این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سال 59چه حیوانی است

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سال 59چه حیوانی است را از این سایت دریافت کنید.

  حیوان سال تولد شما چیست؟

  سمبل سال تولد

  سال تولد شما ، مصادف با سال چه حیوانی است

  فال تاروت عشق و ازدواج

  فال روزانه

  فال تاروت سه کارتی

  استخاره آنلاین با قرآن

  فال حافظ

  فال تاروت بله یا خیر

  فال تاروت عشق و ازدواج فال روزانه فال تاروت سه کارتی استخاره آنلاین با قرآن فال حافظ فال تاروت بله یا خیر بررسی حیوان سال تولد

  حافظ دیدگاه

  سال 1359 چه حیوانی است

  متولدین سال میمون 1359 ، به عبارتی سال 1359 سال میمون است و خصوصات جذابی هم دارند.

  شاید میپرسید متولدین سال میمون دارای چه خصوصیاتی هستند ؟ از دست ندهید ، حتما بخوانید:

  ثبت شد

  در انتظار لود شدن فایل حاوی مطالب حیوان سال تولد شما هستیم

  3 حمایت از ایران حافظ

  اکثر کلید واژه هایی که برای رسیدن به طالع بینی سال تولد یا همان سمبل سال تولد در این مجموعه استفاده می شود اینها هستند : فال تولد - فال سال تولد - حیوان سال تولد - سال چه حیوانی است - سال چه حیوانی هستید؟ - سال تولد چه حیوانی است - سال موش - سال ببر - سال گاو - سال گربه - سال اژدها - سال مار - سال اسب - سال میمون - سال بز - سال خروس - سال خوک - سال سگ و غیره ، اینکه از گوگل یا دیگر موتورهای جستجوی مستقیم با سرچ واژه ای این چنینی وارد شدید تا متوجه شوید سال تولد شما برای چه حیوانی است یا به عبارتی حیوان سال تولد شما کدام است ، هم بسیار خوب است و هم بسیار بد ، بسیار خوب است چون نشان می دهد سایت ایران حافظ در رتبه ی خوبی قرار گرفته و در بین دیگر سایت ها بهتر جستجوی شده است و بسیار بد ، به دلیل اینکه شما به عنوان یک شخصی که از اینترنت استفاده می کنید ، با سایت بزرگ ایران حافظ آشنا نیستید ، چرا که اگر آشنا بودید آدرس سایت ایران حافظ را سرچ می کردید یا مستقیم وارد می شدید و به این بخش ورود می کردید. ما امیدواریم دفعه ی بعد که شما را در سایت ایران حافظ میبینیم ، خودتان آدرس سایت ایران حافظ را بدین صورت وارد کرده باشید : IranHafez.Com و بعد از ورود به صفحه ی نخست سایت ، به بخش مربوطه مراجعه بفرمایید. آرزوی ما این است. برایتان لحظات خوب و خوش آرزومندیم و خواستار بهترین ها برای شما عزیزان هستیم. وقت بخیر.

  اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

  کافیه لیست فال ها و طالع بینی ها را در شبکه های زیر داشته باشید

  تلگرام سروش روبیکا آی گپ گپ ایتا بله

  برچسب ها:فال تولد,فال سال تولد,حیوان سال تولد,سال چه حیوانی است,سال چه حیوانی هستید؟,سال تولد چه حیوانی است,سال موش,سال ببر,سال گاو,سال گربه,سال اژدها,سال مار,سال اسب,سال میمون,سال بز,سال خروس,سال خوک,سال سگ

  مطالب وبلاگ

  استخاره آنلاین

  خلاصه زندگینامه حافظ

  خلاصه زندگینامه سعدی

  دعای جوشن کبیر فال تاروت

  موضوعات

  فال حافظ فال عطسه فال روزانه فال روزانه فردا فال سال تولد وضعیت آب و هوا فال شمع

  فال تاروت

  فال تاروت یک کارتی فال تاروت سه کارتی

  فال تاروت چهار کارتی

  فال تاروت پنج کارتی فال تاروت شش کارتی فال تاروت نه کارتی فال تاروت ده کارتی فال تاروت عشق فال تاروت بله خیر

  تبلیغات متنی : - خرید بک لینک - رپورتاژ

  Copyright © 2011 - 2023 | All Rights Reserved | نقشه سایت | تبلیغات

  منبع مطلب : www.iranhafez.com

  طالع بینی سال ۱۳۵۹ (میمون)

  ● شرور و حیله باز میمون در میان نمادهای دیگر، طبیعتی غیر عادی و عجیب دارد. او موجودی بدجنس، موذی، شیطان، گساخ، شوخ طبع و همیشه در حال مسخره بازی است؛ اما شوخی های او غیر مستقیم و همراه با فریب است. میمون موجودی اجتماعی و معاشرتی است و در ظاهر، با همه خوب ارتباط بر قرار می کند؛ باید گفت که ایجاد این رابطه نیز جزئی از حیله های او به شمار می آید. میمون در واقع موجودی خود پسند و خودپرست است. میمون

  مجله ویستا

  طالع بینی سال ۱۳۵۹ (میمون)

  ● شرور و حیله باز

  میمون در میان نمادهای دیگر، طبیعتی غیر عادی و عجیب دارد. او موجودی بدجنس، موذی، شیطان، گساخ، شوخ طبع و همیشه در حال مسخره بازی است؛ اما شوخی های او غیر مستقیم و همراه با فریب است.

  میمون موجودی اجتماعی و معاشرتی است و در ظاهر، با همه خوب ارتباط بر قرار می كند؛ باید گفت كه ایجاد این رابطه نیز جزئی از حیله های او به شمار می آید. میمون در واقع موجودی خود پسند و خودپرست است.

  میمون بازیگوش و مردم دار است و هرگاه نظرات منفی اش را درباره دیگران، در پشت محبتی ظاهری مخفی می كند؛ مهربان به نظر می رسد. در حقیقت او هیچ كس را قبول ندارد و خود را برتر از همه می داند و این نشان می دهد كه موجودی مغرور است. از اینها كه بگذریم او روشنفكری است كه علاقه فراوانی به دانستن دارد. او دوست دارد همه چیز را ببیند و بخواند، همه چیز را برای خود خوب توضیح دهد و همیشه از تازه ترین اخبار روز دنیا آگاه شود.

  میمون با سواد و با فرهنگ است و حافظه ای قوی دارد. او می تواند در صورت لزوم حتی كوچك ترین جزئیات چیزهایی را كه خوانده، دیده و یا شنیده به خاطر بیاورد. این ویژگی، بسیار به او كمك می كند؛ زیرا میمون ذهنی پریشان دارد و از این رو، تا حد زیادی متكی به خاطرات خود است.

  میمون خلاق و مبتكر است و با خلاقیت خود می تواند دشوارترین مسائل را با سرعتی اعجاب انگیز حل كند. اما هر گاه تصمیم به انجام كاری می گیرد، باید بی درنگ شروع كند در غیر این صورت علاقه خود را از دست می دهد و بی هیچ كوششی همه چیز را رها می كند.

  میمون هوش سرشاری دارد و توانایی اش در فریفتن دیگران شگفت انگیز است. او می تواند با چیره دستی، اژدهای نیرومند را با آن همه هوش و درایت، فریب دهد. او حتی در برابر جاذبه ببر مقاومت می كند و او را بی رحمانه مسخره كرده، می آزارد.

  میمون همانقدر كه حیله گر است، سیاستمدار و زیرك نیز هست و می تواند خود را در بدترین موقعیت ها محافظت كرده و از بند هر نو گرفتاری برهاند. او خود سر و خود خواه است و اجازه نمی دهد چیزی را به او تحمیل كنند. او همیشه حق انتخاب دارد.

  او برای همه كاری آمادگی دارد و برای پیشبرد اهدافش دست به هر كاری می زند. از دروغگویی، دورویی و حقه باری ترسی ندارد و در صورت لزوم شخصیت خود را نیز زیر پای می گذارد. او تا زمانی كه صلاح بداند، به این كار ادامه می دهد؛ او به ندرت دستش رو می شود و به دام می افتد.

  بعضی از میمون ها حتی كار را به دزدی یا دست كم دروغگویی می كشند.

  به هر حال، میمون هر كاری هم بكند، باز هم دلرباست و آن چنان به رموز این كار آشناست كه كسی حریفش نمی شود.

  میمون موجود فرصت طلبی است و باید هم چنین باشد؛ زیرا بخت با او یار است و فرصت های زیادی در اختیارش قرار می دهد. میمون به رغم جنبه های منفی وجودش مانند دروغگویی، ریاكاری، حقه بازی، تكبر و غرور، نادیده گرفتن وجدان و شرافت، به خاطر هوش سرشار و ادراك بالایش مورد پسند همگان است.

  میمون از مهارت، زیركی و حیله گری خاصی در تجارت برخوردار است، از این رو شریك بی نظیری در كار محسوب می شود. او در هر كاری كه احتیاج به تصمیم گیری سریع، دیدباز و كمی وجدان داشته باشد به درد می خورد.

  میمون می تواند در سیاست، صنعت و تجارت به موفقیت دست یابد و در این میان، هیچ نكته ای از رموز این علوم بر او پوشیده نماند. او می تواند در صورت تحصیل علم، در هر كاری وارد شود، موفق باشد.

  اگر دست میمون را در انجام كار مورد علاقه اش باز بگذارند، بهتر و سریع تر می تواند به شهرت دست یابد. تنها پرگویی، موفقیت میمون را تهدید می كند زیرا با این كار، به رغم دلربایی و جذابیت ذاتی اش دیگران را از خود خسته و ملول می كند.

  با وجود گرفتاری های مالی، میمون می تواند از موقعیت های خوب زندگی اش كاملا لذت ببرد؛ با این حال، در عشق بخت با او یار نیست و در رابطه با جنس مخالف ضعیف است.

  میمون با داشتن روحیه ای شاد، به سهولت گرفتار عشق می شود؛ اما به همان آسانی نیز از آن خسته شده، به دنبال عشق تازه ای می رود. متاسفانه او هیچ گاه چیزی را كه به دنبالش می گردد، پیدا نخواهد كرد؛ زیرا شخصیت پایداری ندارد.

  ممكن است میمون احساساتی و لبریز از شور و حرارت باشد اما روح انتقادی و بینش او، به سرعت این شور و اشتیاق را فرو می نشاند. خوشبختانه او بهتر از هر كس دیگر می تواند به بدبختی هایش بخندد و به این ترتیب، خود را از غم و غصه رها سازد.

  میمون زوج خوبی برای اژدها خواهد بود؛ زیرا اژدها از زیركی و حیله گری میمون بهره می برد؛ در حالی كه قدرت اژدها نیز به خوبی مورد استفاده میمون قرار می گیرد. این دو در كار نیز می توانند شركای خوبی باشند؛ حال آن كه میمون همیشه تصور می كند كه خودش بهتر از عهده كارها بر می آید.

  میمون در كنار موش نیز زندگی خوبی خواهد داشت. موش فریفته زرق و برق ظاهری میمون می شود، همه چیز را فراموش می كند و تا پایان عمر، دیوانه وار به او عشق می ورزد؛ حتی اگر این عشق یك طرفه باشد.

  میمون، ببر را دست می اندازد؛ اما بهتر است حواسش خیلی جمع باشد؛ زیرا رابطه شغلی و احساسی این دو، بازی با آتش است. میمون نمی تواند در برابر خشونت ایستادگی كند، دست كم گرفتن و مسخره كردن، از قدرت نابود كننده خشونت نمی كاهد. ممكن است میمون جانش را در این راه به باد دهد.

  میمون، با هر نمادی كه ازدواج كند، احتمالا صاحب بچه های زیادی خواهد شد.

  دوران كودكی میمون با شادی می گذرد. در جوانی غمگین، ناامید و پریشان است و نقشه هایش اغلب به شكست می انجامد. دوران پیری او با این كه در آرامش می گذرد؛ اما از تنهایی رنج می برد. او اغلب دور از خانواده و ناگهانی خواهد مرد.

  منبع : میکرو فارس تفریح و سرگرمی طالع بینی طالع بینی سال تولد

  فلز پایا - عرضه انواع ورق استیل

  ست لباس نسوز

  تعمیرات لوازم خانگی و صنعتی آی پی امداد

  منبع مطلب : vista.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید