این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رنگ موقهوه ای روشن

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رنگ موقهوه ای روشن را از این سایت دریافت کنید.

  زیبا‌ترین ترکیب‌های رنگ مو قهوه‌ای بدون قرمزی

  زیبا‌ترین ترکیب‌های رنگ مو قهوه‌ای بدون قرمزیرنگ کردن موها یکی از هیجان انگیزترین تغییراتی است که می‌توان هر چند وقت یکبار آن را تجربه کرد. به خصوص این روزها که

  زیبا‌ترین ترکیب‌های رنگ مو قهوه‌ای بدون قرمزی

  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ روژا

  رنگ کردن موها یکی از هیجان انگیزترین تغییراتی است که می‌توان هر چند وقت یکبار آن را تجربه کرد. به خصوص این روزها که با پیشرفت سریع و نامحدود دنیای مد و زیبایی روبرو هستیم، به جرات می‌توان گفت که پالت‌های رنگ مو دیگر هیچ محدودیتی ندارند و می‌توانند همه سلایق را به راحتی پوشش دهند.

  در این میان، تناژ رنگ موی قهوه‌ای را می‌توان یکی از محبوب‌ترین اعضای پالت‌های رنگ مو در تمام دوران‌ها دانست. این طیف رنگ، قدمتی بسیار طولانی در صنعت مد و زیبایی دارد و یکی از عناصر رنگی است که در هر بازه زمانی می‌تواند استایلی به روز و شیک را برایتان به ارمغان بیاورد.

  رنگ موی قهوه‌ای برای چه کسانی مناسب است؟

  یکی از مهم‌ترین نکات هنگام انتخاب رنگ مو، توجه به سازگاری رنگ انتخابی با عناصر چهره و رنگ پوست شما است؛ طیف رنگ موی قهوه‌ای هم از این قاعده مستثنی نیست. اگرچه بسیاری بر این باورند که طیف رنگ موی قهوه‌ای با هر تناژ پوستی سازگاری دارد، اما واقعا اینگونه نیست.

  اگر قصد انتخاب یکی از تناژهای رنگ قهوه‌ای را برای موهای خود دارید، در اولین قدم، خوب است بدانید که رنگ قهوه‌ای در ترکیب با دیگر طیف‌ها می‌تواند تناژ سرد یا گرمی داشته باشد. پس اگر پوست تیره یا گندمی دارید، از تناژهای سرد رنگ موی قهوه‌ای غافل نشوید.

  همچنین اگر پوست روشنی دارید، تناژهای گرم این طیف رنگ فوق‌العاده، می‌تواند زیبایی بی‌مانندی را به پوست سفید و روشن شما ببخشد.

  چطور رنگ موی بدون قرمزی داشته باشیم ؟

  یکی از بزرگترین معضلاتی که اکثر ما ممکن است در فرایند رنگ کردن موها آن را تجربه کنیم، به وجود آمدن تناژ قرمز رنگ، روی رنگ موی اصلی است. این امر به کلی رنگ اصلی مو را تحت تاثیر قرار می‌دهد و گاهی اوقات هم باعث تغییر رنگ موها نیز می‌شود. برای جلوگیری از این مشکل این موارد را رعایت کنید.

  از منبع معتبر  فرمولاسیون رنگ موی خود انتخاب کنید

  یکی از دلایل اصلی قرمز شدن رنگ مو، انتخاب و استفاده از فرمولاسیون‌های اشتباه رنگ مو است. فرمولاسیون رنگ، نقش بسیار مهمی در نتیجه کار شما دارد. بنابراین اگر قصد دارید در خانه موهای خود را رنگ کنید، توصیه می‌شود فرمولاسیون رنگ را از منبع معتبری تهیه نمایید.

  به برند رنگ مو اهمیت بدهید

  از دیگر عوامل مهم و تاثیر گذار فرایند رنگ کردن مو، می‌توان به مارک و برند رنگ موها اشاره کرد. اگر از رنگ موی بی‌کیفیتی استفاده کنید، ممکن است نتیجه دلخواهتان را بدست نیاورید. همچنین در نظر داشته باشید که رنگ ‌های بی‌کیفیت، معمولا بعد از چندبار شستشو کدر می‌شوند و تناژهای قرمز و نارنجی روی موها ایجاد می‌کنند.

  در استفاده از واریاسیون‌ها زیاده روی نکنید

  یکی از عناصر اصلی برای کنترل و تنظیم تناژهای مختلف رنگ مو، واریاسیون‌ها هستند. استفاده بیش از حد از واریاسیون‌ها و یا به کار بردن واریاسیون اشتباه می‌تواند زمینه ساز ایجاد تناژ قرمز روی موهایتان باشد.

  ترکیب‌های رنگ مو قهوه‌ای

  رنگ مو قهوه‌ای نسکافه‌ای

  رنگ قهوه‌ای نسکافه‌ای، یکی از پرطرفدارترین فرمول‌های رنگ مو در تناژ قهوه‌ای است و شامل دو طیف روشن و تیره است. بنابراین شما می‌توانید با توجه به رنگ پوست خود، تناژ رنگ نسکافه‌ای مناسب را برای موهایتان انتخاب کنید.

  رنگ مو قهوه‌ای نسکافه‌ای روشن

  اگر پوست تیره و گندمی دارید، تناژ سرد رنگ موی نسکافه‌ای روشن، انتخابی خارق‌العاده برای شماست. این رنگ مو هارمونی منحصر به فردی با پوستتان ایجاد می‌کند و در نهایت موهای جذابیت خاصی به چهره شما هدیه می‌دهد.

  فرمولاسیون رنگ مو قهوه‌ای نسکافه‌ای روشن

  این فرمولاسیون رنگ برای موهای طبیعی رنگ نشده، یا موهای رنگ شده قهوه‌ای و بلوند طلایی با پایه 5 تا 7 مناسب است.

  رنگ مو دودی شماره 8: یک چهارم تیوپ

  رنگ مو نسکافه‌ای پایه 8: نصف تیوپ

  رنگ مو هایلایت کنفی: یک چهارم تیوپ

  واریاسیون نقره‌ای: دو سانت

  واریاسیون بنفش: دوسانت

  اکسیدان 9 درصد یا شماره 3: یک و نیم تا دو برابر حجم مواد رنگ

  رنگ مو قهوه‌ای نسکافه‌ای تیره

  اگر پوست سفید و روشنی دارید، انتخاب رنگ موی نسکافه‌ای تیره می‌تواند استایلی جذاب و به روز را برایتان خلق کند. این رنگ، همچنین تضاد جالبی با رنگ پوستتان به وجود می‌آورد و باعث روشن‌تر به نظر رسیدن رنگ پوستتان می‌شود.

  به علاوه، رنگ قهوه‌ای نسکافه‌ای تیره قدرت پوشانندگی بسیار بالایی دارد. بنابراین اگر موهای سفید زیادی دارید، این رنگ مو می‌تواند گزینه خوبی برای پوشاندن سفیدی‌ موهایتان باشد. ولی اگر درصد سفیدی موهایتان بیشتر از 30 درصد است، توصیه می‌شود به جای اکسیدان شماره 3 در فرمولاسیون این رنگ، از اکسیدان شماره 1 استفاده کنید.

  این کار ممکن است یک تا دو درجه موهایتان را تیره‌تر کند.اما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که تمام سفیدی‌ها را پوشش می‌دهد.

  فرمولاسیون رنگ مو قهوه ای نسکافه ای تیره 

  برای رنگ موی نسکافه‌ای تیره، دو فرمولاسیون با دکلره و بدون دکلره وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به سلایق و شرایط خود یکی از آنها را برای رنگ کردن موهایتان انتخاب کنید.

  فرمول رنگ بدون دکلره

  این فرمولاسیون برای موهای طبیعی و رنگ نشده یا موهای رنگ شده قهوه‌ای و بلوند با پایه 4 تا 6 مناسب است.

  رنگ مو قهوه‌ای نسکافه‌ای شماره 8: سه چهارم تیوپ

  رنگ مو زیتونی پایه 7: یک چهارم تیوپ

  واریاسیون نقره‌ای: دو سانت

  واریاسیون بنفش: دو سانت

  اکسیدان 9 درصد یا شماره 3

  فرمول رنگ با دکلره

  برای استفاده از این فرمولاسیون، باید موهای خود را با استفاده از دکلره تا پایه 8 روشن کنید.

  رنگ موی بلوند شکلاتی: دو سوم تیوپ

  رنگ مو کاراملی: یک سوم تیوپ

  رنگ مو نسکافه‌ای شماره 6: یک سوم تیوپ

  واریاسیون نقره‌ای: دو سانت

  اکسیدان 3 درصد یا شماره 1

  منبع مطلب : rojashop.com

  30 تا عکس از رنگ مو های قهوه ای روشن

  ایده های جذاب رنگ موی قهوه ای روشن در 2020 تصمیم گیری در مورد رنگ موی سر دشوار است. بلوند( بور) یا مشکی؟ کوتاه یا بلند؟ بافته یا صاف؟ تصمیم گیری در مورد مو

  HOME برگه نمونه

  رنگ و مش

  رنگ و مش معرفی مراکز رنگ و مش و آموزش های مربوط به رنگ و مش و رنگ کردن مو

  آموزش رنگ و مش در تهران

  آموزش رنگ و مش در کرج

  رنگ و مش تهران رنگ و مش کرج 0

  ۳۰ تا عکس از رنگ مو های قهوه ای روشن

  اسفند ۲۷, ۱۳۹۸   خدمات رنگ و مش, رنگ و مش حرفه ای, سالن رنگ و مش, عکس رنگ مو و رنگ و مش   52762 بازدید

  ایده های جذاب رنگ موی قهوه ای روشن در ۲۰۲۰

  تصمیم گیری در مورد رنگ موی سر دشوار است. بلوند( بور) یا مشکی؟ کوتاه یا بلند؟ بافته یا صاف؟ تصمیم گیری در مورد مو بسیار دشوار است و طی آن باید به سوالات بسیاری پاسخ داد، به ویژه وقتی می خواهید با اطمینان و بدون ریسک آن را انجام دهید. با این حال، رنگ هایی وجود دارند که با انواعی از رنگ پوست ها و مدل موها، منطبق هستند، و علت آن، چند کاره بودن این رنگ هاست. رنگ قهوه ای روشن، یکی از این رنگ هاست. قهوه ای روشن که در طیف رنگ موی طبیعی قرار دارد، حدفاصل بلوند و قهوه ای تیره است. همین عامل، آن را به ایمن ترین رنگ برای آزمایش بر روی مو تبدیل کرده است. ما در اینجا ۳۰ ایده رنگ موی قهوه ای روشن را به شما نشان می دهیم.برای انجام تخصصی رنگ مو در تهران با شماره تلفن های بالا تماس بگیرید .

  ۳۰ ایده رنگ موی قهوه ای روشن۱-رنگ موی قهوه ای روشن طبیعی

  اگر رنگ موی شما قهوه ای تیره است و می خواهید رنگ موی طبیعی داشته باشید، این ایده برای شما مناسب است. دسته های بافته شده قهوه ای روشن، رنگی یکدست دارند. بخش هایی از مو که کوتاهتر هستند نسبت به سایر بخش ها، روشن تر هستند، به طوریکه یک آمبره بسیار طبیعی ایجاد می کنند.

  بهترین آرایشگاه رنگ مو در تهران

  ۲-قهوه ای روشن با بالیاژ ظریف

  اگر می خواهید موهای براقی داشته باشید، بالیاژ قهوه ای روشن گزینه بسیار خوبی است. این رنگ مو، با پایه قهوه ای متوسط آغاز می گردد و به قهوه ای روشن زیبایی ختم می گردد. هایلایت های روی این نوع بالیاژ نزدیک ریشه آغاز شده و بافت ظریفی را ایجاد می نمایند.

  ۳-رنگ موی قهوه ای طلایی روشن

  این رنگ موی قهوه ای روشن گرم، بسیار لطیف است. ریشه های تیره در یک رنگ قهوه ای طلایی جذاب، محو می شوند که بر عمق مدل مو می افزاید. به علاوه این سبک، از زیر رنگ سیاه برخوردار است که آن را برای انواع مو، مناسب می سازد. ریزش این سبک بر روی شانه، برای آن دسته افرادی که تمایلی به نگهداری زیاد از مو ندارند و در عین حال می خواهند جذاب به نظر رسند، بسیار مناسب است.

  آرایشگاه تخصصی رنگ مو در تهران

  ۴-رنگ موی قهوه ای-مشکی روشن

  این مدل مو برای موهای صاف مناسب است. سایه مشکی-قهوه ای روشن، زیر رنگ سردی دارد که در انتها صاف و براق است. در این مدل، ریشه های تیره به خوبی محو می شوند که به آن عمق می دهد و نتیجه جذابی به همراه می آورد.

  ۵-رنگ موی قهوه ای شکلاتی کم رنگ

  موج دار بودن این لُب( ترکیبی از موی بلند و کوتاه) همراه با رنگ قهوه ای شکلاتی کمرنگ، چشم نواز است. فرهای تازه رنگ شده، نرم و براق هستند، دارای انتهای مواج می باشند که به بُعد آفرینی مدل مو، کمک می کنند. ریشه های تیره تر این مدل مو، ظاهری طبیعی با عمق زیاد ایجاد می کنند.

  ۶-هایلایت قهوه ای روشن متراکم

  این رنگ مو، که از ظاهری طبیعی برخوردار است، یکی از رنگ های مورد علاقه ماست. پایه قهوه ای متوسط، در بخش هایی شدیدا هایلایت می شود که به ایجاد بافت و بُعد کمک می نماید. نتیجه آن، رنگ قهوه ای کمرنگ است که طبیعی و حجیم به نظر می رسد. اگر به دنبال مدلی هستند که بر حجم موهای صاف شما بیفزاید، این مدل گزینه خوبی است.

  آموزش رنگ مو در تهران

  ۷-بالیاژ قهوه ای کمرنگ نرم

  این مدل، برای زنانی که موی صاف، لخت و ابریشمی دارند، مناسب است. این مدل، به قدری طبیعی به نظر می رسد که کسی حتی احساس نمی کند رنگ شده است. پایه قهوه ای طبیعی در قهوه ای روشن به زیبایی محو می شود. آرایشگر می تواند با رنگ آمیزی هایلایت هایی در برخی بخش ها، بالیاژ ظریفی را اجرا کند که به ایجاد بافت و تضاد کمک می نماید.

  منبع مطلب : rangomesh.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید