این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دانلود شعرهای کودکانه تصویری

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دانلود شعرهای کودکانه تصویری را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  دانلود و تماشای رایگان ۱۰ ترانه تصویری کودکانه شاد و بسیار زیبا

  از نظر علم روانشناسی  بچه ها به سرگرمی های متنوعی نیاز دارند البته سرگرمی های خوب . چون  این سرگرمی ها در نحوه ی شکل گیری شخصیت آنها خیلی موثر است سرگرمی

  بهترین شعر و کتاب های نوجوانان

  دانلود و تماشای رایگان ۱۰ ترانه تصویری کودکانه شاد و بسیار زیبا

  سعید حیدریشهریور 12, 1399 خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

  از نظر علم روانشناسی  بچه ها به سرگرمی های متنوعی نیاز دارند البته سرگرمی های خوب . چون  این سرگرمی ها در نحوه ی شکل گیری شخصیت آنها خیلی موثر است سرگرمی های متنوعی برای کودکان وجود دارد اعم از بازی های فکری ، بازی های دسته جمعی ، بازی های انفرادی ، گوش دادن به آهنگ های شاد و کودکانه و همچنین تماشای برنامه کودک و … .

  کودکان در یادگیری موسیقی عالی هستند

  قبل از این که هر کودک بتواند بر گفتار مسلط شود، با استفاده از قدرت شنوایی و صوتی‌اش، صداهای مختلفی را به کار می‌برد که به موسیقی تکراری و ریتمیک بسیار شباهت دارد. حدود ۳ سال پیش، روان‌شناسان به این موضوع رسیدند که موسیقی و زبان ممکن است از لحاظ شناخت و عصبی در میان بزرگ‌سالان متفاوت باشد اما یک کودک، زبان را زیر مجموعه موسیقی می‌داند. به دلیل همین درک کودک از موسیقی، کسب اولیه زبان در آن‌ها رخ می‌دهد و این موضوع به درک ما از پیشرفت انسان، کمک می‌کند.

  مطلب مرتبط: اثرات موسیقی بر کودک و سن مناسب یادگیری آن(علمی وتایید شده )

  امروزه ثابت شده که حافظه می‌تواند از طریق موسیقی تقویت شود و افرادی که از کودکی در معرض آموزش و بازی‌های موسیقایی بوده‌اند‌، حافظه بسیار بهتری دارند. ریتم، ملودی، هارمونی و… جزو عواملی هستند که موجب تقویت حافظه می‌شوند. در آزمایشی که در دانشگاه هنگ‌کنگ‌ انجام شد، ۴۵‌نوازنده ارکستر بین سنین ۶ تا ۱۵‌سال از لحاظ قدرت حافظه و به‌خاطر‌سپردن کلمات، مورد بررسی قرار گرفتند.

  ترانه ۱

  ≡   لینک دانلود

  ترانه ۲

  ≡   لینک دانلود

   ترانه ۳

  ≡   لینک دانلود

   ترانه ۴

  ≡   لینک دانلود

   ترانه ۵

  ≡   لینک دانلود

   ترانه ۶

  ≡   لینک دانلود

   ترانه ۷

  ≡   لینک دانلود

   ترانه ۸

  ≡   لینک دانلود

   ترانه ۹

  ≡   لینک دانلود

  مطلب مشابه: نقش موسیقی در رشد و تکامل کودک(بر اساس مطالعات جدید)

  ترانه ۱۰

  ≡   لینک دانلود

  موسیقی می تواند روی خلق و خوی کودکان اثر بگذارد و اخلاق و رفتار آنها را تغییر دهد موسیقی درمانی باعث بهبود رفتار های فردی و اجتماعی ، ایجاد اعتماد به نفس در کودک می شود . در زمان بازی بهتر است که کودک آهنگ های تند و در زمان خواب آهنگ آرام گوش کند  کودکانی که دوره های موسیقی می گذرانند بسیار با هوش تر از کودکانی هستند که دوره مقدماتی کامپیوتر را گذرانده اند.

  کودکان موسیقی کودکان ‫پین‌ترست واتس آپ تلگرام

  منبع مطلب : bestkid.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید