این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زهرا لری شورای شهر کرمان

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زهرا لری شورای شهر کرمان را از این سایت دریافت کنید.

  زهرا لری عضو ۴ دوره شورای شهر کرمان درگذشت

  روز شنبه پنجم آذرماه، زهرا لری عضو چهار دوره شورای شهر کرمان در سن ۵۶ سالگی درگذشت.

  زهرا لری عضو ۴ دوره شورای شهر کرمان درگذشت

  فیلم

  بوسیله کریم آبادی تاریخ انتشار 21:13 - 6 آذر 1401 0

  روز شنبه پنجم آذرماه، زهرا لری عضو چهار دوره شورای شهر کرمان در سن ۵۶ سالگی درگذشت.

  زنده‌یاد لری در دوره‌های دوم تا پنجم شورای شهر، نمایندۀ مردم کرمان بود.

  دغدغۀ اصلی او در شورای شهر، پیگیری مسائل اجتماعی و فرهنگی و مسائل زنان بود. لری در این دوره از شورای شهر نیز عضو علی البدل اول بود.

  روحش شاد و یادش گرامی

  زهرا لری شورای شهر کرمان

  شورای شهر کرمان محمد امینی زاده

  0به اشتراک گذاری

  لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=98877

  پست قبلی

  گزارشی از عملکرد شهرداری کرمان در حوزه آسفالت

  پست بعدی

  گل‌گهر، پیشتاز در تولید فولاد سبز

  ممکن است شما دوست داشته باشید

  بیشتر از نویسنده جامعه

  روز بدون فوتی و شناسایی ۶۳ بیمار جدید کرونا در کشور | ۶ آذر ۱۴۰۱

  جامعه

  راه‌اندازی خیابان «غذا» در شهر جیرفت

  جامعه

  ۵ شهرستان کرمان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند

  پزشکی

  چگونگی بهره‌مندی بیماران خاص و صعب‌العلاج از پوشش ۱۰۰ درصدی هزینه‌های درمان

  قبل بعد ارسال یک پاسخ

  منبع مطلب : kermaneno.ir

  زنده‌یاد لری دغدغۀ جامعه و فرهنگ داشت

  فردای‌کرمان ـ گروه جامعه: روز شنبه پنجم آذرماه، زهرا لری عضو چند دورۀ پیشین شورای شهر کرمان دید فردای‌کرمان ـ گروه جامعه: روز شنبه پنجم آذرماه، زهرا لری عضو چند دورۀ پیشین شورای شهر کرمان دیده از جهان فروبست. او در سن 56 سالگی و به‌دلیل بیماری درگذشت. زنده‌یاد لری در دوره‌های دوم تا پنجم شورای شهر، نمایندۀ مردم کرمان بود. دغدغۀ اصلی او در شورای شهر، پیگیری مسائل اجتماعی و فرهنگی و مسائل زنان بود. روان‌شاد لری چندین دوره ریاست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و بانوان شورای شهر را برعهده داشت و از جمله کسانی است که در نجات مجسمه‌های استاد صنعتی در موزه هلال‌احمر تهران نقش مهمی را ایفا کرد. چند سال پیش، او، پس از آنکه مطلع شد این آثار بسیار ارزشمند در معرض تخریب قرار گرفته، به تهران اولتیماتوم داد که مجسمه‌ها به کرمان منتقل خواهد شد و در این خصوص، پیگیری‌های مکرری انجام داد تا اینکه موزه و آثار آن در تهران مورد توجه قرار گرفت و مرمت و مراقبت شد. یکی دیگر از آرزوها و دغدغه‌های لری، ساماندهی کارتن‌خواب‌ها و متکدیان و راه‌اندازی گرم‌خانه‌هایی مناسب و مجهز بود. از دیگر مسائلی که او همواره بر آن تاکید داشت، خواهرخواندگی کرمان با شهری بود که به گفتۀ خودش باید با فرهنگ ما سنخیت و هماهنگی داشته باشد. این عضو سابق شورا همواره شهرهای چون اصفهان را مثال می‌زد که چندین خواهرخوانده دارند و تاکید می‌کرد کرمان نیز باید از این فرصت برای معرفی بیش‌تر خود استفاده کند. روان‌شاد لری علاوه بر نمایندگی در شورای شهر کرمان، دبیر آموزش و پرورش نیز بود. او دانش‌آموختۀ رشتۀ جامعه‌شناسی بود و در سال‌های اخیر به‌عنوان مدیر دبیرستان دخترانۀ رضوانی‌نژاد مسئولیت داشت. به گزارش خبرنگار فردای‌کرمان، از جمله ویژگی‌های لری، تعامل گسترده، صمیمانه و توام با احترام وی با اقشار مختلف بود. بر سر منافع شهر از آنچه که درست می‌دانست کوتاه نمی‌آمد. زنده‌یاد لری در دورۀ ششم شورای شهر کرمان نیز در انتخابات حضور داشت و اولین عضو علی‌البدل این دوره از شورا بود. روحش شاد و یادش گرامی. / الف

  39817

  یکشنبه 6 آذر 1401 - 09:30

  جامعه شهری فردای کرمان

  زهرا لری نمایندۀ ادوار شورای شهر کرمان درگذشت؛

  زنده‌یاد لری دغدغۀ جامعه و فرهنگ داشت

  فردای‌کرمان ـ گروه جامعه: روز شنبه پنجم آذرماه، زهرا لری عضو چند دورۀ پیشین شورای شهر کرمان دیده از جهان فروبست. او در سن 56 سالگی و به‌دلیل بیماری درگذشت.

  زنده‌یاد لری در دوره‌های دوم تا پنجم شورای شهر، نمایندۀ مردم کرمان بود.

  دغدغۀ اصلی او در شورای شهر، پیگیری مسائل اجتماعی و فرهنگی و مسائل زنان بود.

  روان‌شاد لری چندین دوره ریاست کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و بانوان شورای شهر را برعهده داشت و از جمله کسانی است که در نجات مجسمه‌های استاد صنعتی در موزه هلال‌احمر تهران نقش مهمی را ایفا کرد. چند سال پیش، او، پس از آنکه مطلع شد این آثار بسیار ارزشمند در معرض تخریب قرار گرفته، به تهران اولتیماتوم داد که مجسمه‌ها به کرمان منتقل خواهد شد و در این خصوص، پیگیری‌های مکرری انجام داد تا اینکه موزه و آثار آن در تهران مورد توجه قرار گرفت و مرمت و مراقبت شد.

  یکی دیگر از آرزوها و دغدغه‌های لری، ساماندهی کارتن‌خواب‌ها و متکدیان و راه‌اندازی گرم‌خانه‌هایی مناسب و مجهز بود. از دیگر مسائلی که او همواره بر آن تاکید داشت، خواهرخواندگی کرمان با شهری بود که به گفتۀ خودش باید با فرهنگ ما سنخیت و هماهنگی داشته باشد. این عضو سابق شورا همواره شهرهای چون اصفهان را مثال می‌زد که چندین خواهرخوانده دارند و تاکید می‌کرد کرمان نیز باید از این فرصت برای معرفی بیش‌تر خود استفاده کند.

  روان‌شاد لری علاوه بر نمایندگی در شورای شهر کرمان، دبیر آموزش و پرورش نیز بود. او دانش‌آموختۀ رشتۀ جامعه‌شناسی بود و در سال‌های اخیر به‌عنوان مدیر دبیرستان دخترانۀ رضوانی‌نژاد مسئولیت داشت.

  به گزارش خبرنگار فردای‌کرمان، از جمله ویژگی‌های لری، تعامل گسترده، صمیمانه و توام با احترام وی با اقشار مختلف بود. بر سر منافع شهر از آنچه که درست می‌دانست کوتاه نمی‌آمد.

  زنده‌یاد لری در دورۀ ششم شورای شهر کرمان نیز در انتخابات حضور داشت و اولین عضو علی‌البدل این دوره از شورا بود.

  روحش شاد و یادش گرامی. / الف

  زهرا لری لری

  عضو سابق شورای شهر کرمان

  عضو شورای شهر کرمان

  درگذشت عضو سابق شورای شهر کرمان

  به اشتراک بگذارید

  نظر خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد و صرفا در صورت نیاز به پاسخگویی یا تماس با شما از آن استفاده خواهد شد.

  منبع مطلب : fardayekerman.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید