این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دفترچه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دفترچه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را از این سایت دریافت کنید.

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  در این مقاله لینک دانلود مستقیم دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته سال 1401 را ارائه داده ایم.

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  همزمان با فعال شدن لینک ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد در سایت دانشگاه آزاد، لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ هم فعال می شود و داوطلبان باید پس از مطالعه قسمت های مختلف دفترچه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

  برای مشاوره دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  برای مشاوره دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 دو بار در سال و برای ورودی مهر و بهمن ماه برگزار می شود که همزمان با شروع ثبت نام لینک دانلود دفترچه فعال می شود. علاقه مندان به ادامه تحصیل در یکی از مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته باید ابتدا به سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org مراجعه نموده دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دانلود نمایند.برای دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 1401 کلیک کنید.برای دریافت دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 1401 کلیک کنید.دفترچه راهنمای ثبت نام شامل شرایط و ضوابط، مدارک، زمان، نحوه و هزینه ثبت نام، سهمیه، مقررات وظیفه عمومی، مقررات انصراف از تحصیل، ضوابط اتباع غیر ایرانی، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ می باشد که لازم است هر داوطلب پیش از ثبت نام از آنها مطلع شود، از این رو در ادامه این مقاله لینک دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 را برای هر مقطع ارائه داده ایم.

  لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1401

  دفترچه راهنمای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 برای هر کدام از مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته به صورت مجزا منتشر می شود که داوطلبان باید بر اساس مقطع مورد تقاضای خود دفترچه مورد نیاز را دانلود نمایند.

  سال جاری نیز با توجه به رویه هر ساله دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد از همزمان با آغاز زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 منتشر می شود. لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۱ به ترتیب انتشار در این قسمت فعال می گردد.

  برای دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر 1401 کلیک کنید.برای دریافت دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مهر 1401 کلیک کنید.

  توصیه می شود پیش از ثبت نام دفترچه راهنمای ثبت نام مربوط به مقطع خود را به دقت مطالعه نموده و مراحل ثبت نام به دقت انجام دهید. همچنین می توانید شانس خود را در قبولی رشته های دانشگاه علمی کاربردی امتحان کنید.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1401

  لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 1401

  متقاضیان ادامه تحصیل در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد برای اطلاع از لیست رشته های ارائه شده برای ورودی نیمسال دوم تحصیلی لازم است دفترچه مقطع مورد نظرخود را از سایت دانشگاه آزاد دریافت نمایند. در حال حاضر زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۱۴۰۱، مشخص نیست.

  داوطلبان با مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم 3 ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می توانند در ثبت نام رشته های این مقطع شرکت نمایند.

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن سال 1400

  متقاضیانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته هستند می توانند از میان لیست رشته های ارائه شده، رشته محل مورد علاقه خود را پیدا نمایند.

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن سال 1400

  فارغ التحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید تنها مجاز به انتخاب رشته از میان لیست رشته های مقطع کاردانی پیوسته هستند.

  دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن 1400

  دانش آموختگان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم 3 ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی مجاز به انتخاب رشته از میان رشته محل های مقطع کاردانی ناپیوسته هستند.

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن سال 1400

  خاطر نشان می شود به محض انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 1401 این مقاله بروز رسانی شده و لینک دانلود راهنمای نام نویسی مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه در این مقاله فعال می شود. هم چنین داوطلبان با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام بدون آزمون هیوا می توانند از زمان انتشار دفترچه مطلع شوند. همچنین می توانید با مراجعه به لینک زیر لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را مطالعه نمایید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ را به تفکیک مقاطع کاردانی و کارشناسی مهر و بهمن 1401 ... انتخاب رشته سوابق تحصیلی ...

  بدون آزمون دانشگاه آزاددانشگاه های بدون آزمون

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

  دانتل ارسال ایمیل

  0 خواندن این مطلب 5 دقیقه زمان میبرد

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  شماره تماس :91005066-021

  دانتل بهترین پاسخ به سوالات تحصیلی شما ...

  برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

  آخرین اخبار تحصیلی

  دفترچه راهنما ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ در ادامه مطلب برای دانلود قرار داده ایم و زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته 1401 چند روز قبل شروع ثبت نام می باشد. تمامی متقاضیانی که قصد ورود به دانشگاه آزاد را دارند می توانند با توجه به مدرک مقطع قبلی خود و همینطور رشته مورد نظرشان در یکی از مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به صورت بدون کنکور ادامه تحصیل دهند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 نیازمند این است که داوطلبان اطلاع داشته باشند که چه کد رشته محل هایی در مقطع مورد نظرشان ارائه شده است.

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

  با شروع زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 در سایت سازمان سنجش، پذیرش دانشگاه آزاد azmoon.iau.ac.ir برای هر کدام از مقاطع نیز یک دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 می گردد. تمامی متقاضیان در قدم اول بایستی که به سایت نامبرده مراجعه کنند و دفترچه مقطع مورد نظر خود را دریافت کنند و به دقت تمامی مندرجات آن را مطالعه کنند.

  بخوانید: راهنما کامل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  برای ثبت نام به موقع نیاز هست که داوطلبان در زمان های اعلام شده در سایت سازمان سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتیazmoon.org سریعا ابتدا دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دانلود و مطالعه کنند و سپس کد رشته محل های مورد نظر خود را الویت بندی کرده و به دقت در فرم مربوطه درج کنند.

  برای دانلود دفترچه کارشناسی پیوسته ۱۴۰۱ کلیک کنید (منتشر نشده)

  برای دانلود دفترچه کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۱ کلیک کنید

  برای دانلود دفترچه کاردانی پیوسته ۱۴۰۱ کلیک کنید

  برای دانلود دفترچه کاردانی ناپیوسته ۱۴۰۱ کلیک کنید (منتشر نشده)

  لازم است اشاره کنیم که دفترچه‌های مقاطع مختلف شامل مقطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته به صورت مجزا از یکدیگر در لینک های جداگانه در این سایت قرار خواهد گرفت که متناسب با مقطعی که انتظار دارید دفترچه مورد نظر خود را دانلود کنید.

  بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ | نیمسال اول

  داوطلبانی که جزو فارغ التحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید هستند می توانند دفترچه‌ی کاردانی پیوسته و داوطلبانی که جزو فارغ الاحصیلان دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام جدید، دیپلم نظام قدیم به همراه مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی هستند بایستی دفترچه کاردانی ناپیوسته را دانلود کرده و از میان کد رشته محل های مندرج در این دفترچه‌ها مطابق با شرایط خود انتخاب کنند.

  مقطع کارشناسی

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی 1401 را می توانید با کلیک بر روی متن زیر دانلود و دریافت کنید.

  ✅ داوطلبانی که دارای مدارک دیپلم دیپلم 3 ساله نظام جدید 6-3-3، چهارساله نظام قدیم، دیپلم نظام قدیم ترمی واحدی + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می توانند در ثبت نام رشته های مقطع کارشناسی پیوسته شرکت نمایند.

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته مهر 1400 (دفترچه ۱۴۰۱ منتشر نشده)

  ✅ همه داوطلبانی که دارای مدرک کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته هستند می توانند در مقطع کارشناسی ناپیوسته ادامه تحصیل دهند.

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر 1401

  مقطع کاردانی 

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی ۱۴۰۱ را می توانید با کلیک بر روی متن زیر دانلود و دریافت کنید.

  ❌ داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم و یا دیپلم سه ساله نظام جدید فقط می توانند در مقطع کاردانی پیوسته شرکت کنند.

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد کاردانی پیوسته مهر ۱۴۰۱

  ❌ فارغ التحصیلان دیپلم 3 ساله نظام جدید 6-3-3، دیپلم چهارساله نظام قدیم، دیپلم سالی ترمی واحدی + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می توانند در مقطع کاردانی ناپیوسته انتخاب رشته کنند.

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد کاردانی ناپیوسته مهر ۱۴۰۰ (دفترچه ۱۴۰۱ منتشر نشده)

  دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 | نیمسال دوم

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن ماه 1401 در روزهای نزدیک به آغاز ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم دانشگاه آزاد برای مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته از طرف سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 مربوطه منتشر می گردد.

  مقطع کارشناسی

  با کلیک بر روی متن زیر می توانید دفترچه‌ی راهنما ثبت نام در مقطع کارشناسی سال ۱۴۰۱ دانلود کنید.

  ✅ داوطلبانی که دارای مدارک دیپلم دیپلم 3 ساله نظام جدید 6-3-3، چهارساله نظام قدیم، دیپلم نظام قدیم ترمی واحدی + مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی می توانند در ثبت نام رشته های این مقطع شرکت نمایند.

  منبع مطلب : duntelco.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید