این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه همانندجو ایرانداک

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه همانندجو ایرانداک را از این سایت دریافت کنید.

  همانندجو – همانندجو

  همانندجو

  مشاوره و حل مشکلات همانندجو

  همانندجو

  همانندجو جدیدترین نسخه سامانه همانندجو عرضه شد

  kako همانندجو

  آگوست 25, 2019جدیدترین نسخه سامانه همانندجو عرضه شد 5 دیدگاه

  جدیدترین نسخه سامانه همانندجو با قابلیت سرعت جستجوی بیشتر در متن و عناوین از سوی پژوهشگاه علوم‌وفناوری اطلاعات ایران عرضه شد.

  دکتر حسن خوش‌قلب، مشاور معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ارائه جدیدترین نسخه سامانه «همانندجو» گفت: این سامانه از سوی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) در آذرماه امسال به بهره‌برداری رسید و این سامانه دائما به روز رسانی می‌شود.

  وی ادامه داد: جدیدترین نسخه این سامانه با قابلیت جستجوی سریع‌تر در متن و عناوین ارائه شده است که نسخه آزمایشی آن به زودی در دسترس دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و پارک‌های علم و فناوری قرار خواهد گرفت.

  بیشتر بخوانید

  آدرس سامانه همانندجو

  kako همانندجو

  آگوست 25, 2019آدرس اینترنتی سایت همانندجو٬ آدرس سامانه همانندجو٬ آدرس سایت همانندجو٬ لینک سامانه همانندجو٬ لینک ورود به سامانه همانندجو٬ مشاوره و حل مشکلات همانندجو بدون دیدگاه

  در راستای اجرای قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی و آیین نامه صیانت از حقوق پدیدآورندگان به شماره 195929/و ، کلیه دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد از این تاریخ می بایست قبل از درخواست مجوز دفاع، اقدام به ثبت و بارگزاری تمام متن پایان نامه خود در سامانه همانندجویی به نشانی Sabt.Irandoc.ac.ir  اقدام و چنانچه نتیجه آن بیشتر از 30 درصد نباشد، گواهی آن را پرینت و پس از تایید استاد راهنما به دفتر تحصیلات تکمیلی جهت صدور مجوز دفاع ارائه نماید.

  برای ورود سریع به سامانه همانندجو بر روی لینک زیر کلیک فرمائید:

  http://tik.irandoc.ac.ir/User/Login

  در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل و نیاز به رفع مشکل کپی و تشابه در سامانه همانندجو  اقدام به ثبت سفارش نمائید.

  سامانه همانندجو چقدر کپی‌کاری‌ در پایان‌نامه‌ها را تشخیص می‌دهد؟

  kako مقالات٬ همانندجو٬ همانندجو چیست

  آگوست 25, 2019برای کاهش درصد تشابه در سامانه همانندجو چه کنیم٬ حل مشکل همانندجو٬ دقت سامانه همانندجو٬ دور زدن سامانه هماندجو؟! اشتباه اغلب دانشجویان٬ سامانه همانندجو٬ سامانه همانندجو تا چه حد دقیق است؟٬ سامانه همانندجو چقدر کپی‌کاری‌ در پایان‌نامه‌ها را تشخیص می‌دهد؟٬ کاهش درصد تشابه در سامانه همانندجو٬ کمک به رفع مشکل کپی کاری پایان نامه در همانندجو 9 دیدگاه

  عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) گفت: سامانه همانندجو در بخش نرم‌افزار و موتور جستجو، قابل راستی‌آزمایی است. موتور جستجو کارش را به دقت و به درستی انجام می‌دهد و خروجی‌هایی که ایجاد می‌کند و در اختیار قرار می‌دهد، بی‌ربط یا غیرقابل استناد نیستند. فرد به محض آنکه خروجی را دریافت می‌کند، می‌تواند به راستی‌آزمایی آن بپردازد و شبهاتی که دارد را بررسی کند. در عین حال ایرانداک این آمادگی را دارد که شبهات دوستانی را که فکر می کنند موتور جستجو نیازمند بررسی بیشتر است، برطرف کند.

  بیشتر بخوانید

  دانلود فایل راهنمای استفاده از سایت همانندجو

  kako فایل راهنمای همانندجو٬ همانندجو

  آگوست 22, 2019آدرس سایت همانندجو٬ آشنایی با نحوه کار همانندجو٬ ارسال گزارش در همانندجو٬ تفسیر نتایج سایت همانندجو٬ ثبت نام در همانند جو٬ چگونه فایل را در همانندجو بارگزاری کنیم٬ چه جاهایی در همانندجو کپی است؟٬ دانلود فایل راهنمای استفاده از سایت همانندجو٬ راهنمای همانندجو٬ نحوه کار کردن با همانندجو٬ همانندجو٬ همانندجو چگونه کار می کند٬ همه چیز درباره همانندجو 2 دیدگاه

  به طور کلی، استفاده از سایت همانندجو چندان مشکل به نظر نمی رسد، اما باز هم امکان دارد برای برخی از کاربران دارای موارد گنگ یا ناشناخته ای باشد. در واقع، قبل از هر کاری داشتن آگاهی کامل در خصوص نحوه استفاده از آن امری مفید و شایسته است. بنابراین، در زیر لینک دانلود فایل پی دی اف راهنمای جامع استفاده از سایت همانندجو به زبان فارسی ارائه گردیده است:

  معرفی سایت همانندجو

  kako دسته‌بندی نشده٬ همانندجو٬ همانندجو چیست

  آگوست 22, 2019درباره همانندجو٬ کاربرد سایت همانندجو٬ معرفی سایت همانندجو٬ همانندجو چیست 2 دیدگاه

  سامانه «همانندجو» با پشتوانه متن کامل و در حال افزایش ده‌ها هزار عنوان از تازه‌ترین پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها و دیگر مدارک علمی در پاسخ به خواست جامعه‌ علمی کشور برای بهبود اخلاق علمی و حمایت از مالکیت فکری و معنوی و هم‌چنین پیش‌گیری از بدرفتاری‌های علمی راه‌اندازی شده است. همانندجویی در نوشتار پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها و دیگر مدارک علمی، گامی در کمک به نگه‌داشت حقوق پدیدآوران و گسترش علم و فناوری و زمینه‌سازی برای دسترسی آزاد همگان به اطلاعات است. «همانندجو» با جست‌وجوی خودکار در متن کامل پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها و دیگر مدارک علمی در ایرانداک و همچنین در وب، نوشته‌های همانند را بازیابی و اندازه‌ی همانندی و منبع اطلاعات همانند را نمایش می‌دهد.

  بر پایه آیین‌نامه شماره ١٩۵٩٢٩/و تاریخ ۶/۹/۱۳۹۵، کاربرد همانندجو پیش از تصویب پیشنهاده و همچنین دفاع از پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، یا موسسه‌های آموزش عالی، پژوهشی، یا فناوری دولتی و غیردولتی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری الزامی است. برای کاربست این سامانه، استادان گرامی با معرفی مؤسسه‌ها به عضویت این سامانه در می‌آیند و از آن پس می‌توانند پس از ورود به سامانه، نوشته‌های دانشجویان خود را بارگذاری و نتیجه همانندجویی را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنند. افزون بر این، استادان می‌توانند دانشجویان خود را به این سامانه معرفی کنند و نتیجه همانندجویی مدارکی را که آنها بارگذاری می‌کنند، ببینند.

  منبع : hamanandjoo.ir

  منبع : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید