این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دریافت شناسه قبض برق با کد ملی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  فاطمه اآذری

  شناسه قبض برق رو میخام

  دریافت شناسه قبض برق با کد ملی را از این سایت دریافت کنید.

  شناسه پرداخت و شناسه قبض برق را از کجا پیدا کنیم؟

  با راه‌اندازی سامانه ۱۵۲۱ مشترکین برق می‌توانند بدون مراجعه به بانک از طریق تلفن ثابت و به صورت مجانی از قبوض خود مطلع و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

  شناسه پرداخت و شناسه قبض برق را از کجا پیدا کنیم؟

  شناسه پرداخت و شناسه قبض برق را از کجا پیدا کنیم؟

  شناسه پرداخت و شناسه قبض برق را از کجا پیدا کنیم؟ مردم از طریق سامانه ۱۵۲۱ از قبوض برق خود مطلع شوند

  با راه‌اندازی سامانه ۱۵۲۱ مشترکین برق می‌توانند بدون مراجعه به بانک از طریق تلفن ثابت و به صورت مجانی از قبوض خود مطلع و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

  آقای مهندس رئوف حسن‌پور در گفتگو با روابط عمومی شرکت توزیع برق استان اردبیل اظهار کرد: مشترکین از طریق سامانه ۱۵۲۱ می‌توانند اطلاعات خود را یکبار برای همیشه ثبت کرده و اطلاعات قبض را شامل شناسه پرداخت و قبض با استفاده از رمز دوم کارت بانکی خود نسبت به پرداخت قبوض اقدام کرده و اقدام بدون مراجعه حضوری را انجام دهند.

  جهت استعلام ویا پرداخت قبض برق کلیک کنید

  وی خاطرنشان کرد: مشترکین همچنین با ارسال شماره اشتراک خود از طریق پیامک به شماره ۱۰۰۰۰۴۵۱۱۲۱ اقدام کرده و در جریان آخرین اطلاعات قبض خود قرار گیرند.

  سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان اردبیل یکی از مزایای این طرح را سهولت عملیات پرداخت با دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت اعلام کرد و گفت: بخش عظیمی از مشترکین ما از طریق این سامانه در جریان وضعیت قبوض خود قرار گرفته و ماهانه با دریافت اطلاعات از طریق این سامانه نسبت به پرداخت بهای برق مصرفی خود اقدامی عملی انجام دهند.

  جهت استعلام ویا پرداخت قبض برق کلیک کنید

  حسن‌پور ادامه داد: تمامی این طرح‌ها که توسط معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان اردبیل اجرایی می‌شود همه با رویکرد تسهیل فرآیند فروش و اطلاع مشترکین از وضعیت قبوض خود و پرداخت سریع هزینه‌هاست تا شرکت برق بتواند خدمات خود را در بخش‌های دیگر توسعه دهد.

  وی همچنین از اصلاح فرآیندها در حوزه آرشیو اسناد مشترکین در واحدهای اجرایی و بهبود فعالیت‌ها در این بخش خبر داد و بیان کرد: ما در همه امور برق استان تلاش می‌کنیم تا با عملیاتی کردن طرح‌های شاخص بتوانیم رضایت مشترکین را جلب و زمینه بهبود خدمات را فراهم آوریم.

  مراجعه به سایت توزیع برق برای دریافت اطلاعات کامل قبض

  پس از حذف قبوض کاغذی برق مشترکان اطلاعات قبض خود را به صورت الکترونیکی دریافت خواهند کرد اما چنانچه مشترکی به همه اطلاعات قبض نیاز داشت می‌تواند به سایت‌ شرکت توزیع نیروی برق مراجعه کرده و با انتخاب بخش "میز خدمت الکترونیک" و پس از آن "خدمات صورت حساب قبض" به اطلاعات کامل قبض خود دست یابد.

  جهت استعلام ویا پرداخت قبض برق کلیک کنیدتشریح  روش‌های حذف قبوض برقی

  چند روش به‌منظور دریافت شماره تلفن همراه مشترکان برای ارسال قبوض پیامکی در نظر گرفته شده است؛ در روش نخست، ماموران قرائت کنتور پس از مراجعه به منازل شماره تلفن همراه مشترک را دریافت و در سامانه ثبت خواهند کرد.

  در روش دوم نیز سرشماره‌ای اعلام شده است که مشترکان با ارسال شماره شناسه اشتراک خود، اطلاعاتشان در سامانه ثبت خواهد شد و پس از این قبوض خود را به شکل پیامک دریافت خواهند کرد. در واقع همه مشترکان در سطح کشور می‌توانند با ارسال شناسه قبض *یک که باید به زبان لاتین (اعداد انگلیسی) نوشته شده باشد، به سرشماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ برای سراسر کشور و سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ برای مشترکین تهرانی نسبت به ثبت شماره همراه خود در سامانه صدور قبض کشور اقدام کنند.

  این اقدام باید با شماره همراهی انجام شود که مسئولیت پرداخت صورت‌حساب برق را برعهده دارد، یعنی مالک، مستأجر و یا هر فرد دیگری که مسئولیت صورت حساب برق از سوی مالک به وی واگذار شده است. پس از آن راهنمایی لازم در قالب پیامک در اختیار مشترک قرار خواهد گرفت.

  در روش سوم نیز مشترکان می‌توانند با مراجعه به سایت ۳۹ شرکت توزیع در سراسر کشور نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام کنند. همچنین اپلیکیشنی در سایت‌های یاد شده قرار گرفته که مشترکان می‌توانند با استفاده از آن علاوه بر دریافت قبوض الکترونیکی، تمامی خدمات پس از فروش را از طریق این اپلیکیشن دریافت کنند. طبق امکان ثبت اطلاعات از طریق کلیه نرم افزارهای پرداخت الکترونیکی مانند آپ، روبیکا، سکه و ...برای مشترکین سراسر کشور فراهم شده است.

  جهت استعلام ویا پرداخت قبض برق کلیک کنید

  منبع : eghabz.ir

  روش های دریافت قبض الکترونیکی و مشاهده قبض، دریافت قبوض با اسم ام اس و پیامک

  مشاهده قبض و دریافت قبض و ریز صورت حساب قبض همراه دریافت با پیامک و حذف قبوض کاغذی مشاهده قبض برق و آب پیام کوتاه به شماره 990009 و مشاهده غیر حضوری قبض پرداخت قبضینو

  روش های دریافت قبض الکترونیکی و مشاهده قبض، دریافت قبوض با اسم ام اس و پیامک

  نویسنده: امیر مرادنژاد آخرین ویرایش: 1399/11/15

  آنچه در این مقاله خواهید خواندنمایش همه

  استفاده از سامانه مشاهده قبض قبضینومشاهده قبض تلفن ثابت دریافت قبض از طریق اینترنتمشاهده قبض تلفن همراه و دریافت ریز مکالمات همراه اول به صورت غیر حضوریمشاهده قبض ایرانسل و دریافت قبض ایرانسلمشاهده قبض آب

  راه های گوناگونی برای مشاهده قبض و پرداخت قبض وجود دارد. با گسترش تکنولوژی و استفاده از خدمات اینترنتی در صنعت پرداخت دیگر نیازی به صدور قبض کاغذی نیست. برای آشنایی با روش های مشاهده قبض با وبلاگ پرداخت قبضینو همراه باشد.

  اگر به دنبال حذف قبض کاغذی برق هستید به بخش حذف قبض کاغذی برق مراجعه کنید.

  بروزرسانی: 

  با حذف قبوض کاغذی و دریافت قبض های الکترونیکی دیگر روش های سنتی مشاهده قبض منسوخ شده است و روش های ذیل جایگزین دریافت قبض کاغذی شده است:

  دریافت قبض الکترونیکی با قبضینو

  دریافت قبض الکترونیکی با اس ام اس

  دریافت قبض الکترونیکی با سایر اپلکیشن ها

   استفاده از سامانه مشاهده قبض قبضینو

  سامانه مشاهده قبض قبضینو به آدرس اینترنتی https://ghabzino.com/bills قابل درسترسی است.برای مشاهده و استعلام قبوض به سامانه پرداخت قبض قبضینو مراجعه فرماید.

  با استفاده از سامانه مشاهده قبض قبضینو به راحتی میتوانید از جزئیات تمام قبض های خود مطلع شوید. برای مشاهده جزئیات قبض نیازی به قبض کاغذی نیست و امکان مشاهده انواع قبوض مانند مشاهده قبض برق، مشاهده قبض تلفن ثابت، مشاهده صورت حساب همراه اول و دریافت قبض و … وجود دارد. تنها با یک بار ثبت نام در سامانه قبضینو و یا نصب اپلیکیشن قبضینو بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت میتوانید مبلغ تمام قبض های دوره ای و ماهانه خود را مشاهده کنید. در کنار سامانه استعلام و مشاهده قبضینو، سامانه پرداخت قبضنیز وجود دارد که کاربران می تواند پس از استعلام میزان قبض در صورت تمایل اقدام به پرداخت قبض کنند. همچین می توانید قادر به پیگیری پرداخت قبض می باشید.

  برای استفاده از قبضینو پس از مراجعه به آدرسhttps://ghabzino.com/bills مطابق شکل نوع قبض مورد نظر را انتخاب کنید و پس از وارد کردن اطلاعات درخواستی میتوانید میزان قبض صادره را مشاهده کنید. از دیگر امکانات سامانه پرداخت قبضینو خلافی و مشاهده ریز خلافی خودرو می باشد. همچنین امکان مشاهده قبض همراه اول بدون کد پستی را نیز دارد.

  مشاهده قبض تلفن ثابت

  برای دریافت و مشاهده و پرداخت قبض تلفن ثابت و دریافت شناسه قبض تلفن ثابت و پرداخت قبض تلفن ثابت میتوانید از روش های زیر استفاده کنید.

  دریافت قبض تلفن ثابت با استفاه از TCI.ir

  ورود به سامانه www.Tci.ir

  انتخاب گزینه منوی “مخابرات من”

  ثبت نام در سامانه www.Tci.ir   در منوی “مخابرات من”جهت ثبت نام یک نام کاربری دلخواه و یک رمز عبور دلخواه وارد نمایید. سپس روی گزینه ثبت نام کلیک نمایید.

  دریافت کد فعالسازی از طریق تلفن همراه و درج آن در قسمت “کدفعالسازی” و انتخاب دکمه “بعدی”

  خروج از سامانه www.Tci.ir و ورود دوباره به سامانه  www.tci.ir و انتخاب  منوی های  مخابرات من ورود

  سایر روش های مشاهده قبض تلفن ثابت

  تماس رایگان با سامانه 2000 و پرداخت صورتحساب

  دریافت خلاصه صورتحساب دوره از طریق پیامک رایگان با یک بار ارسال شماره تلفن ثابت خود (8 رقم بدون کد) از طریق تلفن همراه به سامانه 3000713

  کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با سامانه 36999 در ساعات اداری

   دریافت قبض از طریق اینترنت

  علاوه بر استفاده از سامانه دریافت قبض و پرداخت قبوض می توانید از طریق وب سایت های اینترنتی مطابق جدول ذیل اقدام به مشاهده و دریافت قبض کنید.

  ردیف نام قبض آدرس اینترنتی

  ۱ مشاهده قبض برق تهران http://77.237.94.172:8082

  ۲  دریافت قبض گاز http://billing.nigc.ir/billing/gasAll.aspx

  ۳  استعلام قبض آب تهران http://ccp.tpww.ir/HomePage.aspx

  ۴  دریافت قبض همراه اول https://billing.mci.ir/

  ۵  دریافت قبض تلفن ثابت تهران https://eservice.tct.ir/eCare/view/mainpage

  برای دریافت قبض اینترنتی همراه اول علاوه برا استفاده از آدرس اینترنتی می توانید قبض همراه اول را به صورت ایمیل دریافت کنید.

  اگر مایل هستنید قبض  پایان دوره همراه اول را از طریق اینترنت و به صورت ایمیل دریافت کنید، کافی است یک حرف E به شماره ۹۹۰۰۰۹ (نود و نه سه صفر نه)  اس ام اس کنید. در پاسخ پیامکی را دریافت می‌کنید که  از شما می‌خواهد که ایمیل خود را با فرمت زیر به شماره ۹۹۰۰۰۹ بفرستید:

  E,[email protected]

  برای انصراف از دریاقت قبض کاغذی میتوانید E1 را به شماره ۹۹۰۰۰۹ ارسال کنید تا دیگر قبض کاغذی همراه اول را دریافت نکنید.

  مشاهده قبض تلفن همراه و دریافت ریز مکالمات همراه اول به صورت غیر حضوری

  منبع : ghabzino.com

  4 روش مشاهده و دریافت قبض برق/ حذف قبض کاغذی برق + نحوه پرداخت

  با حذف برگ کاغذی قبض برق از اول مهر ماه مشترکان باید با دریافت پیامک قبض نسبت به مشاهده، دریافت و پرداخت آنلاین قبض برق اقدام کنند.

  صفحه اصلی » رسانه

  تاریخ انتشار: ۲۳:۲۱ - ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 20

  کد خبر: ۲۰۸۸۲

  تعداد نظرات: ۱۳۷ نظر

  پ

  قبض برق تهران و شهرستان ها

  4 روش مشاهده و دریافت قبض برق/ حذف قبض کاغذی برق + نحوه پرداخت

  با حذف برگ کاغذی قبض برق از اول مهر ماه مشترکان باید با دریافت پیامک قبض نسبت به مشاهده، دریافت و پرداخت آنلاین قبض برق اقدام کنند.

  به گزارش راهبرد معاصر، پرداخت قبض برق از ابتدای مهر 98 تنها از طریق الکترونیک مقدور است و با دستور وزیر نیرو حذف قبض کاغذی برق در دستور کار قرار گرفته است و این وزارتخانه در حال جمع آوری اطلاعات مشترکین برای اجرای این طرح است. بر این اساس من بعد مشاهده و دریافت قبض برق تنها از طریق پیامک و سایت شرکت برق، سامانه تلفنی و اپلیکیشن همراه برق امکان پذیر است و افراد برای این منظور باید اطلاعات خود را در سامانه ثبت کنند که توضیحات کامل آن در ادامه می آید.  34 میلیون مشترک برق از ۳۶ میلیون شماره خود را در سامانه وارد کردند.

  طبیعتا افرادی که از ثبت در سامانه جا بمانند امکان پرداخت قبض برق خود را نمی یابند و پس از دو ماه با مشکل قطع برق روبرو می شوند و دردسر مراجعه به شرکت برق برای وصل کردن آن و ثبت نام در سامانه بر دوش مالک می افتد. در ادامه 4 روش ثبت نام در سامانه شرکت برق برای دریافت قبوض برق را توضیح می دهیم.

  به گفته مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و امور مشترکین توانیر در مجموع 36 میلیون مشترک برق در کشور وجود دارد که اطلاعات 30 میلیون مشترک تا کنون دریافت شده است و در مجموع 84 درصد در سامانه قبض الکترونیک برق ثبت شده اند. چاپ قبوض کاغذی برق از قطع 12 هزار درخت در سال جلوگیری می کند. در ادامه توضیح می دهیم که چگونه قبض برق را پیامکی کنیم؟

  Video Player is loading.

  Current Time 0:00 / Duration 0:00 Loaded: 0% 0:00 Progress: 0% Stream Type LIVE

  Remaining Time -0:00

  1x Chapters

  descriptions off, selected

  captions settings, opens captions settings dialog

  captions off, selected

  This is a modal window.

  Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.

  Text Background Window Font Size Text Edge Style Font Family

  End of dialog window.

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

  1- مشاهده و دریافت قبض برق از طریق پیامک

  برای دریافت پیامک قبض برق تهران و سایر شهرستان ها تنها کافی است شناسه قبض (شماره قبض برق) خود را به همراه *1 به شماره 10001521 ارسال کنید تا پس از چند ثانیه در سامانه عضو شوید. نمونه ارسال این پیامک به این شکل است:

  چند ثانیه پس از ارسال پیام پیامی با این محتوا دریافت می کنید: «با سلام. شناسه قبض برق و شماره همراه شما جهت ارائه صورتحساب برق مصرفی از طریق پیامک، با موفقیت ثبت گردید.»

  پس از دریافت این پیامک با خیال راحت منتظر باشید تا به محض صدور قبض، شناسه قبض (شماره قبض برق) و شناسه پرداخت برای شما پیامک شود و به صورت آنلاین نسبت به پرداخت آن اقدام کنید. نمونه پیامک قبض برق به این صورت است:

    2- مشاهده و دریافت قبض برق از طریق سایت tbtb.ir

  در این روش برای دریافت و پرداخت قبض برق ابتدا وارد سایت شرکت شرکت برق استان خود شوید و در صفحه پرداخت قبض باکسی که در ادامه تصویر آن می آید را پر کنید. در این روش شما تنها به شماره قبض برق (شناسه قبض) برای دریافت و مشاهده آن نیاز دارید.

  پس از وارد کردن شناسه قبض و کد امنیتی گزینه نمایش را بزنید تا مانند تصویر زیر قبض برق شما نمایش داده شود. در این مرحله شما امکان چاپ، ذخیره و پرداخت قبض را دارید.

  سایت شرکت های توزیع برق برای دریافت و پرداخت قبضسایت شرکت توزیع برق تهرانسایت شرکت توزیع برق گیلانسایت شرکت توزیع برق مازندرانسایت شرکت توزیع برق مازندران غربسایت شرکت توزیع برق گلستانسایت شرکت توزیع برق کرمان شمالسایت شرکت توزیع برق کرمان جنوبسایت شرکت توزیع برق استان اصفهانسایت شرکت توزیع برق شهر اصفهانسایت شرکت توزیع برق البرزسایت شرکت توزیع برق اردبیلسایت شرکت توزیع برق ایلامسایت شرکت توزیع برق خراسان رضوی سایت شرکت توزیع برق مشهدسایت شرکت توزیع برق خراسان شمالیسایت شرکت توزیع برق خراسان جنوبیسایت شرکت توزیع برق کردستانسایت شرکت توزیع برق کرمانشاهسایت شرکت توزیع برق مرکزیسایت شرکت توزیع برق آذربایجان غربیسایت شرکت توزیع برق آذربایجان شرقیسایت شرکت توزیع برق تبریزسایت شرکت توزیع برق هرمزگانسایت شرکت توزیع برق بوشهرسایت شرکت توزیع برق خوزستانسایت شرکت توزیع برق اهوازسایت شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستانسایت شرکت توزیع برق لرستانسایت شرکت توزیع برق همدانسایت شرکت توزیع برق زنجانسایت شرکت توزیع برق یزدسایت شرکت توزیع برق چهار محال بختیاری

  منبع : rahbordemoaser.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  جان محمد 3 روز قبل
  0

  سلام شماره ملی3719534448شناسه قبض برق وشناسه پرداخت لازم داشتم

  عباسعلی فلاح 4 روز قبل
  0

  دریفت شناسه قبض

  حسین 7 روز قبل
  0

  آخرین قبض برق

  صفرقلی ظهرابی 12 روز قبل
  0

  دریافت شناسه قبض برق تلمبه

  ناشناس 16 روز قبل
  0

  کاملی. ۱۲۳۹۶۹۹۱۱۵

  احمدرهبری۶۰۱۹۸۰۸۲۴۶ 17 روز قبل
  0

  قبض برق

  احمدرهبری۶۰۱۹۸۰۸۲۴۶ 17 روز قبل
  0

  استعلام قبض برق

  غلامرضا ایزد جو 21 روز قبل
  0

  استعلام کنتور برق

  محبوبه علاقبندراد 1 ماه قبل
  -1

  شناسه قبض برق خودرامی خواهم

  محمد 2 ماه قبل
  0

  این سایت بیشتر برای سردرگم کردن هست

  مهدی سامانیپور 3 ماه قبل
  0

  مخواهم مشخصات کنتورم را بدانم

  مهناز 3 ماه قبل
  0

  شناسه قبض آب و برق و گاز رو ندارم چجوری پرداختشون کنم

  محمدشجاعی 3 ماه قبل
  1

  شناسه برق

  محمد سرجوقیان 3 ماه قبل
  -1

  شناسه برق ازروی کدملی می خواستم

  -1
  یونس قاسمیان 2 ماه قبل

  درخواست شماره اشتراک کنتور برق

  عباس شاکریق 3 ماه قبل
  0

  قبض برق میخام همدان شهر فامنین

  عباس شاکری 3 ماه قبل
  0

  قبض برق مخاهم کد ملی دارم شناسه قبض وپرداخت ندارم همدان شهر فامنین

  لیلا فراحتی 4 ماه قبل
  0

  دریافت شناسه

  حیدر معلمی 4 ماه قبل
  0

  شناسه قبض برق میخوام

  اسی 4 ماه قبل
  1

  برای گرفتن شناسه قبض برق چکار کنم

  محسن اسکندری 4 ماه قبل
  -1

  سلام محسن اسکندری3031725220

  فاطمه اآذری0033305234 5 ماه قبل
  0

  شناسه قبض رو میخام

  0
  اوسگول 4 ماه قبل

  به من چه

  فاطمه اآذری 5 ماه قبل
  4

  شناسه قبض برق رو میخام

  فاطمه اآذری 5 ماه قبل
  2

  شناسقبص برق من. که توی گوشیم اومده برای پردا خت چند بار اقدام کردم میگه اشتباهه

  عبدالله احمدی کمرپشتی 5 ماه قبل
  0

  شماره ملی ۲۱۶۰۸۹۱۴۴۴ شماره اشتراک برق وشماره شناسه قبض را می خواهم

  -1
  اوسگول 4 ماه قبل

  بیا بگیر

  عبدالله احمدی کمرپشتی 5 ماه قبل
  0

  شما ه ملی ۲۱۶۰۸۹۱۴۴۴ شناسه قبض برق وشماره اشتراک را نی خواهم

  شریفه صادقی 5 ماه قبل
  0

  قبض برق

  مهدی 8 ماه قبل
  2

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید