این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زمان تحویل پست پیشتاز

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زمان تحویل پست پیشتاز را از این سایت دریافت کنید.

  ساعت تحویل مرسولات پستی + جدول زمان بندی مناطق

  ساعت تحویل مرسولات پستی + جدول زمان بندی مناطق +راهنما ساعت تحویل مرسولات پستی و با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

  ساعت تحویل مرسولات پستی + جدول زمان بندی مناطق | ایران تحصیل

  دسته بندی خدمات دیدگاه ها ۵

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  ساعت تحویل مرسولات پستی معمولاً در هر شعبه ای متفاوت است و نظر مسئول شعبه در زمانبندی مرسولات تعیین کننده است. از زمان شیوع کرونا، فعالیت های پستی و آنلاین مردم افزایش یافته است؛ به همین دلیل است که در دو سال اخیر حجم کاری مراکز پستی نسبت به سال های گذشته به صورت فزاینده­ ای بالا رفته است. به همین دلیل حجم کاری اداره پست، 25 درصد نسبت به سال های گذشته افزایش یافت. از آنجا که در اداره پست روال کاری مرسوم برای تحویل مرسولات پستی وجود دارد، تحویل مرسولات نیز در یک بازه رمانی مشخص انجام می شود؛ در صورتی که قصد کسب اطلاع از زمان تحویل مرسولات پستی را دارید به شما توصیه می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

  فهرست محتوا [نمایش]

  ساعت تحویل مرسولات پستی

  یکی از دغدغه های افراد در دریافت مرسولات پستی، زمان تحویل مرسوله از سوی پست است. بنابراین بسیاری از افراد ناچار هستند به طور مداوم مرسوله خود را پیگیری کنند تا از رسیدن آن به شهر مقصد مطمئن شوند. اما در سال های اخیر شرکت پست برای تحویل مرسولات پستی جدول زمانی خاصی اختصاص داده است که بسته به نوع مرسوله و شیوه ارسال آن هزینه خاص خود را دارد.

  ساعت تحویل مرسولات پستی مانند پست عادی و پست پیشتاز در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 14:30 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 تا 13:30 به گیرنده است. خدمات پذیرش بسته های پستی در باجه‌های پست مرکزی تهران، در ساعات کاری عصر و روزهای تعطیل نیز انجام می شود. علاوه بر این ادارات پست در روزهای تعطیل رسمی در تقویم فعالیت ندارند. در ادامه علاوه بر ساعات کاری اداره پست، به ساعت تحویل مرسولات پستی در هر شیوه اشاره می کنیم.

  ساعات کاری اداره پست

  ساعات کاری دفاتر پستی ارتباط مستقیمی با زمان تحویل مرسولات به افراد دارد. در استان ها و شهرهای مربوطه ساعات کاری دفاتر با یکدیگر فرق دارد. به همین دلیل باید از ساعات کاری اداره پست اطلاع داشته باشید. ساعات کاری اداره پست، معمولاً در روزهای عادی از ساعت  تا 14:30 و روزهای پنج شنبه از 8 تا 13:30 است. ساعت کاری پست پیشتاز نیز به همین منوال است.

  ساعت کاری پست در مناطق

  ساعات اداری پست بسته به شعبه و مرکز آن متفاوت است. در مجموع در مراکز و مناطق و در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعات کاری پست، از 8 تا 18 و در روزهای پنج شنبه از 8 صبح تا 17 است. همچنین این مراکز در روزهای جمعه فعالیتی ندارند.

  ساعات کاری پست در ستادها

  ساعات کاری در ستادها معمولا با ساعات کاری در مناطق تفاوت دارد. ساعات کاری ستادها معمولاً از 8 صبح شروع شده و تا ساعت 16:15 ادامه دارد. اما در روزهای پنج شنبه و جمعه فعالیتی ندارند. بنابراین لازم است در تحویل گرفتن مرسولات پستی به ساعت کاری ستاد مورد نظر توجه کنید.

  برای اطلاع از رهگیری مرسولات پستی بر روی لینک کلیک کنید.

  ساعت تحویل مرسولات پستی هوایی

  در حال حاضر براساس جدول زمانبندی مرسولات پستی هوایی داخل کشور، چنانچه فردی قصد ارسال مرسوله‌ای به روش پست پیشتاز هوایی را دارد، برای آن مدت زمانی بین 24 ساعت تا 72 ساعت زمان لازم است. بنابراین حداقل زمان برای ارسال 24 و حداکثر آن 48 تا 72 ساعت است.

  ساعت تحویل مرسولات پستی زمینی

  اما برای مرسولات زمینی، حداقل سه تا چهار روز زمان لازم است تا بسته به دست شخص برسد. اما در این باره توضیحی داده نشده است. به ‌طور مثال در شرایطی که حداقل مدت زمان سه تا چهار روز اعلام شده این رقم برچه اساس تعیین می‌شود.

  بعلاوه برای مرسولات دریایی- زمینی حداقل زمان برای تحویل هفت روز و حداکثر 20 روز اعلام شده است.

  اطلاعیه

  رهگیری تمام مرسولات بین المللی(وارده و صادره) در آدرس tracking.post.ir با داشتن کد رهگیری مرسوله قابل پیگیری بوده و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر درباره سرنوشت مرسوله خود می توانید در سراسر کشور با شماره تلفن 193 داخلی 4 تماس حاصل نمایید.

  ساعت تحویل مرسولات پستی با پست سفارشی

  این سرویس که شامل واحدهای ارائه‌ دهنده خدمات از طريق باجه‌های پستی دولتی، آژانس‌های پستی، دفاتر خدمات ارتباطی و همچنین دفاتر پيشخوان دولت است، مرسوله هایی را در برمی­ گیرد كه گرفتن آنها از فرستنده و حمل بار و تحويل به گيرنده، در ازای صدور و اخذ رسيد صورت می­ گیرد و امكان پيگيری مرسوله نیز وجود دارد.

  ساعت تحویل سرویس پست سفارشی، در داخل کشور (درون شهری) 24 تا 48 ساعت از زمان ارسال، شهرستان ها 48 تا 72 ساعت، خارج از کشور حداکثر 72 ساعت بعد از رسیدن به کشور مقصد است.

  همچنین باید اشاره کرد که قوانین مربوط به این سرویس، شامل قوانین مقررات پستی، مقررات ممنوعات پستی، مقررات ممنوعات هوایی، مقررات گمرک است.

  ساعت تحویل مرسولات پستی با پست پیشتاز

  سرویس پست پیشتاز، شامل واحد ارائه دهنده خدمت، باجه های پستی دولتی، دفتر خدمات ارتباطی، باجه های پستی دولتی و دفاتر پیشخوان دولت است.

  منبع مطلب : irantahsil.org

  وبلاگ الوپیک

  به قلم آیلار رزاقی 2 نوامبر 2019 77

  پست پیشتاز چند روزه می‌رسد؟!

  اگر برایتان سوال است که پست پیشتاز چند روزه می‌رسد، پس سرعت در ارسال برای شما مساله مهمی است! این مطلب را بخوانید چون هم به شما می‌گوییم که پست پیشتاز چند روزه می‌رسد و هم یک راهکار فوق‌العاده برای پست سریع و صرفه‌جویی در وقت به شما یاد می‌دهیم!

  پست پیشتاز چیست؟

  پست پیشتاز همان پست سفارشی است که سریع‌تر انجام می‌شود. تمام مراحل پذیرفتن مرسولات، بسته‌بندی، توزیع و ارسال در پست پیشتاز با سرعتی بسیار بالا انجام می‌شود. بسته‌ها و نامه‌های شما با پست پیشتاز در داخل کشور از ۲۴ تا ۷۲ ساعت یعنی ۲ الی ۳ روز بعد از ارسال به مقصد می‌رسند. در صورت ارسال به خارج از کشور نیز بسته‌ها با اولین پرواز به خارج از کشور ارسال شده و تا ۷۲ ساعت بعد از رسیدن به کشور مقصد به دست گیرنده می‌رسد. ارسال با پست پیشتاز برای مراکز استان تا ۴۸ ساعت و برای شهرستان‌ها تا ۷۲ ساعت زمان می‌برد. پست پیشتاز بعد از پست ویژه، سریع‌ترین روش ارسال پستی در ایران است. بسته‌های پیشتاز دارای بیمه عمومی هستند.

  تفاوت پست در تهران و شهرستان

  اگر بسته خود را با پست پیشتاز از تهران به مراکز استان‌های دیگر ارسال کنید، در مدت ۲۴ ساعت به دست گیرنده می‌رسد. حداکثر زمان تحویل یک مرسوله پیشتاز درون‌شهری به گیرنده ۲۴ ساعت و برای شهرستان‌ها ۴۸ تا ۷۲ ساعت است. البته مدت زمان پست پیشتاز بستگی به این دارد که شما در چه روزی بسته خود را ارسال کرده‌اید. در صورتی که قبل از ساعت ۱۲ ظهر (پنج‌شنبه‌ها ساعت ۱۰)  بسته خود را پست کرده باشید، بسته شما در همان روز ارسال می‌شود. در نظر داشته باشید که در روزهای تعطیل سرویس‌دهی انجام نمی‌شود. برای اطلاع از ساعت کاری اداره پست کلیک کنید.

  بدون مراجعه به دفتر پستی تا ساعت ۲۲ ارسال کنید!

  یکی از دلایل مهمی که فرآیند ارسال را طولانی می‌کند، تاخیر در مراجعه شما به دفتر پستی است! این روزها برنامه‌ریزی برای مراجعه به دفتر پستی واقعا سخت است مخصوصا اگر صاحب یک کسب و کار باشید. درست است که مراجعه به دفاتر پستی و ماندن در صف‌های طولانی یک کار زمان‌بر و خسته‌کننده است اما حالا دیگر شما می‌توانید بدون مراجعه به دفتر پستی به هر شهری آنلاین پست کنید. فرقی نمی‌کند در محل کار باشید یا در خانه! تنها کافیست سفارش پستی خود را در سرویس الوپست ثبت کنید. درباره الوپست بیشتر بخوانید!

  سرویس الوپست خدمتی جدید با همکاری شرکت ملی پست و الوپیک است که به شما امکان می‌دهد از هرجا که هستید آنلاین پست کنید. با ثبت درخواست در الوپست و وارد کردن اطلاعات گیرنده و فرستنده، نزدیک‌ترین سفیر الوپیک درخواست شما را پذیرفته و پس از تحویل گرفتن بسته شما، آن را به دفتر پستی می‌رساند. پس اگر نیاز دارید بسته خود را به شهر دیگری پست کنید، همین حالا اپلیکیشن الوپیک را نصب کنید و در الوپست درخواست بدهید!

  الوپست می‌تواند مزایای ویژه‌‌ای برای شما داشته باشد:

  امکان رصد آنلاین مراحل ارسال در اپلیکیشنامکان ارسال درخواست زمان‌بندی شدهامکان ارسال درخواست تا ساعت ۲۲ارسال مرسوله تا ۳۰ کیلوگرم

  سرویس الوپست فعلا فقط در تهران و از طریق اپلیکیشن الوپیک در دسترس است. اگر اپلیکیشن الوپیک شما سرویس الوپست را نمایش نمی‌دهد، فقط کافیست اپلیکیشن خود را بروزرسانی کنید.

  #سریع‌تر_پست_کن!

  منبع مطلب : alopeyk.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید