این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه رج مفید

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه رج مفید را از این سایت دریافت کنید.

  دسترسی به تمام سامانه های مفید از طریق حساب یکپارچه مفید

  از ابتدای مهرماه ۱۴۰۰، ورود به تمام سامانه‌های کارگزاری مفید فقط از طریق حساب یکپارچه مفید امکان‌پذیر است. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

  دسترسی به تمام سامانه های مفید از طریق حساب یکپارچه مفید

  پشتیبانیخدمات و محصولات مالی مفید

  زمان مطالعه 4 دقیقه انتشار ۱۴ تیر ۱۴۰۰ تعداد بازدید 247575 سطح مبتدی

  در حال حاضر برای ورود به تمام سامانه‌های کارگزاری مفید، می‌توانید از حساب یکپارچه مفید استفاده کنید. این عمل در راستای یکسان‌سازی و سهولت استفاده برای کاربران سامانه‌های معاملاتی کارگزاری مفید انجام شده است.

  نام کاربری و رمز عبور حساب یکپارچه مفید چیست؟

  نام کاربری پیش‌فرض حساب یکپارچه مفید، کد ملی یا شماره همراه هر کاربر است. رمز عبور حسا‌ب‌ یکپارچه مفید نیز همان رمز عبوری است که هر کاربر در ابتدای فرآیند ثبت‌نام در کارگزاری مفید تعیین کرده است.

  در صورتی که رمز عبور خود را نمی‌دانم، چه کار کنم؟

  در صورتی که رمز عبور حساب یکپارچه مفید را فراموش کرده‌اید یا تابحال از حساب یکپارچه مفید استفاده نکرده‌اید و قصد استفاده از آن را دارید، کافی است اقدامات زیر را به صورت گام به گام انجام دهید.

  گام اول

  در زمان ورود به یکی از سامانه‌ها مانند ایزی تریدر، گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام» را انتخاب کنید.

  گام دوم

  در صفحه جدید، کد ملی و شماره همراه خود را که با آن در کارگزاری مفید ثبت‌نام کرده‌اید و کد امنیتی نمایش داده شده را در قسمت‌های تعیین شده وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

  توجه داشته باشید

  چنانچه شماره همراه شما در حساب یکپارچه مفید ثبت نشده باشد، گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده‌ام» را انتخاب کرده و شماره همراه خود را ثبت کنید.

  در این حالت، پس از وارد کردن کد ملی و شماره همراه، یکی از پیام‌های زیر نمایش داده می‌شود.

  یا

  در این صورت کافی است مطابق تصاویر فوق، روی «ادامه» یا «ثبت تلفن همراه» کلیک کنید. در مرحله بعد «دریافت اطلاعات از سجام» را انتخاب کنید.

  اگر هنوز احراز هویت سجام را انجام نداده‌اید، می‌توانید به صورت رایگان از طریق مراجعه به reg.emofid.com احراز هویت سجام را انجام دهید.

  سپس کد تاییدی که از طرف سامانه سجام به شماره همراهی که قبلا در این سامانه ثبت کرده‌اید پیامک می‌شود را وارد کنید.

  با انجام این کار، شماره همراه شما که در سامانه سجام ثبت شده است، در حساب یکپارچه مفید نیز ثبت می‌شود و پیامی مطابق تصویر زیر نمایش داده می‌شود.

  گام سوم

  در صورت صحیح بودن اطلاعات وارد شده در مرحله قبل، کد ۶ رقمی بازیابی رمز عبور کارگزاری مفید از طریق پیامک به شماره همراه شما ارسال می‌شود. سپس کد مربوطه را وارد کنید و به مرحله بعد بروید.

  گام چهارم

  در آخرین مرحله باید رمز عبور جدید خود را تعیین کرده و آن را تایید کنید. توجه داشته باشید که رمز عبور باید حداقل ۸ کاراکتر و شامل حروف کوچک و بزرگ انگلیسی و عدد یا علائم ویژه باشد.

  پس از تعیین رمز عبور می‌توانید از طریق این رمز و شماره همراه یا کد ملی خود، از طریق حساب یکپارچه مفید وارد سامانه‌های کارگزاری مفید شوید.

  توجه کنید

  در صورتی که در گام دوم، شماره همراه یا کد ملی خود را به درستی وارد نکنید یا اگر شماره همراه وارد شده با آنچه قبلا به کارگزاری مفید ارائه کرده‌اید یکسان نباشد، مطابق تصویر زیر با خطای «کد ملی یا شماره همراه نادرست است» روبرو خواهید شد.

  در این شرایط، اگر به شماره همراه قبلی خود دسترسی ندارید و احراز هویت سجام را انجام داده‌اید، برای تغییر شماره همراه با پشتیبانی کارگزاری مفید به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۸۷۰۰ تماس بگیرید.

  از طریق حساب یکپارچه مفید به کدام سامانه‌ها می‌توان وارد شد؟

  سامانه‌هایی که از ابتدای مهرماه تنها از طریق حساب یکپارچه مفید می‌توان به آن‌ها وارد شد عبارتند از:

  سامانه معاملاتی مفید آنلاین (به آدرس mofidonline.com)

  سامانه معاملاتی ایزی تریدر دسکتاپ (به آدرس easytrader.emofid.com)

  سامانه معاملاتی ایزی تریدر همراه (با مراجعه به آدرس mobile.emofid.com از طریق مرورگر تلفن همراه یا نصب نرم‌افزار آن از طریق مراجعه به این لینک، می‌توانید از این سامانه استفاده کنید)

  سامانه معاملاتی همراه پلاس (با مراجعه به آدرس mobile.mofidonline.com از طریق مرورگر تلفن همراه می‌توانید از این سامانه استفاده کنید)

  منبع : learning.emofid.com

  ورود به سامانه

  پنل مشتریان راهکار جامع کارگزاری

  سامانه پنل مشتریان راهکار جامع کارگزاری، علاوه بر فراهم سازی امکان دسترسی به اطلاعات خرید و فروش های انجام شده، شرایط ثبت سفارشات آفلاین را نیز مهیا می سازد

  منبع : c.emofid.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید