این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رنگ موی سه صفر چه رنگیه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رنگ موی سه صفر چه رنگیه را از این سایت دریافت کنید.

  رنگ موی سه صفر چیست و با چه اکسیدانی استفاده می شود؟

  شما هم حتما نام رنگ موی سه صفر را شنیده اید. در این مقاله توضیح می دهیم که این رنگ مو چیست و چگونه باید از آن استفاده کنید.

  در سال های اخیر که تمایل افراد به بلوند کردن موهایشان بیشتر شده است، این سوالات نیز بیشتر مطرح می شود؛ اینکه رنگ روشن کننده چیست؟ چگونه می توان موها را بدون دکلره روشن کرد؟ رنگ موی سه صفر چیست؟ آیا با این رنگ مو می توان موها را رنگ کرد؟ چگونه باید از این رنگ استفاده کرد؟

  اگر این پرسش ها برای شما هم پیش آمده است و علاقمند هستید که اطلاعات بیشتری در مورد کاربردها و نحوه استفاده از آن به دست آورید در این مقاله با سفیر همراه باشید.

  فهرست مطالب

  دلیل عدم تمایل برخی برای دکلره کردن موها

  بسیاری از خانم ها تمایلی به دکلره کردن موهای خود ندارند و دلیلی که عنوان می کنند نیز این است که نگران این هستند که موها یا پوست سرشان آسیب ببیند. البته این مشکل زمانی پررنگ تر می شود که دکلره کردن توسط افرادی انجام شود که از دانش و مهارت کافی برای این کار برخوردار نیستند و اصول دکلره کردن را به درستی رعایت نمی کنند. از جمله مواردی که باید در هنگام دکلره کردن مو به آنها توجه کرد می توان به استفاده از مقدار صحیح ترکیب پودر دکلره، نحوه زدن خمیر دکلره به مو، بررسی کیفیت مو پیش از دکلره کردن و زمان باقی ماندن دکلره بر روی موها اشاره کرد. بنابراین با آنکه دکلره ماده ای بسیار کاربردی و ضروری برای رنگ کردن موها به حساب می آید اما بسیاری از افراد به علت آسیب هایی که می تواند برای مو داشته باشد، از استفاده از آن خودداری می کنند.

  رنگ موی سه صفر چیست

  رنگ موی سه صفر یا همان رنگ موی روشن کننده، به عنوان جایگزینی برای دکلره ساخته شده تا افرادی که می خواهند موهای بلوند و روشن داشته باشند اما آسیب کمتری به موهای شان وارد شود بتوانند از آن استفاده کنند. با اینکه رنگ سه صفر به گونه ای طراحی شده است که در شرایط مناسب می تواند جایگزین دکلره باشد، اما از آنجایی که ممکن است که این رنگ مو همیشه و برای همه افراد بهترین گزینه به حساب نیاید، ابتدا باید بدانید که این محصول دقیقا چیست و عملکرد آن چگونه است.

  این رنگ در حقیقت در ردیف واریاسیون ها قرار می گیرد، اما به دلیل بهره مندی از ترکیباتی خاص، نسبت به رنگ موهای دیگر اندکی متفاوت تر است.

  ویژگی رنگ موهای سه صفر

  تفاوت های اصلی رنگ موی سه صفر با رنگ های دیگر شامل موارد زیر می شود:

  بهره مندی از آمونیاک بیشتر

  داشتن رنگدانه بیشتر

  میزان ترکیب آن با اکسیدان ۴۰ درصد و به نسبت یک به دو است

  وجود این تفاوت های کلیدی موجب می شود که این رنگ مو به رنگی تبدیل شود که موها را به طور مؤثرتری روشن می کند و بدون نیاز به هیچ عمل دیگری آنها را آماده دریافت رنگ موی مورد نظر شما می کند.

  تفاوت دکلره کردن و رنگ موی سه صفر

  دلیل تولید رنگ موی روشن کننده یا سه صفر این است افرادی که نمی خواهند موهای شان را دکلره کنند بتوانند به عنوان یک جایگزین از آن استفاده کنند. اما باید گفت که رنگ موی سه صفر نمی تواند کاملا جایگزین دکلره شود. به عبارت دیگر، استفاده از این رنگ مو محدودیت هایی دارد و تنها کسانی که موهای خود را رنگ نکرده اند می توانند از آن برای روشن کردن موها استفاده کنند. این رنگ بر روی موهای بلوند تیره یا قهوه ای روشن بهترین نتیجه را خواهد داشت.

  با کمک این رنگ و اکسیدان ۹ درصد می توان موها را حدود ۳ تا ۴ درجه روشن تر نمود و نهایتا به پایه ۵ رساند. یعنی موی بلوند تیره را به موی بلوند متوسط تا روشن رساند. این در حالی است که با کمک دکلره می توان موی کاملا تیره را چندین درجه روشن کرد و به موی کاملا روشن رساند. هرچند ممکن است مجبور باشید به این منظور و برای حفظ سلامت مو اینکار را طی چند جلسه انجام داد.

  با آنکه می توان موها را با کمک این رنگ تا ۴ درجه نیز روشن تر کرد، اما این محدودیت وجود دارد که برای رسیدن به نتیجه ایده آل باید از آن بر روی رنگ طبیعی موها استفاده نمود. دلیل  آن این است که این رنگ به نوعی یک واریاسیون به حساب می آید و قدرت کافی برای از بین بردن پیگمنت های رنگ موی قبلی از ساقه مو را ندارد. بنابراین برای روشن کردن بهتر موی رنگ شده بهتر است از دکلره استفاده کنید.

  به همین دلیل اگر به طور طبیعی موهای نسبتا روشنی دارید می توانید به راحتی رنگ سه صفر را با رنگ های دیگر ترکیب کنید و از نتیجه لذت ببرید. اما اگر موی تیره ای دارید ممکن است در نهایت موهای تان سایه های نارنجی پیدا بکند. بنابراین برای رساندن موهای تیره به پایه های رنگی بالاتر پیشنهاد می شود که از دکلره استفاده کنید.

  چه زمانی باید از رنگ موی سه صفر استفاده کرد

  رنگ موی سه صفر کاربرد خاصی دارد. بنابراین اگر بدانید چه زمان و چگونه از آن استفاده کنید، به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا می کنید. به عنوان مثال از این رنگ نباید روی موی سیاه یا قهوه ای تیره استفاده نمایید و انتظار داشته باشید که موهایتان بلوند شود. همچنین نباید از آن بر روی مویی که قبلا رنگ شده است استفاده کنید، مگر آنکه موهای طبیعی تان رشد کرده باشد و رنگی که قبلا زده اید کاملا از موهای تان رفته باشد. به طور کلی بهترین شرایط برای استفاده از رنگ سه صفر به شرح زیر است:

  – داشتن موی طبیعی رنگ نشده

  – داشتن موهای سالم

  – داشتن موهای بلوند تیره یا قهوه ای خیلی روشن

  – تمایل به روشن کردن مو تا ۳ الی ۴ درجه (نهایتا تا پایه رنگ ۵)

  بنابراین اگر موهایی تیره دارید، احتمال روشن شدن موهای شما با رنگ موی سه صفر کم است و به احتمال زیاد نیاز خواهید داشت تا با یک تونر رنگ نارنجی نامطلوب ایجاد شده را اصلاح کنید یا آنکه دومرتبه از دکلره استفاده نمایید.

  پس از گذشت دو روز می توانید رنگ دلخواه خود را به موی تان که روشن شده است بزنید. به عنوان مثال می توانید موهای خود را زیتونی کنید. برای ترکیب زیباتر رنگ زیتونی، از واریاسیون های سبز و نقره ای نیز در ترکیب خود استفاده کنید. برای داشتن رنگ شکلاتی عسلی، بعد از دو روز از روشن کردن مو با رنگ موی روشن کننده، از ترکیب رنگ عسلی، شکلاتی و دودی به همراه واریاسیون نقره ای و کمی واریاسیون طلایی استفاده کنید.

  نحوه رنگ کردن موها با رنگ موی سه صفر

  رنگ کردن موها با رنگ موی سه صفر درست همانند رنگ کردن مو با رنگ های عادی است. برای این منظور رنگ را با دو واحد اکسیدان مخلوط کنید. برای یک درجه روشن کردن موها از اکسیدان ۶ درصد، برای سه درجه روشن تر شدن موها از اکسیدان ۹ درصد و در نهایت برای چهار تا پنج درجه روشن تر کردن موها از اکسیدان ۱۲ درصد استفاده کنید.

  منبع مطلب : www.safirstores.com

  رنگ موی سه صفر چیست و چگونه از آن استفاده می‌شود؟ – مجله اینترنتی مو تن رو

  رنگ موی سه صفر چیست و چگونه از آن استفاده می‌شود؟

  استایل مو رنگ مو مو ارسال شده توسط wordcamp خرداد ۹, ۱۴۰۱

  خیلی از خانم‌ها برای اینکه ظاهری شاداب‌تر، پرانرژی و از همه مهم‌تر جذاب‌تر داشته باشند، از رنگ مو، به خصوص رنگ موهای روشن، استفاده می‌کنند. امروزه رنگ موهای متنوعی در کاتالوگ برندهای رنگ موی هر فروشگاه لوازم آرایشی دیده می‌شود. این موضوع و همچنین وجود اسامی مانند «رنگ موی سه صفر» در بین اسم رنگ‌ها باعث شده سوالات زیادی برای مصرف‌کنندگان به وجود بیاید و انتخاب رنگ مو از بین آن همه تنوع برای آنها سخت شود.

  سوالاتی مانند «چه رنگ مویی و چه برندی برای موهای من مناسب است؟»، «رنگ موی سه صفر چیست؟»، «چرا رنگ سه صفر در کاتالوگ رنگ‌ها موجود نیست؟»، « رنگ موی سه صفر و رنگ موی روشن‌کننده چه فرقی باهم دارند؟»، «آیا موها را می‌‌توان با رنگ مو سه صفر رنگ کرد؟»، «عوارض استفاده از رنگ 000 چیست؟» و خیلی از سوالات دیگر که در این مقاله و در مقالات آینده، ما در مجله اینترنتی مو تن رو به توضیحاتی درباره آن‌ها خواهیم پرداخت. اگر به دنبال جواب این سوالات هستید با ما همراه باشید.

  فهرست مطالب

  رنگ موی سه صفر چیست؟

  رنگ موی سه صفر در واقع برای رنگ کردن موها و تغییر رنگ استفاده نمی‌شود. این رنگ مو در ردیف واریاسیون قرار گرفته و باعث بی‌رنگ کردن پیگمنت‌های رنگ موی فعلی می‌شود. واریاسیون رنگ مویی است که از آن برای برطرف کردن تناژ زرد، قرمز و نارنجی مو کمک می‌گیرند. واریاسیون بافت غلیظی دارد و مقدار کمی از آن را درون ترکیب رنگ مو و یا رنگساژ می‌ریزند. به رنگ موی سه صفر، رنگ موی روشن‌کننده هم گفته می‌شود. دلیل این که به رنگ موی 000، رنگ موی روشن کننده گفته می‌شود، این است که رنگ سه صفر باعث گسسته شدن پیگمنت‌های رنگ تارهای مو شده و زمینه را برای تغییر رنگ و گذاشتن رنگ جدید مهیا می‌کند. رنگ موی سه صفر در واقع باعث روشن‌تر و نزدیک‌تر کردن رنگ فعلی مو به رنگ موی مورد نظر می‌شود.

  بعضی از افراد فکر می‌کنند که رنگ سه صفر یا همان روشن کننده سه صفر، جزئی از رنگ موهای مستقل است. بر اساس این گفته باید این رنگ در همه کاتالوگ‌های رنگ مو دیده شود؛ اما این طرز فکر نادرست است. اگر به کاتالوگ رنگ همه برندها نگاهی بیندازید، خواهید دید که رنگ موی سه صفر جایی در میان رنگ‌های دیگر ندارد.رنگ موی سه صفر تقریبا مانند مواد دکلره یا دکوپاژ عمل می‌کند و به خودی خود باعث ایجاد رنگ جدیدی نمی‌شود. در این بخش متوجه شدیم که رنگ موی 000 با رنگ موی روشن کننده، یکی است. هدف این محصول روشن کردن مو و رساندن مو به پایه 5 است. وقتی موها در اثر این رنگ، به پایه برسند، پذیرای رنگ‌ موهای جدید خواهند بود. با این کار رنگ جدید خیلی زیباتر روی موها جلوه خواهد کرد.

  رنگ موی روشن

  تفاوت رنگ موی سه صفر با سایر رنگ ها

  تفاوت این رنگ مو با رنگ‌های دیگر در مقدار آمونیاک تشکیل‌ دهنده آن است. آمونیاک در این رنگ مقدار بیشتری به کار رفته است. تفاوت دیگر آن نسبت به رنگ‌های دیگر در مقدار رنگ‌ دانه‌های آنهاست. این رنگ نسبت به بقیه بافت غلیظ‌تری دارد و مقدار کمی از آن برای مصرف یک‌ بار کافی است. میزان ترکیب این رنگ با اکسیدان، به دلیل غلظت بیشتری که دارد، یک به دو است. این تفاوت‌ها جز فاکتورهایی هستند که کاربرد رنگ موی سه صفر را نسبت به بقیه متفاوت می‌کنند. همان‌طور که گفتیم رنگ سه صفر شبیه به یک دکلره بسیار ضعیف عمل می‌کند.

  رنگ موی دنی وان سری طبیعی با ویتامین‌های B5 و E غنی شده و ماندگاری بالایی دارد. این رنگ مو ضد حساسیت است و همه می‌توانند از آن استفاده کنند.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و خرید آن، روی عکس کلیک کنید.

  اگر به موضوعاتی که مربوط به رنگ مو است علاقه دارید و دوست دارید تا بیشتر با دنیای رنگ مو و اکسیدان آشنا شوید، پیشنهاد می‌کنیم تا مقاله دیگری به نام « همه چیز درباره رنگ مو» را که برای شما در مجله اینترنتی مو تن رو نوشته شده است بخوانید.

  رنگ موی سه صفر را می‌شود به جای دکلره استفاده کرد؟

  سوالی که برای خیلی از کسانی که به دنبال تغییر رنگ مو و روشن کردن آن هستند پیش می‌آید این است که به جای دکلره می‌توان فقط از رنگ سه صفر استفاده کرد و پایه رنگ مو را به 8 تا 10 رساند؟ در جواب این سوال باید بگوییم خیر. با رنگ موی (000)، می‌توان رنگ موها را به پایه 5 رساند و باعث روشن شدن تقریبی مو شد. این رنگ مو قدرت کافی برای از بین بردن پیگمنت‌های رنگ را ندارد. اگر رنگ‌های بلوند روشن و یخی دوست دارید، رنگ موی سه صفر کمکی به شما نخواهد کرد.

  واریاسیون دوماسی به راحتی می‌تواند تناژ زردی، قرمزی و نارنجی رنگ مو را بدون آسیب رساندن به رنگ اصلی آن تغییر دهد. این واریاسیون پوشش‌ دهی بالایی دارد و در آن از روغن‌های طبیعی برای نرم کردن و محافظت مو استفاده شده است.

  برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول و خرید آن، روی عکس کلیک کنید.

  رنگ موی دوماسی

  رنگ موی 000 به تنهایی و با چند بار شستن پاک می‌شود؛ اما اگر آن را به همراه رنگ موی مورد نظرتان استفاده کنید، موجب ماندگاری آن خواهد شد. اگر می‌خواهید رنگ‌ موهایتان را بیشتر از 4 درجه روشن کنید و یا از قبل روی موهایتان از رنگ مو استفاده کرده‌اید، باید سراغ مواد دکلره بروید. همان‌طور که می‌دانید دکلره یک ماده شیمیایی بسیار قوی بوده و پیگمنت‌های مو را بسیار روشن می‌کند. استفاده از دکلره، به خصوص اگر مهارت استفاده از آن را نداشته باشید، برای موها مناسب نیست و موجب آسیب رسیدن به سلامت آنها خواهد شد. دکلره موها را شکننده و خشک می‌کند و در بعضی مواقع باعث حساسیت خواهد شد. برای دکلره کردن موهایتان بهتر است با یک متخصص رنگ مو مشورت کنید و کار را به او بسپارید تا سلامت موهایتان به خطر نیفتد.

  منبع مطلب : mootanroo.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید