید داستان اینستا را بارگیری کنید یا با کپی کردن پیوند داستان / برجسته ، برجسته کنید و سپس پیوند را در کادر بالا پیست کنید.

  چگونه از اینستاگرام بارگیری کنیم؟

  مرحله 1

  از برنامه اینستاگرام ، پستی را که می خواهید بارگیری کنید انتخاب کنید و اگر از اینستاگرام برای آیفون استفاده می کنید ، از بالا روی (⋯) کلیک کنید و اگر از اینستاگرام برای اندروید استفاده می کنید ، روی (⋮) کلیک کنید ، سپس روی “پیوند را کپی کنید” کلیک کنید .

  مرحله 2

  پیوند را در کادر پیست کنید و روی نمایش کلیک چشم انداز.

  مرحله 3

  عکس را با کلیک بر روی نماد بارگیری ذخیره کنید ، در اندروید در گالری شما ذخیره می شود و در آیفون در بارگیری های سافاری ذخیره می شود.

  چرا باید از دانلود اینستاگرام استفاده کنید؟

  نیازی نیست که به حساب اینستاگرام خود وارد شوید یا اطلاعات خصوصی را قرار دهید.

  ذخیره حلقه های اینستاگرام.

  دانلود استوری اینستاگرام و هایلایت.

  فیلم ها و تصاویر با کیفیت بالا بارگیری می شوند.

  می توانید از حساب های خصوصی در اینستا بارگیری کنید.

  ما تصاویر و فیلمهایی را که در سرورهای خود بارگیری می کنیم نگه نداریم.

  سوالات متداول

  آیا باید به حساب اینستاگرام خود وارد شوید؟

  نه شما نیازی به ورود به حساب خود دارید ، وب سایت هیچ اطلاعاتی از شما نمی خواهد.

  آیا میتوانم از حساب خصوصی در اینستاگرام بارگیری کنم؟

  آیا می توانم استوری های اینستاگرام را ذخیره کنم؟

  آیا می توانم بیو اینستاگرام را کپی کنم؟

  چگونه قرقره های اینستاگرام را ذخیره کنیم؟

  آیا وب سایت از بارگیری از اینستاگرام برای کامپیوتر پشتیبانی می کند؟

  آیا می توانید از اینستاگرام برای اندروید بارگیری کنید؟

  چگونه فیلم های اینستا را در آیفون خود ذخیره کنیم؟

  منبع : www.save-insta.com

  سایت دانلود از اینستا به همراه آموزش ویدیویی

  سایت دانلود از اینستا روشی مناسب برای دانلود پست از اینستاگرام بصورت سایت دانلود عکس اینستاگرام و سایت دانلود فیلم از اینستاگرام است

  شبکه های اجتماعی

  سایت دانلود از اینستا به همراه آموزش ویدیویی

  محتوای تیمی کار شده2021-11-07 خواندن این مطلب 9 دقیقه زمان میبرد

  نمایشگر ویدیو

  Media error: Format(s) not supported or source(s) not found

  دریافت پرونده: https://dl2.mizbanfa.net/videos/download-from-instagram-sites.mp4?_=1

  00:00 00:00 00:00

  برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.

  سایت دانلود از اینستا یکی از بهترین و کاربردی ترین روش هایی است که می تواند برای دانلود فیلم و عکس در اینستاگرام مورد استفاده قرار بگیرد. در این روش شما دیگر نیازی به نصب برنامه های جانبی و ارائه اطلاعات اکانت اینستاگرام خود ندارید و به راحتی می توانید با استفاده از لینک ارائه شده برای فیلم ها و عکس های مور نظر خود آنها را به کمک سایت دانلودر اینستاگرام دانلود کرده و روی کامپیوتر خود ذخیره نمایید. نکته قابل توجه این است که همه این سایت ها به عنوان سایت دانلود از اینستاگرام فعالیت دارند اما برخی از آنها تنها می توانند به عنوان سایت دانلود عکس مورد استفاده قرار بگیرند و امکان دانلود پست ویدیویی از اینستاگرام از سایت های عنوان شده وجود ندارد. با توجه به اینکه سایت دانلود از اینستا یک روش سریع و در عین حال ساده برای دانلود فیلم و عکس از اینستاگرام به شمار می رود، در این مقاله از میزبان فا مگ تصمیم گرفتیم به معرفی سایت های دانلودر اینستا پرداخته و نحوه فیلم و عکس از آنها را به شما آموزش دهیم. پس اگر شما نیز به دنبال آشنایی با بهترین سایت های دانلود از اینستا بوده و تمایل دارید با نحوه استفاده از آنها بیشتر آشنا شوید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

  موضوعاتی که در این مقاله به آنها پرداخته خواهد شد، به شرح ذیل است:

  سایت دانلود از اینستا چیست؟آموزش دانلود پست از اینستاگرام از سایت

  سایت دانلود از اینستا چیست؟

  مطمئناً خیلی از اوقات برای شما نیز پیش آمده است که در حال گشت و گذار در اینستاگرام خود هستید که ناگهان با یک محتوای بسیار مفید رو به رو می شوید. در چنین حالتی قطعا به این فکر می افتید که چگونه پست مورد نظر خود را ذخیره کنید تا بتوانید بارها و بارها آن را مشاهده کرده یا اینکه بخشی از آن را در پست خود مورد استفاده قرار دهید. در چنین شرابطی تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید، استفاده از سایت دانلود پست از اینستاگرام است. با استفاده از این سایت ها شما می توانید پست های عکسی یا ویدیویی مورد نظر خود را به راحتی و بدون هیچگونه افت کیفیتی و به صورت کاملاً رایگان دانلود نمایید. در واقع در تعریف سایت دانلود از اینستا می توان گفت که این سایت ها در واقع یک پلتفرم آنلاین هستند که کاربران خود این امکان را می دهند تا بتوانند پست های مورد نظر خود در اینستاگرام را دانلود نمایند. موضوعی که لازم است در زمینه سایت های دانلود از اینستاگرام به خاطر داشته باشید این است که دانلود از این سایت ها به هیچ عنوان محدودیتی ندارد و شما می توانید هر تعداد ویدیویی که تمایل دارید را به راحتی و به صورت رایگان دانلود نمایید.

  نکته: لازم است توجه داشته باشید که در ادامه چندین سایت دانلود از اینستا معرفی خواهد شد که به دلیل محدودیت هایی موقعیتی که وجود دارد، نیاز است از برنامه های تغییر آی پی استفاده نمایید.

  آموزش دانلود پست از اینستاگرام از سایت

  همانطور که پیش تر نیز اشاره شده سایت دانلود از اینستا یکی از بهترین روش هایی موجود برای دانلود پست از اینستاگرام به شمار می رود. در حال حاضر سایت های دانلودر اینستا بسیار زیاد بوده و شما می توانید برحسب نیاز خود از آنها استفاده نمایید. در ادامه قصد داریم به معرفی چندین سایت دانلود از اینستاگرام پرداخته و نحوه کار با آنها را به شما آموزش دهیم. سایت های دانلود از اینستا پیشنهادی ما عبارتند از:

  سایت دانلود از اینستا downloadgramسایت دانلود پست اینستاگرام saveinstaسایت دانلود از اینستاگرام instaspyسایت دانلودر اینستا instasaveدانلود پست از اینستاگرام از سایت igramسایت دانلود از اینستا toolzu

  در ادامه هر یک از این سایت ها را به صورت مجزا بررسی کرده و نحوه استفاده از آنها را به شما آموزش خواهیم داد.

  1. سایت دانلود از اینستا downloadgram

  DownloadGram اولین سایتی است که قصد داریم به شما معرفی نماییم. دانلودگرام در واقع یک سایت طراحی شده جهت دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام است. این سایت بدون نیاز به نصب برنامه جانبی امکان دانلود از اینستاگرام را برای کاربران فراهم می کند. فرآیند دانلود در این روش بسیار آسان است و در ادامه به صورت گام به گام نحوه دانلود پست از اینستاگرام از این سایت را به شما آموزش خواهیم داد.

  در اولین گام شما باید وارد سایت downloadgram شوید.

  در گام بعدی با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید شد که دارای یک فیلد مشخص برای وارد کردن لینک پست مورد نظرتان است.

  در این مرحله شما باید وارد صفحه اینستاگرام خود شده و سپس روی علامت 3 نقطه قرار گرفته در بالای سمت راست صفحه کلیک نمایید. سپس منویی به صورت پاپ آپ به شما نمایش داده می شود که لازم است از میان گزینه های موجود، گزینه Copy Link را انتخاب نمایید تا لینک مربوط به پست مورد نظر در کلیپ بورد شما ذخیره شود.

  حال مجدداً به وب سایت دانلود از اینستا downloadgram مراجعه کرده و سپس در فیلد مشخص شده کلیک راست نمایید. پس از آن همانند تصویر زیر منویی به شما نشان داده می شود که باید گزینه Paste را انتخاب کنید.

  منبع : mizbanfa.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید