این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رنگ موی پوست سبزه

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رنگ موی پوست سبزه را از این سایت دریافت کنید.

  راهنمای انتخاب رنگ مو برای پوست سبزه دخترانه و پسرانه

  بهترین رنگ مو برای پوست سبزه دخترانه ... است. برای اینکه این رنگ را روی موهای خود درآورید، باید از فرمول زیر به نسبت های گفته شده استفاده کنید:

  راهنمای انتخاب رنگ مو برای پوست سبزه دخترانه و پسرانه

  حسنی 29 اردیبهشت 1401 | 15:30

  همانطور که می دانید، رنگ مو تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد. در رنگ کردن موها نحوه انتخاب صحیح رنگ از همه سخت تر است. اگر رنگ مو متناسب با رنگ پوست انتخاب شود، زیبایی چهره چندیدن برابر خواهد شد. شاید پیش خود فکر کنید که کمتر رنگ مویی به رنگ پوست سبزه می آید! اما بدانید که این بزرگترین اشتباهی است که تاکنون کرده اید! درست است که برای افراد با پوست سبزه هر رنگ مویی مناسب نیست، اما با این حال رنگ های زیادی هم هست که به این افراد می آید و  کمک می کنند تا پوست روشن تری داشته باشند. ما در این بخش از مجله آرایش و زیبایی میس و مستر  به طور کامل بررسی کردیم که چه رنگ موهایی مناسب پوست تیره و سبزه است و پس از آن فرمول رنگ مو برای پوست سبزه را در اختیار شما قرار داده ایم.

  خانم های سبزه که چشمان مشکی دارند می توانند موهای پرکلاغی را انتخاب کنند.

  بهترین رنگ مو برای پوست سبزه روشن و معمولی، رنگ موی قهوه‌ای است که رنگ پوست شما را جذاب‌تر نشان می‌دهد.

  یکی از نکات مهم در انتخاب رنگ مو تناسب آن با رنگ پوست و چشم است.

  بهترین رنگ مو برای پوست سبزه بر اساس تناژ پوست

  اگر پوست سبزه ای دارید و می خواهید، بهترین رنگ مو برای پوست سبزه را انتخاب کنید، قبل از هر چیزی باید بدانید، تناژ پوستتان چیست. یعنی پوست تان تن سردی دارد یا گرم. اگر به این تناژ پی ببرید، خیلی راحت می توانید بهترین رنگ مو را برای پوست سبزه خود انتخاب کنید تا زیبایی پوست تان چند برابر شود.

  سوالی که اکنون ذهن همه ما را به خود درگیر کرده این است که از کجا بدانیم پوست مان تن سرد دارد یا گرم؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت، روش های مختلفی برای تشخیص تناژ پوست وجود دارند. در ادامه این مطلب به دو روش مهم برای تشخیص تناژ پوست اشاره می کنیم.

  روش اول تشخیص تناژ پوست: به کمک جواهرات

  اولین روش برای تشخیص تناژ پوستتان می توانید، از جواهرات کمک بگیرید. برای این کار باید یک زیورآلات نقره را به خود بگیرید. پس از آن نیز یک زیورآلات از جنس طلا را.

  حال توجه کنید، اگر نقره به شما بیشتر می آید و بیشتر جلب توجه می کند، به این معناست که تناژ پوست شما سرد است. از سوی دیگر اگر طلا روی پوستتان بیشتر از نقره خودنمایی می کند، یعنی تن پوست تان گرم است.

  روش دوم تشخیص تناژ پوست: به کمک رگ های پوستی

  رگ های زیر پوستی تان هم می تواند، سردی یا گرمی تن پوست شما را نشان دهند. برای این کار پوست فاصله بین‌ مچ و آرنج خود را زیر روشنایی فراوان آفتاب قرار دهید. دقت کنید که اگر رنگ رگ‌های‌ پایین ساعدتان مایل به آبی بود، نشان دهنده این است که تن پوست‌ شما سرد‌ است‌ اما درصورتی‌که رگ‌های‌ شما به رنگ سبز بود یعنی تن پوست‌ شما گرم است.

  حال که دانستید، تناژ پوستتان سرد است یا گرم، بی شک دنبال این هستید که بدانید، دانستن تناژ پوست چه کمکی در انتخاب بهترین رنگ مو برای پوست سبزه به ما می کند.

  اگر پوست سبزه ای دارید و تن پوستتان هم سرد است، رنگ مو قهوه ای با هایلایت های روشن بهترین رنگ مو برای پوست سبزه شماست. این رنگ در حال حاضر بسیار هم ترند شده و به رنگ پوست سبزه شما هم می آید.

  در طرف مقابل آن دسته از خانم هایی که پوست سبزه ای دارند و تن پوست شان هم گرم است باید سراغ رنگ موهای شکلاتی و فندقی بروند. این رنگ موها رنگ پوست شان زیبایی بینظیری به وجود می آورد. توجه داشته باشید که این مسائل در مورد آقایان هم صدق می کند و این رنگ موها برای آقایان پوست سبزه هم ایده آل است.

  بهترین رنگ مو برای پوست سبزه بر اساس رنگ چشم

  علاوه بر این، باید رنگ چشمان خود را هم برای انتخاب بهترین رنگ مو برای پوست سبزه در نظر بگیرید.

  خانم هایی که رنگ چشم آن ها خرمایی و مایل به سیاه است. بهترین رنگ مو برای پوست سبزه و چشم مشکی و قهوه ای آن ها رنگ های فندقی، شکلاتی، نسکافه ای، شرابی و ماهاگونی است.

  آن دسته از خانم هایی که پوست سبزه و چشمان آبی پررنگ و سبز تیره دارند. رنگ موی مناسب برای این افراد رنگ های تیره ای چون مشکی و قهوه ای تیره با هایلایت های کرم روشن است.

  اما آن دسته از خانم ها یی که رنگ چشم هایشان روشن است، مانند آبی یا سبز روشن، از رنگ های گرم تری مانند قهوه ای روشن، بلوند تیره تر یا عسلی و به همان نسبت مشکی و شرابی  استفاده کنند.

  بهترین رنگ مو برای پوست سبزه  براساس طیف رنگی پوست

  همانطور که می دانید، پوست سبزه در انواع طیف های تیره و روشن و متوسط موجود است که برای هر کدام از این رنگ پوست ها رنگ مویی خاص مناسب است.

  رنگ مو برای پوست سبزه روشن

  اگر رنگ پوست تان سبزه روشن است رنگ موهای قهوه ای و بلوند روشن برایتان بهترین انتخاب است.

  بهترین رنگ مو برای پوست سبزه معمولی

  اگر رنگ پوست شما سبزه معمولی است، یعنی نه سبزه تیره است و نه سبزه روشن، رنگ موهای قرمز قهوه ای روشن و شاه بلوطی روشن و بلوند روشن می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند.

  رنگ مو برای پوست سبزه تیره

  اگر پوست سبزه تیره ای دارید، رنگ موهای شاه بلوطی تیره و متوسط و قهوه ای روشن و بلوند روشن می توانند ایده خوبی برای انتخاب رنگ موی شما باشند. دقت کنید که به هیچ عنوان از  رنگ موهای روشن تر از این رنگ موها استفاده نکنید، چرا که این رنگ موها پوست شما را تیره می کنند و زیبایی چندانی ندارد.

  آشنایی با بهترین رنگ مو برای پوست سبزه

  در ادامه به معرفی بهترین رنگ مو برای پوست سبزه خواهیم پرداخت، که خودش به تنهایی نشان میدهد رنگ تیره پوست اصلا نباید شما را محدود کند که فقط از یک طیف رنگ خاص استفاده کنید .

  رنگ مو قرمز

  منبع مطلب : www.missomister.com

  رنگ مو مناسب برای پوست سبزه

  رنگ مو مناسب برای پوست سبزهرنگ کردن مو، یکی از راحت‌ترین و هیجان انگیزترین راهکارها برای ایجاد تنوع و زیبایی است. در واقع، استفاده از رنگ مو به قدری بین خانم‌ها

  رنگ مو مناسب برای پوست سبزه

  ۰۲ شهریور ۱۴۰۱ روژا

  رنگ کردن مو، یکی از راحت‌ترین و هیجان انگیزترین راهکارها برای ایجاد تنوع و زیبایی است. در واقع، استفاده از رنگ مو به قدری بین خانم‌ها و آقایان متداول است که می‌توان آن را یکی از پرطرفدارترین فعالیت‌های صنعت زیبایی به شمار آورد. اما رنگ کردن مو، ممکن است آنقدرها که به نظر می‌رسد آسان نباشد. برای مثال، انتخاب رنگ موی مناسب را درنظر بگیرید. این امر، احتمالا بزرگترین معضلی که هرکدام از ما تجربه می‌کنیم.

  در این بین، افرادی که پوست سبزه و گندمی دارند معمولا با مشکلات بیشتری روبرو می‌شوند. درصورتی که قصد دارید رنگ مو برای پوست سبزه انتخاب کنید، کافی است با چند نکته تخصصی آشنا شوید. تعیین تناژ پوستی و توجه به جزئیات چهره مانند رنگ چشم و فرم صورت، به شما کمک می‌کند در کمترین زمان ممکن، زیباترین رنگ مو را انتخاب نمایید.

  راهنمای انتخاب رنگ مو برای پوست سبزه

  قدم اول، به مبانی رنگ‌شناسی دقت کنید

  پوست سبزه در درجه‌بندی طیف پوست، در دسته پوست‌های تیره قرار می‌گیرد. پوست‌های تیره در علم رنگ شناسی، متعلق به گروه طیف‌های گرم هستند. با این اوصاف، اگر شما هم پوست سبزه‌ای دارید و به دنبال رنگ موی مناسبی هستید، می‌توانید با توجه به مبانی رنگ شناسی، انتخاب شایسته‌ای برای موهایتان رقم بزنید.

  در مبانی رنگ شناسی، رنگ‌های سرد می‌توانند مکمل مناسبی برای رنگ‌های گرم باشند. این تلفیق، کنتراست جذابی را ایجاد می‌کند که باعث ایجاد تعادل و هارمونی می‌شود. در این حالت، پوست و مو نسبت به حالت اولیه خود، روشن‌تر به نظر می‌آیند و باعث جلب توجه بیننده می‌شوند. برای درک بهتر موضوع، می‌توانید به جلوه گل قرمز در میان برگ‌های سبز توجه کنید.

  حالا می‌توانید از تئوری عنوان شده برای انتخاب رنگ موی مناسب خودتان کمک بگیرید. اگر پوست شما در طیف گرم و سبزه قرار می‌گیرد، بهتر است رنگ موهای در طیف مکمل را انتخاب کنید.

  از نظرات کارشناسان زیبایی استفاده کنید

  اگر بخواهیم از نقطه نظر زیبایی‌شناسی به موضوع بپردازیم، بهتر است از نظر و تجربیات فعالان صنعت زیبایی کمک بگیریم. از نظر کارشناسان حوزه زیبایی، بهترین انتخاب برای پوست‌های سبزه و تیره، رنگ موهای سرد و روشن هستند. این دست از رنگ موها، تضاد شگفت‌انگیزی با پوست خلق می‌کنند و باعث روشن‌تر به نظر رسیدن آن می‌شوند.

  اگر در تعیین طیف پوست و انتخاب رنگ موی مناسب سردرگم هستید، می‌توانید از راهکار مقایسه استفاده کنید. در این ترفند، پوست خود را با پوست سلبریتی‌ها مقایسه کنید و ببیند طیف پوستی شما به کدامیک از سلبریتی‌ها شباهت دارد. در قدم بعدی، می‌توانید از رنگ موهای سلبریتی مورد نظرتان الگو بگیرید. رنگ موی سلبریتی‌ها، همیشه توسط بهترین و مشهورترین کارشناسان صنعت زیبایی انتخاب می‌شوند. پس مطئن باشید از امتحان این ترفند پشیمان نمی‌شوید.

  با طیف رنگ موی سرد بیشتر آشنا شوید

  همانطور که پیش‌تر هم اشاره شد، رنگ موی مناسب برای پوست سبزه، رنگ‌هایی هستند که در دسته طیف‌های سرد قرار می‌گیرند. رنگ موهای سرد معمولا بر پایه رنگ آبی تولید و ترکیب می‌شوند. پرطرفدارترین رنگ موهای سرد عبارتند از: مشکی، زیتونی، صدفی، ترکیب تناژ دودی، برخی تناژهای قهوه‌ای و بلوند خاکستری.

  طیف سرد، در کنار زیبایی بی نظیری که فراهم می‌کند، معایبی هم دارد:

  بیشتر این رنگ موها، قدرت پوشانندگی بسیار کمی دارند. بنابراین استفاده از این تناژها، نیاز به دکلره کردن مو تا پایه‌های خیلی روشن دارد.

  طیف سرد، ماندگاری کمتری نسبت به رنگ موهای گرم دارد.

  رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره

  اگر موهای حساس و آسیب دیده‌ای دارید یا نمی‌خواهید از دکلره برای رنگ کردن موهایتان کمک بگیرید، بهترین راه استفاده از فرمول رنگ‌های بدون دکلره است.

  رنگ مو مشکی پرکلاغی

  مشکی پرکلاغی، جذاب‌ترین رنگ مویی است که می‌توانید برای پوست سبزه و زیبای خود انتخاب کنید. مشکی پرکلاغی، انعکاس آبی خارق‌العاده‌ای دارد و به خوبی با پوست سبزه و تیره هارمونی ایجاد می‌کند. این رنگ موی مشکی، چهره‌تان را حداقل چند سال جوان‌تر نشان می‌دهد و طراوت شگفت‌انگیزی به پوستتان می‌بخشد.

  مشکی پرکلاغی یکی از رنگ موهای مورد علاقه کیتی پری، سلبریتی مشهور هالیوود است. خواهران کارداشیان نیز، یکی از طرفدارن پروپا قرص موی مشکی پرکلاغی هستند. هارمونی و قدرت فوق‌العاده این رنگ مو با پوست سبزه را می‌توانید به وضوح در استایل کارداشیان‌ها مشاهده کنید.

  توجه داشته باشید که مشکی پرکلاغی، برخلاف سایر رنگ‌های طیف آبی و سرد، ماندگاری بسیار طولانی مدتی دارد. پیگمنت‌های قدرتمند این رنگ، حداقل 6 ماه روی موهایتان باقی می‌ماند و برای از بین بردن آن باید از دکلره استفاده کنید. بنابراین، اگر روحیه تنوع طلبی دارید و رنگ موهای خود را زود به زود تغییر می‌دهید، انتخاب رنگ موی مشکی پرکلاغی به شما توصیه نمی‌شود.

  فرمولاسیون رنگ مو مشکی پرکلاغی

  رنگ مو شماره 1 از سری C یا N: 100 میل

  واریاسیون نقره‌ای: 100 میل

  واریاسیون آبی: 10 میل

  اکسیدان 3 درصد: دو برابر حجم مواد رنگ

  مشکی پرکلاغی را می‌توانید روی هر پایه رنگ مویی استفاده کنید و برای به کار بردن این رنگ جذاب، هیچ محدودیتی ندارید. اگر قصد دارید تناژ آبی را در این فرمولاسیون تقویت کنید و رنگ موی سردتری ایجاد نمایید، مقدار بیشتری واریاسیون آبی را به ترکیب رنگ مو بیفزایید.

  همچنین اگر دوست دارید از لایت‌های ترکیبی با مشکی پرکلاغی استفاده کنید، می‌توانید از رنگ موهای بادمجانی، بنفش، سورمه‌ای و مسی کمک بگیرید. توجه داشته باشید، پیش از استفاده از رنگ موی مشکی پرکلاغی، باید دسته موهای مورد نظر برای لایت را جدا کنید. برای این کار، می‌توانید از لایه‌های کوچک فویل کمک بگیرید.

  رنگ مو شکلاتی تیره

  رنگ موی شکلاتی، یکی از تناژهای رنگ قهوه‌ای است که جذابیت خاصی به چهره شما هدیه می‌دهد. موی شکلاتی تیره، با قرارگیری در کنار پوست سبزه، استایلی هیجان‌انگیز و مدرن را رقم می‌زند. این رنگ مو، درخشش فوق‌العاده‌ای با چشم‌های قهوه‌ای و عسلی به وجود می‌آورد. رنگ موی شکلاتی، یکی از انتخاب‌های همیشگی بلا حدید، سوپر مدل دو رگه آمریکایی فلسطینی است.

  منبع مطلب : rojashop.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید