این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه فعال سازی کارت مرزنشینان

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه فعال سازی کارت مرزنشینان را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه مرزنشینان marz.taarco.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه مرزنشینان marz.taarco.ir، نحوه ثبت نام و تمدید کارت، نحوه واریز پول به کارت سایت مرزنشینی و استعلام کارت ارائه شده است.

  سامانه مرزنشینان marz.taarco.ir

  برای مشاوره ورود به سایت مرزنشینان

  برای مشاوره ورود به سایت مرزنشینان

  برای ورود مستقیم به سایت مرزنشینان کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت مرزنشینان به نشانی marz.taarco.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه مرزنشینان

  راهنمای ورود به سامانه مرزنشینان marz.taarco.ir

  نحوه ثبت نام کارت مرزنشینان marz.taarco.ir

  نحوه واریز پول به کارت مرزنشینان

  نحوه تمدید کارت مرزنشینان

  سایر امکانات سامانه مرزنشینان

  سوالات متداول

  سایت مرزنشینان marz.taarco.ir با هدف دستیابی افراد ساکن مناطق مرزی به خدمات، امکانات و سهمیه هایی است که برای این دسته از افراد در امور مختلف بازرگانی، تردد فرد و کالا و ... در نظر گرفته شده است. تمامی افرادی که به هر نحو قصد تردد به صورت زمینی به این مناطق و انجام امور تجاری در آن را داشته باشند، ملزم به دریافت کارت مرزنشینی یا ثبت نام درخواست دریافت خدمات در سایت مرزنشینان هستند.

  از آنجایی که امکانات در نظر گرفته شده در این سایت، با توجه به نوع هویت کاربر (مرزنشین، سازمان یا تعاونی) تغییر می کند و ممکن است به دلیل عدم آشنایی کافی با این سایت، بسیاری از این افراد نیاز به راهنمای کاملی برای استفاده از خدمات سایت مرزنشینان داشته باشند، لازم دانستیم تا در این مقاله علاوه بر ارائه یک معرفی کوتاه از این سایت و امکانات تعیین شده برای هر گروه در آن، توضیحاتی را نیز در رابطه با نحوه ورود به سایت، ثبت نام و تمدید کارت مرزنشینی و سایر اطلاعات مرتبط با این سایت ارائه کنیم.

  معرفی سامانه مرزنشینان

  بر طبق قانون، افرادی که در فاصله 20 تا 50 کیلومتری از خطوط مرزی ساکن هستند، به عنوان مرزنشین در نظر گرفته می شوند. وزارت صنعت و معدن و تجارت برای مرزنشینان کشور که بیش از  8 میلیون نفر (2 میلیون خانوار) هستند و  در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، ایلام، کرمانشاه، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، گلستان، خوزستان، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، فارس، گیلان و مازندران سکونت دارند، خدماتی را در نظر گرفته است.

  ارائه خدمات به این افراد از طریق کارت مرزنشینی امکان پذیر است. برای دریافت این کارت و همچنین بهره مندی از سایر خدمات تعیین شده برای این افراد، لازم است تا فرد، درخواستی را در سایت مرزنشینان marz.taarco.ir ثبت نماید. این سایت به دلیل امکان ارائه بهتر خدمات به صورت غیرحضوری به افراد و خانوارهای ساکن مناطق مرزی ایران (با سابقه حداقل 3 سال یا بیشتر سکونت در این مناطق) و همچنین بهره مندی از خدمات غیرحضوری برای سازمان های یا تعاونی هایی که متقاضی انجام معاملات تجاری در مرزهای زمینی ایران هستند (این امکان پس از دریافت مجوزهای لازم برای سازمان یا تعاونی مدنظر میسر خواهد بود)، با نظارت سازمان صنعت و معدن و تجارت راه اندازی شده است.

  بیشتر بخوانید : سایت گمرک

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه مرزنشینان marz.taarco.ir

  در صورتی که ساکن یکی از مناطق مرزی ایران هستید ( با سابقه حداقل 3 سال یا بیشتر از آن) یا به عنوان سازمان یا تعاونی (پس از کسب مجوز برای مبادلات تجاری در این مناطق)، برای انجام مبادلات مرزی تمایل دارید، لازم است تا درخواست خود را از طریق امکانات موجود در سایت مرزنشینان ثبت نمایید.

  مراحل ثبت این درخواست، صرفا پس از ورود شما به این سایت و به آدرس marz.taarco.ir امکان پذیر است. در ادامه، به عنوان مثال مراحل ورود به سایت مرزنشینان برای افراد ساکن مناطق مرزی، به صورت راهنمای تصویری ارائه شده است. ابتدا آدرس marz.taarco.ir را در مرورگر خود وارد کرده تا به صفحه اصلی سایت که مشابه تصویر زیر خواهد بود، وارد شوید.

  در این صفحه، بر روی گزینه "ورود مرزنشینان" کلیک کنید.

  پس از آن وارد صفحه ورود اطلاعات خواهید شد. در این صفحه و در کادرهای مشخص شده، به ترتیب شماره ملی(بدون خط فاصله) و کد امنیتی که برای شما نمایش داده شده است را وارد کرده و بر روی گزینه "جستجو" کلیک کنید.

  در صفحه بعد جهت تایید ورود شخص مرزنشین ، 5 رقمی به شماره تلفن همراه مرزنشین که در سامانه ثبت شده است ارسال می شود. این کد را در کادر مشخص شده وارد کرده و بر روی گزینه ای که با فلش قرمز مشخص شده است، کلیک کنید.

  پس از آن، به پروفایل کاربری خود وارد خواهید شد و می توانید از امکانات و خدمات مورد نظر خود استفاده نمایید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  راهنمای فعال سازی و ﺗﻤدید خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید

  راهنمای فعال سازی و ﺗﻤدید خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید - در سامانه مرزنشینان، جهت اطلاع متقاضیان محترم ثبت‌آماری کوله‌بران در فایل پیوست آمده است.

  راهنمای فعال سازی و ﺗﻤدید خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید

  راهنمای فعال سازی و ﺗﻤدید خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید : کلیه مرزنشینانی که صلاحیت آنها جهت بهره مندی از مزایای مبادله در بازارچه های مرزی جدید ، توسط فرمانداران محترم شهرستان های مشمول طرح تعیین شده است می توانند جهت فعال سازی و تمدید خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید با در دست داشتن کارت الکترونیک به یکی از دفاتر پیشخوان محل سکونت خود مراجعه نمایند.

  ثبت درخواست فعال سازی و تمدید خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید در بخش مدیریت سرویس های کارت الکترونیک مرزنشینان ، سامانه مرزنشینان و از طریق لینک فعالسازی مبادله در بازارچه های مرزی جدید امکانپذیر می باشد.

  مدارک لازم جهت ثبت درخواست فعال سازی و تمدید خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید :

  کارت الکترونیک معتبر مرزنشینی

  این خدمت تنها به دارندگان کارت الکترونیک مرزنشینان معتبر قابل ارائه می باشد ، بنابراین با توجه به وضعیت درخواست مرزنشین جهت صدور کارت الکترونیک که در شروع فرایند و با استعلام کدملی و شماره کارت انجام می شود ، دفتر می بایست اقدام متناسب را انجام دهد .

  1. مرزنشین مشمول بهره مندی از خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید نمی باشد :

  با توجه به اینکه صلاحیت مرزنشینان مشمول طرح توسط فرمانداران مورد بررسی قرار می گیرد در صورت عدم تایید صلاحیت مرزنشین امکان ثبت درخواست تمدید خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید برای مرزنشین وجود ندارد

  2. مرزنشین تا کنون نسبت به دریافت کارت الکترونیک اقدام نکرده باشد و فاقد درخواست صدور کارت الکترونیک باشد: دفتر پیشخوان دولت می بایست ابتدا نسبت به ثبت درخواست صدور کارت الکترونیک برای مرزنشین اقدام نماید.

  3. درخواست مرزنشین جھت صدور کارت الکترونیک دارای نقص می باشد :

  دفتر پیشخوان می بایست نسبت به رفع نقص درخواست اقدام نماید.

  4. برای مرزنشین کارت صادر نشده است : مرزنشین می بایست نسبت به بررسی و رفع مشکل درخواست صدور کارت الکترونیک خود اقدام نماید.

  5.شماره کارت متعلق به فرد مرزنشین نمی باشد : مرزنشین جهت فعالسازی خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید باید با در دست داشتن کارت الکترونیک معتبر خود به دفتر پیشخوان مراجعه نماید ، مسئولیت کنترل اطلاعات با دفتر پیشخوان می باشد و در صورت عدم تطابق اطلاعات امکان ثبت درخواست برای مرزنشین وجود نداشته و می بایست جهت رفع مشکل با مرکز تماس سامانه مرزنشینان تماس حاصل نماید

  6.ثبت سیستمی تحویل کارت به مرزنشین صورت نگرفته است : جهت رفع مشکل مرزنشین می بایست با مرکز تماس سامانه مرزنشینان تماس حاصل نماید.

  7.کارت مرزنشین فاقد اعتبار می باشد : با توجه به اتمام اعتبار کارت الکترونیک مرزنشین ، دفتر پیشخوان می بایست ابتدا درخواست تمدید کارت الکترونیک مرزنشین را ثبت نماید و پس از تکمیل فرایند ، ثبت درخواست فعالسازی خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید برای مرزنشین امکانپذیر می باشد.

  8.کارت مرزنشین فاقد عکس می باشد : دفتر پیشخوان می بایست نسبت به ثبت درخواست اصلاح تصویر چهره سرپرست در بخش خدمات بعد از صدورکارت اقدام نماید و در صورت تایید نهایی ، ثبت درخواست فعالسازی خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید برای مرزنشین امکانپذیر می باشد.

  9.کارت مرزنشین غیرفعال می باشد مرزنشین می بایست اقدام لازم جهت فعالسازی کارت را با توجه به علت غیرفعال بودن کارت انجام دهد و یا با مرکز تماس سامانه یکپارچه مدیریت مرزنشینان ایران تماس حاصل نماید.

  در صورتی که فرد دارای کارت الکترونیک معتبر باشد و مجاز به بهره مندی از خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید ، فرم زیر به کاربر نمایش داده می شود

  راهنمای فعال سازی و ﺗﻤدید خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید

  پس از ثبت درخواست کد تایید اطلاعات به شماره تلفن ثبت شده توسط دفتر ارسال می گردد و کاربر می بایست پس از دریافت کد تایید اطلاعات نسبت به درج ان در فرم زیر اقدام نماید.

  راهنمای فعال سازی و ﺗﻤدید خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید

  در صورتی که پس از گذشت 30 دقیقه از زمان شروع فرایند کد تایید اطلاعات برای شماره تلفن همراه ثبت شده ارسال نشده باشد و یا دفتر پیشخوان درخواست تغییر شماره همراه را داشته باشد ، می تواند نسبت به تغییر اطلاعات در فرم ذیل اقدام نماید ، بدیهی است مسئولیت کنترل صحت شماره ثبت شده ، معتبر بودن و در دسترس بودن خط بر عهده دفتر پیشخوان می باشد . پس از ثبت کدتاییدیه اطلاعات ، فرایند تکمیل شده و دفتر پیشخوان می بایست رسید خدمت ارائه شده را چاپ و به مرزنشین تحویل دهد.

  کلیه مرزنشینانی که صلاحیت آنها توسط فرمانداران محترم شهرستان های مشمول طرح جهت بهره مندی از خدمت مبادله در بازارچه های مرزی جدید شناسایی شده است می توانند جهت تمدید این سرویس به دفاتر پیشخوان محل سکونت خود مراجعه نمایند .

  سایت آیکسپورت

  با هدف تسهیم دانش ، انتقال تجربه و همکاری در توسعه صادرات کالا و واردات کالا راه اندازی شده است.

  در بخش صادرات پیشنهاد ‌می‌کنیم حتما بخش های زیر را ملاحظه نمایید

  پکیج جامع آموزش صادرات ، آموزش جامع صادرات ، مراحل صادرات کالا ، تحلیل بازارهای صادراتی ( صادرات به عراق ، صادرات به افغانستان ، صادرات به ترکیه ، صادرات به روسیه ، صادرات به عمان ) ، تحلیل گروه های کالایی ، قوانین و مقررات صادرات ، دوره آموزش صادرات ، مهمترین قوانین و مقررات جاری صادرات .

  در بخش واردات پیشنهاد می‌کنیم حتما بخش های زیر را ملاحظه نمایید

  مراحل واردات کالا ، آشنایی با سامانه ها ( سامانه جامع تجارت ، سامانه گمرک ، سامانه نیما ، سامانه جامع انبارها ، سامانه همتا و … ) ، تعرفه گمرکی ، قوانین و مقررات واردات ، دوره آموزش واردات ، گروه کالایی چهار ، گروه کالایی دو و سه و گروه کالا یک ، مهمترین قوانین و مقررات جاری واردات ، ترخیص کالا، تعرفه گمرکی سال 99

  منبع مطلب : ixport.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  واحد بخش پارسا 7 روز قبل
  0

  کارت مرزی نیشنان فهالش کنم نیست فهال هنوز

  الناز 12 روز قبل
  0

  سلام چجوری باید فعال کنیم کارت رو

  توحید محمدی 5 ماه قبل
  1

  فعال کردن سهمیه کارت مرزنشینی

  -1
  محمدشمسی آذر 3 ماه قبل

  کارت من ر افعال کنید

  خدیجه شریفی شمیلی 6 ماه قبل
  0

  تعویض کارت

  مهدی 7 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید