این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دختر گمشده در شیراز پیدا شد

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دختر گمشده در شیراز پیدا شد را از این سایت دریافت کنید.

  چرا سما (دختر اصفهانی) در شیراز مفقود شده؟

  توجه به الزامات شهرنشینی در مقوله‌ی امنیت بخشی وانتطام شهری بدون رعایت استانداردهای جرم‌شناسانه و شناسایی تیپ وشخصیت ساکنین هرنقطه از جغرافیای شهری ممکن نیست.نیروهای زحمتکش انتظامی در راستای انجام وظیفه و ایجاد امنیت مطلوب شهروندان نیازمند حمایت همه جانبه هستند.

  ۷۲ نفر

  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۱

  خاطرات وکیل

  چرا سما (دختر اصفهانی) در شیراز مفقود شده؟

  محمدهادی جعفرپور

  توجه به الزامات شهرنشینی در مقوله‌ی امنیت بخشی وانتطام شهری بدون رعایت استانداردهای جرم‌شناسانه و شناسایی تیپ وشخصیت ساکنین هرنقطه از جغرافیای شهری ممکن نیست.نیروهای زحمتکش انتظامی در راستای انجام وظیفه و ایجاد امنیت مطلوب شهروندان نیازمند حمایت همه جانبه هستند.

  یک ماه و چند روز پس از خبر مفقود شدن سما(دختر اصفهانی ) ویدیویی از پدر وی در فضای مجازی وبرخی خبرگزاری ها از جمله خبرآنلاین منتشر و به اصطلاح خیلی زود وایرال و پربازدید شد. به موازات این امر برخی دوستان رسانه ای و مخاطبان عزیز خاطرات وکیل در راستای کمک و همراهی با خانواده سما دست به کار شده با ارسال پیام وتماس تلفنی امر کردند بهتر است بنده هم راجع به این موضوع مطلبی منتشر کنم بلکه در حل این مشکل و رفع نگرانی خانواده ی سما سهم اندکی داشته باشم.

  بنابراین تصمیم گرفتم مطلب این هفته خاطرات وکیل را به خبر گم شدن سما اختصاص داده از تمامی مخاطبان عزیز خاصه همشهریان گلم بخواهم از طریق بازنشر این یادداشت قدمی هرچند کوچک در پیدا شدن سما و کم کردن نگرانی خانواده عزیز وی بردارند.راجع به اقدامات قضایی-انتظامی پیرامون قضیه حسب اخبار و اطلاعات منتشر شده و فیلم اخیر که از صحبتهای پدر سما منتشر شد، چنین برمی آید سما در محدوده خیابان معالی آباد( در محدوده ی پل معالی آباد ورودی تاچارا )در تصاویر دوربین مداربسته سطح شهر دیده شده اما در یک لحظه در نقطه کور قرار گرفته، هیچ یک از دوربین ها او را نگرفته اند!! پیش از هر مطلبی لازم است از تلاش خالصانه دستگاه انتظامی و دادستانی محترم شیراز خاصه معاونت محترم دادسرای جنایی یاد کرده ضمن سپاس خالصانه،به ایشان دست مریزاد و خداقوت گفته،امیدوارم هرچه سریع تر تلاش این عزیزان به نتیجه ای مطلوبِ خانواده ی سما و جامعه برسد.واما بعد..

  بالغ بر ده سال است که بیشترین ساعات شبانه روز را در خیابان معالی آباد می گذرانم از دارالوکاله به منزل و از منزل به مدرسه ی فرزندم وسر زدن به دوستان و خانواده جمع دلایلی است برای حضور مستمر در این خیابان که حسب شیاع و حرف مردم یکی از خیابان های بالاشهر شیراز است(من زاده ی درب شیخ هستم‌ و به بچه ی جنوب شهر بودن مفتخرم،لذا سوء تفاهم نشود لطفا)خیابانی که قیمت هر مترمربع آپارتمانش بیش از سی تا چهل میلیون تومان است و در معبر اصلی آن کلانتری واقع شده و ماموران خدوم و ساعی نیروی انتظامی مدام در حال گشت زنی هستند ظرف چند ماه گذشته شاهد حوادثی بوده که حکایت از درصد پایین امنیت دارد.

  گرچه هر روز صبح‌ ،ازحوالی ساعت شش که قصد عزیمت به دفتر دارم تا پاسی از شب شاهد حضور گشتی های نیروی انتظامی در محدوده‌ی خیایان معالی آباد هستم اما بروز و ظهور برخی حوادث موید این نکته است که یگان انتظامی_امنیتی این محدوده نیاز به تقویت هم از حیث نیروی انسانی هم از منظر لجستیک دارد.

  طی ده سال گذشته علیرغم اینکه جمعیت ساکنین و تعداد ساختمان‌های مستقر در این محدوده چندین برابر شده(از افتتاح چند مجتمع تجاری_اداری گرفته تا ساخت برج‌های بلندمرتبه و...)اما کمافی‌السابق وظیفه‌ی انتظام وامنیت‌بخشی منطقه بر عهده‌ی همان یک پاسگاه معروف به گلدشت معالی‌آباد بوده وهیچ تغییر محسوس وضروری در افرایش توان لجستیکی و نیروی انسانی تشکیلات انتظامی این منطقه دیده نشده است.علیرغم تلاش خالصانه‌ی یگان انتظامی کلانتری معالی‌آباد باید اذعان کرد موقعیت خاص این نقطه از شهر به گونه ایست که ضرورت تاسیس لااقل یک پاسگاه انتظامی وتفکیک جغرافیایی محدوده‌ی حفاظتی خیابان اصلی معالی آباد با خیابان‌های فرعی اطراف آن احساس می‌شود.

  وجود پروژه های عمرانی عظیم و ساختمان های مسکونی و... در حال احداث،باغات شخصی و پذیرایی،مجمتع‌های اداری_تجاری و معبرهای متنوع متصل به خروجی شهر و سایر نقاط حاشیه ای شرایطی را فراهم آورده که از اقشار مختلف جامعه در این نقطه جغرافیایی مشغول فعالیت روزانه ویا سکونت مدام هستند لذا از منظر جرم‌شناسی وپیشگیری از بروز هنجارشکنی ‌ها و رفتارهای جرم‌زا لازم است تشکیلات انتظامی_امنیتی شهر با اتخاذ تدابیری، درصد امنیت این منطقه را افزایش دهند.

  گرچه امکان پیشگیری صددرصدی حوادث و ارتکاب جرم امری غیر محتمل است اما می‌توان با لحاظ کردن برخی اقدامات مانع بروز حوادث مشابه شد که مهم‌ترین این اقدامات پس از تاسیس یک کلانتری در محدوده‌ی خیابان‌های فرعی معالی آباد ، تجهیز دستگاه انتظامی به نیروی انسانی و سخت افزار مورد نیاز ایشان است.

  درپایان بنا به اظهارات پدر سما راجع به آخرین نقطه ای که موبایل سما آنتن داشته،تذکر این نکته ضروری است که محدوده ی جغرافیایی مکان مورد اشاره به گونه ایست که برای شناسایی وردیابی وی نیاز به بسیج عمومی ارگان های مختلفی از جمله آتش نشانی با بهره مندی از سگ های زنده یاب،رصد کلیه دوربین های مداربسته اعم از دوربین بانک ها،مجتمع های مسکونی و...خیابان های اطراف،انتشار و تکثیر تصویر سما در سطح شهر خاصه منطقه ی مورد اشاره و بهره مندی از امکانات خاص موجود در فضای سایبر است.

  *وکیل دادگستری_ شیراز

  ۶۵۶۵ کد خبر 1671906

  برچسب‌ها

  خاطرات وکیل کانون وکلا محمدهادی جعفرپور شهر شیراز استان اصفهان استان فارس وکالت جرم

  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی

  دادستانی جنایت

  نظر شما

  نظر شما نظرات

  نظرات منتشر شده: 106 نظرات در صف انتشار: 30 نظرات غیرقابل انتشار: 0

  محسن یگانه تحقیقی ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ 59 7 پاسخ احست و درود بر شما Mhd ۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ 98 12 پاسخ

  فکر کردیم راه حل جدیدی داری،اینا که همه گفتن داداش

  ۱۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ 68 4 پاسخ

  احسنت ودرود بر شما وکیل محترم ودلسوز.خواهشن یک نکته دیگر هست که خدمت شما عرض میکنم این است .در کل سطح شهر و بیشتر دوربینهای امنیتی از طرف... وجوددارد آیا این دروبینهایی که مسافت‌های زیادی را تحت کنترل دارند باز بینی مجدد نمایند.شاید....ممنون از شما

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  آخرین اخبار: علت گم شدن سما دختر اصفهانی در شیراز فاش شد؟ [+فیلم] 29 شهریور

  فیلم منتشر شده از مصاحبه پدر دختر گمشده در شیراز و ماجرای ناپدید شدن دختری به نام «سما جهانباز» در این شهر بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.

  آخرین اخبار: علت گم شدن سما دختر اصفهانی در شیراز فاش شد؟ [+فیلم] 29 شهریور

  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۳ محمد متین رستمی ۲۱۸ Comments

  فیلم منتشر شده از مصاحبه پدر دختر گمشده در شیراز و ماجرای ناپدید شدن دختری به نام «سما جهانباز» در این شهر بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.

  سما دختر ۲۲ ساله‌ای که برای خرید به یک پاساژ در شیراز رفت، ولی هرگز بازنگشت. توجه به الزامات شهرنشینی در مقوله‌ی امنیت بخشی وانتطام شهری بدون رعایت استانداردهای جرم‌شناسانه و شناسایی تیپ وشخصیت ساکنین هرنقطه از جغرافیای شهری ممکن نیست. نیروهای زحمتکش انتظامی در راستای انجام وظیفه و ایجاد امنیت مطلوب شهروندان نیازمند حمایت همه جانبه هستند.

  اعلام مژدگانی 100 میلیونی از طرف خانواده سما جهانباز +[فیلم]

  مصاحبه پدر دختر گمشده در شیراز

  سما دختر گمشده در شیراز

  گمشدن سما جهانباز در شیراز, سما دختر گمشده در شیراز

  تحلیل روانشناختی گم شدن دختر اصفهانی در شیراز را بخوانید:

  بررسی پدیده ناپدید شدن سما جهانباز ؛ تحلیل فلسفی و روانشناختی

  گم شدن سما جهانباز در شیراز

  پدر سما، دختر گمشده در شیراز گفت:

  آخرین بار که با مادرش حرف زده بود به او گفته بود که یک ربع دیگر به خانه می رسد اما یکدفعه غیبش زد و گوشی اش خاموش شد

  در این ویدیو پدر سما جهانباز می گوید چهل روز از ناپدید شدن دخترش در شیراز می گذرد و هنوز از گمشده اش خبری نیست. ۲۵ تیر ۱۴۰۱ دختر ۲۲ ساله اصفهانی به نام سما جهانباز که برای سفر به شیراز رفته بود، در خیابان معالی آباد این شهر ناپدید شد.

  جهت اطلاعات بیشتر درباره دختر گمشده در شیراز می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

  لو رفتن بیوگرافی سما جهانباز دختر گمشده اصفهانی کیست؟ [+عکس‌های لو رفته]در ادامه میتوانید عکس سما جهانباز را مشاهده کنید:

  عکس سما جهانباز, فیلم مصاحبه پدر دختر گمشده در شیراز

  اشک می‌ریزد و از مردم، پلیس، هنرمندان و ورزشکاران می‌خواهد که به او کمک کنند. پدر میانسالی که حالا ۴۵ روز است، هیچ خبری از دختر جوانش ندارد. کلیپ اشک‌های دردناک این پدر حالا در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌چرخد. همه در جست‌وجوی سما هستند. هیچ نشانه یا اثری از این دختر نیست. هیچکس نمی‌داند که او الان کجاست، نفس می‌کشد یا نه.

  در ادامه میتوانید فیلم مصاحبه پدر دختر گمشده در شیراز را تماشا کنید:

  تا به حال علی کریمی و شهربانو منصوریان و خانم فاطمه گودرزی با او همکار کرده و تصاویر دخترش را به اشتراک گذاشته اند پدرش میگوید من به شدت استرس دارم که نکند او سما در چاهی سقوط کرده باشد و یا اینکه مورد تعرض قرار گرفته باشد!

  فیلم ماجرای سما جهانباز دختر اصفهانی که در شیراز گم شده

  سوالت متداول:

  آخرین تصویر ضبط شده از سما جهانباز

  تا الان کسی هم به عنوان مظنون دستگیر شده؟

  بله. انگار دو سه نفر را دستگیر کردند. ولی اصلا به ما اطلاعات نمی‌دهند. نمی‌دانیم این افراد چه کسانی هستند. فقط می‌دانم یک نفر از آن‌ها همان راننده تاکسی است که سما را به معالی‌آباد شیراز برده بود. گویا از او تحقیق می‌کنند که ببینند دوباره همان فرد، او را بازگردانده یا نه.

  ⇐اخبار بیشتر:

  ساناز ارجمند همسر دوم شهاب حسینی کیست؟ [+عکس و بیوگرافی]فیلم لو رفته: حرکات +18 و رقص همسر شاهرخ استخری! [+ببینید ویدئوی سپیده بزمی پور را]

  218 thoughts on “آخرین اخبار: علت گم شدن سما دختر اصفهانی در شیراز فاش شد؟ [+فیلم] 29 شهریور”

  احتمال می‌رود راننده خودرو بعداز … به … رسانده باشد.شرمنده.خدا صبر بدهد.

  پاسخ

  تودوربین های مداربسته ماشینی که پیاده اش کرده رو دیدن بازداشت شده ظاهراکاراون نبوده فکرکنم توپاساژیکی از مغازه دارا بلایی سرش آورده چون دوربینا خاموش شده فقط فیلم ورودش به پاساژ رو هست فیلم خارج شدنش نیست

  پاسخ

  مگه میشه؟ شما فکر میکنین ی دوربین چک میکنن؟ مسیر کامل بعلاوه خیابانهای اطراف و حتا کوچه های ک ۲۰کیلومتر با مسیر اصلی فاصله داره درمرحله اول و در مراحل بعدی ک شیراز جز کلان شهرها حساب میشه طی ۱۲مرحله همه دوربین های شهر دونه ب دونه نگاه میکنن خدا اون روز نیاره ی ثانیه از فیلمی پاک شده یا دوربینی تو اون روز خاموش شده مادر طرف ب عزاش مینشونن یعنی همونجا باید بگه کار من بود یا بمیره زیر شکنجه های که هیچ انسانی قدرت تحملش نداره اونم بمدت نامحدود بوده یکسال تمام طرف شکنجه میشد یکسال کم نیس اونم فکر میکنی چن سالش بود ۱۶،۱۷سال ولی دوام آورد چیز عجیبی بود رفیقش اعتراف کرد اما این بشر انگار از فولاد بود

  پاسخ

  ما که متوجه نشدیم چی نوشتی

  پاسخ

  این دختردیگه زمان خیلی زیادی ازش گذشته که پیدانشده بنظرم پلیس هم دیگه ازتوانش خارجه پیداکردنش تنها راهش اینکه خانوادش برن یه رمال حاذق پیداکنن ازاینها که بااجنه درارتباطن اونها خیلی راحت میتونن جای دختررو بهشون بگن

  پاسخ

  باهوش فیلم عبورازخیابانش هم هست به خواهرش موقعی که داخل ماشین بوده برای برگشت حرف زده گفته دارم میام داخل یک سواری بوده که متاسفانه فیلمش نیست

  پاسخ

  اصلا هم اینطور نیست ، انشالله پیدا میشه زود تر

  پاسخ سلام

  اقا جان اخرین مسیری که دخترت بوده رو مشخص کن به نامه بدون نامه با خواهش یا هر دستور لازم به همراه یه متخصص دوربین مداربسته تمام فیلم های اطراف خیابان ها از مغازه دار ها در زمان یک ساعت تا دو ساعت نیم ساعت قبل از آخرین تماس رو بگیر و بهمراه خانواده دوستان شروع به بررسی کن همچنین به دستور قاضی پرینت گوشی همراه و آنتن دهی گوشی دخترت رو بگیر و همچنین بدلیل اینکه این پنهان شدن احتمالا با ف وش طلا و افراد حاضر در اون پاساژ به یقین احتمال داره دایره تحقیقات رو اون سمت معطوف کن غصه بدردت نمی خره زمان داره می گذره الان زمانش هست وقت رو از دست نده تلاش کن و اینکه انشاالله که دخترت سالم باشه اما هرچی قسمتت باشه ایشالله که حدا صبرت بده کاهش زودتر به حجاب بیشتر و زودتر اهمیت میدیدم خداوند شما رو صبر خاص و پدرانه و مادرش رو مستفیض رحمت خاصه کن به برکت صلوات بر محمد (ص)

  منبع مطلب : figar.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید