این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت نفت سال 1401

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دفترچه راهنمای آزمون استخدامی وزارت نفت سال 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  دفترچه استخدامی شرکت نفت ۱۴۰۱

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت، در این مقاله مشاور گروپ قرار داده شده است. لطفا برای دریافت دفترچه استخدامی شرکت نفت 1401 - 1402 کلیک نمایید

  دفترچه استخدامی شرکت نفت

  جهت مشاوره در زمینه دفترچه استخدامی شرکت نفت

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  لینک دانلود دفترچه استخدامی شرکت نفت، در این مقاله قرار داده شده است. داوطلبان برای دریافت این دفترچه می توانند از طریق این صفحه اقدام کنند. در ادامه لینک دانلود دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت نفت قرار داده شده است. با مشاور گروپ همراه باشید.

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت

  سر فصل ها

  دفترچه استخدامی شرکت نفت۱۴۰۱

  زمان انتشار دفترچه استخدامی شرکت نفت

  دانلود دفترچه استخدامی شرکت نفت

  اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت

  دفترچه استخدامی شرکت نفت۱۴۰۱

  دفترچه استخدامی شرکت نفت۱۴۰۱، شامل کلیه اطلاعات و مقررات لازم برای ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت ،  می باشد. داوطلبان می توانند با دریافت و مطالعه این دفترچه، نسبت به تمامی جزئیات آزمون استخدام شرکت نفت، اطلاع کامل پیدا کنند.

  اطلاعات دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت، در خصوص مواردی به شرح زیر می باشد:

  شرایط ثبت نام

  سهمیه های قانونی ثبت نام

  نحوه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت

  مواد امتحانی آزمون استخدامی

  زمان برگزاری آزمون استخدام شرکت نفت

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام شرکت نفت

  و ...

  زمان انتشار دفترچه استخدامی شرکت نفت

  زمان انتشار دفترچه استخدامی شرکت نفت همزمان با آغاز فرآیند ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت خواهد بود و طبق روال آزمون های پیشین، زمان توزیع دفترچه استخدامی شرکت نفت چندین روز پیش ار شروع ثبت نام می باشد. ثبت نام استخدامی شرکت نفت از روز دوشنبه 15 اسفندماه آغاز شده و تا روز جمعه 26 اسفندماه از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور ادامه دارد.

  متقاضیان می توانند در این بازه زمانی مقرر نسبت به دانلود دفترچه استخدامی شرکت نفت اقدام و پس از مطالعه دقیق دفترچه وزارت نفت که حاوی اطلاعاتی از قبیل: شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون، رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی مورد نیاز، محل خدمت و دیگر جزئیات، نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام کنند.

  دانلود دفترچه استخدامی شرکت نفت

  داوطلبان شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت می توانند برای دانلود دفترچه استخدامی شرکت نفت، از طریق سایت مشاور گروپ، اقدام کنند.

  داوطلبان برای دریافت دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت، می توانند از طریق لینک زیر اقدام کنند:

  pdf دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفتبرای دانلود دفترچه استخدامی شرکت نفت۱۴۰۱ کلیک نمایید

  کارشناسان ما در مرکز مشاور گروپ، آماده اند تا به تمامی سوالات شما درباره منابع آزمون استخدامی شرکت نفت، شرایط استخدامی شرکت نفت، استخدام شرکت نفت با مدرک دیپلم، رشته های مورد نیاز شرکت نفت، سامانه آزمون استخدامی شرکت نفت، فرم استخدام شرکت نفت و ... پاسخ دهند. کافی است با شماره 9099071613 تماس حاصل فرمایید.

  بیشتر بخوانید: استخدام پتروشیمی پارس جنوبی

  اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت

  در پی انتشار اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت، امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شده است. بر این اساس، آن دسته از متقاضیانی که قبلاً نسبت به ثبت نام اقدام نموده اند، می توانند در صورت تمایل تا پایان مهلت ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت 26 اسفند 1401 نسبت به ویرایش اطلاعات خود در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.

  الف) اصلاحات مربوط به محل خدمت:

  عنوان محل خدمت کد رشته محل های 10481 ، 10501 ، 10502 ، 10539 ، 10704 ، 10705 ، 10753 و 10754 از چهارمحال و بختیاری - میانکوه به خوزستان - میانکوه تغییر می یابد.

  ب) اصلاحات مربوط به شرایط احراز تحصیلی:

  * شرایط احراز تحصیلی کد رشته محل های 10395 ، 10396 و 10397 که در دفترچه راهنمای ثبت نام درج نشده است به شرح ذیل می باشد:

  31879 :مهندسی شیمی (لیسانس)

  33549 :مهندسی عملیات صنایع پتروشیمی (لیسانس)

  33550 :طراحی و مهندسی پتروشیمی (لیسانس)

  33651 :مهندسی شیمی گرایش فراوری و انتقال گاز (لیسانس)

  35095 :مهندسی حرفه ای صنایع شیمیایی (لیسانس)

  35096 :مهندسی شیمی گرایش تولید و جمع آوری گاز (لیسانس)

  35097 :مهندسی شیمی گرایش پالایش، پتروشیمی و گاز (لیسانس)

  35098 :مهندسی شیمی گرایش گاز (لیسانس)

  35099 :مهندسی شیمی گرایش مهندسی آتش (لیسانس)

  35100 :مهندسی صنایع شیمیایی (لیسانس)

  35101 :مهندسی طراحی فرایندهای صنایع نفت (لیسانس)

  35102 :مهندسی فناوری صنایع شیمیایی (لیسانس)

  * کد رشته تحصیلی 31036) :مدیریت پروژه و ساخت -فوق لیسانس) از شرایط احراز تحصیلی کد رشته محل های ،10509،10506،10505،10504،10502،10500،10499،10498،10497،10496،10495،10494 ،10491،10490،10488،10487 10510 ،10515 ، 10517 و 10521 حذف می گردد.

  ج) اصلاحات مربوط به کد رشته محل:

  در صفحه 68 دفترچه راهنمای ثبت نام به اشتباه برای کد رشته محل 10490 شرایط احراز تحصیلی درج گردیده، در صورتی که این کد رشته محل وجود ندارد و حذف شده است.

  برای دانلود اصلاحیه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت سال 1401 کلیک نمایید.

  دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت

  شرایط ثبت نام مندرج در دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت شامل دو دسته عمومی و اختصاصی می شود. شرایط اختصاصی ممکن است هرسال با توجه به تغییر در رشته های استخدامی، تغییر کند. اما شرایط عمومی آزمون استخدام شرکت نفت معمولا ثابت است.

  شرایط ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت معمولا با آغاز زمان ثبت نام این آزمون، در دفترچه استخدامی شرکت نفت اعلام می شود.

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت ۱۴۰۲

  در این مقاله هیوا در خصوص زمان انتشار، دانلود دفترچه آزمون استخدامی وزارت نفت 1402 و جزئیات و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت سال ۱۴۰۲ توضیح داده شده است.

  دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت

  آزمون استخدامی شرکت نفت، به منظور تامین نیروهای مورد نیاز برای سازمان و شرکت های زیرمجموعه این وزارت برگزار می گردد. متقاضیان شرکت کننده در این آزمون می بایست بعد از دانلود دفترچه استخدامی شرکت نفت و اطلاع از مفاد این آزمون و شرایط ثبت نام، در مهلت تعیین شده برای نام نویسی به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

  برای مشاوره جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت

  برای مشاوره جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت

  وزارت نفت و و رده های شغلی مربوط به این سازمان از پرطرفدار ترین رشته های شغلی بوده که بیشتر فارغ التحصیلان در رشته های مدیریتی، مهندسی و … علاقمند به شرکت در آزمون استخدامی این شرکت می باشند. آزمون استخدامی وزارت نفت هر ساله یا هر چند سال یکبار، بر اساس کمبود نیروهای متخصص و غیر متخصص در زمینه های شغلی مختلف به منظور جذب این نیروها برگزار می گردد.

  برگزاری این آزمون در سال جاری یعنی ۱۴۰۲ بر اساس پیگیری‌ های انجام شده در نیمه دوم سال برگزار خواهد شد. بنابراین داوطلبان می بایست در مهلت مقرر برای ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند. در همین خصوص، در این مقاله اطلاعاتی همچون زمان انتشار دفترچه این آزمون، نحوه دانلود آن، معرفی بخش های موجود در دفترچه و شرایط ثبت نام این آزمون سال 1402 ارائه داده شده است.

  زمان انتشار دفترچه استخدامی شرکت نفت ۱۴۰۲

  با انتشار دفترچه آزمون استخدامی وزارت نفت، فرآیند ثبت نام در این آزمون آغاز می شود. متقاضیان می بایست بعد از انتشار این دفترچه، پس از دانلود تمامی شرایط و قوانین موجود در دفترچه را با دقت مطالعه کرده و در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. انتشار دفترچه استخدام شرکت نفت در تاریخ 15 اسفندماه صورت گرفت.

  همزمان با انتشار دفترچه آزمون استخدامی، فرایند ثبت نام نیز آغاز می گردد. ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش sanjesh.org انجام می شود. متقاضیان می بایست قبل از اتمام مهلت مقرر و اطلاع کامل از قوانین و شرایط موجود در دفترچه، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

  معمولا پس از اتمام این بازه زمانی و در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه، فرصت دیگری برای ویرایش اطلاعات و ثبت نام مجدد برای افراد جامانده در نظر گرفته می شود. این بازه زمانی، آخرین مهلت برای متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی وزارت می باشد. بنابراین داوطلبان نباید فرصت را از دست دهند.

  پس از اتمام مهلت ثبت نام همانند ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، نوبت به برگزاری اولین آزمون یعنی آزمون کتبی می رسد. بعد از این مرحله، افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند، به مرحله بعدی یعنی مصاحبه حضوری برای استخدام نهایی راه پیدا می کنند. در این مرحله نیز، بعد از انجام مصاحبه و کسب امتیازات لازم، متقاضی به طور رسمی جهت فعالیت در شرکت مورد نظر استخدام خواهد شد.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان ثبت نام و نحوه استخدام شرکت نفت سال ۱۴۰۲ می توانید مقاله ای که لینک آن را در قسمت زیر قرار داده ایم، مطالعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: استخدام شرکت نفت

  دانلود دفترچه استخدامی شرکت نفت 1402

  آزمون استخدامی شرکت نفت در هر دوره بر اساس نیاز و تامین نیروهای مورد نظر این مجموعه برگزار می گردد. در طی دوره های اخیر، مجری ثبت نام و برگزار کننده این آزمون، مرکز جذب منابع انسانی وزارت نفت بوده است. به عبارتی، استخدام شرکت نفت معمولا تحت نظر سازمان اداری و استخدامی بوده و به وسیله وزارت نفت برگزار می گردد.

  با توجه به این موضوع به احتمال زیاد، ثبت نام آزمون استخدامی در سال ۱۴۰۲ نیز به عهده این سازمان باشد. بنابراین متقاضیان می بایست اخبار مربوط به زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را پیگیری کرده تا در مهلت تعیین شده، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. البته برای ثبت نام ابتدا مطالعه دفترچه راهنما و اطلاع از شرایط تعیین شده آن ضروری می باشد.

  همانطور که اشاره شد، دفترچه استخدامی شرکت نفت منتشر شده و متقاضیان می‌ توانند برای دانلود دفترچه استخدامی شرکت نفت به سایت سازمان سنجش sanjesh.org مراجعه و دانلود نمایند.

  برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت ۱۴۰۲ کلیک کنید.

  برای دانلود اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت کلیک کنید.

  برای دانلود اصلاحیه دوم دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت کلیک کنید.

  آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی وزارت کشور ۱۴۰۲ می باشند، می توانند زمان ثبت نام این آزمون مراحل ثبت نام خود را از طریق سایت سازمان سنجش اجرایی انجام دهند. برای اطلاعات بیشتر مقاله زیر را مطالعه کنید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید