این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  راهپیمایی علیه آشوبگران

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  راهپیمایی علیه آشوبگران را از این سایت دریافت کنید.

  راهپیمایی مردم ایران علیه آشوب، ناامنی و حرکات هنجار شکن اخیر

  استان ها - ایرنا - مردم ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی امروز پس از اقامه نماز عبادی و سیاسی جمعه در سراسر کشور با برگزاری راهپیمایی به تحرکات هنجار شکنان در روزهای اخیر واکنش نشان دادند و با حضور گسترده و پرشور، خود بار دیگر تاکید کردند که همواره در خط انقلاب، رهبری و نظام اسلامی هستند.

  ۱ مهر ۱۴۰۱،‏ ۱۴:۳۶ کد خبر: 84896031 T T ۱۳ نفر پروانه امانی

  گزارش خبرنگاران ایرنا از شهرهای مختلف کشور

  راهپیمایی مردم ایران علیه آشوب، ناامنی و حرکات هنجار شکن اخیر

  استان ها - ایرنا - مردم ولایت مدار و انقلابی ایران اسلامی امروز پس از اقامه نماز عبادی و سیاسی جمعه در سراسر کشور با برگزاری راهپیمایی به تحرکات هنجار شکنان در روزهای اخیر واکنش نشان دادند و با حضور گسترده و پرشور، خود بار دیگر تاکید کردند که همواره در خط انقلاب، رهبری و نظام اسلامی هستند.

  به گزارش خبرنگاران ایرنا از سراسر کشور ، اقشار مختلف مردم در جای جای ایران اسلامی پس از اقامه فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه، با برگزاری راهپیمایی گسترده ، حرکت‌های هنجارشکنانه اخیر ،هتک حرمت به قرآن کریم، مساجد، احکام نورانی اسلام ، نفرت و انزجار خود را این حرکات اعلام و  اهانت به مقدسات و ارزش های دینی را محکوم کردند.

  نمازگزاران همچنین نسبت به اقدامات اخلالگران و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی ابراز انزجار و با آرمانهای امام (ره) شهدا، رهبر معظم انقلاب و ارزشهای نظام جمهوری اسلامی تجدید بیعت کردند.

  مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با در دست داشتن تصاویری از امام راحل و رهبر معظم انقلاب و همچنین دست نوشته هایی با مضمون "ما تا آخر ایستاده‌ایم مطیع امر رهبریم"، "پلیس قانون‌مدار تشکر تشکر" و "پلیس ستون اصلی امنیت کشور است" انزجار خود را از حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت برخی عوامل به مقدسات ابراز کردند.

  راهپیمایی مردم تهران در محکومیت اغتشاشات اخیر

  نمازگزاران تهرانی امروز در محکومیت هتک حرمت مقدسات و اغتشاشات اخیر پس از اقامه نماز جمعه، راهپیمایی مردمی برگزار کردند. راهپیمایی مردمی نمازگزاران جمعه تهران در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی برگزار شد.

  در این راهپیمایی هزاران نفر از مردم تهران با راهپیمایی از محل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب به سردادن شعار علیه ساختارشکنان پرداختند.

  در این مراسم، راهپیمایی‌کنندگان با سر دادن شعارهایی چون «ملت ما بیدار است از فتنه‌گر بیزار است»، «مرگ بر منافق»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «مزدور آمریکایی به جنگ دین آمده» و … انزجار خود را از اغتشاشات اخیر و هتاکی به ساحت مقدسات ابراز کردند.

  خروش غیرت مردم / ایرانیان یک صدا علیه هنجارشکنان به میدان آمدند

  نمازگزاران درشهر کرمان و دیگر شهرهای استان کرمان امروز بعد از اقامه نماز جمعه در اعتراض‌ به حرکات هنجارشکنانه اغتشاشگران و توهین آنان به مقدسات و شهدا راهپیمایی کردند و نیز درجریان این حرکت در حمایت از ماموران انتظامی علیه هنجارشکنان به آنان گل هدیده دادند.

  در این راهپیمایی که امام جمعه، استاندار، فرماندار، فرمانده انتظامی،سایر فرماندهان نیروهای نظامی و نمایندگان مردم در مجلس نیز در همراهی با آحاد مختلف مردمی حضور داشتند شعارهای «مرگ بر آمریکا، فراجا تشکر تشکر، نیروی انتظامی حماییت می کنیم، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر انگلیس و مرگ بر منافق » سردادند.

  «نیروی انتظامی باعث امنیت است، پیروی از رهبری باعث هر عزت است، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده، عامل اغتشاشات آمریکاست عامل این جنایت آمریکاست» از دیگر شعارهای راهپیمایان در کرمان بود.

  همچنین این افراد ضمن اینکه شعار «اهانت به قرآن رسم منافقین است فتنه و آشوبگری کار منافقین است» سر می دادند پلاکاردهایی نیز با مضمون«فتنه گر بیچاره مزدور اسراییل است، آشوبگر بی حیا سرباز اسراییل است، لبیک یا حسین(ع)، پلیس خادم ملت پلیس فدای ملت» در دست داشتند.راهپیمایان با در دست داشتن تمثال رهبری و حاج قاسم سلیمانی بندهایی از قطعنامه پایانی این راهپیمایی را با ندای الله اکبر تایید کردند.

  برخی از اغتشاشگران در شهر کرمان بنری از عکس سردار سلیمانی را در بلوار جمهوری طی چندروز اخیر به آتش کشیدند که سبب جریحه دار شدن احساسات عمومی مردم بویژه در شهر زادگاه این شهید شده است.

  از سویی دیگر نمازگزاران و مردم همیشه در صحنه زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان پس از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی باشکوه خود تلاش عده‌ای اغتشاشگر هدایت‌شده توسط معاندین نظام جهت ایجاد آشوب در کشور را محکوم کردند.

  انبوه نمازگزاران زاهدان امروز با سـر دادن شعـارهای "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسراییل" و "مرگ بر اختشاشگر و آشوبگر" انزجار خودشان را از اقدامات اخیر آشوبگران در شهرهای مختلف کشور اعلام و بر مجازات اخلالگران نظم و امنیت کشور تاکید کردند.

  مردم سیستان و بلوچستان که طی روزهای اخیر با عدم همراهی آشوبگران هدایت‌شده توسط معاندین، راه خود را از آن‌ها جدا کرده‌اند پس از نماز جمعه انزجار خودشان را از آشوبگران و هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم و برهم‌زنندگان نظم عمومی اعلام کردند.

  همچنین اعلام انزجار مردم مومن شهرستان های ورامین و پاکدشت در جنوب شرق استان تهران با برگزاری راهپیمایی که در این گردهمایی ولایتمداران تحرکات و اقدامات اغتشاشگران در روزهای اخیر را به شدت محکوم کردند.  مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان ورامین در پی اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی، در محکومیت این حرکات مذبوحانه عصر روز گذشته از میدان امام حسین(ع) شهرستان ورامین به سمت میدان امام خمینی(ره) راهپیمایی کردند.

  راهپیمایان در طول مسیر، شعارهایی از قبیل علمدار ولایت ورامین به فدایت، مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر آشوبگر سر دادند.

  مردم ورامین بار دیگر به خیابان ها آمدند و با شعارهایی که علیه آشوبگران سر دادند صف شان را از صف آشوبگران و اغتشاشگران جدا کردند و ثابت کردند که پای این نظام و انقلاب اسلامی تا آخر می مانند و ایستاده اند.

  مردم مازندران امروز پس از اقامه نماز عبادی - سیاسی جمعه با برگزاری راهپیمایی خودجوش، اقدامات آشوبگران و حرکات هنجارشکن اخیر از جمله هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن مجید و پیامبر اعظم(ص) را محکوم کردند.

  منبع مطلب : www.irna.ir

  فیلم

  فیلم| راهپیمایی مردم ایران علیه آشوبگران

  فیلم| راهپیمایی مردم ایران علیه آشوبگران

  راهپیمایی گسترده مردم ایران علیه آشوبگران برگزار شد.

  چند رسانه ای ۱۴۰۱-۷-۱ ۱۵:۱۰

  http://fna.ir/1rplpt

  ۱ ۲ ۳:۸ نمازجمعه اغتشاشات راهپیمایی دانلود کیفیت: ۲۴۰P قالب: mp4 حجم: ۲۶ مگابایت کیفیت: ۳۶۰P قالب: mp4 حجم: ۳۸ مگابایت کیفیت: ۴۸۰P قالب: mp4 حجم: ۵۳ مگابایت کیفیت: ۷۲۰P قالب: mp4 حجم: ۸۸ مگابایت اخبار مرتبط

  راهپیمایی در شهرکرد علیه اغتشاشگران

  نظرات

  دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد

  پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

  علي

  جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸

  درود بر ملت ايران ننگ بر وطن فروشان ۵ پربازدیدها

  شهرهای کربلا و نجف از جمعیت اشباع شد

  ۰:۴۴

  پیاده روی اربعین از زبان زوار

  ۲:۴۷

  کربلای معلی ؛ ۹۴ سال قبل

  ۱:۷ آخرین ویدئوها

  فیلم|واکنش مردم به اقدامات آشوبگران

  فیلم| راهپیمایی مردم ایران علیه آشوبگران

  فیلم| ایران علیه آشوب

  فیلم| توصیه سرلشکر باقری به ارمنستان و آذربایجان

  فیلم| وقتی بسیج وارد میدان می شود

  فیلم| رژه پهپادی نیروهای مسلح

  فیلم| نمایش سامانه موشکی در رژه نیروهای مسلح

  فیلم| رژه اقوام ایرانی در مراسم 31 شهریور

  فیلم| قالیباف: دشمن می‌داند اگر تهدید کند تهدید می‌شود

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید