این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت امر به معروف

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت امر به معروف را از این سایت دریافت کنید.

  ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر

  ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

  اعمال جدی قانون برای تخلف های ترکیبی رانندگی و اخلاقی

  اعطای حکم وزیر فرهنگ به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه

  تشکیل وزارت خانواده و جوانی جمعیت به عنوان یکی از مولفه های امنیت ملی

  معرفی دستگاه های برتر در حوزه عفاف و حجاب

  بی تفاوت نباشیم!

  نماینده ولی فقیه در کردستان در منزل مرحومه مهسا امینی/ پیگیر موضوع از مجراهای قانونی هستیم

  اطلاعیه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در خصوص حادثه تاسف بار برای یکی از جوانان این سرزمین

  همیشه مدیون شهدا و خانواده شهدا هستیم

  پیگیری رعایت حقوق مردم در شرکت های بزرگ اینترنتی

  اعطای حکم وزیر فرهنگ به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه

  تشکیل وزارت خانواده و جوانی جمعیت به عنوان یکی از مولفه های امنیت ملی

  معرفی دستگاه های برتر در حوزه عفاف و حجاب

  بی تفاوت نباشیم!

  اخبار ستاد مرکزی

  پیگیری رعایت حقوق مردم در شرکت های بزرگ اینترنتی

  در نشست رئیس اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی و چند شرکت مهم اینترنتی با معاونت اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر، معضلات، مشکلات و تخلفات شرکت های اینترنتی و تبلیغات مغایر با شئونات اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  اعمال جدی قانون برای تخلف های ترکیبی رانندگی و اخلاقی

  تقدیر از دبیر ستاد امر به معروف به دلیل تدوین طرح جامع عفاف و حجاب

  دولت برای حضور خانواده ها در ورزشگاه ها برنامه ریزی کند

  تقدیر از مواضع انقلابی معاون وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

  آرشیو اخبار اخبار ستاد استان‌ها

  دیدار دبیر ستاد امر به معروف کردستان با خانواده بانوی عفیف و شجاع کردستانی

  ریشه و اصالت زن ایران زمین در نجابت و پاکدامنی است

  فیلم/ قسمت سوم ویژه برنامه #بدون_مانع منتشر شد

  گزارش تصویری جلسه مسئولین دفاتر ستادهای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان

  فرد بدحجاب متخلف است نه مجرم

  صوت/حجاب در جمهوری اسلامی یک پروژه است نه پروسه

  طرح جامع عفاف و حجاب به دنبال تنش زدایی در جامعه

  پوستر/فضای سازی باطل و مدیران منفعل

  آثار امر به معروف و نهی از منکر باید درجامعه دیده شود

  شهید چمران و شهید سلیمانی دو انسان بزرگ و دغدغه‌مند بودند

  امر به معروف و نهی از منکر موجب افزایش امنیت اجتماعی می شود

  آرشیو اخبار

  منبع مطلب : www.setad-abm.ir

  واکنش ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به فوت مهسا امینی : دستگیری ، پرونده سازی و دادگاهی شدن از مقابله با بدحجابی حذف شود

  ستاد امربه معروف و نهی از منکر همچنان تاکید دارد برای رفع معضل بدحجابی باید  مساله جرم بودن بدحجابی که نیاز به دستگیری و پرونده سازی و دادگاهی شدن دارد ، برداشته شود و بر اساس طرح جامع عفاف و حجاب با نگاه تخلف با بدحجابی برخورد گردد که حل مساله بدون هرگونه تنش اجتماعی  کمک می کند

  ۵ نفر

  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۸

  واکنش ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به فوت مهسا امینی : دستگیری ، پرونده سازی و دادگاهی شدن از مقابله با بدحجابی حذف شود

  ستاد امربه معروف و نهی از منکر همچنان تاکید دارد برای رفع معضل بدحجابی باید  مساله جرم بودن بدحجابی که نیاز به دستگیری و پرونده سازی و دادگاهی شدن دارد ، برداشته شود و بر اساس طرح جامع عفاف و حجاب با نگاه تخلف با بدحجابی برخورد گردد که حل مساله بدون هرگونه تنش اجتماعی  کمک می کند

  در بیانیه ارسالی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به خبرآنلاین با امضای سیدعلی خان محمدی ، سخنگوی این ستاد آمده است :

  ۱_ در حادثه پیش امده اصل برقراری عدالت و شفافیت است ار دادستانی انتظار می رود با بهترین رسیدگی و اعلام به موقع وجدان عمومی را به رسیدگی دقیق و کامل به قصاوت عادلانه فراخواند.

  ۲_ ستاد امربه معروف و نهی از منکر همانگونه که بارها اعلام کرده است با تکلیفی که منجر به مقابله مستقیم پلیس با بدحجابان شود مخالف است و معتقد است با راهکار مناسب و بدون تنش های اجتماعی این مساله را می توان تدبیر نمود بنا به طرح جامع ستاد امربه معروف و نهی از منکر پلیس به گشت ارشاد مسولین و اقویا و در حمایتی از معتمدین مردمی تبدیل وضعیت دهد.

  ۳_ اکنون که رییس جمهور به وزیر کشور دستور پیگیری داده است مناسب است وزیر کشور فقط به صورت موردی به جزییات صرفا این حادثه اکتفا نکند از وزیر کشور می خواهیم این مساله را به صورت کامل بررسی نماید آیا ۳۲ دستگاهی که در خصوص عفاف و حجاب بنا به مصوبه شورای انقلاب فرهنگی ۳۳۰تکلیف قانونی داشتند به وظائف خود عمل کرده اند تا این مسایل پیش نیاید،آیا به وظایف قانونی خود درست عمل کرده اند؟ آیا برای این جوان ۲۳ ساله در جمهوری اسلامی فرهنگسازی لازم توسط دستگاه های فرهنگی صورت پدیرفته است یا فقط شعار کار فرهنگی داده شده است؟ آیا صدا و سیما به عنوان نهادی که بیشترین وظایف را در قانون برای او در نظر گرفته شده است و بیشترین مسوولیت فرهنگسازی را در این ماجرا و امثال ان را دارد به وظایف فرهنگی خود عمل کرده است که وقتی یک جوان و هزاران جوان دیگر ما چگونه عمل نمایند تا با نیروی قهری پلیس مواجه نشود؟ آیا پلیس ما اموزش های لازم را به پرسنل خود داده است که کرامت انسانی افراد را حفظ نمایند؟

  از ستاد امربه معروف گرفته تا خود وزارت کشور و بقیه نهادهای مسوول ایا انجام وظایف قانونی خود را درست انجام داده اند. آیا آموزش و پرورش و دانشگاه های کشور وظایف خود را نسبت به جوانان ما به درستی انجام می دهند یا ترک فعل ها و نتیجه اموزش های ناکارامد و عدم کار فرهنگی نوجوانان و جوانان ما را تحویل پلیس داده است ؟

  اگر وظایف دستگاه های فرهنگی به درستی انجام شده بود ما شاهد چنین حادثه تلخی نبودیم . ایا حتما باید حادثه های ناگواری اتفاق بیفتد تا متولیان و مسوولین امر به فکر چاره بیفتند؟

  ۴_ ستاد امر به معروف و نهی از منکر درعین اعتقاد به لزوم حل معضل موجود در حوزه عفاف و حجاب معتقد است در مواجهه با این مساله نه پلیس باید به صورت مستقیم وارد صحنه شود و نه باید حل این مساله را با محاکم قضایی گره زد و نه اینکه متولی و مسوول این مساله دولت باشد بلکه حل مساله عفاف و حجاب فقط به دست خود مردم با مدیریت صحیح قابل حل است و این مساله در طرح جامع عفاف و حجاب کاملا تبیبن شده است.

  ۵ _ مجلس شورای اسلامی می بایست به صورت جدی به این مساله ورود پیدا کرده و جامعه را از التهاب بحران ها و ایجاد حوادثی که هر از چندگاهی به وقوع می پیوندد نجات دهد مجلس شورای اسلامی نباید منتظر بماند تا آمربه معروف و ناهی ازمنکری مورد ضرب و جرح و یا شهادت قرار بگیرد یا جوان بدحجابی در فرایند اعمال قانون پلیس سکته نماید بعد منفعلانه حرکتی و صحبتی نماید به قول شهید سلیمانی همه اینها فرزندان ما هستند چرا باید بین فرزندان در بی قانونی و بی مدیریتی نزاع صورت بگیرد؟

  قانون برای رفع مشکلات اجتماعی وضع می شود و اکنون که این منازعات وجود دارد یعنی یا قانون وجود ندارد و یا کارآمد نیست که در این قسمت مجلس شورای اسلامی لازم است بدون فوت وقت به نقش قانونگداری و نطارتی خود بدون فوت وقت اهتمام ورزد.

  بیشتر بخوانید :

  روایت فارس از «تجمع غروب یکشنبه مردم سنندج در اعتراض به جان باختن مهسا امینی» / آنان از توضیح پلیس قانع نشده اند

  رئیس فراکسیون امر به معروف و نهی‌ از منکر مجلس : باید در شیوه‌های امر به معروف و نهی از منکر تجدیدنظر شودارزیابی معزی از پیام «اعتراض های رنگارنگ و فراگیر معترضان» به «فاجعه‌ دردناک ‎مهسا امینی»جای خالی آمار عملکرد / چند درصد «ارشاد»شدگان با حجاب شدند؟نتیجه تکاندهنده مشاوره مقام «ستاد نهی از منکر» با ۲۰۰۰ نفر دستگیر شده / عملکرد گشت ارشاد هیچ اثر مثبتی نداشته

  ۶_ ستاد امربه معروف و نهی از منکر همچنان تاکید دارد برای رفع معضل بدحجابی باید مساله جرم بودن بدحجابی که نیاز به دستگیری و پرونده سازی و دادگاهی شدن دارد ، برداشته شود و بر اساس طرح جامع عفاف و حجاب با نگاه تخلف با بدحجابی برخورد گردد که حل مساله بدون هرگونه تنش اجتماعی کمک می کند، البته دشمنان مایل اند همیشه تنش های اجتماعی وجود داشته باشند.

  در پایان ستاد امر به معروف و نهی از منکر مجددا از وقوع چنین حوادث ناگواری شدیدا، ابراز ناراحتی عمیق می کنیم و واقعآ این را درد جانکاهی می داند و به وضع موجود اعتراض می کند که چرا بعد از چهل و اندی سال هنوز بایدشاهد چنین رویدادهای تلخ و ناگواری در بلاتکلیفی های اجرا درست قانون و خلاهای ان در قصورها و تقصیرهای نهادهای خصوصا فرهنگ ساز باشیم

  ۲۱۲۱۲ کد خبر 1675383

  برچسب‌ها

  ستاد امر به معروف و نهی از منکر

  مهسا امینی گشت ارشاد سازمان صدا و سیما بدحجابی حجاب مطالب مرتبط

  جزئیات گفت و گوی تلفنی رئیسی با خانواده مهسا امینی

  جای خالی آمار عملکرد / چند درصد «ارشاد»شدگان با حجاب شدند؟

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید