این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زنگ بازگشایی مدارس

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زنگ بازگشایی مدارس را از این سایت دریافت کنید.

  پانا

  زنگ بازگشایی مدارس

  آیین نمادین زنگ شکوفه‌ها در مدارس آذربایجان‌غربی نواخته شد

  1401/6/31 12:43

  ارومیه (پانا) - آیین نمادین زنگ شکوفه‌ها در مدرسه راه شهدا ناحیه دو ارومیه با حضور مسئولین کشوری و استانی نواخته شد.

  زنگ ورزش دانش‌آموزان دبیرستان شهید دستغیب کازرون بعد از افطار در زمین چمن

  1401/1/24 09:55

  با حضوری شدن مدارس، زنگ ورزش دبیرستان استعدادهای درخشان شهید دستغب کازرون پس از افطار در مجموعه ورزشی شهید بهنام کبیری برگزار می‌شود و شور و نشاط دوباره‌ای به دانش‌آموزان داده است.

  برگزاری زنگ‌ نماز در مدارس رودهن همزمان با بازگشایی مدارس

  1401/1/17 10:39

  زنگ نماز با شور و ذوق دانش‌آموزان در مدارس آموزش و پرورش رودهن همزمان با بازگشایی مدارس برگزار شد.

  آئین زنگ نماز در مدارس آذربایجان غربی

  1401/1/16 10:51

  به‌ مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و همزمان با بازگشایی مدارس در سال جدید، زنگ نماز و آیین اقامه اولین نماز ظهر و عصر با حضور امام جمعه ارومیه، مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در جمع دانش‌آموزان مدرسه مصلی نژاد ناحیه یک ارومیه برگزار شد.

  زنگ ایثار و مقاومت در مدارس منطقه بزینه رود نواخته شد

  1400/7/4 22:13

  زنجان ( پانا) - همزمان با سراسر کشور مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور مسئولین منطقه ، شهرستانی و استانی در مدرسه الزهرا شهر زرین رود برگزار شد.

  زمینه بازگشایی تدریجی مدارس فراهم است

  1400/7/3 19:31

  زنجان (پانا) - مراسم متمرکز بازگشایی آغاز سال تحصیلی جدید با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ، استاندار زنجان ، نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولین استانی در محل آموزشگاه زنده یاد روغنی زنجانی ناحیه ۲ زنجان برگزار شد.

  آغاز سال تحصیلی در مدرسه شهدای اکباتان منطقه ۵

  1400/7/3 18:09

  آیین بازگشایی مدرسه شاهد شهدای اکباتان با حضور تعدادی از دانش‌آموزان و اولیا آن‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در حیاط مدرسه برگزار شد.

  آیین نمادین آغاز سال تحصیلی و زنگ مهر در ارومیه

  1400/7/3 18:02

  آیین نمادین آغاز سال تحصیلی و زنگ مهر با حضور مسئولان استانی در مدرسه حضرت معصومه (س) ناحیه دو ارومیه برگزار شد.

  زنگ مهر در مدارس آذربایجان شرقی

  1400/7/3 17:39

  نواخته شدن زنگ مهر همزمان با سراسر کشور با حضور نماینده ولی فقیه و مدیر کل آموزش و پرورش استان در آذربایجان شرقی

  آیین نواختن زنگ مهر، ایثار مهر و مقاومت با حضور مشاور وزیر و قائم مقام سازمان دانش‌آموزی کشور

  1400/7/3 14:32

  آیین نواختن زنگ مهر، ایثار مهر و مقاومت با حضور اسماعیل بحری زاده مشاور وزیر و قائم مقام سازمان دانش‌آموزی کشور در مدرسه دبیرستان دخترانه شاهدیاسوج برگزار شد.

  کیفیت آموزش حضوری در مدارس با هیچ نوع تدریس دیگری قابل مقایسه نیست

  1400/7/3 14:17

  تهران (پانا)- در مراسم به صدا درآمدن زنگ بازگشایی مدارس آموزش و پرورش منطقه ۸، مدیر کل آموزش و پرورش منطقه در حوزه آموزش و پرورش؛ هدف را بالابردن کیفیت آموزشی و پرورشی دانست و تاکید کرد در مدارس هیچ وقت و تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهند داد که سلامت دانش‌آموزان تهدید شده یا به خطر بیافتد.

  زنگ مهر در مدارس منطقه ۱۳ شهر تهران به صدا در آمد

  1400/7/3 13:57

  زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با شور و نشاط و با حضور سید محمد هادی حسینی؛ مدیر منطقه ۱۳، محمد اسماعیل کوثری؛ نماینده مجلس شورای اسلامی ؛ مجتبی شکری؛ شهردار منطقه ۱۳ و جمعی از مسئولان محلی منطقه، خانواده شهدا، معلمان و دانش‌آموزان، روز سوم مهر به صورت نمادین در دبیرستان شهیده معصومه قزوینی نواخته شد.

  بازگشایی مدارس در منطقه ۲ تهران

  1400/7/3 13:27

  مراسم بازگشایی مدارس با حضور جمعی از مسئولان آموزش و پرورش منطقه ۲ و شهرداری ناحیه یک این منطقه، در دبیرستان دخترانه شهیدان رامشه برگزار شد.

  نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس استان اصفهان

  1400/7/3 12:41

  زنگ بازگشایی مدارس در مدرسه شاهد حکیمیه اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 استان اصفهان نواخته شد.

  آیین آغاز سال تحصیلی جدید

  1400/7/3 12:38

  آیین آغاز سال تحصیلی جدید صبح امروز با حضور علی کریمی فیروزجایی؛ عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، قاسم احمدی لاشکی؛ معاون پارلمانی و حقوقی در مجلس شورای اسلامی، عبدالرضا فولادوند؛ مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و جمعی از مسئولین در دبیرستان محمود افشار منطقه ۳ تهران برگزار شد.

  زنگ‌ جشن غنچه‌ها و شکوفه‌ها در مدارس شهرستان پیشوا نواخته شد

  1400/7/1 19:47

  پیشوا(پانا)- با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مسئولین محلی و تعداد محدودی از نوآموزان پیش‌دبستانی و دانش آموزان کلاس اولی، جشن غنچه‌ها ‌و شکوفه‌ها در مدرسه خورشید هشتم پیشوا برگزار شد.

  نواختن زنگ شکوفه ها در شهرستان کلات

  1400/7/1 15:06

  زنگ‌شکوفه در شهرستان کلات نواخته شد.

  زنگ مهر، سوم مهر در مدارس گیلان نواخته می‌شود

  1400/6/23 18:46

  رشت (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان گفت زنگ مهر و مقاومت به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و آغاز هفته دفاع مقدس شنبه سوم مهر در این استان نواخته می‌شود.

  نواختن زنگ ایثار و مقاومت در بوشهر

  1399/7/2 08:58

  همزمان با سراسر کشور در اولین روز ماه مهر و چهلمین سالروز دفاع مقدس زنگ ایثار و مقاومت در دبیرستان پسرانه متوسطه اول 22 بهمن بوشهر نواخته شد .

  مراسم زنگ بازگشایی مدارس در آموزشگاه تمام تشکیلاتی دخترانه سبلان ناحیه یک اردبیل

  1399/6/17 14:19

  مراسم زنگ بازگشایی مدارس با حضور قائم مقام معاون وزیر درسازمان دانش آموزی ، مدیر سازمان دانش آموزی استان، مدیر آموزش وپرورش ناحیه یک اردبیل و اعضای تشکیلات دانش آموزی پیشتازان در آموزشگاه تمام تشکیلاتی دخترانه سبلان ناحیه یک اردبیل برگزارشد.

  مراسم استانی زنگ بازگشایی مدارس دردبیرستان شهید بهشتی ناحیه ۲ اردبیل

  1399/6/17 10:32

  مراسم استانی زنگ بازگشایی مدارس با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ، قائم‌مقام معاون وزیر در سازمان دانش آموزی، مدیرکل آموزش و پرورش و سایر مسئولان دستگاه‌های استانی در دبیرستان شهید بهشتی ناحیه ۲ اردبیل برگزار شد.

  منبع مطلب : www.pana.ir

  مراسم بازگشایی مدارس با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود/نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت

  تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت: زنگ آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس روز شنبه دوم مهر با حضور رئیس جمهور نواخته می‌شود.

  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱،‏ ۸:۰۱

  کد خبر: 84892321 T T ۱ نفر نازنین میرزایی

  وزیر آموزش و پرورش در گفت و گو با ایرنا:

  مراسم بازگشایی مدارس با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود/نواخته شدن زنگ ایثار و مقاومت

  تهران - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش گفت: زنگ آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس روز شنبه دوم مهر با حضور رئیس جمهور نواخته می‌شود.

  یوسف نوری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه ایرنا درباره برگزاری جشن بازگشایی مدارس اظهار کرد: سه مراسم جشن غنچه‌ها برای دانش‌آموزان پیش از دبستان، جشن شکوفه‌ها برای دانش‌آموزان اول ابتدایی و بازگشایی اصلی با حضور رئیس جمهوری به احتمال زیاد در استان تهران برگزار می‌شود.وی افزود: امسال دانش‌آموزان و پیش‌دبستانی‌ها حدود ۱۶ میلیون نفر هستند که از این میان، بیش از یک میلیون نفر آنها دانش‌آموزان اول ابتدایی هستند.

  وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: روز گذشته در جلسه ستاد طرح مهر، زمان برگزاری جشن شکوفه‌ها ۳۱ شهریور و جشن بازگشایی مدارس روز دوم مهر تعیین شد.

  نوری یادآورشد: جشن شکوفه‌ها برای بیش از یک میلیون دانش آموز ابتدایی است و برای این عزیزان مراسم در همه مدارس استان‌ها و شهرستان‌ها در حدود ۷۲۶ منطقه آموزشی برگزار می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: همزمان با زنگ بازگشایی مدارس، زنگ ایثار و مقاومت هم به مناسبت هفته دفاع مقدس نواخته می‌شود.

  به گزارش ایرنا، کلاس‌های درس امسال پس از ۲ سال تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت حضوری برگزار می‌شود، در این راستا وزیر آموزش و پرورش نیز دوم شهریور به ایرنا گفته بود که کلاس‌های دانش‌آموزان قطعا از اول مهر ماه حضوری برگزار می‌شود.

  یوسف نوری افزود: با توجه به اینکه امسال برای حدود ۲ میلیون دانش‌آموزان دوره تعمیق و تثبیت یادگیری در طول تابستان برگزار شد، بازگشایی مدارس از دوم مهر است.

  همچنین وزیر آموزش و پرورش پنجم تیر سال جاری در حکمی، «محمد مهدی کاظمی» را به سمت «رئیس ستاد طرح مهر سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱» منصوب کرد. در این حکم عنوان شده است که اقداماتی مانند تشکیل ستاد مرکزی طرح مهر به منظور هماهنگی و انسجام‌بخشی در ستاد و تفویض اختیار به مدیران‌کل و شورای آموزش و پرورش استان در امور اجرایی، پیش‌بینی ساز و کارهای مؤثر نظارتی (سیستمی و میدانی) زمینه‌ساز اقدامات به هنگام و مطلوب بازگشایی مدارس در سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ با رویکرد شعار «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین»، پیش‌بینی روش‌های مناسب جهت نظارت بر امور مهم و کلیدی مرتبط با بازگشایی مدارس، رصد و پایش مستمر دامنه فعالیت مدیران و کیفیت برنامه‌ریزی آنان و ارائه بازخورد مناسب برای اصلاح و بهبود فرآیندهای اجرایی، ارزیابی نهایی عملکرد استان‌ها و ستاد در سطوح مختلف مدیریتی با توجه به تحقق اهداف پیش‌بینی شده، استفاده از ظرفیت‌های محلی، بهره‌برداری بهینه از منابع موجود و سازماندهی نیروی انسانی و کیفیت بازگشایی مدارس صورت گیرد.

  برچسب‌ها

  مدارس وزارت آموزش و پرورش دانش‌آموزان اخبار مرتبط

  معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش:

  کلاس خالی از معلم نخواهیم داشت/ تجهیز کلاس‌های درس به کتابخانه

  سرخط اخبار جامعه

  فوت ۳ بیمار و شناسایی ۴۲۱ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور

  دیروز ۱۵:۰۲

  هفته دفاع مقدس یادآور حماسه ملت قهرمان ایران است

  دیروز ۱۱:۵۶

  رتبه‌بندی کودکستان‌ها با نگاه افزایش کیفیت ایجاد می‌شود

  دیروز ۱۱:۱۲

  پوشش امدادی پیاده‌روی زائران حرم رضوی با مشارکت ۷ استان

  دیروز ۱۰:۴۴

  منبع مطلب : www.irna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید