این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  روش محاسبه نمره در کانون زبان ایران

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  روش محاسبه نمره در کانون زبان ایران را از این سایت دریافت کنید.

  روش محاسبه نمره در کانون زبان ایران + احتساب میانگین

  روش محاسبه نمره در کانون زبان ایران به چه صورت است؟ برای کسب اطلاع از نحوه محاسبه نمره در کانون زبان ایران و محاسبه نمره نهایی کانون روی ...

  روش محاسبه نمره در کانون زبان ایران

  دسته بندی خدمات سامانه ها دیدگاه ها ۰

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  اطلاع از روش محاسبه نمره در کانون زبان ایران برای زبان آموزان اهمیت بسزایی دارد تا بتوانند برنامه ریزی مطالعاتی مناسبی برای امتحان نهایی داشته باشند. محاسبه نمرات که جهت بررسی تسلط زبان آموزان صورت می گیرد، بر حسب فعالیت های کلاسی و نمره امتحان پایان ترم و میزان تأثیر هر کدام در نمره نهایی متفاوت است. در کانون زبان ایران بعد از پایان جلسات یک ترم، آزمونی به عنوان امتحان پایان ترم برگزار می شود و زبان آموزان می توانند با کسب نمره لازم وارد ترم‌ های بالاتر شوند.

  اطلاع از نحوه محاسبه نمره در کانون زبان ایران برای زبان آموزان از آن حیث دارای اهمیت است که می ‌توانند قبل از هر چیز برنامه ریزی دقیقی برای هر کدام از بخش‌ های امتحان داشته باشند تا بتوانند حد نصاب لازم را در پایان ترم کسب کنند. علاوه بر این زبان آموزان می‌ توانند پس ‌از شرکت در آزمون، در زمان اعلام نتایج نمرات خود را در سایت www.ilireg.ir و از طریق پرتال شخصی خود مشاهده کنند. در این مقاله به بررسی نحوه محاسبه نمرات پایان ترم در کانون زبان ایران خواهیم پرداخت. از آنجا که اطلاع از روش محاسبه میانگین نمرات، امکان بررسی نمره اختصاص یافته به فعالیت های کلاسی طول ترم و نرم پایان ترم را فراهم می کند، در این مقاله به حد نصاب لازم هر کدام از این بخش ها اشاره خواهیم کرد. بنابراین توصیه می‌ کنیم قبل از شروع امتحانات پایان ترم کانون زبان ایران این مطلب را مطالعه نمایید.

  فهرست محتوا [نمایش]

  روش محاسبه نمره در کانون زبان ایران گروه کودکان

  کلاس‌ های زبان گروه کودکان دربردارنده 21 جلسه آموزشی و یک جلسه ملاقات با والدین است که در جلسه یازدهم صورت می گیرد. در صورتی ‌که والدین نتوانند در جلسه حضور داشته باشند، برای زبان آموز غیبت لحاظ خواهد شد و در نام نمره وی تاثیرگذار خواهد بود.

  در فرایند ارزشیابی گروه کودکان در پایان هر ترم از کل 100 نمره نهایی 60 درصد مختص فعالیت های کلاسی اختصاص ‌خواهد داشت. به نمره آزمون اول 20 درصد، و 20 درصد برای آزمون دوم خواهد بود. فعالیت های کلاسی در طول ترم دربردارنده مهارت‌ های گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن است و تکالیف هر جلسه باید از سوی زبان آموزان به ‌طور دقیق انجام شود.

  زبان آموزان کودک در هر سطحی که باشند، می ‌بایست در دو مرحله آزمون کتبی، یک بار در جلسه دهم و یک بار در جلسه بیستم با هدف مرور دروس شرکت کنند. هر یک از این آزمون ‌ها به‌ طور میانگین 20 درصد در نمره نهایی اثرگذار می ‌باشند.

  محاسبه نمره نهایی کانون در بخش کودکان به این صورت است که از مجموع 60 درصد نمره کلاسی و 40 درصد نمره اختصاص ‌یافته به آزمون ‌ها، نمره لازم برای وارد شدن به ترم بعدی حداقل 70 می باشد. چنانچه زبان آموزان کمتر از این نمره تعیین ‌شده را کسب کنند، باید آن ترم را مجدداً تکرار نمایند.

  اطلاعیه

  زبان آموزانی که در امتحان پایان ترم کمتر از نمره حد نصاب تعیین شده برای هر کدام از گروه های سنی را به دست آورند، بدون توجه به نمرات کلاسی، آن ترم مردود خواهند شد.

  روش محاسبه نمره در کانون زبان ایران گروه نوجوانان

  نحوه محاسبه نمره زبان گروه جوانان با سطح کودکان تفاوت اساسی دارد. جلسات کانون زبان ایران نوجوانان شامل 21 جلسه می ‌باشد که از این 21 جلسه، جلسه‌ نهم و هجدهم از سطوح  Start تـا 4 Race و جلسـات 8 و 15 در سطح Reach کوئیزهای یک و دو برگزار می شود. علاوه بر این در جلسه 21  آزمون آزمایشی برگزار خواهد شد و امتحان نهایی در جلسه 21 برگزار می شود.

  روش محاسبه نمره کانون زبان ایران نوجوانان به این طریق است که افراد باید از کل 60 درصد فعالیت های کلاسی و 10 درصد کوئیز و 30 درصد امتحانات نهایی، کف نمره 75 را کسب کنند تا اجازه ورود به ترم بعد را داشته باشند.

  چنانچه زبان آموز کمتر از حداقل نمره 75 را کسب کند، باید آن ترم را تکرار کند. جلساتی که شامل فعالیت های مربوط به فعالیت های کلاسی در هر ترم است، شامل مهارت‌ های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن خواهد بود که هر کدام از این مهارت ‌ها در نمره ارزشیابی نهایی به میزان 15 درصد تاثیر دارد.

  مهارت ‌های گفتاری شامل مکالمه به زبان انگلیسی در جلسه، پاسخ دادن به سوالات مدرس زبان و عدم استفاده از زبان فارسی در جلسات می ‌باشد. مهارت شنیداری نیز دربردارنده‌ درک زبان آموز از مکالمات، درک سوالات و نحوه پاسخ دادن به آن ها، درک متن ‌های ارائه ‌شده در کلاس بدون مرور متن و فقط از طریق شنیدن خواهد بود. مهارت خواندن نیز مختص روان‌ خوانی جملات و متون داخل و خارج کتاب، تلفظ صحیح جمله ‌ها و کلمات می ‌باشد. در پایان اگر بخواهیم به مهارت نوشتاری اشاره کنیم، باید بگوییم که املای صحیح کلمات، رعایت ساختار نگارشی و دستوری، دست ‌خط مناسب، از اولویت ‌های مهارت نوشتن خواهد بود.

  جهت آشنایی با سامانه جامع کانون زبان ایران به نشانی ili.ir بر روی لینک کلیک نمایید.

  روش محاسبه نمره در کانون زبان ایران گروه بزرگسالان

  نحوه محاسبه نمره در کانون زبان ایران در گروه بزرگسالان، براساس نمره فاینال و فعالیت های کلاسی طول ترم می ‌باشد. شیوه محاسبه نمره نهایی کانون در گروه بزرگسالان با گروه نوجوانان و کودکان تفاوت خواهد داشت. فعالیت های کلاسی طول ترم شامل بخش ‌های خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن است که 60 درصد نمرات به هر کدام از این بخش‌ ها اختصاص می ‌یابد و 40 درصد مختص آزمون پایان ترم است. زبان آموزان باید بتوانند از 100 نمره حداقل نمره 75 را کسب کنند. اگر زبان آموز نتواند در کوئیز پایان ترم نمره قبولی را کسب کند، عملاً نمی تواند وارد سطح بعدی شود. حداقل 60 درصد نمره زبان آموزان بر اساس فعالیت کلاسی آن ها لحاظ خواهد شد و در نمره نهایی تاثیرگذار خواهد بود. هم چنین اگر نمره نهایی کمتر از 60  باشد، بدون در نظر گرفتن فعالیت های کلاسی در طول جلسات، زبان آموز مردود خواهد شد.

  برای بررسی نحوه ثبت نام رشته زبان انگلیسی بدون کنکور بر روی لینک کلیک کنید.

  نحوه‌ مشاهده نمره کانون زبان ایران

  جهت مشاهده نمره ترم کانون زبان ایران باید به سایت رسمی کانون به آدرس www.ilireg.ir مراجعه کنید و سپس از طریق منوی اصلی سایت وارد بخش اعلام نمرات شوید. در قسمت بعد اطلاعات کاربری خود را درج کنید تا بتوانید وارد صفحه کارنامه ‌ها شوید. پس از آن با وارد کردن نام کاربری (کد زبان آموزی) و رمز عبور می توانید نمره آزمون خود را از طریق پورتال شخصی مشاهده کنید.

  منبع مطلب : irantahsil.org

  نحوه محاسبات نمرات

  مرکز آموزشی گلستان جست‌وجو

  نحوه محاسبات نمرات

  نوشته‌های تازه

  آخرین دیدگاه‌ها

  بایگانی موضوعی

  نوشته‌های تازه آخرین دیدگاه‌ها بایگانی موضوعی پیوندها

  منبع مطلب : blogs.ili.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید