این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سال1362 چه حیوانی است

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سال1362 چه حیوانی است را از این سایت دریافت کنید.

  طالع بینی چینی متولدین سال خوک

  در طالع‌بینی چینی متولدین سال خوک، طالع افرادی که متولد سال‌های ۱۳۵۰، ۱۳۶۲، ۱۳۷۴، ۱۳۸۶ و ۱۳۹۸ هستند بررسی می‌شود و صفات بارزشان گفته می‌شود. به اعتقاد بسیاری از افراد شخصیت هر انسان تحت تاثیر نماد سال تولدش قرار می‌گیرد.

  Menu

  ستاره » 🔮 فال و طالع بینی » طالع‌بینی چینی » طالع بینی چینی متولدین سال خوک

  طالع بینی چینی متولدین سال خوک

  در طالع‌بینی چینی متولدین سال خوک، طالع افرادی که متولد سال‌های ۱۳۵۰، ۱۳۶۲، ۱۳۷۴، ۱۳۸۶ و ۱۳۹۸ هستند بررسی می‌شود و صفات بارزشان گفته می‌شود. به اعتقاد بسیاری از افراد شخصیت هر انسان تحت تاثیر نماد سال تولدش قرار می‌گیرد.

  آخرین به روز رسانی: مرداد 11, 1401

  ستاره | سرویس سرگرمی – همانطور که می‌دانید هر سال چینی برای خودش اسمی دارد. این نام‌گذاری حتی در میان ایرانیان هم رواج دارد. بین سال‌های چینی دوازدهمین سال، سال خوک است. شما می‌توانید به جدول سال‌ها نگاه کنید و ببینید سال تولدتان چی سالی می‌شود؟ در این مطلب طالع بینی چینی متولدین سال خوک را بررسی خواهیم کرد.حیوان سال تولد

  موش ۱۳۳۹ ۱۳۵۱  ۱۳۶۳ ۱۳۷۵ ۱۳۸۷ ۱۳۹۹

  گاو ۱۳۴۰ ۱۳۵۲ ۱۳۶۴ ۱۳۷۶ ۱۳۸۸ ۱۴۰۰

  ببر ۱۳۴۱ ۱۳۵۳ ۱۳۶۵ ۱۳۷۷ ۱۳۸۹ ۱۴۰۱

  گربه ۱۳۴۲ ۱۳۵۴ ۱۳۶۶ ۱۳۷۸ ۱۳۹۰ ۱۴۰۲

  اژدها ۱۳۴۳ ۱۳۵۵ ۱۳۶۷ ۱۳۷۹ ۱۳۹۱ ۱۴۰۳

  مار ۱۳۴۴ ۱۳۵۶ ۱۳۶۸ ۱۳۸۰ ۱۳۹۲ ۱۴۰۴

  اسب ۱۳۴۵ ۱۳۵۷ ۱۳۶۹ ۱۳۸۱ ۱۳۹۳ ۱۴۰۵

  بز ۱۳۴۶ ۱۳۵۸ ۱۳۷۰ ۱۳۸۲ ۱۳۹۴ ۱۴۰۶

  میمون ۱۳۴۷ ۱۳۵۹ ۱۳۷۱ ۱۳۸۳ ۱۳۹۵ ۱۴۰۷

  خروس ۱۳۴۸ ۱۳۶۰ ۱۳۷۲ ۱۳۸۴ ۱۳۹۶ ۱۴۰۸

  سگ ۱۳۴۹ ۱۳۶۱ ۱۳۷۳ ۱۳۸۵ ۱۳۹۷ ۱۴۰۹

  خوک ۱۳۵۰ ۱۳۶۲ ۱۳۷۴ ۱۳۸۶ ۱۳۹۸ ۱۴۱۰

  اگر متولد سال خوک هستید و تمایل دارید طالع ازدواج متولدین سال خوک با متولدین سال‌های دیگر را مشاهده کنید به مطلب مربوط به  طالع بینی ازدواج چینی؛ متولدین سال خوک  مراجعه کنید.

  طالع‌بینی چینی متولدین سال خوک

  خوک جنگجویی جوانمرد، دلیر و آشنا به آداب و رسوم، یاور و مهربان، سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است. ولی متاسفانه بلندهمتی او همیشه سرانجام ناگواری برایش رقم می‌زند. شما همیشه می‌توانید به او اطمینان کنید، چرا که هیچ وقت از اعتماد شما سواستفاده نمی‌کند. او ساده، بی‌ریا، اطمینان‌بخش و دوست‌داشتنی است و چنانچه به او ستمی شود بی‌پناه، بی‌دفاع و کمی ساده‌لوح به نظر می‌رسد.

  در حقیقت این خود خوک است که اجازه می‌دهد به آسانی فریبش بدهند، او همیشه اشتباهات خود را با متانت قبول می‌کند در عین حال که نسبت به اشتباهات دیگران صبور و بردبار است. یک شخص متولد سال خوک همیشه از بهترین‌های ورزش است. ولی متاسفانه هرگز نمی‌تواند رقابت‌جو باشد. خوک اصلا به خودش اجازه نمی‌دهد که خودش را برتر از دیگران بداند. او همواره خودش را مورد پرسش قرار می‌دهد که آیا در کارهایش صداقت لازم را داشته یا نه.

  متولدین سال خوک باهوش هستند، اما در مورد مسائل مالی کند ذهن می‌شوند و ناشیانه عمل می‌کنند. آن‌ها همیشه در برابر دورویان و فریب‌کاران عاجز می‌شوند.

  خوک می‌تواند دوست و شریکی بی همتا باشد. او معمولا کم‌حرف است، ولی وای به وقتی که تصمیم به حرف زدن بگیرد، هیچ چیز نمی‌تواند مانع او بشود و آن قدر پرحرفی می‌کند تا همه شنوندگان را خسته کند.

  متولدین سال خوک به ندرت در امور قضایی دخالت می‌کنند و این خیلی هم خوب است! چون اگر بخواهند قضاوت کنند سادگی و صداقت‌شان به ضرر خودشان و به نفع طرف‌های دعوا تمام خواهد شد، شرقی‌ها می‌گویند: برای برنده شدن در امور قضایی، بهتر است صداقت، شرافت و وجدان را از پنجره بیرون بیندازید!

  خوک معمولا پول‌پرست و شهوت‌ران است. در پشت ظاهر فریبنده و معقول شخصی که متولد سال خوک است اراده‌ای قوی و قدرتی فراوان پنهان شده است. او هر هدف، آرزو یا کار دشواری که داشته باشد، وظایفش را با شایستگی تمام انجام می‌هد. این قدرت، زاییده نیرویی درونی و قابل اعتماد در ضمیر اوست، قدرتی که هیچ چیز و هیچ کس توان برابری با آن را ندارد.

  هرگز از روی ظاهر ضعیف خوک درباره او قضاوت نکنید، چرا که این ضعف ظاهری فقط و فقط ناشی از صلح طلبی ذاتی‌اش می‌باشد.

  تعداد دوستان افراد متولد سال خوک کم است. اما آن‌ها را تا پایان عمر حفظ خواهند کرد و از هیچ فداکاری در حق‌شان کوتاهی نمی‌کنند. در حقیقت می‌توان گفت خوک دوست بسیار وفادار و بامعرفتی است.

  زنان متولد سال خوک عاشق حضور در جمع و میهمانی هستند و در خانه‌داری حرف ندارند. آن‌ها مادران بسیار خوبی هستند. بهترین ازدواج برای این افراد ازدواج با متولدین سال گربه است، چون بهترین راه جلوگیری از کشمکش و درگیری خانوادگی همین است.

  شخصیت خوک، علی‌رغم بی طرفی‌اش، بسیار پرتحرک و خلاق است و اگر از جنگ و جدل بیزار و گریزان نبود، می‌توانست یک یاغی تمام عیار باشد.

  خوک در هر شرایطی می‌تواند کار کند، چون هوشیاری و توانایی او در انجام کار‌های سخت، از او آدم موفقی خواهد ساخت. همچنین به علت حساسیت فراوانش، در زمینه شعر و ادبیات هم موفق است.

  خوک می‌تواند به آسانی به سگ‌ها نزدیک شود. او هر شغلی که برگزیند می‌تواند زندگی‌اش را تامین کند و پول و امکانات بسیاری خواهد داشت. خوشبختانه تا زنده است، مردم به او کمک می‌کنند و از همین راه، ممکن است بسیار ثروتمند شود.

  بهتر است متولدین سال خوک از متولدین سال مار فاصله بگیرند، چون مار خوک را اسیر و برده خود می‌کند و طوری به دور او حلقه می‌زند و او را می‌فشارد که توان هر حرکتی را از وی سلب می‌کند. در عوض طی ارتباط خوک با بز، وجود خوک برای بز بسیار مفید واقع می‌شود و این رابطه، رابطه خوبی می‌شود.

  دوران کودکی یک شخص متولد سال خوک در آرامش کامل سپری می‌شود. در دوران جوانی انبوهی از مشکلات خانوادگی او را در بر می‌گیرد، اما خوک خجالتی و محتاط، برای حل مشکلاتش از کسی در خواست کمک نمی‌کند. او تمام تلاشش را می‌کند که خودش مشکلاتش را حل کند. در واقع این پنهان ساختن مشکلات از دیگران به او صدمات زیادی می‌زند، چون هیچ کس نمی‌فهمد که او در چه جهنمی دست و پا می‌زند.

  در مورد روز تولد او می‌توان گفت که اگر زادروز او از جشن‌های سنتی (عید تت) فاصله داشته باشد، ناامیدی کمتری در کمین اوست، اما هر چه به سال نو در کشور‌های آسیایی نزدیک‌تر باشد، با مشکلات بیشتری روبرو می‌شود، به او خیانت خواهد شد، مسخره‌اش خواهند داد و حتی ممکن است خورده شود!

  منبع مطلب : setare.com

  طالع بینی سال ۱۳۶۲ (خوک)

  ● تپلی محبوب خوک جنگ جویی جوانمرد، بلند همت، دلیر و آشنا به آداب و رسوم، یاور و مهربان،‌سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است که بلند همتیش سرانجام ناگواری …

  پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱ فرادید بازدید: ۵

  طالع بینی سال ۱۳۶۲ (خوک)

  ● تپلی محبوب خوک جنگ جویی جوانمرد، بلند همت، دلیر و آشنا به آداب و رسوم، یاور و مهربان،‌سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است که بلند همتیش سرانجام ناگواری …

  ● تپلی محبوب

  خوک جنگ جویی جوانمرد، بلند همت، دلیر و آشنا به آداب و رسوم، یاور و مهربان،‌سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است که بلند همتیش سرانجام ناگواری برایش رقم می زند. می توانید به او اطمینان کنید؛ چرا که هیچ گاه از اعتماد شما سو ء استفاده نخواهد کرد. او ساده، بی ریا و اطمینان بخش است و اگر به او ستم کنید، بی پناه، بی دفاع و کمی ساده لوح است.

  در حقیقت خوک اجازه می دهد به آسانی فریبش دهند، اشتباهات خود را با متانت می پذیرد و نسبت به اشتابهات دیگران صبور و بردبار است. او همیشه از بهترین های ورزش است. اما هرگز نمی تواند رقابت جو باشد. انصاف خوک به او اجازه نمی دهد که خود را برتر از دیگران بداند. او همواره از خود می پرسد که آیا در کارهایش صداقت لازم را داشته یا خیر.

  خوک به گونه ای باور نکردنی صادق و بی ریاست تا جایی که گاهی ممکن است به خود صدمه بزند. او در برابر بد قولی و بد ذاتی دیگران نمی تواند کاری بکند. به ندرت دروغ می گوید و آن هم در مواردی است که می خواهد خود را از خطر برهاند.

  خوک با هوش است؛ اما در مورد مسائل مالی کند ذهن است و ناشیانه عمل می کند. او در برابر دورویان و فریب کاران عاجز است و خود را به چهار میخ می کشد تا اعمالش را توجیه کند.

  خوک فروشنده درستکاری است که به سختی تن به ساخت و پاخت می دهد. او با اعتقادی آهنین، گفته های دیگران را بی هیچ پرسشی می پذیرد؛ اما در قبولاندن حرف خود به دیگران دچار مشکل است.

  خوک دوست و شریکی بی همتاست. او معمولا کم حرف است؛ ولی اگر تصمیم به حرف زدن بگیرد، هیچ چیز نمی تواند مانع او شود و آن قدر پرچانگی می کند تا همه شنوندگان را خسته و هلاک کند.

  خوک نیز همچون میمون با هوش و تشنه دانش است. او علاقه زیادی به مطالعه دارد و هر چه را که جلوی دستش باشد، می خواند. خوک، با معلومات به نظر می رسد؛ اما در حقیقت، بخش عمده معلومات او سطحی است. اگر او را بیازمایید، خواهید دید که طبل تو خالی است. ژاپنی ها می گویند: « خوک صورتی پهن و کله ای کوچک دارد. »

  خوک پول پرست و اغلب شهوت ران است. در پشت ظاهر فریبنده و معقول او، اراده ای قوی و قدرتی فراوان پنهان است. او هر هدف، آرزو یا کاری دشوار داشته باشد، وظایف خود را با شایستگی انجام می هد. این قدرت، زاییده نیرویی درونی و قابل اعتماد است؛ قدرتی که هیچ چیز توان برابری با آن را ندارد.

  وقتی که خوک تصمیمی بگیرد، هیچ چیز نمی تواند سد راه او شود. اما پیش از تصمیم گیری مدتی طولانی همه جوانب را می سنجد تا جای که به بی تدبیری متهم می شود. او برای رهایی از مسائل بغرنج، گاه آن قدر این در و آن در می زند که شخصیت خود را زیر سوال می برد.

  هرگز از روی ظاهر ضعیف خوک درباره اش قضاوت نکنید؛ چرا که این ضعف ظاهری صرفا ناشی از صلح طلبی ذاتی اوست.

  خوک دوستان اندکی دارد، اما آنان را تا پایان عمر حفظ خواهد کرد و از هیچ فداکاری در حق آنان کوتاهی نمی کند. او با دوستان برگزیده خود - که شایستگی عشق و محبت او را دارند - بسیار محترمانه برخورد می کند.

  زنان متولد سال خوک، عاشق حضور در جمع و میهمانی هستند. آنان در خانه داری بی نظیرند.

  شخصیت خوک، به رغم بی طرفی وی، پر تحرک و خلاق است و اگر از جنگ و جدل بیزار و گریزان نبود، یاغی نیز محسوب می شد.

  او همیشه ترجیح می دهد در بحث راه فراری بیابد و وانمود کند که عقیده اش را تغییر داده است تا خود را دچار زحمت و دردسر نکند.

  او تا زمانی که از شما خوشش نیاید، در صحبت را باز نمی کند و اگر لطف کند وارد گفت و گوی شود، شما را مفتخر کرده است!

  خوک به ندرت به امور قضایی می پردازد و چه بهتر؛ زیرا اگر محق هم باشد، سادگی و صداقتش به ضرر او و به نفع طرف های دعوا تمام خواهد شد؛ شرقی ها می گویند: برای برنده شدن در امور قضایی، بهتر است صداقت، شرافت و وجدان را از پنجره بیرون بیندازید!

  خوک در هر شرایطی می تواند کار کند؛ زیرا هوشیاری و توانایی اش در انجام کارهای سخت، از او آدم موفقی می سازد؛ همچنین به علت حساسیت فراوانش، در زمینه شعر و ادبیات نیز موفق است.

  خوک می تواند به آسانی به سگ ها نزدیک شود. خوک هر شغلی را که برگزیند می تواند زندگی خود را تامین کند و پول و امکانات از سر و کولش می ریزد و تا زنده است، مردم به او کمک می کنند و از همین راه، ممکن است بسیار ثروتمند شود.

  در مشرق زمین، مشهور است که می گویند: مردم به خوک کمک می کنند، خوراک می دهند و او را چاق و چله می کنند تا شام بهتری برای شب سال نو داشته باشند. لذا خوک بسیار محافظه کار است و به هیچ کس اعتماد نمی کند. ممکن است این گفته درست باشد اما شکی نیست که مردم از زود باوری و سادگی خوک سو ءاستفاده می کنند.

  از این حرفها درباره زندگی عشقی او نیز می گویند. او اغلب فریب می خورد، ناامید می شود، اشتباه می کند و همیشه عاشق است.

  خانم خوک ها مادران بسیار خوبی هستند. به خوک ها سفارش می کنیم با متولدان سال گربه ازدواج کنند؛ چرا که بهترین راه جلوگیری از کشمکش و درگیری خانوادگی، همین است.

  خوک باید از مار فاصله بگیرد، چرا که مار او را اسیر و برده خود می کند و آنچنان به دور او حلقه می زند و او را می فشارد که توان هر حرکتی را از او سلب می کند. وجود خوک برای بز مفید واقع می شود.

  دوران کودکی خوک در آرامش کامل سپری می شود. در دوران جوانی انبوهی از مشکلات خانوادگی او را در بر می گیرد؛ اما خوک خجالتی و محتاط، برای حل مشکلاتش، از کسی در خواست کمک نخواهد کرد. او می کوشد خود مشکلاتش را حل کند. در واقع این پنهان ساختن مشکلات از دیگران به او صدمات فراوانی میزند زیرا هیچ کس نمی فهمد که او در چه جهنمی دست و پا می زند.

  اگر زاد روز او از جشن های سنتی (عید تت) فاصله داشته باشد، ناامیدی کمتری در کمین او خواهد بود، اما هر چه به سال نو در کشورهای آسیایی نزدیک تر باشد، با مشکلات بیشتری مواجه می شود، به او خیانت خواهد شد، مسخره اش خواهند داد و در نهایت ممکن است خورده شود!

  قصه « سه بچه خوک » ریشه در این باور خرافی دارد.!

  منبع مطلب : www.aftabir.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید