این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دستگاه کندلا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دستگاه کندلا را از این سایت دریافت کنید.

  دستگاه کندلا الکس

  دستگاه کندلا الکس

  دستگاههای لیزر موی کندلا سری جنتل پرو Candela Gentle Pro

  دستگاههای لیزر موی کندلا سری جنتل پرو Candela Gentle Pro جزو جدیدترین دستگاههای موجود در بازار با هدف حذف موهای زائد هستند که با بهره گیری از تکنولوژی بسیار پیشرفته لیزر موی الکس و یَگ توانسته اند سرعت و دقت بالاتری نسبت به سایر دستگاههای لیزر موی تجاری داشته باشند.

  آنچه که موجب شده دستگاههای لیزر موی کندلا به چنین محبوبیتی دست پیدا کنند، توجه به ملاحظات مورد نظر سالن های آرایشی یا مطب های پزشکی به عنوان خریداران دستگاههای لیزر موی Alex و YAG از یک طرف و بیمارانی که به منظور  حذف موهای زائد یا کاربردهای درمانی دیگر قصد استفاده از روش لیزر الکساندرایت یا YAG را دارند؛ از طرف دیگر است.

  طبق آخرین تحقیقات انجام گرفته توسط خود شرکت کندلا مهمترین موارد این ملاحظات که در سری جنتل پرو مدل های کندلا الکس و کندلا یگ در نظر گرفته شده اند؛ شامل موارد زیر می شوند:

  • راحتی بیمار حین انجام لیزر با کندلا الکس یا کندلا یگ

  • سرعت در رسیدن به نتیجه مطلوب در سری جنتل پرو

  • احساس امنیت حین استفاده از Candela Alex و Candela YAG

  • قابلیت استفاده برای پوست های روشن تر با کندلا الکس و پوست های تیره تر با کندلا یگ

  • نحوه عملکرد ساده و مطلوب دستگاههای لیزر موی کندلا الکس و کندلا یگ

  • بازده و سرعت مناسب دستگاه Candel Alex و Candela YAG

  • به حداکثر رساندن ناحیه قابل درمان در یک جلسه با استفاده از Candela Alex و Candela YAG

  • تنوع کاربرد مخصوصا با لیزر مکس پرو که هر دو طول موج کندلا الکس و کندلا یگ را شامل می شود

  • اعتبار برند و تضمین قابل قبول به خریدار توسط شرکت کندلا

  • بهره گیری از علم روز و تکنولوژی پیشرفته در Candela Alex و Candela YAG

  • خدمات پس از فروش به خریدار توسط شرکت کندلا

  با در نظر گرفتن تمام این موارد، تقریبا تمام بیماران اذعان دارند که با انتخاب دستگاه لیزر موی کندلا برای حذف موهای زائد خود بهترین نتیجه را از لحاظ سرعت، کیفیت و دقت گرفته اند.

  اگر شما هم مشتاق به استفاده از دستگاههای لیزر موی کندلا سری جنتل پرو هستید؛ می توانید با دنبال کردن این مطلب با نحوه عملکرد، مزایا و تفاوت های آن با سایز دستگاههای لیزر موی موجود در بازار بیشتر آشنا شوید.

  دستگاه لیزر موی زائد

  دستگاه لیزر موی زائد، وسیله ای است که با تاباندن نور لیزر پالسی به ریشه مو به طور کامل و دائم آن را از بین می برد. مهمترین انواع دستگاههای لیزر مو در بازار عبارتند از:

  - لیزر موی الکساندرایت / لیزر الکس / کندلا جنتل لیز پرو Candela Gentlelase pro

  - لیزر موی یگ / کندلا جنتل یگ پروpro  Candela GentleYAG

  - لیزر موی مکس/ کندلا جنتل مکس پرو Candela GentleMax

  - لیزر موی دیودی Diode

  تفاوت اصلی این دستگاهها در ماده ای است که برای تولید نور لیزر از آن استفاده می کنند. هر کدام از این مواد طول موجهای مختلفی را می تابانند و این تفاوت در طول موج کاربرد آنها را برای پوست ها و موهای مختلف تعیین می کند. در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص خواهیم داد.

  درباره شرکت کندلا

  شرکت کندلا از سال 1970یکی از شرکت های پیشرو با برندی معتبر در تولید دستگاههای لیزر زیبایی و درمانی در آمریکا بوده است که با بهره گیری از خلاقیت و تخصص مهندسان مجرب و درنظر گرفتن اصلی ترین نیازهای مشتری توانسته جایگاه خود را در بازار تثبیت کرده و اعتبار بالایی کسب کند. اصلی ترین شعار شرکت کندلا، تولید دستگاههای ایمن، موثر، پیشرفته، مقرون به صرفه و پرکاربرد است که نیازهای خریداران و بیماران را از هر لحاظ مرتفع کند. شرکت کندلا با بیش از 20 سال سابقه، نمایندگان انحصاری و دفاتر فروش متعددی در سراسر جهان دارد.

  دستگاههای لیزر کندلا با نام تجاری جنتل پرو  (Gentle Pro)در سه مدل زیر به بازار عرضه شده اند:

  • جنتل لیز پرو(GentleLase Pro) با بهره گیری از کریستال الکساندرایت

  • جنتل یگ پرو (Gentle YAG Pro) با بهره گیری از کریستال YAG

  • جنتل مکس پرو (Gentle Max pro) با بهره گیری از هر دو کریستال

  این دستگاههای لیزر موی زائد کندلا را می توان برای حذف موهای زائد هر ناحیه ای از بدن که مو روی آن رشد می کند؛ به کار برد. البته نواحی مورد درخواست مردان و زنان برای استفاده از لیزر موی کندلا با هم متفاوت است که در ادامه به نواحی پرکاربرد به  همراه مدت زمان تقریبی مورد نیاز برای حذف موی آن ناحیه در هر جلسه اشاره شده است:

  ۱ صورت ۳۰ دقیقه

  ۲ گردن و کمر ۳۰ دقیقه

  ۳ زیر بغل ۲۰ دقیقه ۴ کل بدن ۶۰ دقیقه ۵ پاها ۴۰ دقیقه ۶ بازوها ۳۰ دقیقه ۷ بیکینی ۲۵ دقیقه

  دستگاه لیزر موی کندلا مدل جنتل لیز پرو GentleLase Pro یا دستگاه کندلا الکس

  لیزر الکس کندلا با نام تجاری GentleLase Pro جزو سریعترین و موثرترین دستگاههای لیزر موی تولید شده توسط شرکت کندلا است که با تاباندن نور لیزر با طول موج 755 نانومتر از طریق کریستال الکسانداریت که طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی شده تقریبا برای عموم بیماران که دارای پوست روشن تا سبزه (نوع پوست I تا III) هستند؛ قابل استفاده می باشد.

  دستگاه لیزر کندلا با مدل جنتل لیز پرو یا دستگاه کندلا الکس از میله های کریستالی الکساندرایت با قطر 0.3 تا 0.7 و طول 7.6 تا 10 سانتی متر  به عنوان منبع لیزر یا واسط استفاده می کند. این سیستم لیزری معمولا کاربرد درمانی دارد. لیزر الکس طول موج خاصی از نور را توسط فلش لامپ های پالسی، لامپ های قوس پیوسته یا دیودهای لیزری در طیف فروسرخ (755 نانومتر) ساتع می کند که به آن لیزر نور قرمز نیز می گویند. لیزر الکساندرایت در حالت Q-switched نیز قابل استفاده اند. در برخی دستگاهها تنها دو طول موج را می توان تنظیم کرد درصورتیکه در برخی دیگر طیفی از طول موجها بین 710 تا 820 نانومتر قابل تنظیم کردن است.

  نوری که از دستگاه لیزر کندلا الکس ساتع می شود با نور خورشید یا نور لامپ متفاوت است. نور خورشید و نور لامپ از ترکیب تشعشعاتی با طول موج های مختلف بوجود می آیند درصورتیکه نور لیزر فقط از یک طول موج تشکیل شده است. هر طول موج اثرات متفاوتی روی سطوح مختلف دارد و با توجه به همین خصوصیات لیزرها برای کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

  منبع مطلب : candela.ir

  چند نکته‌ی مهم درباره‌ی لیزر الکس کندلا که احتمالا نمی‌دانید

  بازار دستگاه‌های لیزر موهای زائد امروزه پررونق است. الکساندرایت یکی از پیشگامان صنعت لیزر موهای زائد بوده و پیشرفته‌ترین مدل آن لیزر الکساندرایت کندلا است.

  چند نکته‌ی مهم درباره‌ی لیزر الکس کندلا که احتمالا نمی‌دانید

  بازار دستگاه‌های لیزر موهای زائد امروزه بسیار پررونق است. دلیل داغی این بازار صد البته تنوع مدل‌های مختلف این دستگاه‌ها و کاربرد آن‌ها در رفع نیاز مراجعین با انواع رنگ پوست و موی متفاوت است. در این میان نامی که حتما اسم دستگاه الکساندرایت یا همان الکس به گوش‌تان خورده است. لیزر الکساندرایت یکی از پیشگامان صنعت لیزر موهای زائد بوده و آخرین و پیشرفته‌ترین مدل آن لیزر الکساندرایت کندلا است.

  الکساندرایت کندلا چیست؟

  دستگاه الکساندرایت در دنیا بسیار شناخته شده است و کندلا یکی از برند‌های معروف تولیدکننده، در زمینه‌ی دستگاه‌ های لیزر پوست و مو است.  لیزر الکساندرایت به‌ویژه برای تیپ‌های پوستی خیلی روشن تا تیره کاربرد دارد. در زمینه‌ی موزدایی در نوع خود کم نظیر است و قیمت آن نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر پوست، مو و زیبایی چند برابر است.

  بیشتر بخوانید : لیفت صورت

  این دستگاه که برای تولید طول موج 755 نانومتر از جواهری به نام الکسا بهره می‌برد. پس از تحریک شدن توسط منبع انرژی بسیار قوی، لیزر سبز رنگی از خود ساطع می‌کند که باعث ایجاد طول موج 755 نانومتر به صورت دقیق می‌شود. دستگاه های مشابه توانایی و دقت لیزر الکساندرایت کندلا را ندارند.

  چرا الکساندرایت و چرا الکس کندلا؟

  یکی از دلایل روی آوردن اغلب کلینیک‌ها و مراکز زیبایی و لیزر، به لیزر الکساندرایت، هزینه‌ی معقولانه‌ای است که مراجعین بابت هر جلسه می‌پردازند. این هزینه نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر موجود در بازار، به‌صرفه‌تر است؛ علاوه بر این مقاومت و ماندگاری بالای این دستگاه که باعث افزایش طول عمر آن نیز می‌شود، از دیگر نکات حائز اهمیت می‌باشد.

  سیستم خنک‌کننده‌ی الکس کندلا بسیار موثر و برای کاهش درد و سوزش در زمان انجام لیزر روی آن کار گذاشته شده است. تا جایی که دیگر نیازی نیست قبل از لیزر موها با این دستگاه، از کرم بی‌حس‌کننده استفاده کنید.

  از دیگر مزیت های این دستگاه می‌توان به دقت بسیار بالا و همچنین قابلیت تنظیم آن اشاره کرد که کمتر دستگاه لیزر مویی در بازار به آن مجهز است. این طول موج به علت عمق نفوذ بالا بسیار سریع و دقیق بر روی فولیکول‌های مو که سلول بنیادی مو شناخته می‌شوند، تاثیر گذاشته و با از بین بردن آن‌ها بدون آسیب زدن به سلول‌ها و  بافت‌های دیگر،  پس از انجام تعداد جلسات لازم، رفع دائمی موی زائد را به دنبال خواهد داشت.

  چند جلسه لیزر با الکس کندلا کافی است؟

  تعداد جلسات لیزر به عوامل متعددی بستگی دارد که معمولا در اولین مراجعه‌ به مراکز لیزر، توسط پزشک تعیین خواهد شد. یکی از فاکتورهای مهم در تعیین جلسات لیزر، ناحیه‌ای است که مورد لیزر قرار می‌گیرد. موهای قسمت‌های مختلف به جلسات متفاوتی نیاز دارند. البته عواملی از قبیل رنگ پوست، رنگ مو و ضخامت آن است که در از بین رفتن موها مؤثر است.

  اگر می‌خواهید بیشترین نتیجه را در کمترین زمان از لیزر موها بگیرید، بهتر است به کلینیک‌ پوست و موی مجهز به دستگاه الکساندرایت کندلا مراجعه کنید.

  مطالب بیشتر : بوتاکس مردان

  Related Posts

  مزایای لیزر موهای زائد که لازم است بدانید

  خانم‌ها خوب می‌دانند شیو یا وکس پاها، زیر بغل، بیکینی و دیگر قسمت‌های بدن هم…

  6 نکته که قبل از لیزر موهای زائد باید بدانید

  قبل از شروع جلسات لیزر موهای زائد، باید چند نکته را رعایت کنید. در این…

  همه‌ی آنچه باید درباره‌ی لیزر الکساندرایت بدانید

  اگر به دنبال راهی برای رهایی از موهای زائد هستید، باید تمام گزینه‌های موجود را…

  مقالات دیگر

  همه چیز در رابطه با تزریق ژل لب

  لیفت صورت با نخ چگونه صورت میگیرد؟

  لیفت صورت به چه معنا است؟

  روش های بازسازی پوست صورت

  فواید میکرودرم

  انواع بوتاکس

  منبع مطلب : vianaclinic.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید