این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن را از این سایت دریافت کنید.

  یک روش ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن

  تایید شماره تلفن توییتر میتواند واقعاً روی اعصاب باشد! من دائما در حال ساخت حساب کاربری توییتر جدید برای خودم و مشتریان فریلنس خودم هستم.

  آموزش توییتر

  یک روش ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن

  میلاد حیدری ارسال ایمیل

  ژوئن 5, 20216 خواندن این مطلب 3 دقیقه زمان میبرد

  تایید شماره تلفن توییتر میتواند واقعاً روی اعصاب باشد! من دائما در حال ساخت حساب کاربری توییتر جدید برای خودم و مشتریان فریلنس خودم هستم.

  اخیرا ، با مشکل تأیید حساب های جدید در طی مراحل تأیید تلفن روبرو شده ام. اگر شما هم با این مشکل روبرو هستید ، من راه حل را برای شما دارم!

  راستی از همه چیز مهم تر این است که مجانی است!!

  با این اپلیکیشن ساده، هر زبانی رو فقط با روزانه 5 دقیقه گوش دادن، توی 80 روز مثل بلبل حرف بزن! بهترین متد روز، همزمان تقویت حافظه، آموزش تصویری با کمترین قیمت ممکن!

  صفحه تأیید تلفن توییتر

  به طور معمول ، من در ایجاد این حساب ها چندان مشکلی ندارم تا اینکه چند هفته پیش مجبور شدم دو حساب جدید برای مشتری ایجاد کنم.

  با خودم فکر کردم ، مشکلی نیست! من این کار را بارها و بارها بدون مشکل انجام داده ام.

  من اولین حساب توییتر را ایجاد کردم که هنگام ایجاد حساب دوم ناگهان با این درخواست مواجه شدم

  تایید تلفن توییتر

  مشکلی که وجود داشت این بود که من قبلاً از شماره تلفن همراه شخصی خود در حساب های شخصی خود استفاده کرده ام و مشتری من نیز همین کار را کرده است.

  خطای شماره ناموفق تأیید توییتر

  سعی کردم با استفاده از سرویس VPN ببینم آیا می توانم دور بزنم یا خیر. مرتّباً خطای “شماره تلفن شما موفق نبود ، لطفاً شماره دیگری را امتحان کنید” را دریافت می کردم. من سعی کردم از سرویس های پولی مانند Pinger ، TextNow و Burner استفاده کنم و در گذشته با استفاده از رسانه های اجتماعی و Craigslist از آنها با موفقیت استفاده کرده ام اما مشکل این است که این سرویس های شماره تلفن مبتنی بر VOIP هستند.

  اکثر سایتهای بزرگ مانع کار این شماره ها می شوند زیرا هدف از تأیید تلفن مشابه CAPTCHA برای تعیین کاربران واقعی و جلوگیری از داشتن چندین حساب کاربری مشابه است.

  روش کنترل گوشی دیگران از راه دور

  بنابراین ، بعد از چند بار آزمایش و خطا ، بالاخره من راهی مناسب برای تأیید این حساب توییتر و هرگونه آینده ای که نیاز داشتم و فهمیدم که آن را با شما به اشتراک می گذارم!

  تأیید تلفن توییتر را با Google Voice دور بزنید

  برای این روش رایگان ، شما باید موارد زیر را داشته باشید:

  برای هر حساب توییتر که قصد ایجاد آن را دارید حساب جیمیل جداگانه ایجاد کنید

  حساب Google Voice (در زیر توضیح داده شده است)

  من قصد دارم شما را در مورد نحوه ایجاد حساب Google Voice راهنمایی کنم تا حساب توییتر خود را با آن تأیید کنید.

  مرحله 1  حساب جیمیل را ایجاد یا وارد شوید. باید حساب جیمیل که میخواهید به حساب توییتر متصل کنید را وارد کنید.مرحله 2  شماره Google Voice خود را تنظیم کنید. به دنبال کردن دستورات ادامه خواهید داد.مرحله 3  برای استفاده از Google Voice با تلفن هوشمند یا تبلت خود ، شماره تلفن آن را به حساب خود پیوند دهیدمرحله 4  سپس Google Voice جهت تأیید هویت با شما تماس گرفته یا به شما پیام می دهد.توجه: نکته خوب این است که می توانید شماره های Google Voice جدید را مرتّباً تنظیم کنید و شماره قدیمی را به سادگی حذف می کند. این بدان معناست که شما می توانید برای دریافت شماره جدید و تأیید نامحدود حساب توییتر ، این مرحله را مرتّباً تکرار کنید.

  ساخت اکانت فیس بوک بدون شماره تلفن

  مرحله 5  آن شماره محلی را بگیرید و به توییتر برگردید و آن را وارد کنید.مرحله 6  سپس به حساب جیمیل خود بروید و کد تأیید توییتر را که به شماره Google Voice جدید شما ارسال کرده اند مشاهده خواهید کرد.مرحله 7  آن کد را در توییتر وارد کنید و تأیید دریافت خواهید کرد.

  خودشه! کار شما تمام شد. اکنون باید حساب توییتر خود را تأیید کنید. نکته مهم در مورد استفاده از Google Voice برای انجام این کار این است که شما می توانید این آموزش را صد بار تکرار کنید و هر100 بار مفید خواهد بود. اکنون می توانید به تعداد مورد نیاز حساب های توییتر خود یا مشتریان خود به صورت رایگان ایجاد کنید.

  روش فعالسازی تایید دو مرحله ای توییتر در گوشی (و ۵ نکته امنیتی)

  توییتر فیس بوک توییتر ‫پین‌ترست واتس آپ تلگرام

  اشتراک گذاری از طریق ایمیل

  چاپ

  منبع مطلب : jalebamooz.com

  نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن در گوشی و کامپیوتر

  ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن ؛ نحوه ساخت حساب کاربری توییتر بدون شماره تلفن ؛ چگونه در توییتر بدون شماره تلفن حساب بسازیم؛ تایید شماره تلفن توییتر با استفاده از Google Voice در سلام دنیا بیاموزید.

  نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن در گوشی و کامپیوتر

  صفورا رضانژاد 9 ماه پیش

  ساخت یک حساب کاربری توییتر بدون استفاده از شماره تلفن واقعاً امکان پذیر است. ما به شما روش های ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن با گوشی و کامپیوتر در این مقاله از سلام دنیا آموزش دادیم.

  در این مقاله سلام دنیا، در مورد نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن صحبت خواهیم کرد. احتمالاً شما هم مثل من مرتبا یک حساب کاربری جدید در توییتر می سازید. اما، ممکن است دلیل شما برای ساخت حساب کاربری جدید کاملاً متفاوت باشد. ممکن است حساب کاربری را برای ارائه خدمات، کسب و کار، استفاده شخصی، آزمایش پروژه و غیره ایجاد کنید.

  اما اخیراً که می خواستم تعدادی حساب کاربری جدید برای توییتر بسازم، با یک مشکل بسیار غیرمعمول روبرو شد: توییتر ابتدا بدون تایید شماره تلفن اجازه ساخت حساب جدید بیشتر از یک بار را به من نمی داد. برای این که این مشکل را برطرف کنم، از وی پی ان (VPN) و همچنین از یک پروکسی هم استفاده کردم، اما توییتر آن را شناسایی کرد و اجازه این کار را به من نداد. بی شک شما هم در این فکر هستید که چطور می توانید بدون تأیید شماره تلفن، یک حساب کاربری جدید در توییتر ایجاد کنید.

  نحوه ساخت حساب کاربری در توییتر بدون شماره تلفن

  ایجاد حساب کاربری توییتر بدون انجام هیچ نوع تأیید شماره تلفن هم امکان پذیر است. در این حالت تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک آدرس ایمیل (ممکن است لازم باشد یک آدرس جدید برای خود بسازید) ارائه دهید و مطمئن شوید که گذرواژه خود را فراموش نکرده اید. هنگامی که مراحل ساخت حساب کاربری را شروع می کنید ، پیامی برای شما ارسال خواهد شد که از شما می خواهد ثبت آدرس ایمیلی که می خواهید برای آن حساب کاربری در توییتر بسازید را تأیید کنید. با این وجود، باید آدرس ایمیل را به خاطر بسپارید چون ممکن است این ایمیل برای تأیید حساب های کاربری بعدی مورد استفاده قرار بگیرد.

  حتما بخوانید: توییتر چیست و لینک دانلود آن

  علاوه بر این، آدرس ایمیلی که وارد می کنید نحوه ارتباط با توییتر را مشخص خواهد کرد و از شما درخواست می شود که نوع اعلان های مورد نیاز تان که توسط تیم توییتر از طریق آدرس ایمیل برای تان ارسال می شود را انتخاب کنید.

  دلیل اقدامات سختگیرانه تأیید تلفن همراه توسط توییتر چیست؟

  توییتر اخیراً اعلام کرده است که با حساب های کاربری اسپم یا هرزنامه و اتوماسیون خطرساز مشکل دارد. این شبکه اجتماعی همچنین اعلام کرد که سخت تلاش می کند تا مطمئن شود که این نوع حساب های کاربری در در لیست سیاه قرار گرفته باشند. شرکت توییتر عنوان کرد که الگوریتم های یادگیری ماشین  به آنها کمک کرده است تا حساب های کاربری که خودکار اداره می شوند را بدون نیاز به پشتیبانی خارجی شناسایی کند. براساس آمار های آنها، توییتر با استفاده از این الگوریت ها حدود 10 میلیون حساب کاربری خودکار یا مخرب را شناسایی کرده است.

  توییتر همچنین در تلاش است تا دسترسی به حساب های کاربری اسپم و خودکار را نیز به حداقل برساند. وقتی الگوریتم های شبکه اجتماعی توییتر این نوع حساب های ساختگی و هرزنامه ای را شناسایی می کنند، فوراً آنها را از لحاظ برقراری مکالمات و تعداد دنبال کنندگان از دسترس خارج می کنند، اما در عین حال توییتر برای این نوع حساب های کاربری محدودیت هایی اعمال می کند و تا زمانی که نوعی اقدامات تأییدی صورت بگیرد، فالوورها (کسانی که آنها را دنبال می کنند) و فالووینگ ها (کسانی که آنها در توییتر دنبال می کنند) آنها را محدود می کند.

  حتما بخوانید: ورود به توییتر از طریق موبایل 

  علاوه بر این، توییتر در حال انجام اقداماتی است تا در درجه اول ساخت حساب های کاربری اسپم و خودکار را با مشکل مواجه کند. همانطور که قبلاً هم گفته شد، کاربران برای تأیید اعتبار حساب های کاربری توییتر خود باید آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را ارائه دهند.

  علاوه بر این، اگر یک حساب کاربری رفتار مشکوک مانند تعداد زیادی توییت با هشتگ خاصی را به نمایش بگذارد که پاسخی از طرف کاربران هم ندارد، توییتر باید این نوع حساب های کاربری را مورد بررسی قرار دهد.

  نحوه ساخت اکانت توییتر بدون شماره تلفن در کامپیوتر

  اگر باید یک حساب کاربری توییتر در کامپیوتر یا لپ تاپ راه اندازی کنید، در ادامه چند مرحله برای شروع این کار وجود دارد:

  وب سایت شبکه اجتماعی توییتر را در هر مرورگر نصب شده در رایانه تان باز کنید. لطفاً به خاطر داشته باشید نام کاملی که در این قسمت پر می کنید، نامی است که در توییتر نمایش داده  خواهد شد.

  با این حال، بر خلاف فیس بوک ، توییتر به شما این امکان را می دهد تا هر زمان که بخواهید بدون هیچ مشکلی نام نمایش داده خود را تغییر دهید و در صورت انتخاب ناشناس باقی بمانید.

  حالا، شماره تلفن همراه خود (در صورتی که نمی توانید ایمیل خود را وارد کنید) به عنوان یک روش احراز هویت وارد کنید تا در صورت عدم دسترسی به حساب کاربری به شما برای بازیابی حساب کاربری تان کمک کند. با این حال، توصیه می شود از شماره تلفنی استفاده کنید که می توانید به آن دسترسی داشته باشید زیرا انجام مرحله بعدی به آن بستگی دارد.

  توییتر کد تأیید را به آدرس ایمیل شما ارسال می کند و برای تأیید باید آن کد را وارد کنید.

  حتما بخوانید: آموزش کار با توییتر برای مبتدیان

  مرحله بعدی انتخاب رمز عبور و اطمینان از امن، قوی و غیرقابل پیش بینی بودن آن است. چون شما نمی خواهید شخص دیگری به حساب کاربری شما دسترسی پیدا کند و نام و چهره شما را لکه دار کند.

  در مرحله بعد از شما خواسته می شود تا قسمت علایق خود را پر کنید. این قسمت باید به توئیتر کمک کند تا شما را به مرحله بعدی هدایت کند، از طریق این مرحله توییتر افراد و صفحاتی که باید بر اساس علایق خود دنبال کنید را به شما پیشنهاد می کند. با این حال، با کلیک روی دکمه Skip Now می توانید  از این مرحله عبور کنید.

  منبع مطلب : salamdonya.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید