این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایبان استخر

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایبان استخر را از این سایت دریافت کنید.

  سایبان استخر

  قیمت سایبان استخر بر حسب مدل، مکانیزم و اندازه آن تعیین میشود| انواع چادر استخر عبارتند از:سایبان استخر ثابت، سایه بان استخر متحرک برقی و سایبان استخر دستی

  [email protected]

  سایبان استخر

  سایبان استخر

  سایبان استخر

  سایبان استخر معمولا با ابعاد بزرگی ساخته می شود تا توانایی پوشش کامل یک استخر را داشته باشد. البته برای استخرهای کوچک نیز امکان ساخت سایبان با ابعاد کوچک تر وجود دارد. این نوع از سایبان ها به صورت ثابت و متحرک ساخته می شوند و بر اساس نیاز هر دو نمونه کاربرد وسیعی دارند.

  آشنایی با سایبان استخر

  سایبان استخر را می توان بدون شک یکی از کاربردی ترین نمونه از انواع سایه بان دانست. این نوع از سایبان ها در سال های اخیر با استقبال بسیار زیادی مواجه شده اند. استقبال از این سایه بان ها می تواند بر اساس شرایط اقلیمی دلایل مختلفی داشته باشد. بدین ترتیب هر فردی بر اساس موقعیت جغرافیایی که قرار دارد، ممکن است دلایل خاصی برای استفاده از سایه بان استخر داشته باشد.

  بدون شک این سایبان ها باید در ابعاد و اندازه ای مطابق با استخر مورد نظر ساخته شوند. بدین ترتیب معمولا به صورت کاملا سفارشی نیز می توان این نوع از سایبان ها را تهیه و تولید کرد. تولید سفارشی سایبان استخر باعث شده تا مشتری بتواند با توجه به نیازی که داشته، ابعاد سایه بان را انتخاب نماید. بدین ترتیب می تواند هم بر روی شکل ظاهری سایبان تاثیر گذار باشد و هم مشتری نیازی به پرداخت هزینه اضافی ندارد، زیرا دقیقا ابعاد چادر استخر مطبق با استخر انتخاب می شود.

  قابلیتهای چادر استخر

  استفاده از سایبان های متحرک باعث شده تا بتوان لذت بیشتری از ورزش های آبی در فصل های مختلف برد. با استفاده از سایه بان استخر می توان بدون محدودیت خاصی در فصول مختلف از شنا کردن و سایر ورزش هایی که به استخر مرتبط بوده، لذت برد. کیفیت و کارایی سایبان تاثیر بسیار زیادی بر روی میزان رضایت مصرف کننده دارد، بدین ترتیب شرکت های سازنده سایبان تمام تلاش خود را می کنند تا بتوانند سایبان هایی را تولید نمایند که از نظر کیفیت در سطح قابل قبولی باشند. استفاده از قطعات با کیفیت بالا و مواد اولیه مرغوب تا حدود زیادی بر روی کیفیت سایه بان استخر تاثیر می گذارد.

  اهمیت استفاده از سایه بان استخر

  قطعا تا به حال شاهد ریزش برگ درختان در فصل پاییز بوده اید، با وجود همه زیبایی هایی که این موضوع می تواند به دنبال داشته باشد، مزاحمت هایی نیز برای برخی از افراد به دنبال دارد. برای اینکه بتوان از ریزش برگ درختان به داخل آب استخر جلوگیری کرد، باید حتما یک سایبان بر روی استخر نصب شود تا به راحتی این کار را بتوان انجام داد. در صورتی که سایه بان بر روی استخر نصب نشود، آب استخر سریع کثیف و غیر قابل استفاده شده و باید زمان و هزینه زیادی برای خالی کردن و پر کردن مجدد استخر صرف کرد.

  باران و برف با اینکه فواید بی شماری برای بشر دارند، قطعا در برخی موارد ممکن است مزاحمت هایی را نیز به دنبال داشته باشند. یکی از مواردی که ممکن بارش باران و برف مزاحمت ایجاد نماید، زمانی است که قصد استفاده از استخر را داشته باشیم. در صورت بارش مستقیم باران و برف به داخل استخر، نمی توان از آن استفاده کرد. بدین ترتیب با نصب یک سقف متحرک و استاندارد می توان در هنگام بارش برف یا باران، سقف را بست. بستن سقف مانع از ورود باران و برف به داخل استخر شده و بدین ترتیب می توان فعالیت های مرتبط با استخر را حتی در زمان بارش برف و باران نیز ادامه داد.

  نور مستقیم آفتاب در فصل تابستان می تواند آسیب های جدی به پوست انسان وارد نماید.بدین ترتیب بهتر است در شهرهایی که تابش نور مستقیم مستقیم و سوزنده بوده که در اغلب شهرها در تابستان شاهد این موضوع هستیم، سایبان متحرک بر روی استخر نصب شود تا در چنین مواقعی بتوان سقف را بسته و از استخر استفاده کرد. در صورتی که سقف متحرک بر روی استخر نصب نشود، استفاده از آن بسیار محدود می شود و ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد.

  سایه بان استخر

  مزایای سایبان استخر

  استفاده به صورت چهار فصل

  یکی از مزایای اصلی سایبان استخر، امکان استفاده به صورت چهار فصل می باشد. قطعا استخرهایی که در فضای باز احداث می شوند، در برخی از شرایط آب و هوایی دچار محدودیت هایی می شوند. سایه بان استخر به رفع کامل این محدودیت ها کمک بسیار زیادی می کند. بدین ترتیب چنانچه از سایبان بر روی استخرهای سر باز استفاده می شود، تقریبا هیچ گونه محدودیتی شامل چنین استخرهایی نمی شود و مانند استخرهای سر پوشیده می توان در هر ساعت از شبانه روز و در هر فصلی از سال، شنا و سایر ورزش های آبی را انجام داده و از آنها لذت برد.

  سرد شدن آب در هوای سرد

  با توجه به اینکه در فصل های سرد سال ممکن است از آب گرم برای استخر و شنا کردن استفاده شود، اگر استخر سایبان نداشته باشد، آب استخر سریع سرد و غیر قابل استفاده می شود. بدین ترتیب در هر شرایط آب و هوایی سایه بان استخر می تواند کمک کننده باشد تا بتوان بیشترین بهره را از استخرهای موجود در فضای آزاد برد.

  امکان تنظیم سایبان بر اساس نیاز

  گاهی اوقات نیاز است سایه بان در حالت نیمه باز باقی بماند تا هم از مزایای سایه بان استفاده شود و هم هوای آزاد در جریان باشد. انواع سایبان متحرک این امکان را دارند که هر جور که نیاز است آنها را تنظیم کرده و هیچ گونه محدودیت خاصی ندارند. البته سایبان های ثابت در این حوزه دارای ضعف هایی می باشند که قبلا نیز به این ضعف ها اشاره شده است.

  عوامل موثر بر هزینه ساخت سایبان استخر

  نوع سایبان

  یکی از عوامل موثر بر روی هزینه ساخت چادر استخر، نوع سایبان می باشد. اینکه سایبان از نوع متحرک انتخاب شود یا ثابت، یکی از مواردی است که می تواند در افزایش یا کاهش قیمت سایبان استخر تاثیر گذار باشد. معمولا هزینه ساخت سایبان متحرک بیشتر است زیرا این نوع از سایه بان ها نیزا به موتور و تجهیزات الکتریکی دارند تا از طریق آنها بتوان سایبان را باز و بسته کرد. بدین ترتیب در هنگام سفارش سایه بان استخر باید به متحرک بودن یا ثابت بودن سایبان توجه ویژه ای شود.

  منبع مطلب : iransayeban.com

  سایبان استخر

  سایبان استخر

  نویسنده : سایه سازان آوید | تاریخ نوشته : 1400/5/8 23:8:58

  سایبان استخر کاربردهای فراوانی دارد و مهم ترین آن در امان ماندن از تابش مستقیم نور خورشید می باشد ،ایجاد پوشش در محیط برای راحتی بیشتر افراد علی الخصوص بانوان و دادن نمایی زیبا به محیط استخر می باشد.

  کاربرد سازه چادری و سایه بان به عنوان سایه بان استخر در استخرهای روباز از اهمیت بالایی برخوردار است. استخر روباز یک مکان آرامش بخش برای رفع استرس و خستگی کارهای روزانه می باشد. سازه پارچه ای و قابلیت استفاده از استخر در زیر نور آفتاب به هیچ عنوان لذت بخش نیست.

  سایبان استخر یکی از سازه های پر مخاطب درسایبان ها و علاقه مندان به شنا است. اگر شما در منزل یا ویلای خود استخر رو باز دارید یا مجموعه ای هستید که در آن استخر وجود دارد برای راحتی بیشتر و جذب مخاطب بیشتر به شما توصیه می کنیم حتما از سایبان استخر در محوطه خود استفاده نمایید.

  آرامش نشستن کنار استخر از یک سو  و آفتاب گرفتن در یک روز گرم تابستان از سوی دیگر دلچسب ترین اوقات را در تابستان گرم به ارمغان می آورد. بسیاری از اوقات ، مناطق کنار استخر از اشعه خورشید کمی ممانعت می کنند ، که می تواند مدت زمان لذت بردن از فضای بیرونی باورنکردنی را محدود کند.

  راه حل ممانعت خوب برای اشعه های خورشید تابستان  وسایه استخر و بادبان سایه ای می باشد. با ظرفیت تقریباً نامحدود برای سفارشی سازی و گزینه های طراحی بی پایان.افزودن آلاچیق گزینه های زیادی برای آفتاب گرفتن ، استراحت ، غذا خوردن ، مطالعه و موارد دیگر برای شما خواهد ساخت.

  ایده های سایه عرشه استخر با اندکی خلاقیت به شما کمک زیادی در رابطه با یک پناهگاه عالی تابستانی می کند.

  سایبان چادری استخر شنا نوع جدیدی از ساخت و ساز می باشد . این ماده از ترکیبی از مواد جدید با مقاومت بالا مانند PVC ، PVDF ، PTFE و آلیاژ تیتانیوم – آلومینیوم ساخته شده است.

  استخرهای رو باز در فصول بهار و تابستان با استقبال زیادی رو به رو هستند  . نصب سایبان استخر اتوماتیک با رنگ ها و طرح های متفاوت و خلاقانه  برای این فضاها یک انتخاب مناسب و دلچسب خواهد بود . با سایبان استخر به راحتی می توانید به دور از تابش شدید آفتاب که در فصل گرما شدیدتر هم می شود در استخر به شنا و تفریح خود بپردازید.

  انواع سایبان استخر

  سایبان استخر انواع مختلفی دارند  که در این خصوص می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  سایبانبا ارتفاع کم، که این گونه سایبان ها به منظور محافظت از استخر و گرم نگه داشتن آب کاربرد دارد.

  سایبانبا ارتفاع متوسط، که این نوع سایبان در لحظه ای که شما در حال شنا کردن هستید به خوبی  در برابر باد و باران از شما محافظت می کند و محیطی با گرمای مطلوب و منطقه امن درست می کند.

  سایبانبا ارتفاع بسیار به اندازه اتاق که به شما این امکان را می دهد که اتاق مجزای دیگری داشته باشید.

  سایبان استخر نیز در به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم می شود و از آن به عنوان سایبان حیاط، سایبان خودرو و… نیز می توان استفاده کرد.

  کاربرد سایه بان استخر از کثیف شدن آب استخر در محیط باز پیشگیری می کند. ضمن اینکه  برای جلوگیری از گرم شدن آب در فصل های گرم سال و پیشگیری از وضعیت آب در فصل های سرد سال  کاربرد دارد.

  یکی از مزیت های سایبان استخر  سازه پارچه ای آن است که علاوه بر کاهش خطرات استفاده از مواد شوینده ، هزینه ها را برای استفاده از مواد شیمیایی تمیز کننده نیز به صورت قابل توجهی کاهش می دهد .

  از مزیت دیگر این سازه ها امکان چاپ به روی سایبان استخر پارچه ای می باشد  که در تشکیلات گسترده ی آبی و تفریحی برای تبلیغات سایر شرکت ها بسیار مناسب خواهد بود.

  سایبان استخر به دو صورت اتومات برقی و دستی اجرا می گردند. که همین ها نیز به دسته های مختلفی تقسیم می گردند.

  سایبان استخر دوطرفه

  سایبان برقی دوطرفه یکی از انواع سایبان بازویی محسوب می شود با این فرق که سطح سایه ایجادی آن دو برابر سایبان بازویی است. این سایبان با توجه به ابعاد استخر شما تولید می گردد. شیب آن از صفر تا 45 درجه قابلیت تنظیم دارد. از مزایای آن وزن سبک، تنوع رنگی بالا، ضد زنگ و ضد آب بودن است. سایبان برقی دو طرفه با عرض شش متر و بازشوندگی سه متر قابل نصب هستند.

  سایبان بادبانی

  این نوع به سایبان های کششی نیز معرفی شده اند و در دسته سایابن های ثابت جای می گیرند  هر بادبان سایه ای خنک ایجاد کرده  . ضمن اینکه در برابر فشار و بادهای شدید مقاومت خوبی دارند.

  سایبان متحرک به دو دسته سایبان کشویی وسایبان چتری تقسیم می شود.

  سایبان استخر چتری

  در این نمونه سایبان ها فضای کمتری اشغال می شود  و مثل  چتر باز و بسته می گردند، طرح های متنوع و زیبا و ایجاد حس کنار ساحل دریا بودن از ویژگی های این نوع از سایبان ها می باشد.

  سایبان استخر کشویی

  این نوع از سایبان ها به شکل کشو  یا کرکره ای  باز و بسته می گردند و ضمن محافظت در مقابل نور شدید آفتاب، امکان استفاده از آسمان پر ستاره را نیز ممکن می سازند.

  این سایبان ها نیزاز لحاظ  کاربردی  به دو دسته استخر شنا و استخر ماهی  دسته بندی می شوند.

  سایبان برقی برای استخر شنا

  برخی از افراد در خانه یا ویلای خود استخر ایجاد می کنند که  به دلیل در راس  دید بودن همه افراد خانواده نمی توانند از استخر شنا  راحت استفاده کنند ، همچنین استخر های روباز یا استخرهایی که در حیاط خانه قرار دارند به دلیل نداشتن سقف از تابش نور خورشید و بارندگی در امان نخواهند بود. از این جهت این نوع استخر ها سایبان برقی های مخصوصی درنظر گرفته می شود.

  سایبان برقی برای استخر ماهی

  دیگر کاربردهای سایبان برقی استخر استفاده از آن در استخرهای پرورش ماهی است. استفاده از سایبان برقی در استخر های ماهی موجب پیشگیری از رشد جلبک در آب استخر، عدم تبخیر آب استخر، ایجاد دمای یکسان، محافظت از ماهی ها در برابر نور خورشید و اشعه فرابنفش می گردد .ضمن اینکه به طور کلی طول عمر ماهیانی که کمتر در معرض نور آفتاب قرار می گیرند، بالاتر است.پس  محافظت از آبزیان نیز از دیگر مزایای سایبان استخر می باشد.

  منبع مطلب : sayebaam.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید