این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سال1382 چه حیوانی است

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سال1382 چه حیوانی است را از این سایت دریافت کنید.

  حیوان سال شما کدام است؟ (طالع بینی)

  موش متولدین سالهای , 1279، 1291، 1303، 1315، 1327، 1339، 1351، 1363، 1375، 1387، و علایق رنگ اُکر , , , , , , , , , , , , , , , , , , , حیوان

  حیوان سال شما کدام است؟ (طالع بینی)

  مجموعه : انواع فال و طالع بینی

  موش:

  متولدین سالهای: , 1279، 1291، 1303، 1315، 1327، 1339، 1351، 1363، 1375، 1387، و ….

  علایق

  رنگ: اُکر , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  , , , , , , , حیوان: غاز , ,

  گُل:آفتاب گردان , , , , , , , , , , , , , , , , , درخت: بلوط

  رایحه: چوب , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  , گیاه: رزماری

  طعم: تند و بامزه , , , , , , , , , , , ,  , , , ادویه: گشنیز

  جواهر تولد: زمرد سبز , , , , , , , , , فلز: برنز

  شعار موش: ,من فرمانروایی می کنم

  گرچه در نگاه مردم موش به هیچ وجه قابل ستایش نیست، و حتی در بسیاری از ضرب المثل های چینی مایه رسوایی قلمداد شده است، اما در راس علائم طالع بینی چینی قرار گرفته است. این علامت، حیوانی با روحیه، هوش، زیرکی، ظرافت، انعطاف پذیری، و سرزندگی بسیار می باشد.

  افراد تحت این علامت معمولاً افرادی تیزهوش هستند که طالب جمع آوری ثروت و رسیدن به موفقیت هستند. افراد زیادی هستند که می توانند به زندگی آنها شانس بیاورند. از اینرو، با وجود خجالت ذاتی، بسیار با دیگران می جوسند و با آنها خوب کنار می آیند.

  بهترین جفت: , اژدها، میمون

  بدترین جفت: , بُز، اسب، خرگوش، خروس

  —————————————————————————

  گاو:

  متولدین سالهای: , 1280، 1292، 1304، 1316، 1328، 1340، 1352، 1364، 1376، 1388، و …..

  علایق:

  رنگ: آبی تیره , , , , , , , , , , , , , , , , حیوان: خرس

  گُل: داودی , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , درخت: گلابی

  رایحه: شالیمار , , , , , , , , , , , , , , , گیاه: مریم گلی

  طعم: شیرین , , , , , , , , , , , , , , , , , , ادویه: گشنیز

  جواهر تولد: لاجورد , , , , , , , , , , , فلز: مس

  عدد شانس: 1 , , , , , , , , , , , , , , , , , آلت موسیقی: شیپور

  شعار گاو: , “من پشتکار دارم”

  گاو جثه بسیار بزرگی دارد. مردم معمولاً از گاو برای نشان دادن یک چیز بزرگ استفاده می کنند. گاو حیوانی کوشا، ساده، صادق، رک و روراست است.

  افرادی که تحت این علامت به دنیا آمده اند، افرادی صادق، صبور، زحمت کش، سرسخت، و با قدرت ارتباطی پایین هستند. رئیسانشان معمولاً هیچوقت پی به توانایی های آنها نمی برند. در سنین پیری، به خوشبختی خواهند رسید. زنان این علامت معمولاً همسرانی خوب می شوند که به تحصیل فرزندان خود بسیار اهمیت می دهند.

  بهترین جفت:  موش، مار، خروس

  بدترین جفت:  اژدها، اسب، بُز، سگ، خرگوش

  —————————————————————————

  ببر:

  متولدین سالهای: , 1281، 1293، 1305، 1317، 1329، 1341، 1353، 1365، 1377، 1389، و …..

  علایق:

  رنگ: قرمز روشن , , , , , , , , , , , , , , , حیوان: ببر

  گُل: میخک صدپَر , , , , , , , , , , , , , , , , درخت: چنار

  رایحه: یاسمین , , , , , , , , , , , , , , , , , گیاه: آویشن

  طعم: شیرین , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ادویه: دارچین

  جواهر تولد: یاقوت , , , , , , , , , , , , فلز: طلا

  عدد شانس: 7 , , , , , , , , , , , , , , , , , آلت موسیقی: ترومپِت

  شعار ببر: , “من پیروز می شوم”

  گفته می شود که ببرها حیواناتیشجاع، بیرحم، قوی، و وحشت آور هستند و سمبل قدرت و تکبر می باشند. در زمانهای قدیم، مردم معمولاً پادشاهان و فرمانروایان را با این حیوان مقایسه می کردند.

  افرادی که تحت این علامت به دنیا آمده اند، افرادی شکیبا، ثابت قدم، دلیر، و قابل احترام هستند. در میانسالی، زندگی متغیر و نامتعادلی خواهند داشت، اما بعد آینده و سرنوشتی بسیار روشن در انتظار آنها خواهد بود. آنها افرادی باهوش، باوفا، و باتقوا هستند.

  بهترین جفت:  اسب، سگ

  بدترین جفت: مار، میمون

  —————————————————————————

  خرگوش یا گربه:

  متولدین سالهای: , 1282، 1294، 1306، 1318، 1330، 1342، 1354، 1366، 1378، 1390، و ……

  علایق:

  رنگ: خاکستری , , , , , , , , , , , , , , , , , , حیوان: ماهی

  گُل: رُز , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , درخت: صنوبر

  رایحه: شالیمار , , , , , , , , , , , , , , , ,  , گیاه: ترخون

  طعم: تند , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ادویه: فلفل

  جواهر تولد: یاقوت کبود , , , , , , , فلز: برنز

  عدد شانس: 4 , , , , , , , , , , , , , , , , , , آلت موسیقی: پیانو

  شعار خرگوش: , “من عقب نشینی می کنم”

  برای زمانهای طولانی خرگوش برای چینی ها سمبل امید بوده است. خرگوش حیوانی ظریف و دوست داشتنی است. در چین به نوزادان تازه به دنیا آمده تصاویری از خرگوش هدیه می دهند تا او زندگی سراسر آرامش و خوشبختی داشته باشد.

  افراد تحت این علامت، افرادی نجیب، ملایم، حساس، باحیا، و مهربان هستند. این افراد از حافظه ی خوبی هم برخوردارند. آنها عاشق گفتگو و ارتباط با دیگران با شوخ طبعی هستند. آنها می دانند که چطور باید زندگیشان را رمانتیک کنند. معمولاً پولشان را در جایی سرمایه گذاری می کنند که باعث شکست کارشان می شود.

  بهترین جفت:سگ، بُز، خوک

  بدترین جفت: موش، گاو، اژدها، خروس، اسب

  —————————————————————————

  اژدها:

  متولدین سالهای: , 1383، 1295، 1307، 1319، 1331، 1343، 1355، 1367، 1379، 1391، و …….

  علایق:

  رنگ: طلایی , , , , , , , , , , , , , , , , , , حیوان: میمون

  گُل: رُز , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,  , , , , درخت: سرخ چوب

  رایحه: سبزی , , , , , , , , , , , , , , , , , گیاه: شوید

  طعم: پرادویه , , , , , , , , , , , ,  , , , , , ادویه: هِل

  جواهر تولد: یاقوت , , , , , , , , , , , فلز: نقره

  عدد شانس: 2 , , , , , , , , , , , , , , , , آلت موسیقی: قره نی

  شعار اژدها: “من سلطنت می کنم”

  اژدها شهرت بسیار بالایی در فرهنگ چینی دارد. این حیوان سمبل قدرت، اقتدار، مقام، احترام، شانس، موفقیت، و ظرفیت می باشد. در گذشته پادشاهان چینی خود را اژدها می نامیدند و تاجشان “تاج اژدها” نامیده می شد.

  افراد تحت این علامت، افرادی سرزنده، پرانرژی، و خوش شانس هستند. آنها معمولاً به کمال می رسند و قادرند فرمانروایان حکومت شوند. زمانیکه با مشکلی برخورد می کنند، به هیچ وجه ناامید نمی شوند. کمی خودبین و کم صبر هستند.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  طالع بینی سال ۱۳۸۲ (بز)

  ● هنرمندی سرکش و ناآرام نماد بز بیش از همه نشانه زنانگی است. بزها شیک پوش، دلربا، عاشق طبیعت و هنرمندند و اگر دچار بدبینی، شک و نگرانی نشوند، اقبال همگانی را بر می انگیزند. بز هیچ گاه از بخت خود راضی نیست و به قول معروف همیشه فکر می کند که « مرغ همسایه غاز است. » دوستان و همکارانش از هوس بازی های او خشمگین می شوند. او نادانسته اسباب دردسر است. بز وقت شناس نیست و این باعث می شود که حوصله همه از د

  مجله ویستا

  طالع بینی سال ۱۳۸۲ (بز)

  ● هنرمندی سركش و ناآرام

  نماد بز بیش از همه نشانه زنانگی است. بزها شیك پوش، دلربا، عاشق طبیعت و هنرمندند و اگر دچار بدبینی، شك و نگرانی نشوند، اقبال همگانی را بر می انگیزند. بز هیچ گاه از بخت خود راضی نیست و به قول معروف همیشه فكر می كند كه « مرغ همسایه غاز است. » دوستان و همكارانش از هوس بازی های او خشمگین می شوند. او نادانسته اسباب دردسر است. بز وقت شناس نیست و این باعث می شود كه حوصله همه از دست او سر برود؛ در حالی كه هرگاه در صدد سود بردن از دیگران بر آید؛ خود را مطلوب و دوست داشتنی جلوه می دهد؛ و حتی گاهی از نظر مالی، روی سر دیگران آوار می شود.

  از سوی دیگر، بز خود را به آسانی به هر شرایطی تطبیق می دهد؛ مشروط بر اینكه امنیت زندگی - تا آن جا كه ممكن است - حفظ شود. بز خجالتی و دارای حالتی زنانه است. او با وجود شك و تردیدهای همیشگی، كوتاهی كردن ها و گله و شكایت هایش، راهنمایی و نصیحت شدن و طرف توجه دیگران قرار گرفتن را دوست دارد.

  بز فرهیخته و دلرباست؛ اما طبعی ناپایدار و هوسباز دارد. متولدان سال بز، اغلب مذهبی هستند؛ اما از هر مذهبی كه پیروی كنند، تا زمانی به آن پای بندند كه مانع آسایش زندگی شان نشود. واقعیت این است كه موهومات، پدیده های فرا طبیعی، علوم غیبی و طالع بینی برای او جذاب تر است.

  مردان و زنان متولد سال بز خوش قلب، مهربان، بلند نظر و دست و دلبازند و سخاوتمندانه به یاری نیازمندان می شتابند. اما متاسفانه آنچه كه به دیگران می بخشند، همیشه از آن خودشان نیست و مال دیگران را نیز مال خود می دانند! بد نیست بدانید كه حس مالكیت در بز متغیر است. بز اجازه می دهد او را ببندند؛ اما طناب را می كشد. شرقی ها می گویند: اگر بزی را در علفزار سر سبزی ببندید، آرام و راضی خواهد ماند؛ اما اگر در جایی كم علف نگهداری كنید، هیچ گاه از سر و صدا و غرولند دست بر نخواهد داشت.

  بز دیگران را مسئول تمام پیشامدها می داند. او خود را در قبال شرایط و وقایع مسئول نمی داند و در نهایت، آنها را به بخت و اقبال حواله می كند و بر این باور است، هر مشكلی كه ایجاد شود، اشتباه از طرف او نبوده است.

  بز با دورویی و ریا كاری اسباب ناراحتی دوستان و نزدیكان خود را فراهم می كند. او احساس مسئولیت نمی كند، خلاق نیست و اراده اش بسیار ضعیف است. بز می تواند مانند یك رهبر سخنرانی كند؛ اما نمی تواند كسی را به دنبال خود بكشد؛ زیرا خود برای دنباله روی و اطاعت خلق شده است. اگر بز در شرایط مناسب و تحت آموزش صحیح قرار بگیرد، به موفقیت های بزرگی در كارهای هنری - كه نیاز به هوش و استعداد ذاتی دارد - دست خواهد یافت.

  بز می تواند صنعتگر و استادكار خوبی شود. او می تواند با اعتماد به نفس، كارهایی را كه نیاز به جسارت، ظرافت و تخصص دارد، پیشه كند؛ زیرا از هوش فراوانی برخوردار است.

  بز هیچ گاه رهبر خوبی از كار در نمی آید و این به صلاح اوست. همیشه این طور بوده است كه حضور دستیار همكاری لایق باعث می شود كه رئیس ضعیف جلوه كند و بز هوسباز و دمدمی مزاج كه نیازش تكیه بر شخصی استوار و واقع گراست بهتر است فكر رهبری را از سر به در كند.

  بز به این كه دیگران از او قدردانی كنند، نیازمند است و اگر كسی با چاپلوسی از وی تعریف كند، همه كار برایش انجام خواهد داد.

  همان طور كه گفتیم بز نماد زنانگی است زیرا غربی ها همواره وابستگی، از خود راضی بودن، سستی و بی تفاوت بودن را به جنس مونث نسبت می دهند.

  مردان و زنان متولد سال بز، بیش از هر چیز جویای امنیت و اطمینان هستند. خانم بزها دوست دارند با مردی ثروتمند ازدواج كنند و یا از حمایت فردی با نفوذ برخوردار شوند و اگر آن هم نشد، دست كم به زندگی با پدر و مادری ثروتمند رضایت می دهند.

  شخصیت بز ممكن است بسیار پست یا بسیار والا باشد؛ همه چیز بستگی به نحوه تربیت، شغل و بخت او دارد.

  متولدان سال بز، باید تا حد امكان، از كارهای تجاری اجتناب كنند. آنان فروشندگان بسیار بدی هستند، نظرات خود را درست ابراز نمی كنند، هنگام صحبت كردن شتابزده و مضطرب هستند و نیز نكته سنج و موقعیت شناس نیستند و به قول معروف « سوراخ دعا را گم می كنند . »

  بز باید از هر جنگ و ستیزی دوری كند؛ زیرا هیچ گاه نمی تواند فرماندهی پیروزمند یا حتی سربازی موفق باشد.

  بزها معمولا خوش اقبال هستند و زندگی آسوده ای دارند؛ زیرا به خوبی می دانند كه از چه راهی باید بروند. اگر شما خانه ای زیبا و راحت در حومه شهر دارید، خوش صحبت هستید و با هنرمندان نشست و برخاست دارید، هرگز بز را به خانه خود راه ندهید چون دیگر نمی توانید از دست او رها شوید، چرا كه ذاتاً تجمل طلب و دوستدار اهل هنر و طبیعت است.

  بزها عاشق پیشه اند و ماجراهای عاشقانه در زندگی شان فراوان به چشم می خورد؛ اما چون طبیعت آرامی دارند دچار التهاب و نا آرامی عاطفی نمی شوند.

  بز می تواند در كنار گربه، خوك یا اسب زندگی خوبی داشته باشد و هر یك از آنها به دلایل مختلف با بز كنار می آیند و به او اطمینان می بخشند.

  هوسبازی های بز گربه را سرگرم می كند، خوك این صفت او را - تا آن جا كه بتواند - تحمل می كند و اسب یكدنده، این حالت بز را تعدیل می كند.

  گاو، نمی تواند مدتی طولانی در كنار بز زندگی كند، گاو رفاه، آسایش و امنیت برای خانواده خود به ارمغان می آورد اما در مقابل توقعاتش زیاد است و بز چیزی برای عرضه كردن ندارد.

  رابطه عشقی و شغلی بز و سگ به شكست می انجامد، زیرا هر دو بسیار بدبین هستند و تا پایان عمر از یك دیگر راضی نخواهند بود.

  دوران جوانی بز آكنده از ماجراهای عاشقانه است؛ اما در دوران كودكی و پیری بخت با او همراه است.

  در پایان به این نكته بسنده می كنیم كه زندگی مرفه، آرامش، دوری جستن از دلواپسی ها و به كار گیری راهنمایی های مناسب به بز این امكان را می دهد كه زندگی موفقیت آمیزی داشته باشد.

  منبع : میکرو فارس تفریح و سرگرمی طالع بینی طالع بینی سال تولد

  تعمیرات لوازم خانگی و صنعتی آی پی امداد

  فروش تری سدیم سیترات

  منبع مطلب : vista.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید