این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رونالدو قبل از عمل

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رونالدو قبل از عمل را از این سایت دریافت کنید.

  کریس رونالدو چه عمل های جراحی زیبایی انجام داده؟

  کریس رونالدو چه عمل های جراحی زیبایی انجام داده ،ظاهر رونالدو،کریس رونالدو و عمل زیبایی،عکس های قدیمی کریس رونالدو،تصاویر قدیمی کریس رونالدو

  کریس رونالدو چه عمل های جراحی زیبایی انجام داده؟

  مجموعه : اخبار ورزشی,خبرهای ورزشی

  کریس رونالدو چه عمل های جراحی زیبایی انجام داده؟ 

  رونالدو اکنون بعنوان یک فوتبالیست و مدل معروف تبلیغاتی مشغول به فعالیت است که از عمل هاي زیبایی نیز استفاده نموده است. کریس رونالدو در 32 سالگی تفاوت بسیار زیادی دارد.با انچه که در 19 سالگی بود یعنی زمانی که به منچستریونایتد پیوست.

  این جا تفاوت ظاهری مدنظر است.رونالدو درسال هاي اخیر رکورد پشت رکورد زد, افتخارات بی نظیری به دست آوردو تمامی افتخارات ممکن باشگاهی و ملی به غیر از فتح جام جهانی رابه دست آورد.پنج بار برنده توپ طلا شد و اکنون برترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپاست.

  بارها آقای گل لالیگا شد و با تیم ملی فوتبال کشورش نیز قهرمانی در یورو 2016 را جشن گرفت.درباره افتخارات, رکوردها و دستاوردهای فوتبالی این پرتغالی میتوان مدت زمان زیادی بحث کرد

  و یا این که یک بحث تمام عیار راه انداخت که بالاخره رونالدو بهتر است یا مسی؟ اما این جا اصلا افتخارات و توانایی هاي کریس مدنظر نیست.این جا به تغییر ظاهری او در مدت زمانی 15 ساله میپردازیم, او چه شکلی بودو چه شکلی شد؟

  هر چند ماه یک بار, بوتاکس

  رونالدو هر چهار ماه یک‌بار بوتاکس میکند.به عکس او در 19 سالگی و عکس او در حال حاضر نگاه کنید.چقدر پیشانی اش شفاف و خوش فرم است. او سالیانه هشت هزار پوند صرف بوتاکس هاي خود میکند.

  خط هاي دور لب و بینی ممنوع

  رونالدو در جوانی ودر حالیکه هنوز جوش هاي دوران غرور جوانی را داشت دور بینی و لبانش خطوط مختلفی داشت.اما همین حالا این خطوط را می‌بینید؟ امکان ندارد البته از بین بردن این خطوط هر چند وقت یک بار نیاز به مراجعه به کلینیک زیبایی دارد.سالیانه شش هزار پوند نیز صرف از بین بردن این خطوط مزاحم و سمج می‌شود.

  دندانهای نامرتب رونالدو

  بازهم به 19 سالگی کریس برگردید.دندان هایش را نگاه کنید. دندانهای بزرگ, زرد, به هم ریخته.اما رونالدو دیگر سوپراستار بودو تمامی شرکت هاي تبلیغاتی در جستجوی او.

  پس تصمیمش را گرفتبرای زیبایی بیشتر در تصاویر تبلیغاتی و محبوبیت بیشتر نزد هودارانش و تبدیل شدن به یک برند زیبا و خوش چهره دندان هایش را درست کند.او تا امروز بیش از 25 هزار پوند صرف زیبا کردن دندان هایش کرده و انصافا هم چقدر خوب و مرتب شده اند.

  موهایم کو؟!

  رونالدو درسال 2013 متوجه شد که مو هاي جلوی سرش کم و کمتر می‌شوند.مگر می‌شود سوپراستاری که مدام در چشم است و عکسش در تعداد زیادی از برندهای معروف بعنوان ابزار تبلیغاتی استفاده می‌شود کچل شود؟ نه ؛رونالدو این اجازه را نداد.پیدا کردن بهترین متخصصان کاشت مو برای او کاری نداشت.هزینه ها هم که مهم نبود.این شد که با چند جلسه ترمیم موی سر همه ی چیز تغییر کرد.

  حالا اگر به خطوط موی جلوی سر او توجه کنید متوجه می‌شوید که پای کاشت مو در بین است.لابد سوالتان این است که چقدر صرف موهایش کرد؟بیشتر از 11 هزار پوند.البته او هر چند وقت یک بار باید به کلینک کاشت مو برای ترمیم مراجعه کند.

  چین پیشانی؟ هرگز

  یکیدیگر از مشکلات پیشانی او چین هایش بودند.او این مشکل را هم با چند صد پوند حل کرد.در ادامه پی بردن به تفاوت هاي متعدد چهره رونالدو با دورانی که پسر جوانی بود به بینی خوش فرمش می‌رسیم.این بینی از ابتدا به این اندازه خوش فرم نبود.رونالدو عمل جراحی بسیار ظریفی روی نوک بینی خود انجام داده و آنرا کوچکتر کرده است,

  چیزی که شاید بنظر نیاید اما با کمی دقت میتوان به اسانی به آن پی برد.خوب نگاه کنید.گفته می‌شود شش هزار پوند صرف این عمل شده است.

  ریزش فالوورهای کریستیانو رونالدو پادشاه اینستاگرام

  ازدواج کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز + عکس

  حقایقی جالب و خواندنی در مورد کریستیانو رونالدو CR7

  سبک زندگی جالب کریستیانو رونالدو +رازهای خصوصی درامد و ماشین های لاکچری

  بیوگرافی جورجینا رودریگز همسر کریستیانو رونالدو + مصاحبه و اینستاگرام

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  گزارشی از تمام عمل های زیبایی رونالدو + عکس

  کریستیانو رونالدو در 32 سالگی تفاوت بسیار زیادی دارد با آنچه که در 19 سالگی بود یعنی زمانی که به منچستریونایتد پیوست. اینجا تفاوت ظاهری مد نظر است.

  ورزش ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۰

  گزارشی از تمام عمل های زیبایی رونالدو + عکس

  کریستیانو رونالدو در 32 سالگی تفاوت بسیار زیادی دارد با آنچه که در 19 سالگی بود یعنی زمانی که به منچستریونایتد پیوست. اینجا تفاوت ظاهری مد نظر است.

  کد خبر: ۱۱۱۱۰۹۵

  به گزارش جام جم آنلاین ، رونالدو در سال های اخیر رکورد پشت رکورد زد، افتخارات بی نظیری به دست آورد و تمامی افتخارات ممکن باشگاهی و ملی به غیر از فتح جام جهانی را به دست آورد. پنج بار برنده توپ طلا شد و اکنون برترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپاست.

  بارها آقای گل لالیگا شد و با تیم ملی فوتبال کشورش نیز قهرمانی در یورو 2016 را جشن گرفت. درباره افتخارات، رکوردها و دستاوردهای فوتبالی این پرتغالی می توان مدت زمان زیادی بحث کرد و یا اینکه یک بحث تمام عیار راه انداخت که بالاخره رونالدو بهتر است یا مسی؟!

  اما اینجا اصلا افتخارات و توانایی های کریس مد نظر نیست. اینجا به تغییر ظاهری او در مدت زمانی 15 ساله می پردازیم، او چه شکلی بود و چه شکلی شد؟!

  هر چند ماه یکبار، بوتاکس!

  رونالدو هر چهار ماه یکبار بوتاکس می کند. به عکس او در 19 سالگی و عکس او در حال حاضر نگاه کنید. چقدر پیشانی اش شفاف و خوش فرم است. او سالیانه هشت هزار پوند صرف بوتاکس های خود می کند.

  خط های دور لب و بینی ممنوع

  رونالدو در جوانی و در حالی که هنوز جوش های دوران غرور جوانی را داشت دور بینی و لبانش خطوط مختلفی داشت. اما الان این خطوط را می بینید؟ امکان ندارد! البته از بین بردن این خطوط هر چند وقت یکبار نیاز به مراجعه به کلینیک زیبایی دارد. سالیانه شش هزار پوند نیز صرف از بین بردن این خطوط مزاحم و سمج می شود.

  دندان ها، این دندان های زیبا

  باز هم به 19 سالگی کریس برگردید. دندان هایش را نگاه کنید. دندان های بزرگ، زرد، به هم ریخته. اما رونالدو دیگر سوپراستار بود و تمامی شرکت های تبلیغاتی در جستجوی او. پس تصمیمش را گرفت برای زیبایی بیشتر در عکس های تبلیغاتی و محبوبیت بیشتر نزد هودارانش و تبدیل شدن به یک برند زیبا و خوش چهره دندان هایش را درست کند. او تا امروز بیش از 25 هزار پوند صرف زیبا کردن دندان هایش کرده و انصافا هم چقدر خوب و مرتب شده اند.

  موهایم کو؟!

  رونالدو در سال 2013 متوجه شد که موهای جلوی سرش کم و کمتر می شوند. مگر می شود سوپراستاری که مدام در چشم است و عکسش در بسیاری از برندهای مشهور به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده می شود کچل شود؟ نه ؛ رونالدو این اجازه را نداد. پیدا کردن بهترین متخصصان کاشت مو برای او کاری نداشت. هزینه ها هم که مهم نبود. این شد که با چند جلسه ترمیم موی سر همه چیز تغییر کرد. حالا اگر به خطوط موی جلوی سر او توجه کنید متوجه می شوید که پای کاشت مو در میان است. لابد سوالتان این است که چقدر صرف موهایش کرد؟ بیشتر از 11 هزار پوند. البته او هر چند وقت یکبار باید به کلینک کاشت مو برای ترمیم مراجعه کند.

  چین پیشانی؟ هرگز!

  دوباره به عکس های قدیمی رونالدو نگاه کنید. یکی دیگر از مشکلات پیشانی او چین هایش بودند. او این مشکل را هم با چند صد پوند حل کرد.

  نوک زیبای بینی من

  در ادامه پی بردن به تفاوت های متعدد چهره رونالدو با دورانی که پسر جوانی بود به بینی خوش فرمش می رسیم. این بینی از ابتدا به این اندازه خوش فرم نبود. رونالدو عمل جراحی بسیار ظریفی روی نوک بینی خود انجام داده و آن را کوچک تر کرده است، چیزی که شاید به نظر نیاید اما با کمی دقت می توان به راحتی به آن پی برد. خوب نگاه کنید. گفته می شود شش هزار پوند صرف این عمل شده است.

  منبع مطلب : jamejamonline.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید