این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رستوران هایی که در ماه رمضان باز هستند

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رستوران هایی که در ماه رمضان باز هستند را از این سایت دریافت کنید.

  رستوران های باز در ماه رمضان کدامند؟

  رستوران هایی که در ماه رمضان باز هستند،رستوران های باز در ماه رمضان،آدرس رستوران هایی که در ماه رمضان باز هستند،تلفن رستوران های باز در ماه رمضان،کدام رستوران باز است

  رستوران هایی که در ماه رمضان باز هستند

  رستوران هایی که در ماه رمضان باز هستند

  رستوران هایی که در ماه رمضان باز هستند

  با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، یکی از مواردی که توسط  اتحادیه دارندگان رستوران و سلف‌ سرویس مشخص می شود، رستوران های باز در ماه رمضان به جهت سرویس دهی به مسافران، معذورین شرعی و توریست ها با دریافت مجوز و با شرایط تعیین شده فعالیت می کنند و سفارش غذا در ماه رمضان برای آنان امکان پذیر است. بر این اساس در این مطلب از موج باز آدرس و شماره تلفن رستوران های باز در ماه رمضان آورده شده است، اما توصیه می شود پیش از مراجعه با برقراری تماس از باز بودن رستوران اطمینان مجددی کسب نمایید و اگر رستوران باز دیگری را شناختید، جهت اطلاع رسانی به هم وطنان و مسافرانی که به هر دلیلی امکان گرفتن روزه ندارند، در بخش دیدگاه بنویسید.

  سید علی‌ اصغر میر ابراهیمی، رئیس اتحادیه دارندگان رستوران و سلف‌ سرویس، در خصوص ساعت کار رستوران‌ ها برای ارائه غذاهای بیرون‌ بر و ارائه خدمات در سالن واحد صنفی گفته است : «طبق هماهنگی صورت گرفته، فقط فست فودی‌ها در ساعات روز به تعداد محدود، غذای سرد برای سفارش‌های بیرون‌بر آماده و ارائه می‌کنند. بنا بر روند سال‌ های گذشته ساعت کار رستوران‌ ها برای ارائه غذاهای بیرون‌ بر، یک ساعت قبل از اذان مغرب و برای ارائه خدمات در سالن واحد صنفی حین افطار آغاز می شود و تا ۳۰ دقیقه قبل از اذان صبح است. این ساعت کار واحدهای صنفی با هماهنگی اتاق اصناف ایران و نیروی انتظامی تعیین‌ شده است که در این زمینه اعلام‌ شده فقط فست فودی‌ ها در ساعات روز به تعداد محدود غذای سرد برای سفارش‌ های بیرون‌ بر آماده و ارائه کنند.»

  رستوران های باز در ماه رمضان در شهر تهران و سفارش غذا در ماه رمضانرستوران مزه (سهروردی) 

  آدرس : مطهری، خیابان سهروردی، نرسیده به بهشتی، خیابان میرزایی زینالی غربی، پلاک ۱۳۴

  شماره تلفن : ۸۸۱۷۷۹۰۰

  محدوده سرویس دهی : سهروردی، مطهری، شریعتی، خرمشهر، عباس آباد، بهشتی

  رستوران عرشیا سپهر دنیا (فاطمی)

  آدرس : فاطمی، خیابان گلها، خ مرداد ، نبش خرداد

  شماره تلفن : ۸۶۰۹۴۱۲۸

  محدوده سرویس دهی : فاطمی، گلها، کارگر جنوبی، کشاورز، ولیعصر، یوسف آباد، آرژانتین، وزرا، بخارست

  کانتینر برگر (فاطمی)

  آدرس رستوران : تهران، خیابان فاطمی، روبروی وزارت کشور، کوچه چهارم، پلاک ۱۹

  شماره تلفن : ۸۸۹۵۸۰۰۱

  محدوده سرویس دهی : فاطمی، گلها، ولیعصر، مطهری، ایرانشهر، انقلاب، هفت تیر، بخارست، وزرا، عباس آباد

  پیتزا پرپروک (سعادت آباد)

  آدرس رستوران : سعادت آباد، سرو غربی، خیابان بخشایش ریاضی، نبش خیابان ۱۳ غربی، پرپروک سعادت آباد

  شماره تلفن : ۲۲۰۹۳۲۰۵

  محدوده سرویس دهی : سعادت آباد، شهرک غرب، کوی فراز، علامه، سردار جنگل، جنت آباد، شهران، پونک، سیمون بولیوار، ونک، شیخ بهایی، سئول

  کترینگ نون و ماست (مطهری)

  آدرس رستوران : تهران، خ ولیعصر پایین تر از بهشتی ، نبش کوچه شجاعی ، پ ۲۰۱۷

  شماره تلفن کترینگ نون و ماست مطهری : ۸۸۳۳۰۰۸۶

  محدوده سرویس دهی : م ولیعصر، خ مطهری، بهشتی، آرژانتین ، وزرا، میرزای شیرازی، شریعتی ، لارستان، عباس آباد، بخارست، سهروردی، ارژانتین، عباس اباد، مفتح، هفت تیر، فلسطین ، م ولیعصر، کریمخان، سنایی، بهار، طالقانی، جهان آرا، یوسف آباد، امیرآباد ، خ ولیعصر (از فاطمی تا سر ساعی)، بلوار کشاورز ، م گلها، فاطمی

  برگراتور

  آدرس رستوران : جردن، بلوار صبا، پلاک ۲۵، برگراتور

  شماره تلفن برگراتور : ۸۹۷۴۱

  محدوده سرویس دهی : جردن، ونک، آفریقا، ولیعصر، پارک وی، محمودیه، میرداماد، ظفر، نفت، محسنی، شریعتی، قلهک

  رستوران بانک غذا (دکتر کباب)

  آدرس رستوران : ولنجک، میدان دانشگاه، خیابان درکه، نبش کوچه جلالوند، پلاک ۱۹، بانک غذا (دکتر کباب)

  شماره تلفن رستوران بانک غذا (دکتر کباب) : ۲۲۴۲۸۰۰۰

  محدوده سرویس دهی : ولنجک، محمودیه، درکه، اوین، زعفرانیه، پارک وی، ولیعصر، تجریش، آصف، سئول، الف، الهیه، سعادت آباد، شهرک غرب، کوی فراز، ونک، جردن، فرمانیه، اندرزگو، نیاوران، باهنر، آجودانیه، دزاشیب، فرشته

  رستوران باگت (جردن)

  آدرس رستوران : جردن، بلوار گلشهر، پلاک ۲، باگت (جردن)

  شماره تلفن رستوران باگت (جردن) : ۸۱۰۳۰

  محدوده سرویس دهی : جردن، آفریقا، ولیعصر، پارک وی، الهیه، فرشته، میرداماد، زرگنده، ظفر، شریعتی، دولت، کلاهدوز، قلهک، ونک، حقانی، جهان کودک، گاندی، ملاصدرا، شیخ بهایی، سئول

  اغذیه بهروز

  آدرس : سهروردی جنوبی، نبش خیابان اورامان، پلاک ۱۶۶، اغذیه بهروز

  شماره تلفن اغذیه بهروز : ۸۸۸۳۱۹۵۰

  محدوده سرویس دهی : دبستان، سیدخندان، شریعتی، سهروردی، خرمشهر، پلیس، قصر، بهشتی، عباس آباد، بهار، ایرانشهر، طالقانی، خواجه نظام، سپاه، مدنی، پل چوبی، انقلاب، فردوسی، حافظ، کریمخان، هفت تیر، ولیعصر، مطهری، وزرا، آرژانتین، فتحی شقاقی

  برگر لند (سعادت آباد)

  آدرس برگر لند سعادت آباد : سعادت آباد، نبش کوچه سی ام، پلاک ۷، برگرلند (سعادت آباد)

  شماره تلفن برگر لند سعادت آباد : ۸۸۵۸۱۱۱۹

  محدوده سرویس دهی : سعادت آباد، شهرک غرب، کوی فراز، علامه، فرهنگ

  کترینگ عالیان

  آدرس کترینگ عالیان : خیابان ولی عصر، روبه روی پارک ملت، برج ملت، طبقه همکف، واحد۶۸، کترینگ عالیان

  شماره تلفن کترینگ عالیان : ۲۶۲۰۱۹۲۰

  محدوده سرویس دهی : جردن، آفریقا، ولیعصر، ملاصدرا، پارک وی، میرداماد

  کترینگ نارنج

  آدرس کترینگ نارنج : میدان فاطمی، خیابان شهید مصیری (کامران)، پلاک ۳۴، طبقه زیرین، کترینگ نارنج

  شماره تلفن کترینگ نارنج : —

  محدوده سرویس دهی : فاطمی، فتحی شقاقی، ولیعصر، کشاورز، کریم خان، یوسف آباد، مطهری، کارگر، قائم مقام، میرزای شیرازی

  منبع : mojbaz.com

  پیشنهاد فیدیلیو برای سفارش ناهار در ماه رمضان معرفی بهترین ها برای ناهار و صبحانه

  ناهار در ماه رمضان اگر در ماه رمضان به هر دلیلی روزه ندارید مجبور هستید برای صبحانه یا ناهار از بیرون غذا سفارش دهید پس با 7 غذای سرد ماه رمضان آشنا شوید.

  پیشنهاد فیدیلیو برای سفارش ناهار در ماه رمضان

  در ماه رمضان حال و هوای غذایی شهر به کلی عوض می‌شود. از اذان صبح تا اذان مغرب همه در تلاش برای تهیه افطار، شام و بعد از آن سحری هستند و به احترام روزه داران تمام اغذیه فروشی‌ها و رستوران‌های شهر بسته هستند و جنب و جوش کسب و کارهای غذایی تا زمان افطار از ریتم افتاده و در حال استراحت هستند. در این بین هستند افرادی که به دلایل شرعی یا هر دلیل موجه دیگر سعادت و امکان روزه دار بودن را ندارند و برای رفع نیازهای غذایی روزانه خود احتیاج به سفارش غذا دارند و خوب اکثرا هم نمی‌دانند که در ماه رمضان از کدام کافه و رستوران‌ها می‌توان سفارش داد و از آن‌ها انتظار چه سبک غذا  و خوراکی‌هایی داشت.

  طبق قوانین کشور در این ماه کافه‌ و رستوران‌ها تنها مجاز به ارائه غذا و خوراک سرد هستند با این تبصره که آن‌ها امکان سرویس دهی در فضای کافه رستوران را نداشته و تنها بصورت بیرون بر می‌توانند غذا و سرویس خود را ارائه دهند. خوب در این بین گزینه‌ها محدود به چند سبک خاص می‌شوند که یا ماهیتا سرد هستند یا امکان ارائه و سرو آن ها بصورت سرد نیز وجود دارد. پر فروش‌ترین خوراکی در ماه رمضان انواع ساندویچ سرد است، از الویه، انواع کالباس و بیکن بگیرید تا سالادهای مختلف مثل سالاد یونانی و سالاد سبزیجات و البته سالاد سزار. خوب گزینه‌هایی که می‌توان انتخاب کرد نیز برایمان مشخص شد حال کجا می‌توان این خوراک‌ها را تهیه کرد. در این گزارش از مجله فیدیلیو  کسب و کارهای غذای سرد که در ماه رمضان فعال هستند را به شما معرفی می‌کنیم، با ما همراه باشید.

  ۱- باگت

  باگت از نام‌های غذایی زنجیره‌ای خوب و پر طرفدار تهران است. این رستوران به پیتزاها و ساندویچ هایش معروف است، البته که برای روزهای رمضان و تا پیش از افطار خبری از پیتزا و مرغ سوخاری نخواهد بود ولی شعب باگت تمام آیتم‌های سرد منو که شامل ساندویچ‌ها و سالادها و آبمیوه‌ها می‌شوند را می‌تواند بصورت بیرون‌بر برای شما سرو کند.

  برای مشاهده منو و نظرات و مسیریابی رستوران باگت میتوانید بر روی نام رستوران کلیک کنید

  ۲- سالاد بار فرشا

  درست است که فرشا یک سالاد بار است و اکثر آیتم‌های منوی آن سرد بوده و ماهیت سالاد طور دارند اما در منوی آن ساندویچ و پاستا و آب میوه طبیعی هم به چشم می‌خورد. البته که در ماه رمضان هیچ کسب و کار غذایی اجازه میل کردن غذا را به مشتریانش نمی‌تواند بدهد اما بعضی از رستوران‌ها مثل سالاد بار فرشا اجازه سرو بیرون غذای سرد در این ماه را دارند و می‌توان بعنوان گزینه روی میز خوشمزه آن ها را در نظر گرفت.

  سالاد بار فرشا قصد دارد با تولید غذاهای سالم و با کیفیت، به سلامتی و بالابردن رضایت همه ی مشتریان از خوردن یک وعده غذایی سالم کمک کند. این مجموعه در تلاش است غذاهایی با ارزش غذایی بالا به صورت کاملاً سالم و بهداشتی تولید و عرضه کند. همچنین فرشا قصد دارد در ماه مبارک رمضان با تولید غذاهای سرد و با بسته بندی مناسب به دوستانی که معذوریت (برای روزه گرفتن) دارند و هم چنین مسافرین عزیز تا قبل از افطار خدمات خود را ارائه کند. فرشا واقع در بلوار اباذر پایین تر از بیمارستان پیامبران، همه روزه از ساعت ۸:۳۰ تا ۲۳:۳۰ و در ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱:۳۰ بامداد آماده ی ارائه خدمات به دوستان عزیز می باشد.

  برای مشاهده منو و نظرات و مسیریابی رستوران سالاد بار فرشا میتوانید بر روی نام رستوران کلیک کنید

  ۳–کافه انزو

  فرقی نمی‌کند آیس آمریکانو بخواهید یا قهوه دمی سرد، یا اینکه بخواهید برای یک روز در ماه رمضان غذای سرد دیگری از میان سالاد و ساندویچ انتخاب کنید. کافه انزو از از صبح تا پیش از فطار تمام آیتم‌های سرد منوی خود را برای شمایی که به هر دلیل شرایط روزه گرفتن را ندارید به صورت بیرون بر سرو می‌کند.

  برای مشاهده منو و نظرات و مسیریابی کافه انزو میتوانید بر روی نام کافه کلیک کنید۴-برگر ۱۳۵۸

  برگر ۱۳۵۸ فست فود نیست، بلکه یک برگر شاپ تخصصی است که تمرکز خود را بر روی تولید و عرضه تخصصی همبرگر قرار داده است. برگر ۵۸ با تولید روزانه محصولات خود از مواد اولیه تازه و با کیفیت زیر نظر کارشناس بهداشت و تغذیه و عدم استفاده از مواد اولیه فراوری شده و دارای مواد نگه دارنده، تلاش خود را در راستای ارائه غذا های سلامت قرار داده است. در ایام ماه مبارک رمضان نیز یک منو سلامت شامل انواع سالادها و ساندویچ های سرد با پایه مرغ، تن ماهی و سبزیجات را ارائه میدهد. در نظر داشته باشید که قبل از افطار امکان سرو غذا در سالن وجود ندارد.

  برای مشاهده منو و نظرات و مسیریابی برگر ۱۳۵۸ میتوانید بر روی نام رستوران کلیک کنید

  ۵-روزنانه

  رونانه یک کسب و کار غذایی با ماهیت ارائه محصولاتی تازه و سالم است که سفارشات خود را بصورت بیرون‌بر سرو می‌کند. تمرکز روزنانه روی صبحانه، برانچ و ناهار سبک بوده و از ماه رمضان قرار است از فاز صبحانه و میان وعده وارد مرحله شام و غذاهای حجیم خوشمزه بشود. روزنانه از کسب و کارهای غذایی است که در ایام ماه رمضان اجازه سرو غذای سرد بیرون بر را دارد. در ضمن منوی اینجا متنوع و هوس انگیز است، انواع ساندویچ و کلاب و پانینی تا سالاد و آبمیوه سرد از آیتم‌هایی است که می‌توان در منوی روزنانه کشف کرد.

  ۶-کلانا

  اینجا متعلق به برند نان آوران است و هدف از تاسیس آن ایجاد یک کافه نان زنجیره‌ای با غذاهای سالم و قیمتی مناسب و تنوعی قابل قبول است. اینجا از نودل گوشت و مرغ سرد تا انواع کلاب و ساندویچ رول به چشم می خورد. نان‌های مغز دار مختلف و نوشیدنی‌های طبیعی و در کل دنیایی از خوراکی و آشامیدنی جذاب که از صبح زود تا پیش از افطار می‌توانید سری به آن بزنید و کمی از غم ناتوانی در روزه گرفتن را بشوئید و ببرید.

  منبع : mag.fidilio.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید