این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دیده بان کلاسیک آگاه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دیده بان کلاسیک آگاه را از این سایت دریافت کنید.

  اپلیکیشن معاملات آساتریدر انجام معاملات و رصد اطلاعات لحظه ای در بازار سرمایه

  نرم افزار موبایل آساتریدر به‌منظور انجام معاملات آنلاین و ارائه اطلاعات لحظه‌ای بازار بورس، در اختیار مشتریان کارگزاری آگاه قرار گرفته است. از جمله امکانات این اپلیکیشن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  امکان احراز هویت غیر حضوری سجام برای تمامی نسخه‌های سیستم عامل‌ اندروید

  نمایش اطلاعات «وضعیت کلی» سبد سهام از جمله ارزش روز دارایی، مانده حساب، خالص ارزش روز دارایی، سود یا زیان کل و نمایش نمودار سبد سهام به تفکیک اوراق، نماد و صنعت

  امکان شخصی‌سازی نحوه نمایش اطلاعات در دیده‌بان‌ها و سبد سهام

  نمایش نمودارهای قدرت خریدار و فروشنده، نمودار شمعی اطلاعات قیمت، نمودار قیمت بر اساس زمان، اطلاعات قیمتی و معاملاتی نماد، جدول عرضه و تقاضا و نمایش لینک‌های کاربردی در صفحه اطلاعات نماد

  امکان ثبت سفارش سریع از دیده‌بان‌ها علاوه بر ثبت سفارش پیشرفته

  نمایش شاخص‌های مهم بازار بورس و امکان مشاهده نمای بازار

  امکان ذخیره‌سازی اطلاعات چندین کاربر و مدیریت کاربران تعریف شده

  اطلاع‌رسانی و امکان ثبت سفارش آفلاین برای عرضه‌های اولیه

  دسترسی به نمودار تکنیکال همراه با تمامی ابزارها و اندیکاتورهای مورد نیاز

  نمایش «وضعیت مالی مشتری» مانند مانده بدون معاملات آخر و مانده قابل معامله سهم

  امکان مشاهده عملکرد سبد سهام، افزایش سرمایه‌ها و سودهای تقسیمی

  توجه: این اپلیکیشن برای هر دو سیستم عامل اندروید و آیفون منتشر شده و در دسترس سرمایه‌گذاران قرار گرفته است.

  کاربر گرامی،با کد تخفیف asatrader میتوانید از 30 هزارتومان تخفیف روی همه بسته های اشتراک سیبچه استفاده کنید.

  منبع : m.agah.com

  آشنایی با دیده‌بان سامانه آساتریدر آگاه

  آگاه پرس

  23 دی 1399 - 13:09

  معرفی سامانه های معاملاتی کارگزاری آگاه:

  آشنایی با دیده‌بان سامانه آساتریدر آگاه

  "دیده‌بان بازار" در سامانه معاملاتی آگاه نیاز مشتریان را به بررسی شرایط کلی بازار، تحلیل و تصمیم گیری و انتخاب نمادها و شرکت های مختلف به شکلی سریع، کامل و بدون ابهام برآورده می‌نماید

  اختصاصی آگاه پرس؛ در ادامه سلسله یادداشت های «معرفی سامانه‌های معاملاتی کارگزاری آگاه»، در این یادداشت به معرفی «دیده‌بان بازار» می پردازیم.

  سرویس دیده‌بان بازار آگاه شامل چهار بخش: “دیده‌بان کلاسیک”، “دیده‌بان تکنیکال”، “نقشه بازار” و “اوراق بدهی” است. سرمایه‌گذار با استفاده مناسب و هوشمندانه از این چهار بخش، می‌تواند به وسیله روش‌های مختلف نظیر تابلوخوانی، روانشناسی و تحلیل تکنیکال، بررسی دقیقی از تمام امکانات موجود بازار بورس برای سرمایه گذاری داشته باشد.

  در ادامه به بررسی جزئیات بیشتر دیده‌بان آساتریدر آگاه و نیازهای فعالان بازار سرمایه برای داشتن ابزاری یکپارچه در جهت بررسی دقیق بازار سرمایه برای سرمایه گذاری مطمئن می‌پردازیم.

  امروزه اغلب کارگزاری‌های اوراق بهادار، امکان دسترسی مستقیم به سیستم معاملاتی بورس را فراهم نموده‌اند و معاملات آنلاین بخش جدایی‌ناپذیر ساختار کارگزاران اوراق بهادار ومعاملات بورس محسوب می‌شود. هرچند ارائه خدمات آنلاین موجب توسعه بازار سرمایه و افزایش تعداد سرمایه‌گزاران و حجم معاملات می‌شود و نهایتاً به افزایش نقدشوندگی بازار می‌انجامد ولی این مهم، زمانی میسر می‌شود که سرمایه‌گذاران در بازار بورس آگاهی کامل از روندهای حاکم بر محیط فعالیت و قابلیت‌های سیستم‌های معاملاتی کارگزاری خود و شناخت کامل از نحوه انجام معاملات پیدا کنند. آشنایی با ساز و کارهای خرید و فروش و مسائل مرتبط با آن‌ها نیز از ضرورت‌های بازار سرمایه به حساب می‌آید. “کارگزاری آگاه” به عنوان کارگزاری برتر در ارائه این خدمات نوین و برپایه فناوری‌های نو، با هدف افزایش سهولت و دقت در انجام معاملات برای سرمایه گذارا به ارائه خدمات مختلف به سهامداران محترم در سامانه‌های معاملاتی خود اقدام نموده است.

  از طرفی مطالعات صورت‌گرفته در بازار سرمایه نیز، گویای این واقعیت است که فرآیند تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران بسیار پیچیده است. بنابراین نیاز سرمایه‌گذار به اطلاعات کامل و جامع برای جهت دادن به تصمیمات سرمایه‌گذاری بهینه باید توسط کارگزاری مرتفع گردد. برای برآوردن این هدف، مسیری پیشرفته برای خدمات هوشمند پلتفرم‌های بورسی با نام “دیده‌بان بازار” در سامانه معاملاتی آگاه ایجاد شده است که تلاش دارد نیاز مشتریان را به شکلی سریع، کامل و بدون ابهام در جهت ارائه الگویی برای کمک به تحلیل، تصمیم‌گیری و انتخاب آنان برآورده نماید.

  این سرویس در گام نخست قصد دارد نیاز اولیه سرمایه‌گذاران محترم را در زمینه آگاهی از نمادهای مختلف به صورت فیلتر نمودن گروه‌هایی از نمادها فراهم کند و سرمایه گذاران را از مراجعه به سایت‌هایی نظیر سایت مدیریت فناوری بورس بی‌نیاز ‌کند.

  در گام بعدی در راستای ایجاد انتخاب هوشمند و استراتژیک امکان ایجاد دیده‌بان‌های مختلف را برای وی فراهم می‌کند به طوری که سرمایه‌گذار بتواند بر اساس دیده‌بان‌های خود در دوره‌های مختلف، از هرکدام از آن‌ها اطلاعاتی به دست آورده و در ادامه بتواند آن‌ها را در قالب یک سبد سهام با ترکیبی مناسب قرار داده و ریسک معاملاتش را در آینده تاحدودی کنترل و درصد موفقیت خود را تقویت کند. انتخاب نمادهای منتخب در قالب یک دیده‌بان، بررسی و مقایسه نمادها، ارزیابی نمادها و انتخاب یک استراتژی جهت خرید نمادهای منتخب و ایجاد پورتفوی و نهایتاً استخراج انتظارات خود و بررسی عملکرد پورتفوی ایجادشده،  سفری است که سهامدار در ورود به سرویس “دیده‌بان بازار” طی خواهد کرد.

  سرویس دیده‌بان بازار شامل چهار بخش: “دیده‌بان کلاسیک”، “دیده‌بان تکنیکال”، “نقشه بازار” و “اوراق بدهی” است. در قسمت “دیده‌بان کلاسیک” می‌توان به دو دیده‌بان: “دیده‌بان من” و “دیده‌بان آگاه” دسترسی داشت. “دیده‌بان آگاه” شامل نمادهای مهمی مانند: نمادهای دارای بیش‌ترین تأثیر در شاخص، نمادهای دارای بیش‌ترین حجم معامله، نمادهای دارای بیش‌ترین درصد کاهش، نمادهای دارای بیش‌ترین نوسان و غیره، است که سهام‌گزار می‌تواند آن‌ها را در گروه‌های مجزا مشاهده کند.

  در قسمت “دیده‌بان من” سرمایه‌گذار می‌تواند دیده‌بان‌های جدیدی ایجاد یا دیده‌بان‌های ایجادشده پیشین خود را مشاهده کند.  هدف از ایجاد دیده‌بان توسط سرمایه‌گذار بررسی مداوم یک سری از نمادهایی است که مدنظر بوده و در سرمایه‌گذاری وی دخیل است. سرمایه گذار با استفاده از مسیر “افزودن دیده‌بان جدید” می‌تواند اقدام به تشکیل دیده‌بانی از نمادهای منتخب خود از منظر مشخصات نماد، ارزش‌گذاری فعلی و عملکرد آتی نماد، نماید. همچنین با استفاده از این سرویس می‌تواند به آسانی از شیوه‌ ارزش‌گذاری برای تخمین ارزش یک نماد، بر اساس مقایسه آن نماد با نمادهای مشابه و یا بر اساس ارزش فعلی نماد که بازده آتی به آن بستگی دارد، برای بررسی نمادها استفاده کند. هم‌چنین می‌تواند چندین دیده‌بان مختلف از نمادهای منتخب بر اساس معیارهای متفاوت ایجاد کند و کلیه گروه‌های ایجادشده را در بخش “دیده‌بان من” با یک کلیک انتخاب کند.

  ستون‌هایی مانند “درصد تغییر آخرین معامله”، “درصد تغییر قیمت پایانی”، “بهترین حجم تقاضا”، “بهترین قیمت تقاضا”، “بهترین قیمت عرضه”، “بهترین حجم عرضه” و دیگر امکانات کاربردی در سرویس “دیده‌بان بازار” جهت تجزیه و تحلیل ایجاد شده است که کاربر می‌تواند در بخش تنظیمات دیده‌بان، ستون‌های اضافی را حذف نماید یا ستون‌های دیگری را که مورد نیاز دارد، برای نمایش در صفحه انتخاب کند. پس از ذخیره این تغییرات، تنظیمات انجام‌شده در کلیه سیستم‌های مورد استفاده مشتری و مرورگرهای مختلف اجرا می‌شود. نکته دیگر آن‌که  امکان جابه‌جایی در ترتیب و توالی ستون‌ها وجود دارد به صورتی که با کلیک بر روی هر ستون می‌توان آن را به جایگاه دلخواه انتقال داد.

  توجه به توسعه تجربه کاربری مناسب، طراحی سفر کاربر در پلتفرم، به کارگیری خلاقیت و دسترسی پویا و آسان برای ارائه جزئیات اطلاعات، از اهداف عملیاتی کارگزاری آگاه در ارائه این سرویس بوده است. به همین دلیل سه سفارش: خطی، سریع و پیشرفته طراحی شده تا کاربر بتواند راحت‌تر به هدف اصلی خود دست یابد و امکان رویت سفارشات فعال، معاملات روز، سفارشات روز و گردش حساب روز در این سربرگ ایجاد شده است تا بتواند آن‌ها را یک‌جا مشاهده کرده و تمام فعالیت‌های معاملاتی خود را مدیریت کند.

  منبع : press.agah.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید