این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دانلود رایگان کتاب pdf با لینک مستقیم

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دانلود رایگان کتاب pdf با لینک مستقیم را از این سایت دریافت کنید.

  جستجو: دانلود کتاب با لینک مستقیم

  کتاب سبز مرجع رایگان دانلود کتاب، رمان، دانلود کتاب صوتی و مجله با فورمت pdf و...

  خانه›جستجو: دانلود با لینک مستقیم

  جستجو: دانلود با لینک مستقیم

  مترجمان:3 سوت دانلود

  دانلود کتاب همسایه ای در ماه

  از: رویا باقری موضوع: شعر پارسی ۹۸ صفحه دریافت از کتابراه

  دانلود کتاب گفتمان راهبردی ایران در سرمایه گذاری خارجی

  از: فرشاد حکمی زاده

  موضوع: سرمایه گذاری و بورس

  ۲۴۰ صفحه دریافت از کتابراه

  دانلود کتاب راهنمای عملی تجارت با چین: صادرات، واردات و سرمایه گذاری

  از: مسعود کمالی اردکانی

  موضوع: اقتصاد ۱۵۹ صفحه دریافت از کتابراه

  دانلود کتاب بک لینک چیست؟ چگونه بک لینک بگیریم که جریمه نشویم؟

  از: مهران منصوری فر

  موضوع: کتاب‌های آموزش طراحی وب سایت

  ۲۶ صفحه

  برچسب‌ها: بک لینک رایگان، بک لینک، آموزش بک لینک، استفاده از بک لینک، انواع بک لینک، بک لینک چیست، لینک بیلدینگ، ساخت لینک، لینک سازی، آموزش طراحی سایت

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب آموزش لینک بیلدینگ

  موضوع: کتاب‌های تجارت الکترونیک

  ۹۹ صفحه

  برچسب‌ها: بک لینک، آموزش طراحی سایت، لینک بیلدینگ، ساخت لینک، لینک سازی، آموزش استفاده از بک لینک، آموزش لینک سازی، آموزش بهینه سازی وب، seo

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب قوانین لینک‌سازی

  از: بریتنی مولر

  موضوع: کتاب‌های آموزش اینترنت

  ۱۱ صفحه

  برچسب‌ها: قوانین لینک سازی، link building چیست، لینک سازی، لینک سازی داخلی، لینک سازی رایگان، آموزش لینک سازی برای سایت، نحوه ساخت بک لینک، ساخت لینک سایت، britney muller، آموزش لینک سازی داخلی، link building، آموزش قوانین لینک سازی

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب بک لینک سازی با تکنیک های کلاه سفید

  از: امیرحسین اسماعیلی

  موضوع: کتاب‌های آموزش طراحی وب سایت

  ۱۳۳ صفحه

  برچسب‌ها: بک لینک، آموزش طراحی سایت، لینک بیلدینگ، ساخت لینک، لینک سازی

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب بک لینک چیست و چگونه بک لینک صحیح بسازیم

  از: علی عارفی نیا

  موضوع: کتاب‌های آموزش طراحی وب سایت

  ۲۳ صفحه

  برچسب‌ها: آموزش بک لینک، استفاده از بک لینک، انواع بک لینک، بک لینک چیست، بک لینک رایگان

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب کوتاه کننده لینک چیست؟ بهترین سرویس‌های کوتاه کننده لینک کدامند؟

  از: مهران منصوری فر

  موضوع: کتاب‌های آموزش طراحی وب سایت

  ۱۸ صفحه

  برچسب‌ها: کوتاه کننده لینک گوگل چیست، ساخت لینک کوتاه گوگل، تولید لینک کوتاه گوگل، ساخت لینک کوتاه، لینک کوتاه کن گوگل

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب رمان با سقوط دست‌های ما

  از: زینب ایلخانی موضوع: رمان ۱۳۵۴ صفحه

  برچسب‌ها: دانلود پی دی اف رمان با سقوط دست‌های ما، دانلود رایگان رمان با سقوط دست‌های ما، دانلود رمان با سقوط دست‌های ما، دانلود رمان با سقوط دست‌های ما، دانلود رمان با سقوط دست‌های ما با لینک مستقیم، دانلود رمان با سقوط دست‌های ما برای موبایل، رمان با سقوط دست‌های ما، رمان با سقوط دست‌های ما، pdf رمان با سقوط دست‌های ما کامل، دانلود کتاب با سقوط دست‌های ما با لینک مستقیم، دانلود کتاب با سقوط دست‌های ما برای موبایل، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود کتاب غم انگیز

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب رمان دوباره با تو

  از: فرزانه تقدیری موضوع: رمان ۳۲۱ صفحه

  برچسب‌ها: دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی، رمان عاشقانه، دانلود رمان، رمان عاشقانه ایرانی، دانلود رمان اجتماعی، رمان اجتماعی، رمان اجتماعی ایرانی، دانلود pdf رمان دوباره با تو، دانلود پی دی اف رمان دوباره با تو، دانلود رایگان رمان دوباره با تو، دانلود رمان دوباره با تو، دانلود رمان دوباره با تو

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب رمان دختری با چشمان سرخ

  موضوع: رمان ۴۲۷ صفحه

  برچسب‌ها: دانلود رایگان رمان تخیلی، دانلود رمان ترسناک، دانلود رمان ژانر وحشت، دانلود رمان هیجان انگیز، دانلود pdf رمان دختری با چشمان سرخ، دانلود پی دی اف رمان دختری با چشمان سرخ، دانلود رایگان رمان دختری با چشمان سرخ، دانلود رمان دختری با چشمان سرخ، دانلود رمان دختری با چشمان سرخ، دانلود رمان دختری با چشمان سرخ با لینک مستقیم، دانلود رمان دختری با چشمان سرخ برای موبایل، رمان دختری با چشمان سرخ، رمان دختری با چشمان سرخ، pdf رمان دختری با چشمان سرخ کامل، دانلود کتاب دختری با چشمان سرخ با لینک مستقیم

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب فرصت‌های جذب سرمایه گذاری خارجی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای

  از: زهرا آقاجانی

  موضوع: سرمایه گذاری و بورس

  ۴۹۴ صفحه دریافت از کتابراه

  دانلود کتاب ویرانه های هوس

  از: فریده نجفی

  موضوع: داستان و رمان ایرانی

  ۳۸۴ صفحه دریافت از کتابراه

  دانلود کتاب 23 - مجموعه شعر

  از: حسین غلامی خواه موضوع: شعر پارسی ۵۹ صفحه دریافت از کتابراه

  دانلود کتاب رمان دختری با اسانس سیگار

  از: محدثه فارسی موضوع: رمان ۳۵۹ صفحه

  برچسب‌ها: دانلود رمان پلیسی عاشقانه، دانلود رمان هیجان انگیز و پلیسی، رمان پلیسی، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب رمان نمی‌شود با چای مست شد

  از: غزل داداش پور موضوع: رمان ۲۹۸ صفحه

  برچسب‌ها: دانلود رمان جدید، رمان جدید، دانلود رمان رایگان، رمان، دانلود رمان، دانلود pdf رمان، رمان ایرانی pdf، رمان pdf، دانلود رمان ایرانی، pdf عاشقانه، دانلود رایگان رمان عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه، رمان عاشقانه، دانلود کتاب عاشقانه، دانلود رمان عاشقانه ایرانی

  دانلود کتاب

  دانلود کتاب گفتارهایی در رابطه با روابط والدین با فرزندان

  از: شکیبا سادات جوهری

  موضوع: کتاب‌های روانشناسی

  ۱۰۳ صفحه

  برچسب‌ها: روانشناسی خانواده، علوم تربیتی، روابط والدین با فرزندان، ارتباط موثر والدین با فرزندان در محیط خانواده، روابط متقابل والدین و فرزندان، برقراری ارتباط موثر فرزندان با والدین، برقراری ارتباط موثر و مناسب با والدین، ارتباط موثر با فرزند، روانشناسی ارتباط با فرزندان، ارتباط فرزندان با والدین

  منبع : ketabesabz.com

  دانلود رایگان کتاب PDF با لینک مستقیم

  دانلود رایگان کتاب PDF با لینک مستقیم | بدون شک هیچ‌چیز به اندازه مطالعه برای افراد کتابخوان لذیذ نیست. چه کسی می‌تواند هدیه‌ای بهتر از کتاب به افرادی که تشنه مطالعه و خواندن کتاب‌های نایاب و

  دانلود رایگان کتاب PDF با لینک مستقیم

  بدون شک هیچ‌چیز به اندازه مطالعه برای افراد کتابخوان لذیذ نیست. چه کسی می‌تواند هدیه‌ای بهتر از کتاب به افرادی که تشنه مطالعه و خواندن کتاب‌های نایاب و کمیاب هستند را اعطا نماید؟

  مطالعه و کتاب‌خوانی یکی از تفریحات همیشگی و دلچسب افراد فرهیخته است. در گذشته روشنفکران جامعه دربه‌در به دنبال یافتن کتاب‌ها در کتابخانه‌ها بودند و امروز مدام در پی یافتن دانلود رایگان کتاب PDF با لینک مستقیم هستند! نفس هر دو یکی است و فقط شکل و شمایلش به‌روز شده است.

  امروزه روش‌های متنوع و گوناگونی برای دستیابی به کتاب‌های الکترونیک که به اختصار E-Book نامیده می‌شوند، معمولا کتاب‌های الکترونیک در فرمت‌هایی نظیر PDF، EPUB و فرمت‌هایی دیگر که کمتر شناخته شده هستند، ساخته می‌شوند. فرمت‌های دیگر اغلب اختصاصی توسط وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های خاص طراحی می‌شوند. مثل کتابخوان اختصاصی کیندل که توسط سایت آمازون طراحی شده است. جدا از این موارد نام‌برده، عرف معمول کتاب‌های الکترونیک، PDF و EPUB هستند.

  PDF، بهترین نوع فرمت کتاب‌های الکترونیک

  فرمت PDF در حال حاضر بهترین و جامع‌ترین و مورداستفاده‌ترین فرمت برای انتشار و مطالعه کتاب‌های الکترونیک است. این فرمت به خوبی جای خود را در تمام جهان باز کرده و ساخت آن نیز آسان می‌باشد.

  هرکس می‌تواند با کامپیوتر شخصی خود، یک فایل Microsoft Word را به PDF تبدیل کند. این کار به اندازه‌ای آسان است که به هیچ دانش پیچیده و خاصی نیاز نیست. تنها کافیست تا فایل را در هنگام ذخیره، به‌جای فرمت معمول DOC، بر روی PDF قرار داد و ذخیره کرد. به راحتی آب خوردن فایل ورد تبدیل به پی‌دی‌اف می‌گردد!

  نکته مهم دیگر آن است که کتاب‌های پی‌دی‌اف سازگار با تمام پلتفرم‌ها و سیستم‌عامل‌ها هستند. فرقی نمی‌کند شما از سیستم‌عامل ویندوز استفاده می‌کنید، یا آندروید و یا IOS. در هر حال هر نوع فایل پی‌دی‌افی در این سیستم‌عامل‌ها به راحتی باز می‌شود و سیستم‌عامل‌ها به صورت پیش‌فرض، افزارهایی برای باز کردن فایل‌های PDF دارند.

  طیف وسیعی از دنیای تجارت را امروزه PDFها تشکیل می‌دهند. اسناد دیجیتالی بسیار مورد توجه هستند تا جایی که حتی اخیرا بسیاری از ناشرهای معتبر در سرتاسر جهان، همزمان با چاپ کتاب‌‌ها، نسخه‌های الکترونیک آن‌ها را نیز برای دانلود (یا به صورت فروشی و یا به صورت رایگان) فراهم می‌کنند تا آثارشان بیشتر دیده شده و خوانده شود.

  لینک مستقیم یا لینک غیرمستقیم؟! مسئله این است!

  دانلود کتاب و هر نوع مدیای دیگری، تبدیل به یک فعل پرکاربرد روزمره شده است. روزی نیست که کاربران اینترنت یک فایل -حالا از هر نوعی- را دانلود نکنند.

  اما مسئله دانلود، خود یک پروسه پیچیده‌ای است. بسیاری از سایت‌ها برای دانلود فایل‌‌ها، برای آن که کمتر هزینه کنند، از سرورهای میزبان رایگان یا ارزان استفاده می‌کنند. دانلود از این سرورها به این صورت است که پس از کلیک کردن شما بر روی دکمه دانلود، وارد یک سایت دیگر می‌شوید (سایت سرور میزبان) و در آن‌جا بایستی یک پروسه مخصوص را طی کرده تا نهایتا فایل برای‌تان دانلود شود. این مسیر گاهی تا چند دقیقه شما را سردرگم می‌کند و چه بسا از خیر دانلود فایل موردنظر نیز بگذرید!

  اما سایت‌های حرفه‌ای مثل همین سایت کافه‌کتاب که هم‌اکنون مشغول استفاده از آن هستید، ترجیح می‌دهند برای رفاه حال کاربران، هزینه‌های سنگین را تقبل کرده و فایل‌های دانلود را با لینک مستقیم در اختیار مخاطب بگذارند. بدین ترتیب کاربر با کلیک روی دکمه دانلود، وارد هیچ سایت دیگری نمی‌شود و ظرف چند ثانیه فایل موردنظر به صورت اتوماتیک دانلود می‌شود.

  بنابراین خیلی مهم است که در هنگام انتخاب سایت‌ برای دریافت خدمات، از سایت‌های باکیفیتی مثل کافه‌کتاب استفاده کنید تا در وقت و هزینه، صرفه‌جویی نمایید.

  Free Download PDF E-Books with direct link

  The book download is very attractive. Especially if we download books from a site that offers professional PDF download service. A site like Book Café.

  You can download different books for free on this site. All these books are in two formats, PDF and Audio Books, and have been uploaded with a direct link and the highest quality.

  If you downloaded books from the KaffeKetab.ir and enjoyed them, introduce this site to everyone!

  دانلود رایگان کتاب صوتی با لینک مستقیم

  جدا از بحث کتاب‌های PDF که همواره مورد توجه و علاقه افراد علاقمند به مطالعه قرار دارند، بحث کتاب‌های صوتی و گویا نیز همیشه طرفداران خود را دارد.

  بسیاری از افرادی که ما می‌شناسیم و شاید حتی خود ما نیز یکی از این افراد باشیم، زندگی شلوغ و پرمشغله‌ای دارند. ساعات زیاد کاری و همچنین ترافیک و برو و بیاهای روزمره، باعث می‌شود تا عملا وقت چندانی برای مطالعه باقی نماند. از همین روی استفاده از زمان و بهینه‌سازی زمان یکی از هوشمندانه‌ترین افعالی است که یک فرد می‌تواند انجا دهد.

  این‌جاست که کتاب‌های صوتی به کار می‌آیند! افراد بسیاری هستند که در هنگام رانندگی، در هنگام نشستن در مترو یا اتوبوس و یا تاکسی در مسیر رفت و برگشت خود، اقدام به گوش دادن کتب صوتی می‌کنند. این یک نمونه بسیار عالی از مدیریت زمان و جلوگیری از هدر رفتن تایم و وقت ماست که می‌تواند با مطالعه پر شود.

  لذا دانلود رایگان کتاب صوتی با لینک مستقیم یکی از دغدغه‌های همیشگی این افراد است. کافه‌کتاب مرجعی است که به شما این امکان را می‌دهد تا افزون بر کتاب PDF یا EPUB، کتاب‌های صوتی و گویا را نیز با لینک مستقیم دانلود کرده و از آن‌ها استفاده نمایید.

  منبع : kaffeketab.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 ماه قبل
  6

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید