این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رمز عبور سامانه هم آوا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رمز عبور سامانه هم آوا را از این سایت دریافت کنید.

  نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

  در این مقاله هیوا توضیحاتی در خصوص نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا، تغییر رمز سامانه هم اوا و همچنین دریافت نام کاربری و رمز عبو سامانه هم آوا ارائه داده ایم.

  نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

  دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی رمز عبور و نام کاربری سایت هم آوا خود را در طی تکمیل فرآیند ثبت نام نهایی در دانشگاه دریافت می کنند و در صورتی که تمایل به تغییر رمز عبور خود داشته باشند باید وارد سایت شده و با ثبت کد ملی و یک آدرس ایمیل رمز عبور خود را در هم آوا بازیابی کنند.

  برای مشاوره نحوه دریافت نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

  برای مشاوره نحوه دریافت نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

  پس از اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی پذیرفته شدگان می بایست جهت ثبت نام حضوری به واحد دانشگاهی محل قبولی خود مراجعه کنند. آن دسته از قبول شدگانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام نهایی خود اقدام می کنند و به عنوان دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی شناخته می شوند، طی فرآیند ثبت نام کلمه عبور و نام کاربری از طرف مسئولان آموزش دانشگاه دریافت می کنند.

  کلمه عبور معمولا همان شماره شناسنامه و نام کاربری همان کد ملی دانشجویان است که دانشجویان برای ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی جهت بارگذاری برخی از مدارک ثبت نام و ثبت مشخصات، انتخاب واحد، پرداخت شهریه، مشاهده کارنامه و انجام سایر فعالیت ها که دسترسی آن در این سایت قرار داده شده است، نیاز دارند. در ادامه این مقاله نحوه دریافت و بازیابی رمز ورود سایت هم آوا را توضیح داده ایم.

  نحوه دریافت و تغییر کلمه عبور سایت هم آوا

  دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی پس از ثبت نام در این دانشگاه، نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه هم آوا که سایت آموزشی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می باشد را دریافت می کنند. نام کاربری عموما همان کد ملی و رمز عبور شماره شناسنامه دانشجویان است.

  دانشجویان باید به این نکته توجه داشته باشند که پس از ثبت نام پذیرفته شدگان علمی کاربردی در سایت هم آوا به دلیل بالا بردن سطح امنیت پروفایل شخصی خود در سایت هم آوا، این امکان هم برای تمامی دانشجویان وجود دارد که پس از ورود به سایت بتوانند رمز عبور و نام کاربری خود را تغییر دهند. مراحل تغییر اطلاعات در سامانه هم آوا به شرح زیر است:

  نحوه تغییر کلمه عبور سایت هم آوا به صورت خلاصه

  ورود به صفحه شخصی خود در سایت هم آوا

  انتخاب منوی دسترسی

  انتخاب گزینه تغییر کلمه عبور

  وارد کردن رمز قبلی، رمز جدید و تکرار رمز جدید

  ذخیره اطلاعات وارد شده

  راهنمای تصویری نحوه تغییر کلمه عبور سایت هم آوا

  ۱

  با وارد کردن رمز عبور و نام کاربری وارد سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی خود شوید.

  ۲

  پس از ورود به سایت در گوشه سمت راست بالای صفحه هطابق تصویر زیر گزینه دسترسی را کلیک نمایید.

  ۳

  با کلیک کردن این گزینه صفحه ای همانند تصویر زیر باز می شود که دسترسی های مختلف سایت هم آوا را نشان می دهد. شما گزینه تغییر رمز عبور را انتخاب نمایید.

  ۴

  در صفحه باز شده در قسمت اول باید رمز عبور قبلی خود را وارد کنید (پیکان سبز رنگ) و در قسمت دوم رمز مورد نظر (رمز جدید) را ثبت کنید (پیکان سفید رنگ). در قسمت سوم رمز عبور جدید خود را مجددا تایپ نمایید (پیکان قرمز رنگ). در نظر داشته باشید رمز عبور تایپ شده در قسمت دوم و سوم باید عین هم باشد. در آخر گزینه "ذخیره" را بزنید تا تغییرات اعمال شود و رمز عبورتان تغییر کند. (پیکان صورتی رنگ)

  همچنین داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بارگذاری مدارک در سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی به لینک زیر مراجعه کرده و مقاله مربوطه را مطالعه نمایند.

  حتما بخوانید: بارگذاری مدارک در سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

  بازیابی نام کاربری و کلمه عبور سایت هم آوا

  دانشجویانی که قصد وارد شدن به سامانه هم آوا برای مشاهده نمرات از سایت هم آوا و یا انجام فعالیت های آموزشی مورد نظر خود را داشته، ولی نام کاربری و یا کلمه عبور خود را فراموش کرده اند جهت ورود به سایت باید طبق مراحل زیر عمل کنند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  دریافت نام کاربری و رمز عبور سامانه هم آوا

  در این مقاله به آموزش چگونه وارد سایت هم آوا شویم ... داوطلبان برای دریافت نام کاربری و رمز ورود سامانه هم آوا باید ... داطلبانی که رمز عبور را فراموش ...

  دانشگاه های بدون آزمونبدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

  نام کاربری و رمز عبور سامانه هم آوا

  دانتل ارسال ایمیل

  0 خواندن این مطلب 5 دقیقه زمان میبرد

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  شماره تماس :91005066-021

  دانتل بهترین پاسخ برای مشکلات تحصیلی شما ...

  برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

  آخرین اخبار تحصیلی

  سامانه هم آوا به منظور انجام امور دانشجویی و دانشگاهی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی راه اندازی شده است. تمامی کسانی که به عنوان دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی در حال تحصیل بوده و یا به عنوان دانشجوی جدیدالورود هستند، موظف هستند که برای انجام امور مربوط به دانشگاه همچون انتخاب واحد، پرداخت شهریه، مشاهده کارنامه، نقل و انتقالات، مهمانی و … به سایت هم آوا مراجعه کنند. دانشجویان برای ورود به سایت هم آوا نیاز به نام کاربری و رمز عبور سایت هم آوا را دارند که در ادامه اطلاعاتی پیرامون آن ارائه کرده ایم. در ادامه به دریافت نام کاربری و رمز عبور سامانه هم آوا و پاسخ چگونه وارد سایت هم آوا شویم ، می پردازیم

  فهرست مطالب

  سامانه هم آوا

  تمامی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می توانند برای ثبت مشخصات خود، انتخاب واحد هر نیمسال تحصیلی، پرداخت شهریه، مشاهده کارنامه، ثبت درخواست انتقالی و مهمانی، ثبت درخواست انصراف از تحصیل، ثبت درخواست فارغ التحصیلی، ارزشیابی اساتید و … از طریق سایت هم آوا اقدام کنند.

  دانشجویانی که طبق مقررات دانشگاه در تاریخ های اعلام شده توسط دانشگاه، مدارک خود را به دانشگاه محل قبولی تحویل می دهند و ثبت نام خود را تکمیل می کنند می توانند از طریق مسئولان دانشگاه، کلمه عبور و نام کاربری سامانه هم آوا را دریافت کنند.

  چنانچه اطلاعات دانشجو در سیستم دانشگاه ثبت شده باشد، شماره شناسنامه دانشجو، نام کاربری کلمه عبور و کد ملی دانشجو همان رمز عبور سامانه هم آوا خواهد بود.

  دانشجویان جدید الورودنام کاربری کد ملیرمز عبور شماره شناسنامه

  تغییر نام کاربری و رمز عبور | سامانه هم آوا علمی کاربردی

  همانطور که اشاره کوتاهی کردیم، نام کاربری و رمز ورود به سایت هم آوا در ابتدا بایستی از دانشگاه علمی کاربردی محل تحصیل دریافت شود که معمولا برای تمامی دانشجویان این دو مورد به ترتیب شماره شناسنامه و کد ملی دانشجو است.

  حال اگر شما مایل باشید می توانید پس از عبور به صفحه شخصی خود در سامانه هم آوا ، نام کاربری و رمز ورود به سایت هم آوای خود را تغییر دهید.

  به منظور راهنمایی شما عزیزان در این قسمت از مقاله نحوه تغییر نام کاربری و رمز عبور سامانه هم آوا را قرار داده ایم، کافی است طبق مراحل زیر پیش بروید و رمز عبور خود را تغییر دهید.

  مرحله اول: وارد سامانه هم آوا به نشانی اینترنتی “edu.uast.ac.ir” شوید.

  مرحله دوم: در کادر های مربوطه به جای “ نام کاربری ” شماره شناسنامه و به جای ” رمز عبورکد ملی تان را قرار دهید.

  مرحله سوم : پس از وارد شدن به صفحه شخصی خود در سایت هم آوا بر روی گزینه ” دسترسی ” در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.مرحله چهارم: با کلیک بر روی گزینه دسترسی در واقع منوی سایت هم آوا برایتان باز می شود، که شما باید بر روی گزینه ” تغییر رمز عبور ” کلیک نمایید.مرحله پنجم: در این مرحله بایستی که در صفحه جدید در بخش اول ” رمز عبور قبلی خود ” ، در بخش دوم ” رمز مورد نظر  و یا همان رمز جدید ”  و در بخش سوم رمز عبور جدید خود را مجددا تکرار کنید و سپس بر روی گزینه ” ذخیره ” کلیک کنید تا ضمن ذخیره تغییرات رمزعبور شما تغییر کند.

  بازیابی نام کاربری و رمز عبور | سامانه هم آوا علمی کاربردی

  حال اگر نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کرده اید و در ورود به سایت هم آوا با مشکل مواجه شده اید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید و نام کاربری و رمز عبور خود را بازیابی کنید.

  مرحله اول: به سامانه هم آوا به نشانی اینترنتی ” edu.uast.ac.ir ” مراجعه کنید.

  مرحله دوم: در قسمت پایین کادر های مربوطه به نام کاربری و رمز عبور، بر روی گزینه ” نام کاربری/کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ ” کلیک کنید.

  مرحله سوم: در صفحه جدید بر روی گزینه ” من دانشجو هستم ” کلیک کنید و سپس کد ملی خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.

  اگر که مدرس، استاد و یا کارمند می باشید می توانید گزینه من ” استاد هستم ” و یا “ من کارمند هستم ” را انتخاب کنید و پس از وارد کردن کد ملی خود و عبارت امنیتی بر روی گزینه ” ادامه ” کلیک کنید.

  مرحله چهارم: چنانچه کد ملی شما توسط سیستم پیدا شود، صفحه جدیدی برایتان ایجاد خواهد شد شامل مشخصات شما شامل نام کاربری، شماره دانشجویی، رشته، مقطع تحصیلی و آدرس ایمیل می باشد.

  منبع مطلب : duntelco.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید