این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دعای بخت گشا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دعای بخت گشا را از این سایت دریافت کنید.

  فرارو

  در این گزارش دعای سریع الاجابه برای ازدواج سریع و فوری دختران و پسران و همچنین چندین دعا برای گشایش بخت دختران نگاشته شده است.

  دعا برای ازدواج سریع دختران و گشایش بخت

  در این گزارش دعای سریع الاجابه برای ازدواج سریع و فوری دختران و پسران و همچنین چندین دعا برای گشایش بخت دختران نگاشته شده است.

  پ

  در این گزارش دعای سریع الاجابه برای ازدواج سریع و فوری دختران و پسران و بخت گشایی نگاشته شده است. دعای ذیل در کتاب بحارالانوار جلد ۱۰۳ باب الدعاء به نقل از حضرت علی (ع) ذکر گردیده است: «هر که قصد ازدواج داشته باشد دو رکعت نماز گذارد در هر رکعت پس از حمد سوره یاسین بخواند پس از اتمام نماز حمد و ثناى پروردگار گذارد و این دعا را بخواند: اللهم ارزقنى زوجه صالحه ولودا ودودا غیورا قنوعا ان احسنت شکرت و ان اسئت غفرت و ان ذکرت الله تعالى اعانت و ان نسیت ذکرت و ان خرجت من عند‌ها حفظت و ان دخلت علی‌ها سرت و ان امرت‌ها اطاعتنى و ان اقسمت علی‌ها ابرت قسمى و ان غضبت علی‌ها ارضتنى یا ذالجلال والاکرام هب لى ذلک فانما اسالک ولا اجد الا ما قسمت لى.»

  ازدواج، نکاح یا پیوند زناشویی پیمانی است که به‌موجب آن به شکل عمومی یک زن و مرد باهم شریک و متحد می‌شوند و خانواده‌ای را تشکیل می‌دهند. در واقع هدف ازدواج تشکیل خانواده است که تمایل به این امر در نهاد انسان گذاشته شده‌است.

  دعای بخت گشایی و ازدواج سریع بانوان

  براساس گفته های برخی روحانیون، برای ازدواج سریع دختر خانمها، به اذن خداوند تبارک و تعالی دعای ذیل را بر روی کاغذ بدون خط (ترجیحا با گلاب و زعفران) بنویسد و در جیب خود به همراه داشته باشد. ان شاء الله پس از چهل روز در صورتی که مانعی مثل سحر یا بستگی وجود نداشته باشد ازدواج خواهد نمود. آن دعا این است:

  (لا اله الا الله والله اکبر أسالک اللهم بعد أربعین ورحمتک ان تتفضل على فلانة بنت فلانة ببعل مبارک فإن‌ها بیدک ولا یملک‌ها غیرک یا ذو الفضل العظیم والوجه الکریم والإحسان القدیم وصلى الله على محمد واله الطیبین الطاهرین).

  دعایی برای ازدواج و بخت گشایی

  برای جلب خواستگار زیاد و تسهیل امر ازدواج، با حضور و توجه قلبی سوره‌های مبارکه ذیل را بر آبی پاک قرائت کند و در روز جمعه قبل از اذان مغرب با آن آب غسل کند و بعد از آن سوره مبارکه طه را سه مرتبه قرائت کند، به اذن خداوند متعال خواستگاران زیادی پیدا خواهند شد.

  سوره‌های مبارکه ذیل را قرائت کند:

  ۱-سوره الفلق (۷ مرتبه).

  ۲-سوره الناس (۷ مرتبه).

  ۳-سوره الإخلاص (۷۱ مرتبه).

  ۴-سوره طه (۲ مرتبه)

  ۵-سوره الکافرون (یک مرتبه).

  در کتاب زادالعماد مجلسی آمده که در این هنگام خوانده شود بخواند و بعد به سجده برود و تلاش کند که حتما گریه کند (هرچند کم) و همین که چشمش را اشک گرفت حاجت خود را از خدا بخواهد. این کار را تا زمانی که حاجتش روا شود انجام دهد.»

  دعایی برای ازدواج فوری و بخت گشایی سریع

  برای میسر شدن و تسهیل امر ازدواج، سوره مبارکه الفجر را یکبار بر مقداری آب پاک بخواند و سپس مقداری مناسب حنا در آن آب بریزد و حنا را بر موهایش بگذارد (ترجیحا روز جمعه صبح این کار را انجام دهد). سپس در روز جمعه بعد از نماز عصر اعمال ذیل را انجام دهد:

  اول اینکه: سوره مبارکه الرحمن را هفت بار قرائت کند و سپس این دعا را بخواند:

  (اللهم بحق عروس القرءان سوره الرحمن اجعلنی عروسا لبعل مبارک یعیننی على طاعتک.)

  دوم اینکه: در یک ورقه بدون خط این حرز را بنویسد و بر گردن آویزد (در کیف دعا بر گردن بیاویزد):

  ۱۰ مرتبه بسم الله بنویسد. سپس ۱۰ مرتبه حرف واو را بنویسد (و). بعد از آن سه مرتبه حرف میم را بنویسد (م)؛ و بعد از آن سه مرتبه حرف لام را بنویسد (ل)؛ و سپس این آیه شریفه را بنویسد:

  بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتین من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم؛ و در پایان حرز بنویسد:

  (اللهم ابعث بعلاً صالحاً یأتی لفلانه بنت فلانه بحق هذه الأسماء وبحق محمد واله الطیبین الطاهرین.)

  بجای فلانه بنت فلانه نام خودش و مادرش را بنویسد.

  ختم مجرب برای بخت گشایی و ازدواج

  برای پسران و دخترانی که امر ازدواج بر آن‌ها سخت شده است و با مشکل مواجه شده اند ختم شریفه ذیل که مجرب است و مدت آن یک هفته است پیشنهاد میشود:

  هفتاد مرتبه آیه الکرسی بخواند.

  هفتاد مرتبه سوره اخلاص قرائت کند.

  هفتاد مرتبه سوره شریفه ناس را قرائت کند.

  هفتاد مرتبه سوره شریفه فلق را قرائت کند.

  این ختم مجرب است و به اذن خداوند تبارک و تعالی نتایج سریع دارد.

  دعای ازدواج و بخت گشایی آسان و سریع برای دختران 

  برای دخترانی که امر ازدواج آن‌ها قدری به تاخیر افتاده و میخواهند که سریعتر ازدواج کنند دعا و حرز ذیل برای تسهیل و انجام ازدواج فوری و گشایش بخت آسان و سریع بسیار موثر است. آن حرز و دعا این است:

  بیست و پنج مرتبه حرف واو (و) را بر پارچه‌ای از حریر سبز بنویسد.

  سپس این آیه شریفه را بنویسد:

  بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتون من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم “.

  این حرز را با خود به همراه داشته باشد. ان شاء الله ازدواج سریع و آسان خواهد داشت.

  راهکار آیت‌الله بهجت برای حل مشکل ازدواج

  از حضرت آیت الله بهجت (رحمه الله علیه) منقول است: دخترانی که می‌خواهند ازدواج کنند و همسر دلخواهی به خواستگاری آنان نیامده است، نماز جعفر طیار (ع) بخوانند و پس از آن دعای که در زادالمعاد مجلسی آمده (این دعا از امام جعفر صادق (ع) توسط مفضل بن عمر روایت شده و در مفاتیح در ضمن نماز جعفر طیار ذکر شده است) خوانده شود و بعد از آن به سجده رود و تلاش کند که حتما گریه کند گرچه به مقدار کم و همین که چشمش را اشک گرفت حاجتش را از خدا بخواهد؛ و این اعمال را تا زمانی که حاجتش روا شود انجام دهد.

  منبع مطلب : fararu.com

  دعای گشایش بخت: قوی‌ترین دعا برای ازدواج و گشایش بخت در قرآن

  مجرب‌ترین دعا برای گشایش بخت: معصومین کدام دعا برای ازدواج را گفته‌اند؟ نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی و ازدواج + دعای گشایش بخت در قرآن

  دعاهای مشکل گشای قوی و مجرب

  دعای گشایش بخت: بررسی روایات معصومین + معرفی سوره احزاب برای ازدواج

  08/09/2022 ارسال توسط سید محمد موسوی نسب

  26 ژوئن

  ایا از سوی معصومین دعا برای گشایش بخت توصیه شده است؟ خواندن، نوشتن و نگهداری دعا برای ازدواج و برای گشایش بخت از جمله توصیه هایی است که در سخنان معصومین آمده است و راویات و سوره هایی در قرآن نیز اشاره به این موضوع دارند و البته که برای امر ازدواج صرفا یک دعا کارساز نخواهد بود و این توصیه ها صرفا جهت ورود خیر و برکت و تسهیل ازدواج است و در کنار این ادعیه صدها و هزاران توصیه دیگر از جانب معصومین وارد شده است که بایستی در اولویت قرار گیرد. در این مقاله در مورد سوره احزاب که توصیه شده ترین دعا برای ازدواج میباشد و نحوه صحیح نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی توضیحاتی بیان شده است، همچنین دیگر فضیلتهای سوره احزاب برای ازدواج جوانان نیز بیان شده است تا همراهان عزیز شرف آنلاین از فواید این دعای بخت گشایی قوی اگاه شوند. در انتهای مقاله نیز دیگر ادعیه برای گشایش بخت آورده شده است.

  دسترسی سریع به بخش های این مقاله:

  1. کوتاه درمورد سوره احزاب (قویترین دعا برای گشایش بخت)

  2. دعا برای ازدواج : سوره احزاب توصیه مجرب معصومین

  3. محصول ویژه شرف آنلاین: سوره احزاب برای ازدواج روی پوست آهو

  4. آداب مخصوص نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی

  5. دیگر ادعیه توصیه شده برای گشایش بخت

  6. دعای حرز امام جواد برای ازدواج

  کوتاه درمورد سوره احزاب (قویترین دعا برای گشایش بخت)

  در لغت کلمه احزاب (Parties) به معنی گروه و دسته میباشد. احزاب و قبایل عرب که برای نابود کردن و ازبین بردن اسلام باهم متحد شده بودند شهر مدینه را محاصره کردند و قصد حمله را داشتند که این امر موجب به وجود امدن جنگ معروف خندق و نزول سوره احزاب شد. واکنش مسلمانان در قبال این حادثه و سرانجام کارشان در آیات (٩ تا ٢٧) بیان شده است. این سوره از سوره های مدنی قران است که 72 ایه دارد. در محتویات این سوره به:

  پرستش و پیروی از خدا و پیروی نکردن از کافران

  قوانین دوره جاهلیت(مثل پسرخواندگی و ظِهار)

  وظیفه هایی که همسران پیامبر داشتند

  شکست کفار در جنگ با مسلمانان

  حجاب معاد

  و ماجرای ازدواج پیامبر (ص) اشاره شده است که باعث معروف شدن این دعا برای ازدواج و استفاده از فواید این دعا برای گشایش بخت شده است.

  * پیامبر (ص) درباره با قرائت سوره احزاب فرموده اند:

  هر کس بتواند سوره احزاب را بخواند و به خانواده خود هم آموزش بدهد از عذاب قبر در امان خواهد بود. (مجمع البیان، ج 8، ص115)

  * همچنین امام صادق علیه السلام میفرمایند:

  اگر کسی این دعا را زیاد در روز بخواند در قیامت در کنار پیامبر (ص) خواهد بود. (ثواب الاعمال، ص 110)

  * همچنین درمورد براورده شدن حاجت عبدالله بن مغیزه بیان میکند که از امام رضا شنیده است:

  علاوه بر تاثیر زیاد این دعا برای ازدواج خواندن این دعا برای براورده شدن حاجات نیز موثر است به طوری که هر کس در نماز صبح و مغرب پیش از آنکه برخیزد یا با کسی سخن بگوید آیه 56 سوره احزاب ان الله و ملائکه… را قرائت کند و بعد بگوید: اللهم صل علی محمد النبی و ذریته خداوند هفتاد حاجت او را در دنیا و سی حاجت را در اخرت براورده خواهد کرد.

  سفارش به تهیه این دعا برای ازدواج و گشایش بخت نیز بسیار است و روایت و تفاسیر معتبری از ائمه و معصومین در کتابهای مختلف درمورد استفاده از این دعا برای گشایش بخت و ازدواج وجود دارد. نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی برروی پوست آهو بسیار سفارش شده و معروف است. البته باید به این نکته توجه داشت که شاید موانعی و سخت گیری هایی از خانواده ها و خود افراد باعث بروز مشکلات و تاخیر در امر ازدواج میشود و اول از همه باید این مشکلات را برطرف کرد و بعد به دنبال یک دعا برای گشایش بخت مانند نوشتن سوره احزاب برای ازدواج بود.

  دعا برای ازدواج : سوره احزاب توصیه مجرب معصومین

  سوره احزاب خواص و فضیلت های فراوانی دارد. از جمله خواص سوره احزاب بخت گشایی و تسریع امر ازدواج دختران جوان و مجرد می باشد. نوشتن سوره احزاب برای بخت گشایی و تهیه این دعا برای گشایش بخت از معتبرترین توصیه‌ها و روایات نقل شده از زبان پیامبر (ص) و امام صادق (ع) برای باز شدن بخت است. در مورد فواید استفاده از سوره احزاب برای ازدواج نیز روایات زیر از ائمه بیان شده است.

  پیامبر (ص) در مورد خاصیت ویژه این دعا برای ازدواج و گشایش بخت میفرمایند:

  اگر این دعا با رعایت آداب برروی پوست آهو نگارده شود و درون یک ظرف شیشه ای یا کوزه در منزل نگهداری شود خواستگاران دختر و خواهران و بستگان در آن خانه زیاد خواهد شد هرچند که آن خانواده نیازمند و محتاج باشند. (تفسیرالبرهان، ج4، ص407)

  به فرموده امام صادق (ع) در مورد خواص این دعا برای ازدواج:

  اگر دختری موفق به ازدواج نشده است این سوره را با رعایت آداب بر پوست آهو بنویسد و درون یک قوطی سربسته در خانه دختر پنهان نمایند. با کمک خدا بخت دختر باز خواهد شد و میتواند از این دعا برای گشایش بخت خود استفاده کند و نه برای یک دختر بلکه این دعا برای گشایش بخت تمام دختران آن خانه موثر خواهد بود و این یکی از معتبرترین خواص این دعا برای ازدواج است. (تفسیر اهل بیت علیهم السلام ج۱۲، ص۸-البرهان)

  با توجه به اینکه درمورد فواید این دعا برای ازدواج روایت مستقیم از زبان امام صادق (ع) و حضرت محمد (ص) و دیگر علما بیان شده است میتوان نتیجه گرفت این دعا، بهترین دعا برای بخت گشایی است و قطعا نوشتن سوره احزاب برای ازدواج تاثیر زیادی بر سرعت بخشیدن به امر ازدواج خواهد داشت و نه تنها این دعا برای ازدواج دختران مفید است و باعث افزایش میل و رغبت پسران به ازدواج نیز خواهد شد. (طلب منه التزویج لبناته و اخواته وسائر اقربائه)

  اما طبق احادیث این دعا بایستی برروی پوست آهو نوشته شود و آداب آن کاملا رعایت شود تا از خواص این دعا برای گشایش بخت بهتر نتیجه بگیریم. مجموعه شرف آنلاین تلاش نموده تا با درج سوره احزاب بر روی پوست آهو و رعایت تمام آداب نوشتاری در ساعات توصیه شده و توسط اساتید با تجربه این محصول را در اختیار شما بگذارد تا از خواص ویژه این دعا برای گشایش بخت بهره ببرید. (برای خرید سوره احزاب روی پوست آهو کلیک کنید)

  منبع مطلب : sharafonline.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید