این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رنگ مو روی موی مشکی

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رنگ مو روی موی مشکی را از این سایت دریافت کنید.

  رنگ مو بدون دکلره روشن کردن مو بدون دکلره با ۵۰ فرمول

  رنگ مو بدون دکلره با روشن کردن مو بدون دکلره با ترکیب رنگ مو بدون دکلره بلوند - فانتزی و نسکافه ای را با ۵۰ فرمول در این مقاله می یابید.

  رنگ مو بدون دکلره روشن کردن مو بدون دکلره با ۵۰ فرمول

  توسط کارشناس رخ نگار

  تیر 15, 1397 12:01 ب.ظ 189 دیدگاه

  رنگ مو بدون دکلره و روشن کردن مو بدون دکلره و رنگ موی ترکیبی بدون دکلره از جذابترین سوالات مشتریان عزیز رخ نگار برای تغییر رنگ مو است. چون می توانید بدون آنکه موهایتان را با مواد دکلره به پایه های بالا رسانید. رنگ موی مد نظرتان را به راحتی روی موها در آورید. درباره ی ترکیب رنگ مو بدون دکلره , رنگ مو بدون دکلره و روشن کردن مو بدون دکلره به طور جامع در این مقاله توضیح داده می شود.

  پس با ما همراه باشید!ولی قبل از شروع این مقاله حرف آخر را همین اول می گوییم :

  اگر دوست دارید در وقت خود صرفه جویی کنید. مطالب گسسته آموزش رنگ مو را به صورت پراکنده مطالعه نکنید. تنها با دیدن ویدیو های آموزشی رنگ مو کارشناس این حرفه شوید. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد و ساعتها نکته و مطلب دیگر در خصوص آموزش رنگ مو و دکلره را یکجا بیابید. در بسته ویدیویی آموزش ترکیب رنگ مو ها می توانید دوره آموزش غیر حضوری اصول رنگ و ترکیب رنگ مو  تهیه کرده و مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تمایل به خرید این محصول دارید.  عکس زیر را کلیک کنید. سپس وارد شوید.

  ۱- خنثی سازی رنگ های مزاحم

  از آنجائی که عمل دکلره تمام رنگدانه ها را از مو خارج می کند. لذا رنگ موی دلخواه با دردسر کمتری روی موهایتان قرار می گیرد. پس روشن سازی مو ها نیز راحت تر است، ولی اگر رنگ موی بدون دکلره باشد. برای روشن کردن مو بدون دکلره این را بدانید تعداد زیادی رنگدانه روی موهایتان است. لذا شما باید نحوه خنثی سازی رنگ های مزاحم موهایتان را ابتدا بدانید. هم در مقاله های رایگان و غیر رایگان رخ نگار مفصل در این باره صحبت شده است.

  رنگ مو های جدید بدون دکلره

  ۲- انتخاب واریاسیون مناسب

  در مدل رنگ مو بدون دکلره این را بدانید. اگر رنگ مد نظرتان جزو رنگ های سرد باشد. منتها رنگ فعلی موی روی سر شما جزو دسته گرم باشد، حتما بایستی واریاسیون و یا رنگ متضاد در رنگتان مخلوط گردد. مثلا اگر رنگ تنباکویی ، رنگ مورد نظرتان باشد. ولی روی موی شما رنگ شکلاتی مایل به قرمز باشد، حتما باید از واریاسیون ضد قرمزی سبز یا رنگ زیتونی هم پایه با موهای فعلی خود استفاده کنید.

  رنگ مو بدون دکلره با فرمول – رنگ مو بدون دکلره برای پوست سبزه

  رنگ مو بدون دکلره روی موی مشکی

  زمینه رنگ مو

  پایه مو : موی طبیعی رنگ نشده

  شکلاتی پایه ۶ – نصف تیوپ

  دودی پایه ۶ – نصف تیوپ

  واریاسیون سبز و آبی – دو سانت

  اکسیدان ۹ درصد

  فرمول جذاب لایت بدون دکلره

  پایه مو : موی قهوه ای پایه ۶ سپس جدا کردن مو توسط کلاه مش و تکنیک مش سوزنی

  دودی پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

  خاکستری پایه ۸ – یک چهارم تیوپ

  طبیعی پایه ۸ – یک  چهارم تیوپ

  بژ پایه ۱۰  – یک چهارم تیوپ

  واریاسیون سبز و بنفش – دو سانت از هر کدام

  اکسیدان شماره ۲

  ۳- قاعده کلی فرمول ترکیب رنگ مو بدون دکلره

  نحوه ترکیب رنگ مو بدون دکلره یا رنگ روی موی طبیعی نسبتا پیچیده تر از رنگ, روی موی دکلره شده است. این نکته را قبل از خرید رنگ مو باید در نظر داشته باشید. مثلا اگر شما می خواهید تناژ شرابی و قرمز به رنگ موی خود بدهید. ولی مثلا دوست داشته باشید. تناژ شرابی رنگ بیشتر از قرمز باشد، نوع رنگ ها و نسبت رنگ ها را هم باید به همان میزان ترکیب کنید.

  رنگ مو بدون دکلره با فرمول

  رنگ مو بدون دکلره روی موی مشکی

  پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶

  خاکستری پایه ۶ – نصف تیوپ

  دودی پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

  شکلاتی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

  زیتونی پایه ۷ – یک هشتم تیوپ

  واریاسیون نقره ای و بنفش – دو سانت از هر کدام

  اکسیدان شماره ۱

  آموزش تخصصی ترکیب رنگ

  ولی به عنوان یک پیشنهاد استثنایی، اگر شما از رمز و راز رنگ های داخل کاتالوگ کاملا آگاه شوید. خودتان می توانید هر رنگی را که دوست دارید ترکیب کنید. مثلا نسکافه ای از ترکیب چه رنگهایی به وجود می آید؟. یا رنگ بسیار زیبای ماهگونی همه و همه در نحوه ی کاتالوگ خوانی موجود است.

  در خرید رنگ مو فانتزی بدون دکلره خیلی توجه کنید. غالبا این رنگها بر روی پایه دکلره و خیلی روشن ایجاد می شوند. یعنی اگر موهایی متوسط و تیره دارید. نباید انتظار داشته باشید که رنگ موی ترکیبی بدون دکلره به راحتی انجام پذیر باشد. حال بعضی از بانوان رو به سمت شامپوهای رنگساژ فانتزی می آورند.  باید بگوییم در این محصولات اتفاقا قضیه پیچیده تر است. چرا که حتما پایه بالای مو برای رنگ پذیری عالی نیاز است.

  رنگ مو یاقوتی بدون دکلره – رنگ مو بدون دکلره برای پوست روشن

  ترکیب رنگ موی خوشرنگ بدون دکلره

  رنگ موی قرمز بدون دکلره با توناژ ماهاگونی 

  پایه مو : طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶ یا ۷

  رنگ ماگما یا قرمز توت فرنگی – یک چهارم تیوپ

  رنگ قرمز ماهگونی پایه ۶ – نصف تیوپ

  شرابی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

  اکسیدان شماره ۲

  ۴- یکنواختی رنگ مو

  یکنواختی رنگ مورد نظر، در رنگ موهای بدون دکلره موضوع بسیار مهمی است. پس باید حتما به آن توجه شود. مثلا اگر ریشه شما تیره است و ساقه مو روشنتر، رنگ مد نظر را هم بدون دکلره میخواهید به دست آورید. بایستی پایه رنگ مورد نظر رنگ متوسطی باشد، مثلا پایه ۷. در ضمن نوع رنگ ها را هم حتما در نظر بگیرید. ممکن است در قسمتی از موی شما قرمزی یا زردی باشد، در این صورت برای یکنواخت شدن کل رنگ بایستی حتما خنثی کننده ها و واریاسیون ها را در رنگ کردن بدون دکلره به کار ببرید.

  ادامه مطلب

  رنگ موی کرم و کرم استخوانی زیبا و جدید با ۲۰ مدل لاکچری

  رنگ مو ترکیبی بدون دکلره

  رنگ مو بدون دکلره ترکیبی زیبا

  رنگ موی بدون دکلره نسکافه ای دودی

  منبع مطلب : rokhnegar.com

  موهای مشکی و تیره را چگونه رنگ کنیم؟

  برای اینکه بدانیم موهای مشکی را چگونه رنگ کنیم، ابتدا باید با نکات و ریزه کاری های ان اشنا شویم.

  موهای مشکی و تیره را چگونه رنگ کنیم؟

  دکتر رویا میرنظامی

  15 5 1401

  6378

  در حالی که مو های مشکی و پر کلاغی به صورت شگفت انگیزی زیبا و جذاب هستند؛ اما گاهی اوقات نیاز به تنوع و تغییر رنگ دارید. همه ما به خوبی می دانیم که بلوند یا روشن کردن مو های مشکی بسیار دشوار است؛ اما غیر ممکن نیست. خوشبختانه، امروزه روش های اثبات شده بسیاری برای روشن کردن مو های سیاه به هر سایه ای در طیف رنگی وجود دارد.

  اگر تجربه و اطلاعات کافی در مورد رنگ کردن مو های مشکی داشته باشید می توانید آن ها را با موفقیت به هر رنگی از قهوه ای شکلاتی تا بلوند پلاتینی برسانید.

  در ادامه این مقاله، یاد می گیریم موهای مشکی را چگونه رنگ کنیم و با نکات فوق العاده ای برای رسیدن به نتیجه دلخواه آشنا می شویم. لطفاً با ما همراه باشید.

  نکات مهم برای رنگ کردن مو های مشکی

  برای اینکه بدانیم موهای مشکی را چگونه رنگ کنیم، ابتدا باید با نکات و ریزه کاری های آن آشنا شویم. با رعایت موارد گفته شده در این قسمت از مقاله می توانید تغییر جذابی در مو های خود ایجاد کنید.

  1) به یک آرایشگر متخصص و حرفه ای مراجعه کنید:

  رنگ کردن مو های مشکی و تغییر آن از تیره به روشن می تواند بسیار چالش برانگیز باشد و به مهارت و تخصص خاصی احتیاج دارد. بلوند کردن مو های مشکی یک هنر است و اغلب، مراحل پیچیده ای دارد. با وقت گرفتن از یک آرایشگر حرفه ای، از مشکلات رایج مثل بد رنگ شدن و یا آسیب دیدن مو ها جلوگیری کنید.

  2) مراحل رنگ کردن را به ترتیب انجام دهید:

  تفاوتی ندارد مو هایتان را در خانه رنگ می کنید یا در سالن. بگذارید خیال شما را راحت کنیم، هیچ راه یک مرحله‌ ایی برای تبدیل مو های مشکی به روشن وجود ندارد؛ بنابراین هرگز سعی نکنید یکباره مو های خود را کاملاً روشن کنید؛ زیرا آسیب شدیدی به آن ها وارد می کنید. رنگ کردن مرحله ای و برنامه ریزی شده برای مو های شما ایمن تر است و نتیجه بهتری ایجاد می کند.

  3) مو های مشکی را دست کم نگیرید:

  مو های پرکلاغی حتی با تیره ترین مو های قهوه ای هم متفاوت است. برای از بین بردن رنگدانه های مشکی موجود در این مو ها به یک پاک کننده رنگ قوی احتیاج دارید، مخصوصاً زمانی که قصد دارید مو های تیره خود را بلوند طلایی یا یخی کنید. پاک کننده ها تنها ترکیباتی هستند که می توانند سیاهی ها را از بین ببرند. یادتان باشد که استفاده نادرست از این محصول مو های شما را به طور کامل نابود می کند؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم برای اجرای این تکنیک حتما به یک آرایشگر حرفه ای مراجعه کنید. او تنها کسی است که به ما می گوید موهای مشکی را چگونه رنگ کنیم تا آسیب کمتری به آن ها وارد شود. اگر قصد دارید مو های خود را در خانه رنگ کنید، از یک محصول مناسب و رنگ با کیفیت استفاده کنید.

  4) تکنیک مناسب مو های خود را پیدا کنید:

  مو انواع متفاوتی دارد و هر مویی در مقابل رنگ کردن عکس العمل خاصی نشان می دهد. به عنوان مثال، یک رنگ مشترک بر روی دو نوع موی چرب و خشک نتیجه مشابهی نخواهد داشت. سعی کنید با توجه به نوع موی خود تکنیک رنگ کردن آن را انتخاب کنید. علاوه بر این، تاریخچه رنگ کردن های گذشته، پردازش های شیمیایی و حتی مصرف محصولات مراقبتی، در نتیجه نهایی کار تأثیر گذار است.

  5) از رنگ موی خود محافظت کنید:

  بدون مراقبت و نگهداری مناسب، حتی بهترین رنگ ‌ها هم در مدت زمان کوتاهی از بین می روند. برای اینکه مو های خود را شاداب و درخشان نگه دارید، برای مراجعه مجدد به آرایشگاه و ترمیم آن ها نوبت بعدی خود را رزرو کنید و تا مراجعه بعدی از شامپو های بدون سولفات، ماسک ها و روغن های ترمیم کننده مو استفاده کنید.

  پاسخ به پرسش «موهای مشکی را چگونه رنگ کنیم؟»

  درست است که بهترین راه برای رسیدن به یک رنگ موی جذاب مراجعه به آرایشگر حرفه ای است؛ اما اطلاع داشتن از روند انجام کار می تواند خیال ما را آسوده تر کند. در ادامه با روند تغییر رنگ مو ها از مشکی به طیف های رنگی روشن آشنا می شویم.

  1) مشخص کردن سطح رنگ موی فعلی: اولین کاری که باید انجام دهید این است که درجه رنگ حال حاضر مو های خود را درست تشخیص دهید. این کار در انتخاب اکسیدان، رنگ مو و سایر محصولات مورد نیاز، کمک بسیاری می کند.

  2) انتخاب کردن رنگ موی نهایی: در اکثر مواقع برای رسیدن به نتیجه دلخواه لازم است ترکیبی از چند رنگ مختلف را بخرید. مشخص کردن رنگ نهایی، تعداد و نوع رنگ های خریداری شده را مشخص می کند.

  منبع مطلب : mag.mahtateb.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید