این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دانلود سوالات کنکور 1401 ریاضی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دانلود سوالات کنکور 1401 ریاضی را از این سایت دریافت کنید.

  دانلود سوالات کنکور ریاضی 1401

  در مقالات مشاوره ای

  سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۱

  نویسنده اوج یادگیری منتشر شده در ۱۴۰۱-۰۴-۰۹نظر دهید

  کنکور ریاضی ۱۴۰۱ در تاریخ نهم تیرماه برگزار شد و داوطلبان کنکور ریاضی، پس از اتمام آزمون معمولا به دنبال سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۱ و پاسخنامه کلیدی برای بررسی میزان پاسخ گویی خود به سوالات هستند.

  کنکور ۱۴۰۱

  در کنکور سراسری ۱۴۰۱ یک میلیون و ۴۸۹ هزار و ۲۲۰ داوطلب در آزمون سراسری با هم به رقابت می‌پردازند. این آزمون در  ۴۱۷ شهرستان و بخش ، ۵۹۸ حوزه داخل کشور و ۱۷ حوزه خارج از کشور یعنی جمعا ۶۱۵ حوزه برگزار می شود. تعداد داوطلبان در گروه علوم ریاضی و فنی ۱۴۵ هزار ۶۱۵ نفر، علوم تجربی ۵۷۴ هزار ۷۵۱ نفر، علوم انسانی ۴۱۲ هزار ۵۲۵ نفر، هنر ۱۶۱ هزار ۳۷۸ و زبان های خارجی ۱۹۴ هزار و ۹۵۱ است که ۶۱ درصد خانم و ۳۹ درصد شرکت کنندگان آقا هستند.

  دانلود سوالات کنکور ۱۴۰۱ رشته ریاضی

  سوالات دروس اختصاصی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ پس از انتشار رسمی توسط سایت سازمان سنجش در این صفحه قرار خواهد گرفت.

  دانلود کلید پاسخ نامه کنکور ریاضی ۱۴۰۱

  پاسخ نامه سوالات دروس اختصاصی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ پس از انتشار رسمی توسط سایت سازمان سنجش در این صفحه قرار خواهد گرفت.

  دانلود سوالات عمومی کنکور ریاضی ۱۴۰۱

  سوالات دروس عمومی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ پس از انتشار رسمی توسط سایت سازمان سنجش در این صفحه قرار خواهد گرفت.

  دانلود پاسخنامه کنکور ۱۴۰۱ رشته ریاضی

  پاسخنامه سوالات دروس عمومی کنکور ریاضی ۱۴۰۱ پس از انتشار رسمی توسط سایت سازمان سنجش در این صفحه قرار خواهد گرفت.بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش، سوالات و پاسخنامه سوالات کنکور ۱۴۰۱ پس از برگزاری کنکور هر پنج گروه آزمایشی، از طریق سایت سازمان سنجش به طور رسمی منتشر خواهد شد.مطالب مرتبط

  زمان اعلام نتایج کنکور ۱۴۰۱

  اعتراض به نتایج کنکور ۱۴۰۱

  منبع مطلب : ojeyadgiri.com

  دانلود سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه ۱۴۰۱

  لینک دانلود سوالات کنکور ریاضی همراه با پاسخنامه ۱۴۰۱ را در ادامه مطلب قرار داده ایم. چند ساعت پس از برگزاری کنکور سراسری در زیرگروه ...

  کنکور سراسریمشاوره کنکور سراسری

  دانلود سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه ۱۴۰۱

  دانتل ارسال ایمیل

  0 خواندن این مطلب 4 دقیقه زمان میبرد

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  شماره تماس :91005066-021

  دانتل بهترین پاسخ به سوالات تحصیلی شما ...

  برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

  آخرین اخبار تحصیلی

  لینک دانلود سوالات کنکور ریاضی همراه با پاسخنامه ۱۴۰۱ را در ادامه مطلب قرار داده ایم. چند ساعت پس از برگزاری کنکور سراسری در زیرگروه آزمایشی ریاضی، متقاضیان می توانند اقدام به دریافت دفترچه سوال عمومی و اختصاصی آزمونی که داده اند، نمایند. پاسخنامه نیز چند روز پس از برگزاری این آزمون منتشر می گردد که متقاضیان به کمک آن می توانند درصد دروس خود را محاسبه نمایند. اگر از متقاضیان کنکور سراسری در سال های آینده هستید، می توانید با بررسی سوالات کنکور ریاضی با جواب از نحوه طراحی هر کدام از سرفصل های امتحانی این آزمون مطلع گردید.

  تا دقایقی دیگر دانلود سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۱ همراه با پاسخنامه در این مطلب قرار داده خواهد شد.

  برای اطلاع از رتبه قبولی رشته های کنکور ریاضی می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید و البته با مشاوران دانتل تماس بگیرید تا در فرآیند تخمین رتبه و انتخاب رشته شما را یاری دهند.

  👈  رتبه قبولی ریاضی  👉

  👈  کارنامه قبولی کنکور ریاضی  👉👈  مشاوره انتخاب رشته کنکور  👉👈  راهنما تخصصی انتخاب رشته کنکور  👉

  سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه ۱۴۰۱

  پس از کنکور سراسری تجربی، پرمتقاضی ترین زیرگروه آزمایشی، کنکور سراسری ریاضی می باشد که اغلب شرکت کنندگان آن با هدف دستیابی به رشته های مهندسی، قدم در مسیر این رقابت سنگین می گذارند.

  بسیاری از داوطلبان بلافاصله پس از به پایان رسیدن آزمون سراسری، مایل هستند از عملکردی که در جلسه آزمون داشته اند؛ مطلع شوند به همین دلیل به دنبال سوالات کنکور ریاضی و پاسخنامه آن هستند تا با پاسخ های خودشان مطابقت دهند و سپس اقدام به تخمین رتبه و تراز قبولی شان نمایند. از همین رو سازمان سنجش، یک ساعت پس از برگزاری این آزمون اقدام به منتشر کردن دفترچه سوال ریاضی می کند و چند روز بعد نیز پاسخنامه آن از طریق سایت sanjesh.org قابل دریافت است. در مقاله زیر رتبه قبولی تمامی رشته های کنکور سراسری را ببرسی کرده ایم. کافیست بر روی آن کلیک کنید.

  بخوانید: رتبه قبولی کنکور (تمامی رشته ها)

  از طرفی دیگر اگر از علاقه مندان به تحصیل در رشته های پرطرفدار کنکور سراسری ریاضی در رشته های مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و … هستید؛ لازم است حتما دفترچه سوالات کنکور ریاضی را همراه با پاسخنامه دریافت کنید و سپس سوال‌ها را تحلیل کنید تا دید مناسبی نسبت به سوال‌ها و نحوه طراحی آن ها به دست آورید.

  بخوانید: دانلود سوالات کنکور

  دانلود سوالات کنکور ریاضی با پاسخنامه 1401

  رقابت اصلی در کنکور سراسری ریاضی، دستیابی به رشته های مهندسی در دانشگاه هایی با جایگاه علمی بالا است. به همین دلیل حاضرین در جلسه کنکور سراسری ریاضی، مایل هستند بدانند که چه عملکردی در جلسه آزمون داشته اند و آیا شانسی برای ادامه تحصیل در رشته های مهندسی و دانشگاه های مورد علاقه خود دارند یا خیر.

  در نظر داشته باشید که رقابت برای رسیدن به رشته مهندسی در دانشگاه های معتبر سراسر کشور بسیار تنگاتنگ است، از همین رو اگر قصد شرکت در کنکور ریاضی را در سال های آینده نیز دارید، لازم است حتما سوالات کنکور ریاضی و پاسخنامه آن ها را بررسی کنید تا با سبک طراحی سوال‌ها سرفصل های امتحانی این آزمون آشنا شوید.

  دانلود دفترچه سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۱(به محض انتشار در این قسمت بارگزاری خواهد شد)سوالات کنکور داخل کشور سوالات کنکور خارج از کشور

  سوالات عمومی  سوالات عمومی

  سوالات اختصاصی سوالات اختصاصی

  سوالات معارف اقليت ‌های دينی و زبان ‌های خارجی غيرانگليسی سوالات معارف اقليت ‌های دينی و زبان ‌های خارجی غيرانگليسی

  سوالات کنکور ریاضی در قالب دو دفترچه سوالات اختصاصی و عمومی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد؛ دفترچه سوالات عمومی شامل دروس ادبیات، عربی، دینی و زبان و دفترچه سوالات اختصاصی شامل دروس ریاضیات، فیزیک و شیمی می باشد.

  لینک دانلود پاسخنامه کنکور ریاضی 1401

  دریافت پاسخنامه کنکور ریاضی به متقاضیان کمک می کند تا بتوانند تشخیص دهند پاسخ صحیح هر سوال کدام است. بنابراین اگر قصد محاسبه درصد دروس خود را دارید، حتما باید از پاسخنامه کنکور ریاضی استفاده کنید و به کمک آن سوالات درست، غلط و نزده خود را مشخص کنید.

  در ادامه لینک دانلود پاسخنامه کنکور سراسری ریاضی در داخل و خارج از کشور را برایتان قرار داده ایم:

  کلید سوالات کنکور ریاضی ۱۴۰۱

  (به محض انتشار در این قسمت بارگزاری خواهد شد)

  پاسخنامه کنکور داخل کشور

  پاسخنامه کنکور خارج کشور

  اعتراض به سوالات کنکور ریاضی 1401

  همزمان با انتشار سوالات ریاضی و پاسخنامه آن، لینکی در سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش فعال می شود که متقاضیان از طریق آن می توانند به سوال‌ها آزمون سراسری و پاسخنامه آن اعتراض نمایند.

  در واقع اگر در هنگام بررسی سوالات کنکور ریاضی و پاسخنامه آن، متوجه شدید که اشتباهی در برخی از سوال‌ها و پاسخ آن ها وجود دارد، می توانید نسبت به آن ها اعتراض کنید تا در کمیته تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد. در صورتی که درخواست شما همراه با دلایل کافی و منطقی باشد، مورد بررسی قرار گرفته و پاسخ آن اعلام خواهد شد.

  بخوانید: راهنما جامع  انتخاب رشته ریاضی

  مشاوره انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۱

  انتشار سوالات ریاضی و پاسخنامه آن به شرکت کنندگان در جلسه آزمون سراسری کمک می کند تا بتوانند به کمک آن ها درصد دروس امتحانی خود را تخمین بزنند.

  در واقع داوطلبان می توانند پس از مقایسه پاسخ های خود با پاسخ هایی که سازمان سنجش برای کنکور ریاضی منتشر کرده است و همینطور مقایسه آن با آخرین رتبه های قبولی در سال های گذشته، متوجه شوند که آیا شانسی برای تحصیل در رشته های مهندسی در دانشگاه های معتبر دارند یا خیر.

  منبع مطلب : duntelco.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید