این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رهگیری مرسولات پستی ناجا

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رهگیری مرسولات پستی ناجا را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

  منبع مطلب : najatracking.post.ir

  سامانه رهگیری مرسولات سازمانی nejatracking

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی najatracking.post.ir، پیگیری مرسوله پستی ناجا با کدملی، استعلام گواهینامه ارائه شده است.

  سامانه رهگیری مرسولات سازمانی nejatracking

  برای مشاهده رهگیری مرسولات سازمانی

  برای مشاهده رهگیری مرسولات سازمانی

  برای ورود مستقیم به سامانه رهگیری مرسولات پستی کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه رهگیری مرسولات پستی به نشانی nejatracking.post.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

  راهنمای ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی najatracking.post.ir

  پیگیری مرسولات پستی خودرو ناجا najatracking.post.ir

  پیگیری مرسولات پستی موتور ناجا najatracking.post.ir

  پیگیری مرسولات پلیس +10

  پیگیری مرسولات سازمانی با کد ملی

  سوالات متداول

  مرسولات سازمانی مانند گواهینامه، کارت خودرو، کارت نظام وظیفه، اسناد موتور سیکلت و ... از جمله مرسولاتی هستند که باید از طریق سامانه رهگیری مرسولات سازمانی ناجا رهگیری شوند. این سامانه امکان رهگیری تمامی مرسولات سازمانی را با وارد کردن یک سری اطلاعات فراهم می کند.

  لذا کلیه افرادی که هنوز مرسولات سازمانی خود را دریافت نکرده اند، می توانند با ورود به این سامانه، مراحل پیگیری مرسوله سازمانی را انجام دهند. در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به سایت najatracking.post.ir، پیگیری مرسولات پستی ناجا خودرو شامل کارت خودرو، کارت سوخت، شناسنامه خودرو و گواهینامه، پیگیری مرسوله موتور ناجا، پلیس +10 و  پیگیری با کد ملی ارائه شده است.

  معرفی سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

  مرسولات سازمانی، جزو مرسوله های بسیار مهمی هستند که باید در زمان مشخصی به دست فرد گیرنده برسند. حتما برای بسیاری از افراد پیش آمده است که منتظر مرسوله سازمانی خود باشند، اما ندانند که چگونه از آخرین وضعیت صادر شدن مرسوله سازمانی خود مطلع شوند.سامانه رهگیری مرسولات سازمانی به نشانی اینترنتی najatracking.post.ir، با هدف ارائه خدمات به افرادی که منتظر دریافت مرسوله های سازمانی خود می باشند، روی کار آمده است و در همین راستا نیز خدماتی را به افراد ارائه می کند. خدماتی که در سایت پیگیری مرسولات سازمانی ارائه می شود، مربوط به رهگیری مرسوله های سازمانی ارسال شده از سوی سازمان های مختلف می باشد.

  از جمله مرسولاتی که در این سامانه قابل رهگیری می باشد، می توان به گواهینامه، شناسنامه خودرو، کارت خودرو، کارت سوخت، کارت پایان خدمت نظام وظیفه و ... اشاره کرد. لازم به ذکر است که برای رهگیری هر یک از این محصولات لازم است که افراد یک سری اطلاعات مشخصی را بر اساس نوع مرسوله انتخابی خود، در این سامانه وارد نمایند.

  بیشتر بخوانید : سایت اداره پست

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی najatracking.post.ir

  افرادی که دارای مرسولات سازمانی هستند؛ اما هنوز مرسوله خود را دریافت نکرده اند، می توانند به سامانه najatracking.post.ir وارد شوند و مراحل رهگیری مرسوله سازمانی را از طریق این سامانه انجام دهند. لازم به ذکر است که امکان پیگیری مرسولات عادی ارسال شده توسط شرکت پست، در این سامانه وجود ندارد.

  لذا در صورتی که دارای مرسوله سازمانی هستید، می توانید با ورود به سامانه پیگیری مرسولات سازمانی ناجا از آخرین وضعیت ارسال و صدور مرسوله خود مطلع شوید. برای ورود به این سامانه رهگیری می توانید بر روی لینک هایی که در ابتدای مقاله گذاشته شده است کلیک کنید.

  ورود به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی

  ابتدا در یکی از مرورگرهای گوشی تلفن همراه و یا لپ تاپ خود آدرس سایت رهگیری مرسولات سازمانی به نشانی najatracking.post.ir را جستجو کنید.

  حال شما به صورت مستقیم به سامانه رهگیری مرسولات سازمانی وارد شده اید و می توانید با انتخاب نوع مرسوله (نوع سند)خود و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای رهگیری، از آخرین وضعیت ارسال مرسوله سازمانی خود مطلع شوید. برای اطلاع از آخرین وضعیت، می بایست که پس از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز بر روی گزینه «جستجو» کلیک کنید.

  بیشتر بخوانید : سامانه پیگیری مرسوله پستی

  پیگیری مرسولات پستی خودرو ناجا najatracking.post.ir

  سامانه رهگیری مرسولات پستی ناجا به نشانی اینترنتی najatracking.post.ir، امکان پیگیری مرسوله پستی خودرو را نیز برای اشخاص فراهم کرده است. از جمله مرسولاتی که از طریق این سامانه می توان رهگیری کرد، موارد زیر می باشند.

  پیگیری کارت سوخت خودرو

  کلیه افرادی که قصد دریافت کارت سوخت خودرو را دارند، می توانند به سامانه رهگیری مرسولات پستی ناجا مراجعه نمایند و با وارد کردن شماره VIN خودرو خودشان از آخرین وضعیت صدور و رهگیری مرسوله خود مطلع شوند.

  پیگیری کارت خودرو

  یکی از امکانات دیگری که در سامانه رهگیری مرسولات سازمانی ارائه می شود، می توان به پیگیری کارت خودرو اشاره کرد. تمامی افرادی که قصد پیگیری کارت خودرو خود را دارند، می توانند با ورود به سامانه و وارد کردن شماره پلاک ماشین خود از آخرین وضعیت ارسال کارت خودرو مطلع شوند.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید