این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ساعت کار بانک ها در 29 اسفند

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ساعت کار بانک ها در 29 اسفند را از این سایت دریافت کنید.

  ساعت کاری بانک‌ها در روزهای آخر سال

  بانک اول - به روال سال‌های گذشته، بانک‌ها ساعات کاری خودشان را در روزهای آخر سال افزایش می‌دهند

  ساعت کاری بانک‌ها در روزهای آخر سال

  24 خرداد 1401

  به گزارش بانک اول بعد از ورود کرونا، ساعت کاری بانک ها هم مثل خیلی از سازمان‌ها و شرکت‌های دیگر تغییر پیدا کرد. حالا برای استفاده از خدمات بانکی در شعبه‌های بانک باید در ساعات بین 8صبح تا 13:30 به شعبه‌ها مراجعه کرد. اما شلوغی آخر سال و حجم زیاد فعالیت‌های بانکی و مالی مردم در چند روز پایانی هر سال، روال روتین و ثابت ساعات کاری بانک‌ها را تغییر می‌دهد. امسال هم مانند سال‌های گذشته، بانک‌ها ساعات کاری‌شان را در روزهای آخر سال افزایش می‌دهند

  ساعات کاری بانک آینده در روزهای آخر سال 1400

  بانک آینده از روز شنبه 14 اسفندماه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:00 تا 16:30 و روزهای پنج‌شنبه از ساعت  8:00 تا 13:00 با افزایش ساعت تمام شعبه‌ها به استقبال آخر سال رفته است.

  ساعات کاری بانک ملی در آخر اسفند 1400

  سایت بانک ملی هیچ اطلاع و توضیحی درباره ساعات کار شعبه‌های این بانک در روزهای آخر سال نداده و تنها خاطرنشان کرده همواره پاسخگوی مشتریان خود بوده است.

  ساعت کاری بانک صادرات در روزهای آخر سال

  شعبه‌های منتخب بانک صادرات روز یک‌شنبه ٢٩ اسفندماه ١٤٠٠ و همچنین روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، دوم و سوم فروردین‌ماه ١٤٠١ از ساعت ٩ تا ١٢ فعال هستند. اما درباره ساعات کاری این بانک در روزهای عادی آخر سال چیزی در سایت این بانک وجود نداشت.

  ساعات کاری بانک دی در روزهای آخر اسفند

  شعبه‌های بانک دی در بازه زمانی تعیین شده در روزهای شنبه الی چهارشنبه از ساعت 07:30 الی 16 و روزهای پنجشنبه از ساعت 07:30 الی 15 آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به مشتریان هستند.

  ساعات کاری بانک اقتصاد نوین در روزهای آخر سال

  شعبه‌های بانک اقتصاد نوین از 15 اسفند ساعت کاری خودشان را در سراسر کشور به 8:00 تا 16:00 افزایش داده‌اند. پنج‌شنبه‌ها هم از ساعت 8:00 تا 13:00 باز هستند.

  ساعات کاری بانک سپه در آخر اسفند

  بانک سپه پدربزرگ بانک‌های ایرانی است. همین سن ‌و سال بالا هم دستش را برای افزایش ساعت در روزهای آخر اسفند بسته و ساعات کار شعب این بانک تفاوتی با روزهای دیگر سال ندارند.

  ساعات کاری بانک خاورمیانه در روزهای آخر سال

  بانک خاورمیانه برنامه ساعات کاری شعبه‌های خود را خیلی کامل و دقیق به مشتریانش ارائه کرده است. از ساعت 8 تا 15:30 در روزهای عادی آخر سال و پنجشنبه‌ها از 8 تا 13. این بانک ساعات کاری شعبه‌های کشیک خود در روزهای عید سال 1401 را هم اعلام کرده و سه شعبه کشیک این بانک از ساعت 9 تا 12 در تعطیلات عید باز هستند.

  ساعات کاری بانک شهر

  بانک شهر درباره افزایش ساعات کاری شعبه‌هایش در روزهای شلوغ آخر سال اطلاع‌رسانی نکرده است. اما روزهای 29 اسفند 1400 و 3 فروردین 1401 شعب کشیک بانک شهر از ساعت 9:15 تا 12:45 باز هستند.

  ساعت کاری بانک تجارت در آخر اسفند

  برای بانک تجارت هم روزهای شلوغ آخر سال تفاوتی با دیگر روزهای خدا نداشته است. یا ساعت کاری‌شان را بیشتر نکرده‌اند، یا حوصله اعلام کردنش را در سایت بانک نداشته‌اند.

  ساعات کاری بانک پاسارگاد در روزهای آخر سال

  از بانک پاسارگادی‌ها بعید بود تصمیمی برای افزایش ساعت کار در روزهای آخر اسفند نداشته‌ باشند. پاسارگاد با اعلام شعب شیفت در سایتش از باز بودن شعبه‌های منتخب در روزهای 3 و 4 فروردین از ساعت 9 تا 12:30 خبر داد.

  ساعات کاری پست بانک در روزهای آخر اسفند 1400

  پست بانک آب پاکی را روی دست مشتریانش ریخته و گفته 29 اسفند در شعبه‌های این بانک تعطیل است. اما روز‌های دوم تا چهارم فروردین 1401 از ساعت 9 تا 12 شعب منتخب آنها باز است.

  نکته: بقیه بانک‌هایی که نام‌شان در این مطلب نیامده هم تا الان تصمیمی درباره افزایش ساعات کاری در روزهای آخر سال نگرفته‌اند

  این مطلب را به اشتراک بگذارید

  پست قبلی

  از واریز یارانه نوروزی چه خبر؟

  پست بعدی

  آخرین خبر از افزایش حقوق معلمان در سال جدید

  اخبار مرتبط

  فهرست اطلاعات تسهیلات و تعهدات کلان شبکه بانکی به روز رسانی شد

  بانک اول - بانک مرکزی اعلام کرد: فهرست اطلاعات تسهیلات و تعهدات کلان بانک هایی که در پایان سه ماه اول امسال مورد بررسی نهایی قرار گرفته اند به همراه اطلاعات تسهیلات کلان غیرجاری به تفکیک هر بانک به روزرسانی و منتشر شد.

  چگونه بدون نیاز به کارت پول انتقال دهیم؟

  بانک اول - در حال حاضر مشتریان بانک‌ها می‌توانند از طریق درگاه‌های اینترنت و موبایل ۲۳ بانک مبتنی بر شماره شبا، روزانه ۱۰ میلیون تومان و در داخل شعب بانک‌ها نیز ۱۵ میلیون تومان جابجا کنند.

  6 بانک در پرداخت سود سپرده تخلف کردند /پرونده یک بانک به هیئت انتظامی رفت

  بانک اول - معاون نظارت بانک مرکزی اعلام کرد:‌ با توجه به پایان مهلت ارزیابی بانک‌های متخلف در زمینه عدم رعایت نرخ سود علی الحساب سپرده سرمایه گذاری مدت‌دار، شش بانک از نرخ‌های تعیین شده تخطی کرده‌اند که پرونده یکی از آنها در حال ارسال به هیات انتظامی بانک‌ها است.

  فهرست بدهکاران بانکی به روزرسانی می شود

  بانک اول - بانک مرکزی اعلام کرد: فهرست بدهکاران بانکی حداکثر تا دو هفته آینده به صورت رسمی بر روی تارنمای این بانک منتشر می‌شود.

  دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

  دسته بندی مقالات

  استخدام بانک ها و موسات مالی و اعتباری

  عمومی

  سپرده گذاری در بانکها

  منبع مطلب : www.bankavl.com

  اعلام افزایش ساعت کاری بانک ها در روزهای آخر سال

  برای جوابگویی به مشتریان ساعت کاری بانک ها در روزهای آخر سال افزایش پیدا می‌کند. ما در «رده» این ساعت‌ها را یکجا جمع کرده‌ایم

  ساعت کاری بانک‌ها در روزهای آخر سال | اسفند 1401

  خبر

  به روال سال‌های گذشته، بانک‌ها ساعات کاری خودشان را در روزهای آخر سال افزایش می‌دهند؛ اینجا بخوانید

  نویسنده: اشکان صفری 23 اسفند 1401

  شلوغی آخر سال و حجم زیاد فعالیت‌های بانکی و مالی مردم در چند روز پایانی هر سال، روال روتین و ثابت ساعات کاری بانک‌ها را تغییر می‌دهد. امسال هم مانند سال‌های گذشته، بانک‌ها ساعات کاری‌شان را در روزهای آخر سال افزایش می‌دهند که در رده سراغ آنها رفته‌ایم و ساعات کاری بانک‌ها را برایتان فهرست کرده‌ایم.

  لیست شعب کشیک نوروزی تمامی بانک‌ها

  ساعات کاری بانک آینده در روزهای آخر سال 1401

  بانک آینده از تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۶:۳۰ و روزهای پنج‌شنبه نیز به روال قبلی خود ادامه خواهد داد. همچنین در روز ۳شنبه آخر سال شعب این بانک از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۳۰ در خدمت مشتریان خود هستند.

  ساعات کاری بانک ایران‌زمین در روزهای آخر سال 1401

  به گزارش روابط‌ عمومی بانک ایران‌زمین، از روش شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ تا شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ کلیه شعب استان تهران این بانک در روزهای شنبه تا ۴ شنبه از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۶:۳۰ و در روزهای ۵ شنبه از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۵:۰۰ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند.

  لیست شعب شهرستان‌ها در پایان سال ۱۴۰۱

  ساعات کاری بانک ملی در آخر اسفند 1401

  سایت بانک ملی هیچ اطلاع و توضیحی درباره ساعات کار شعبه‌های این بانک در روزهای آخر سال نداده و تنها خاطرنشان کرده همواره پاسخگوی مشتریان خود بوده است.

  ساعت کاری بانک صادرات در روزهای آخر سال 1401

  فعلا خبری مبنی بر تغییر ساعات کاری بانک صادرات از سوی این بانک ابلاغ نشده است.

  ساعات کاری بانک دی در روزهای آخر اسفند 1401

  شعب بانک دی نیز بدلیل رفاه حال مشتریان خود ساعت کاری خود را از روز شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ تا یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ افزایش داده و که به شرح زیر است:

  شنبه تا ۴شنبه ۷:۳۰ تا ۱۵:۳۰

  ۵شنبه۷:۳۰ تا ۱۳

  ساعات کاری بانک اقتصاد نوین در روزهای آخر سال 1401

  بانک اقتصادنوین برای رفاه حال مشتریان خود در روزهای پایانی سال، با فعال‌سازی شعب کشیک در نوبت عصر، ساعات خدمت‌رسانی به مشتریان خود را افزایش داده است.

  به گزارش روابط عمومی بانک اقتصادنوین، ساعت کاری شعب منتخب این بانک در سراسر کشور تا پایان سال 1401 از 7:30 تا 16:45 خواهد بود. همچنین تمامی شعب بانک اقتصادنوین در سراسر کشور روز پنج‌شنبه مورخ 25 اسفندماه از ساعت 7:30 تا 13:45 آماده ارائه خدمات به مشتریان ارجمند هستند.

  شعب منتخب خدمات‌رسانی در نوبت عصر شهر تهران

  میدان نبوت، اقدسیه، میدان هروی، قلهک، قیطریه، پاسداران، تهران‌پارس، میدان آرژانتین، میدان ولیعصر، سهروردی جنوبی، 17 شهریور، سعدی جنوبی، بلوار کشاورز، میدان تجریش، میدان ونک، جمال‌الدین اسدآبادی، میدان فردوسی، میدان هفت‌تیر، نازی‌آباد، شهرری، بلوار میرداماد، ایران‌زمین، صادقیه، غدیر، سعادت‌آباد، شیراز شمالی، مرزداران، بلوار فردوس، شهرک راه‌آهن

  شعب منتخب خدمات‌رسانی در نوبت عصر سایر استان‌ها

  گلشهر کرج، فرهنگ ساری، آمل، شریعتی بابل، آزادی قزوین، گلسار رشت، نهارخوران گرگان، ارتش تبریز، سرداران ارومیه، سنندج، زنجان، احمدآباد مشهد، مدرس مشهد، بلوار جمهوری کرمان، گلشهر بندرعباس، شمس‌آبادی اصفهان، کاشان، بلوار امین قم، امام اراک، مطهری یزد، عفیف‌آباد شیراز، معالی‌آباد شیراز، زند شیراز، کیانپارس اهواز و کیش

  ساعات کاری بانک سپه در آخر اسفند 1401

  بانک سپه پدربزرگ بانک‌های ایرانی است. همین سن ‌و سال بالا هم دستش را برای افزایش ساعت در روزهای آخر اسفند بسته و ساعات کار شعب این بانک تفاوتی با روزهای دیگر سال ندارند.

  ساعات کاری بانک خاورمیانه در روزهای آخر سال1401

  بانک خاورمیانه از تاریخ ۱۳ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ افزایش ساعت کاری شعب خود را به شرح زیر اعلام کرده است:

  شنبه تا ۴ شنبه ۸ تا ۱۶

  ۵شنبه ۸ تا ۱۳

  ۳شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ از ساعت ۸ تا ۱۳

  ساعات کاری بانک شهر در آخر سال 1401

  بانک شهر هم همانند بسیاری دیگر از بانک‌ها هنوز اطلاعی درباره افزایش ساعت کاری در روزهای آخر سال نداده است. درصورتیکه اطلاعاتی بدست آرویم حتما شما را در جریان خواهیم گذاشت

  ساعت کاری بانک تجارت در آخر اسفند1401

  تمامی شعب بانک تجارت در تاریخ 1401/12/27 و 1401/12/28 تا ساعت 16 عصر فعال و آماده خدمت رسانی هستند.

  ساعات کاری بانک پاسارگاد در روزهای آخر سال 1401

  فعلا خبری از افزایش ساعت کاری در روزهای آخر سال بانک پاسارگاد نیست و به محض مشخص شدن به اطلاعتون می‌رسانیم.

  ساعات کاری بانک پارسیان در روزهای آخر سال 1401

  بنابر گزارش روابط‌ عمومی بانک پارسیان از روز شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ تا روز ۱شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ در روزهای شنبه تا ۴ شنبه تا ساعت ۱۶ و در روزهای ۵شنبه تا ساعت ۱۴ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود هستند.

  ساعات کاری پست بانک در روزهای آخر اسفند 1401

  پست بانک هم از بانک‌هایی است که تا الان خبری درباره افزایش ساعت کاری خود به مشتریانش نداده است.

  نکته: بقیه بانک‌هایی که نام‌شان در این مطلب نیامده هم تا الان تصمیمی درباره افزایش ساعات کاری در روزهای آخر سال نگرفته‌اند و در صورت تغییر ساعات این مطلب به‌روز خواهد شد.

  منبع مطلب : www.rade.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 21 ساعت قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید