این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دستانی که کمک میکنند

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دستانی که کمک میکنند را از این سایت دریافت کنید.

  دستهایی که کمک میکنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند

  گویند شیخ ابو سعید ابوالخیر چند درهم اندوخته بود تا به زیارت كعبه رود. با كاروانی همراه شد و چون توانائی پرداخت برای مركبی نداشت پیاده سفر كرده و خدمت دی

  بافق فردا موقعیت فعلی شما: بانوان، کودکان

  دستهایی که کمک میکنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند

  دستهایی که کمک میکنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند

  دسته: بانوان، کودکان

  ۶ دیدگاه

  چهارشنبه - ۱۴ دی ۱۳۹۰

  گویند شیخ ابو سعید ابوالخیر چند درهم اندوخته بود تا به زیارت كعبه رود. با كاروانی همراه شد و چون توانائی پرداخت برای مركبی نداشت پیاده سفر كرده و خدمت دیگران میكرد .

  تا در منزلی فرود آمدند و شیخ برای جمع اوری هیزم به اطراف رفت در زیر درختی مرد ژنده پوشی با حالی پریشان دید از احوال وی جویا شد و دریافت كه از خجالت اهل و عیال در عدم كسب روزی به اینجا پناه اورده است و هفته ای است كه خود و خانواده اش در گرسنگی بسر برد ه اند.

  چند درهم اندوخته خود را به وی داد و گفت برو .مرد بینوا گفت مرا رضایت نیست تو در سفر حج در حرج باشی تا من برای فرزندانم توشه ای ببرم. شیخ گفت حج من ،  تو بودی و اگر هفت بار گرد تو طواف كنم به زانكه هفتاد بار زیارت آن بنا كنم.

  توی این دور و زمونه کمتر میشه یکی رو پیدا کنین که از روی عشق و علاقه به کسی هدیه بده ، آدما توی زندگی ماشینی خودشون گم شدن و همه غرق کار هستن ، گاهی از نزدیکترین و عزیزترین کسان خودشون هم اونقدر دور میشن که انگار نسبتی ندارن ، حالا فکرش رو بکن بین این همه آدم غافل از هم یه عده هستن که هدیه هایی رو به آدمای محتاجی می دن که ارزشش قابل توصیف نیست ، هدیه ای که باعث ادامه زندگی یه انسان میشه ،مثل هزینه عمل جراحی ؛جهیزیه,هزینه ادامه تحصیل دانش آموز و یا دانشجویان و مساعدتای دیگه که فکر میکنم اینا همه خودش یه زیارت محسوب میشه .پس چرا پیشقدم در این راه نشیم .برادر و خواهر عزیز: هیچوقت دیر نخواهد بود .تو هم می تونی یکی از اونا باشی.

  دستهایی که کمک میکنند مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند

  موسسه بانوان نیکوکار یکی از موسسات حمایتیه که با همکاری تعدادی از خواهران و برادران نوعدوست ,چند سالی راه اندازی شده  در اموری همچون:درمان ؛کمک هزینه زندگی ,جهیزیه و ازدواج؛اطعام ؛آموزش و تحصیل و فرهنگی آموزشی؛گامهای مثبتی برداشته که امیدواریم بتوانیم گره از کار همنوعان برداریم .

  این موسسه غیرانتفاعی، غیر سیاسی و غیر دولتی است و با اتکاء به جلب مشارکت های مردمی و انواع کمک های بشر دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی اداره می شود. اعضا این موسسه صمیمانه در کنار یکدیگر برای تحقق اهداف  تلاش می کنند. این موسسه نه تنها به همنوعان کمک میرساند ؛ بلکه اندیشه والای کمک به همنوع را ترویج می نماید. شفافیت، اعتماد سازی و پاسخگویی ممتاز ترین ویژگی های موسسه هستند.منتظرهمراهی و مساعدت  شما در دفتر موسسه واقع در:عدالت 3 جنب دفتر نظارت شورای نگهبان و یا شماره حساب 88769 بانک تجارت به نام موسسه بانوان نیکوکار بافق هستیم

  موسسه بانوان نیکوکار شهرستان بافق

  پرینت

  اشتراک گذاری در فیسبوک

  اشتراک گذاری در توییتر

  اشتراک گذاری در گوگل پلاس

  بازدید: ۲۶۵۸۱ برچسب ها: :: خبر های مرتبط

  زهرا دهستانی بافقی نفر اول اختتامیه بیست و سومین جشنواره قصه گویی استان یزد

  ۱۴۰۰/۰۵/۱۷

  درخشش بانوی بافقی در بیست‌ و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منطقه چهار کشور

  ۱۳۹۸/۰۹/۴

  طرح افزایش نشاط اجتماعی زنان در شهرهای بافق و بهاباد

  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱

  با کاروان مهر در مسیر عاشورا

  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱

  آشنایی دانش آموزان مدرسه آوای علم با وظایف پلیس

  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲

  آموزش ایمنی و آتش نشانی در مدرسه آوای علم توسط واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرک آهنشهر

  ۱۳۹۷/۰۷/۷

  تعیین اعضای شورای مشورتی زنان شهرستان بافق

  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶

  اهدا عروسکهای مهربانی

  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶

  به مناسبت هفته جهانی شیر مادر(۱۶-۱۰مردادماه)

  ۱۳۹۶/۰۵/۷

  رفع موانع ایجاد کانون زبان در بافق /فعالیت ۸ کانون زبان در استان

  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ دیدگاه ها کروش

  سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۶ - ۵:۱۵ ب.ظ

  پاسخ به دیدگاه

  واقعآ کسی پیدا میشه تو این زمانه کمک کسی بکنه

  Mehdi

  شنبه ۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷ ب.ظ

  پاسخ به دیدگاه

  سلام حالا میگند ..نه خود خورم نه کس دهم گنده کنم مگس دهم.

  به معنی: اجازه نخواهم داد که تو صاحبش شوی اگر من نشوم حتی اگر هیچ کدام به آن نرسیم.

  ولی ما ایرانها قدر هم دیگر بدانیم..

  شیخ طوسی حاج حسن

  سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۷:۲۰ ق.ظ

  پاسخ به دیدگاه

  دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند.

  این جمله متعلق به رابرت جی اینگرسول سیاست مدار آمریکایی هست و اصل جمله عبارت است از :

  The hands that help are holier than the lips that pray

  ناشناس

  سه شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸ ق.ظ

  پاسخ به دیدگاه عالی فرمودند ناشناس

  جمعه ۲۰ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲ ب.ظ

  پاسخ به دیدگاه

  🌹حاج آقای ‍ قرائتی :

  پدرم در سن ۴۱سالگی از دنیا رفت و من شش ماه بعد از وفاتش بدنیا آمدم ،

  در شش سالگی که کمی خواندن و نوشتن آموختم تازه فهمیدم که آن شعری که پدرم وصیت کرده بود تا بر سنگ قبرش بنویسند مفهومش چیست

  ( در بزم غم حسین، مرا یاد کنید )

  بعدها و در جوانی همیشه کنجکاو بودم که آیا پدرم حقیقتا حسینی بوده ؟؟

  روزی در سن حدودا بیست سالگی در کوچه میرفتم که مردی حدودا پنجاه ساله که نامش حسین بود و فهمیده بود من پسر حاج عباسعلی هستم ناگهان مرا در آغوش گرفت و سر بر شانه ام گذاشت و گریست و گریست !!!

  وقتی آرام شد راز گریستن خودش را برای من اینگونه تعریف کرد :

  در جوانی چند روز مانده به ازدواجم گرچه آهی در بساط نداشتم ولی دلم را به دریا زدم و با نامزد و مادر زنم به مغازه زرگری پدرت رفتیم و یواشکی به پدرت ندا دادم که پولم کم است لطفا سرویسی ارزان و کم وزن به نامزدم نشون بده طوری که مادر زن و همسرم متوجه نشوند

  از قضا نامزدم سرویس زیبا و‌ بسیار گرانی را انتخاب کرد ،

  من که همینطور هاج و واج مانده بودم که چکار بکنم ناگهان پدرت گفت :

  حسین آقا قربان اسمت ، با احتساب این سرویس طلایی که نامزدت برداشت الباقی بدهی من به شما از بابت اجرت بنایی که در خانه مان کردی صد تومان است و سپس (به پول آن زمان ) صد تومان هم از دخل در آورد و به من داد

  منبع مطلب : www.bafghfarda.com

  دست‌هایی که کمک می‌کنند، از دست‌هایی که تنها دعا می‌کنند، مقدس‌تر هستند

  جمعی از اهالی فرهنگ با هدف امدادرسانی فرهنگی طی انتشار ویدیوهایی،‌ مردم را به مشارکت در پویش «بهار مهربانی» دعوت کردند.

  ارتباط با ما دربارهٔ ما پيوندها آپارات اینستاگرام RSS

  نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور

  فرهنگی

  چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳

  مشارکت گسترده اهالی فرهنگ در پویش بهار مهربانی همچنان ادامه دارد؛

  مشارکت گسترده اهالی فرهنگ در پویش بهار مهربانی همچنان ادامه دارد؛ دست‌هایی که کمک می‌کنند، از دست‌هایی که تنها دعا می‌کنند، مقدس‌تر هستند

  جمعی از اهالی فرهنگ با هدف امدادرسانی فرهنگی طی انتشار ویدیوهایی،‌ مردم را به مشارکت در پویش «بهار مهربانی» دعوت کردند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، پویش «بهار مهربانی» با هدف تسلّی دل غم‌دیدگان، کمک به کودکان آسیب دیده، کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیل‌زده، پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در میان هیاهوی آواربرداری و امداد رسانی، از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور و در قالب اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارسال بسته‌های کتاب و اسباب بازی برای آسیب‌دیدگان این مناطق، راه اندازی شده است.

  افسانه شعبان نژاد، محمود پوروهاب، محمد میرکیایی، سید علی کاشفی خوانساری، مجید ملامحمدی، حمیدرضا شاه آبادی، نویسندگان حوزه کودک و نوجوان و راحله امینیان و محمد سلوکی، از مجریان رسانه ملی با انتشار ویدیوهایی ضمن حمایت از پویش «بهار مهربانی»، مردم را به شرکت در این پویش دعوت کردند.

  افسانه شعبان نژاد: مهربانی را به کودکان سیل زده هدیه کنیم

  گاهی باد مهربان است و گاهی نامهربان، گاهی آب مهربان است و گاهی نامهربان، بیایید ما همیشه مهربان باشیم. دست های کوچک کودکان سیل زده، منتظر کتاب ها و اسباب بازی های ما هستند؛ کتاب ها و اسباب بازی ها را به نزدیک ترین کتابخانه عمومی تحویل دهید، تا مهربانی را به کودکان سیل زده هدیه کنیم.

  راحله امینیان: همراه و همدل کودکان و نوجوانان در مناطق سیل زده باشیم

  این روزها که همه ما تلاش می کنیم در حد بضاعت در کنار هموطنان سیل زده در استان های گلستان، لرستان، مازندران و خوزستان باشیم، از کودکان و نوجوانان این مناطق نیز نباید غافل شویم. از شما دعوت می کنم که به کمپین «بهار مهربانی» بپیوندید و با اهدای کتاب و اسباب بازی به نزدیک ترین کتابخانه عمومی محل زندگی خود، همراه و همدل کودکان و نوجوانان عزیزمان در مناطق سیل زده باشید.

  حمیدرضا شاه آبادی: کتاب و اسباب بازی، کودکان را از نظر روحی بازسازی می کند

  حادثه سیلی که در نقاط مختلف کشورمان اتفاق افتاد، همه ما را غمگین کرده است. همه از صمیم قلب می خواهیم نیازهای هموطنان عزیزمان در این مناطق را،‌ رفع کنیم. برخی نیازها همچون نیاز به غذا، پوشاک،‌ وسایل گرمایشی و ... بسیار سریع دیده می شود؛ نیازهایی هم هست که به رغم اهمیت، ممکن است به چشم نیاید؛ همچون نیاز به کتاب و اسباب بازی و آنچه کودکان را از نظر روحی بازسازی کند. خواهش می کنم چنانچه در منزل، کتاب و یا اسباب بازی اضافه دارید، آن را به نزدیک ترین کتابخانه عمومی محل زندگی خود بسپارید،‌ تا در اولین فرصت توسط نهاد کتابخانه های عمومی به مناطق سیل زده ارسال شود.

  سید علی کاشفی خوانساری: کتاب،‌ اسباب بازی و برنامه های فرهنگی نقشی در امدادرسانی دارد

  هموطنان ما که این روزها دچار سیل و مشکلات ناشی از آن هستند، به کمک های زیادی احتیاج دارند؛ کتاب،‌ اسباب بازی و برنامه های فرهنگی نیز نقشی در امدادرسانی دارد؛ مردم آسیب دیده بیش از دیگران، می توانند با کمک شعر، قصه، بازی و سرگرمی روحیه خود را بازیابند و احساس بهتری را به فرزندان خود انتقال دهند. از شما خواهش می کنم چنانچه برایتان مقدور است هر تعداد کتاب و اسباب بازی که در خانه دارید و مورد استفاده قرار نمی گیرد را برای ارسال به مناطق زلزله زده به نزدیک ترین کتابخانه عمومی در محله خود تحویل دهید.

  مجید ملامحمدی: با ارسال کتاب و اسباب بازی در کنار کودکان مناطق سیل زده باشیم

  وقوع سیل در استان های گلستان، لرستان، خوزستان، ایلام و ... برایمان بسیار ناگوار بود. از مردم ایران به دلیل کمک هایشان تشکر می کنم و از آن ها می خواهم کتاب ها و اسباب بازی هایی را برای کودکان در مناطق سیل زده تهیه کرده و به نزدیک ترین کتابخانه محل زندگی خود تقدیم کنند تا بتوانیم اندکی از دردهای آنان کم کرده و در کنارشان باشیم.

  محمد سلوکی: «بهار مهربانی» در صدد کاهش دردهای مردم آسیب دیده در سیل های اخیر است

  دوستان عزیز من در نهاد کتابخانه های عمومی کشور با راه اندازی کمپین «بهار مهربانی» در صدد کاهش دردهای مردم آسیب دیده در سیل های اخیر هستند. از شما مردم عزیز دعوت می کنم که در صورت امکان کتاب، اسباب بازی، لوازم التحریر و هر آنچه می تواند درد کودکان آسیب دیده در این حوادث را حتی برای لحظاتی از آنان دور کند، را تهیه و از طریق کتابخانه های عمومی به این مناطق ارسال کنید.

  محمد میرکیایی: کمپین مهربانی منتظر دست های مهربان شما است

  سلام به بچه های عزیز ایران زمین. از شما کودکان برای همراهی در کمپین «بهار مهربانی» دعوت می کنم؛ در بهار امسال سیل ویرانگر، چند استان کشور را درنوردید و مردم بسیاری از شهرها و روستاهای ایران آسیب دیدند؛ در کنار این رنج ها، آسیب های روحی و روانی وارد شده بر کودکان و همنوعان و همسالان شما قابل توجه است؛ از شما درخواست می کنم که اگر در منزل کتاب و یا اسباب بازی نو دارید، آن را به هم سالان خود هدیه کنید. کمپین مهربانی منتظر دست های مهربان شما است. کتاب ها و اسباب بازی های خود را به نزدیک ترین کتابخانه عمومی تحویل دهید تا هرچه زودتر به دست دوستان مهربان شما برسد.

  محمود پوروهاب: دست هایی که کمک می کنند، از دست هایی که تنها دعا می کنند، مقدس تر هستند

  نوروز امسال سیل ویرانگر، شادی را در کام مردم بعضی از شهرهای کشور عزیزمان تلخ کرد و این حادثه آسیب های فراوان مالی، جانی،‌ روحی و روانی را به همراه داشت. مسلما کودکان به لحاظ روحی و روانی آسیب پذیرتر هستند؛ بنابراین از شما مردم عزیز خواهش می کنم که در کمپین «بهار مهربانی» شرکت کنید و کتاب ها و اسباب بازی های تازه خود را به کودکان شهرهای سیل زده تقدیم کنید. امیدوارم بتوانیم گام های موثری در این زمینه برداریم؛ لطفا هدایای خود را به نزدیک ترین کتابخانه عمومی محل سکونت خود برسانید. مسلما دست هایی که کمک می کنند، از دست هایی که تنها دعا می کنند مقدس تر هستند.

  منبع مطلب : www.iranpl.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید