این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دروازه بان ایران مقابل ولز کیست

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دروازه بان ایران مقابل ولز کیست را از این سایت دریافت کنید.

  دروازه‌بان ایران مقابل ولز کیست؟

  پایگاه خبری فوتبالی- در صورتی که علیرضا بیرانوند به بازی با ولز نرسد، احتمال حضور سیدحسین حسینی در دروازه تیم ملی در آن بازی کم خواهد بود.به گزارش فوتبالی، برخورد شدید بیرانوند با سیدمجید حسینی در دقیقه 8 بازی با انگلیس باعث شد تا سیدحسین حسینی جای ا,علیرضا بیرانوند,تیم ملی ایران,جام جهانی 2022 قطر,امیر عابدزاده,پیشنهاد سردبیر

  دروازه‌بان ایران مقابل ولز کیست؟

  پایگاه خبری فوتبالی- در صورتی که علیرضا بیرانوند به بازی با ولز نرسد، احتمال حضور سیدحسین حسینی در دروازه تیم ملی در آن بازی کم خواهد بود.

  به گزارش فوتبالی، برخورد شدید بیرانوند با سیدمجید حسینی در دقیقه 8 بازی با انگلیس باعث شد تا سیدحسین حسینی جای او را در ترکیب اصلی بگیرد و اولین بازی‌اش در جام جهانی، تبدیل به کابوس‌وارترین بازی او شود و گلر آبی‌ها با دریافت 6 گل، به عنوان یکی از مقصران اصلی شکست تیم ملی به انگلیس معرفی شود.

  حسینی یکی از نفراتی است که در فضای مجازی، بیشترین انتقاد از او شده و از دید منتقدانش، او با عملکردش جلوی انگلیس، پرونده بازی در ترکیب تیم ملی را بست و کی‌روش باید سراغ پیام نیازمند یا امیر عابدزاده در بازیهای بعدی برود.

  در پایان بازی امروز مقابل انگلیس، مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی به صورت جداگانه با امیر عابدزاده صحبت کرد و به نظر می‌رسد که به او برای بازی با ولز آماده‌باش داده است.

  البته که هنوز غیبت بیرانوند جلوی ولز قطعی نشده و تا یکی دو روز آینده مشخص می‌شود که او به این دیدار می‌رسد یا نه. اگر تیم پزشکی بتواند بیرانوند را برساند، مطمئنا او با گارد در مقابل ولز بازی خواهد کرد.

  1984

  منبع مطلب : footballi.net

  دروازه بان ایران مقابل ولز کیست ؟ – ایران چطور

  ورزشی

  دروازه بان ایران مقابل ولز کیست ؟

  11 ساعت پیش

  ترکیب ایران مقابل ولز پیام نیازمند دروازه بان ایران مقابل ولز کیست ؟ اخرین اخبار تیم ملی فوتبال مجید حسینی برنامه بازی های تیم ملی در جام جهانی اخرین وضعیت بیرانوند سیو های بیرانوند عکس همسر بیرانوند علیرضا بیرانوند و همسرش حامد لک سوشا مکانی شکستگی بینی بیرانوند خیانت علیرضا بیرانوند ویس بیرانوند بینی بیرانوند در ادامه مطلب.

  چندی پیش قبل از شروع مسابقات جام جهانی قطر 2022 حاشیه هایی در رابطه با زندگی خصوصی و عکس علیرضا بیرانوند و همسرش در رسانه ها و خیانت علیرضا بیرانوند رسانه ای شد

  و در آغاز جام جهانی در اولین دیدار حساس ایران و انگلیس اولین بازی ایران در جام جهانی قطر در دقایق ابتدایی بازی علیرضا بیرانوند دچار شکستگی بینی شد و ادامه بازی را از دست داد و حتی ادامه جام جهانی برایش در حاله ای از ابهام قرار گرفته است.

  مصدومیت بیرانوند از ناحیه شکستگی بینی دردسرهایی را برای خودش و تیم ملی ایجاد کرده است و در حال حاضر سوال این است که آیا علیرضا بیرانوند به بازی ایران مقابل ولز می رسد یا نه

  و اگر بیرانوند در ترکیب تیم ایران مقابل ولز نیست چه کسی جایگزین او خواهد بود آیا همچنان مجید حسینی دروازه بان تیم ملی خواهد بود یا نفر بعدی جایگزین خواهد شد ؟

  مطالب مرتبط:

  ترکیب احتمالی ایران مقابل ولز؛ دروازه بان ایران مقابل ولز…

  فیلم درگیری فیزیکی دروازه بان ذوب اهن و اخراج دروازه بان/…

  فیلم سوپرایز امیر عابدزاده برای جشن تولد زهره کودایی دروازه…

  زهره کودایی | زهره کودایی کیست | دروازه بان تیم ملی زنان

  ترکیب تیم ملی ایران مقابل ولز مشخص شد » جام جهانی 2022

  منبع مطلب : iranchetor.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید