این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دسترسی به واتساپ

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دسترسی به واتساپ را از این سایت دریافت کنید.

  هک واتساپ دیگران از راه دور بدون دسترسی به گوشی(به راحتی)

  هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف: شما می توانید با یاد گرفتن 6 روش تضمینی هک واتساپ، امنیت اکانت واتساپ خودتان را تا حد بسیار زیادی بالا ببرید.

  هک واتساپ 2022-01-26 136

  هک واتساپ دیگران از راه دور بدون دسترسی به گوشی(به راحتی)

   هک کردن واتساپ بدون نیاز به گوشی فرد چگونه است؟

  هک واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف: پیامرسان ها از دسته محبوب ترین برنامه هایی هستند که در دو دهه اخیر به زندگی همه ما اضافه شده اند و خدمت بسیار بزرگی به همه ما کرده اند. به لطف پیام رسان های مختلفی مانند واتساپ، تلگرام، سیگنال یا پیام رسان های دیگر، ما این توانایی را داریم که با عزیزانمان در هر جای دنیا که هستند به راحتی صحبت کنیم و از آنها خبر بگیریم. در بعضی از این پیام رسان ها حتی فرصت آشنایی با افراد مختلف را داریم و می توانیم با آدم های جدید نیز آشنا شویم. حال سوال اینجاست که آیا خرید هک واتساپ فارسی امکان پذیر است؟ یا بهتر است بگوییم که چجوری واتساپ هک کنیم؟

  واتساپ را می توان به جرئت مهم ترین و محبوب ترین پیامرسان جهان دانست. از آنجایی که در حال حاضر بیش از 2 میلیارد نفر، یعنی بالای 50 درصد از افرادی که به اینترنت دسترسی دارند، از این پیام رسان استفاده می کنند و به آن علاقه مند هستند. اما یکی از مهم ترین چیز هایی که همه ما به آن اهمیت می دهیم و برایمان مهم است، امنیت پیام رسان و ارتباطات ماست که برایمان خیلی مهم است که هک نشویم و به مشکلات مختلف گرفتار نشویم.

  هک واتساپ دیگران از راه دور یکی از موضوعاتی است که در این سال ها بسیاری از افراد را نگران کرده است. بسیاری از افراد نیز به دلایل مختلف مثل کنترل رفتار فرزندان در فضای مجازی به دنبال روش های هک کردن واتساپ از راه دور هستند و می خواهند نسبت به هك كردن واتساپ دیگران اقدام کنند. در ادامه این مقاله در وب سایت ایران سوشیال، تلاش داریم تا شما را به مهم ترین و شناخته شده ترین روش های هک واتساپ جدید که همه ممکن است بتوانند آن را انجام دهند آنشا کنیم تا این روش ها را بشناسید و برای مقابله با آنها آماده باشید.

  نمایشگر ویدیو 00:00 00:00

  هک کردن واتساپ بدون دسترسی به گوشی طرف

  در ابتدا و قبل از این از اینکه راجع به هک واتساپ دیگران از راه دوربدون این که به گوشی طرف مقابل دسترسی داشته باشیم صحبت کنیم، بهتر است بدانید هک کردن چیست؟ چجوری واتساپ هک کنیم؟ و خرید هک واتساپ فارسی امکان پذیر است؟

  واتساپ جزء یکی از بهترین و شناخته شده ترین پیامرسان هایی است که روزانه توسط کاربران زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. این برنامه که به تازگی توسط شرکت فیسبوک خریداری شده مدت ها است در این زمینه فعالیت می کند و در این مدت توانسته میلیون ها کاربر را به خود جذب کند. هک واتساپ جدید در واقع به این معنی است که شخص  هکر بتوان به سرور های اصلی این پیام رسان نفوذ کرد و از این طریق به اطلاعاتی که در اکانت واتساپ شخص موردنظر وجود دارد، دسترسی پیدا کند. نکته اینجاست که معمولا امنیت پیامرسان ها، از طرف سرور به شدت بالاست و به خوبی از اطلاعات و سرور های خود محافظت می کنند و امکان هک شدن را به حداقل رسانده اند.

  اگر کسی بتواند سرور واتساپ را “هک” کند، این امکان وجود دارد که بتواند به اطلاعات تمام کاربرانی که از واتساپ استفاده می کنند دست یابد. ولی همانطور که گفته شد، امنیت واتساپ و سرور آن بسیار زیاد است و تا به حال شخصی نبوده است که بتواند از این روش به اکانت واتساپ کاربران نفوذ کند و به اطلاعات آن ها دسترسی پیدا کند. در واقع این راه یک راه غیر ممکن برای هک کردن اکانت های واتساپ است. بنابراین عده ی زیادی از کاربران این نظر را دارد که هک واتساپ دیگران از راه دور غیر ممکن است و اگر شخصی چنین ادعایی داشته باشید یا اپلیکیشنی که بتواند این کار را انجام دهید به جز ادعای دروغین وتصورات خیالی چیز دیگری نیست.

  خرید هک واتساپ فارسی با روش های آسان و کاربردی!

  امنیت اپلیکیشن واتساپ در قسمت حریم خصوصی و امنیت به این شکل است که اگر فرد گیرنده در لحظه آنلاین باشد، پیام در لحظه برای او ارسال می شود و روی سرور نمی ماند و اگر شخص گیرنده پیام، آفلاین باشد، پیام ها روی سرور می رود؛ ولی به محض آنلاین شدن، پیام برای او ارسال می شود و از روی سرور برداشته می شود و دسترسی به پیام ها، فیلم ها و رسانه های دیگر از طریق سرور عملا غیر ممکن است.

  اما آیا این تنها راه هک واتساپ دیگران از راه دور است؟ خیر هر پیام رسان ممکن است از 2 راه هک شود. از طرف سرور و از طرف کاربر. تمامی پیام رسان ها تلاش می کنند که راه اول را ببندند و پیامرسان های مشهوری که میلیون ها آدم از آن استفاده می کنند (مثل واتساپ یا تلگرام) این کار را به نحو احسن انجام داده اند. اما هک کردن اکانت یک شخص از طرف خودش و از طریق چند روش خاص، بسیار ساده است و شرکت مربوط به پیام رسان نیز مسئولیتی در این باره ندارد. البته گرچه که معمولا تیم پشتیبانی تلاش می کنند تا در بازیابی اکانت هک شده واتساپ به شما کمک کنند.

  پیشنهاد مطالعه :  راهنمای مسدود کردن شماره ها در واتساپ (بلاک کردن مخاطبان)

  هک برای نظارت اکانت دیگران

  آیا می توان بدون دسترسی واتساپ را هک کرد؟

  تا اینجا، شما متوجه شدید که آموزش هک واتساپ دیگران از راه دور چیست و همینطور اطلاعاتی را بدست آوردید که متوجه شدید راهی برای هک حساب واتساپ وجود دارد. ولی این که از چه ابزاری می خواهید برای انجام این کار استفاده کنید و چه قدرتی دارد نکته مهم و تاثیرگذاری است.

  اما این که از راه دور و فقط با شماره تلفن بخواهید این کار را انجام دهید به نظر سخت و پیچیده و تا حدودی نشدنی است. البته این موضوع را در نظر بگیرید که هیچ نرم افزاری بدون این که یک نسخه از آن برروی گوشی طرف مقابل نصب نشود، نمی تواند اطلاعات گوشی موردنظر را برای شما ارسال کند. اما برخی نرم افزار ها وجود دارند که می توانید از راه دور آن را روی گوشی طرف مقابل نصب کنید.

  منبع مطلب : iransoicalsec.me

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید