این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت ثمر زنجان

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت ثمر زنجان را از این سایت دریافت کنید.

  zanjan

  سامانه ثمر

  سامانه ثمر ثبت نام مجازی رشته های تحصیلی

  آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان

  در راستای بهینه سازی اهداف هدایت تحصیلی و توسعه متوازن بین شاخه ای و همچنین گسترش خدمات غیرحضوری به ویژه در شرایط شیوع بیماری جهان گیر، سامانه ثبت نام مجازی رشته های تحصیلی (ثمر) در پایه دهم دوره دوم متوسطه راه اندازی شده است.

  راهنمای سریع استفاده از خدمات سامانه

  مدیران محترم مدارس و دانش آموزان عزیز می توانند جهت ورود به این سامانه و بهره برداری از امکانات آن ، شماره ملی و یکی از کلمه های عبور خود در سامانه پادا یا پورتال همگام را در کادر ذیل وارد نمایند.

  جدول زمانی پیش ثبت نام الکترونیکی:

  برای مطلع شدن از آخرین خبرهای هدایت تحصیلی آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان به کانال هدایت تحصیلی در شبکه شاد hedayat_zanjan_1 بپیوندید.

  ورود دانش آموزان ورود مدیران

  ورود دانش آموزان با کد ملی و تاریخ تولد و نام پدر

  ابتدا کد ملی را تایپ و تاریخ تولد را انتخاب کنید. سپس نام پدر خود را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.

  منبع مطلب : zanjan-1.ir

  سامانه ثمر

  در این مقاله تمام جزئیات و اطلاعات مربوط به سایت پیش ثبت نام اولیه هدایت تحصیلی استان زنجان با عنوان سامانه ثمر و به آدرس اینترنتی zanjan-1.ir برای دانش آموزان پایه نهم متوسطه اول ارائه شده است.

  سامانه ثمر

  دانش آموزان زنجانی برای دسترسی راحت تر به آزمون ها و نمون برگ های هدایت تحصیلی و پیش ثبت نام غیر حضوری هدایت تحصیلی نهم می توانند به سامانه ثمر یا سایت ثبت نام مجازی رشته تحصیلی به آدرس zanjan-1.ir مراجعه کرده و پیش ثبت نام خود را در زمان مقرر و به صورت غیرحضوری انجام دهند.

  برای مشاوره نحوه ورود به سامانه ثمر

  برای مشاوره نحوه ورود به سامانه ثمر

  سامانه ثمر یا ثبت نام مجازی رشته تحصیلی مدتی است که از اداره آموزش و پرورش زنجان طراحی و راه اندازی شده است. این سامانه دانش آموزی به آدرس zanjan-1.ir به منظور دسترسی سریع تر و راحت تر دانش آموزان پایه نهم متوسطه اول استان زنجان به فرم ها و نمون برگ های هدایت تحصیلی و انجام مراحل اولیه فرآیند هدایت تحصیلی ایجاد شده است.

  دانش آموزان با مراجعه به سامانه ثمر در زمان تعیین شده که طبق اولویت بندی های حاصل از نتایج آزمون های هدایت تحصیلی مشخص می شوند می توانند مراحل اولیه هدایت تحصیلی و انتخاب رشته خود را به صورت مجازی و غیرحضوری به انجام برسانند.

  با توجه به این که ممکن است بسیاری از دانش آموزان زنجانی و یا حتی مدیران و معلمان مدارس از ویژگی ها و گزینه های مختلف سامانه ثمر اطلاع چندانی نداشته باشند، لذا در ادامه این مقاله گزینه های مختلف این سامانه را بررسی کرده و به معرفی کامل سایت ثمر خواهیم پرداخت.

  معرفی سامانه ثمر

  سایت دانش آموزی ثمر با هدف افزایش سرعت و صرفه جویی در وقت و هزینه حاصل از فرآیند انتخاب رشته و هدایت تحصیلی، توسط اداره آموزش و پرورش زنجان ایجاد شده است. داده های موجود در سامانه ثمر مربوط به اطلاعات تحصیلی و درسی دانش آموزان بوده و بر اساس نتایج آزمون های مختلف هدایت تحصیلی دسته بندی می شوند.

  دانش آموزان استان زنجان که قصد دارند وارد سامانه ثمر شده و پیش ثبت نام اولیه هدایت تحصیلی پایه نهم را به انجام برسانند باید طبق جدول اولویت بندی اعلام شده در صفحه اصلی سایت به این سامانه مراجعه کرده و مراحل اولیه ثبت نام را تکمیل نمایند.

  بیشتر بخوانید: سایت همگام هدایت تحصیلی پایه نهم

  زمان ثبت نام در سامانه ثمر

  مراجعه به سامانه ثمر و پیش ثبت نام اولیه هدایت تحصیلی و انتخاب رشته پایه نهم بر اساس جدول زمان بندی ایجاد شده در این سامانه انجام می پذیرد. جدولی که دانش آموزان در صفحه ابتدایی و اصلی سامانه ثمر مشاهده می نمایند براساس نتایج حاصل از آزمون های مشاوره ای و اطلاعات تحصیلی دانش آموزان اولویت بندی شده است.

  این اولویت ها در سه جدول مجزا با عنوان های ذکر شده در این قسمت قابل مشاهده برای دانش آموزان می باشند:

  دانش آموزان با اولویت های (الف)

  دانش آموزان با اولویت های (ب)

  دانش آموزان فاقد اولویت ثبت نام (تمام هاشور)

  امتیاز بندی این جدول ها بستگی به نمرات و نتایج آزمون های دانش آموزان و شرایط انتخاب رشته آنان دارد. با وجود این که تاریخ دقیقی برای مهلت انتخاب رشته تحصیلی نهم به دهم مشخص نشده است، اما پیش بینی می شود که امکان انجام پیش ثبت نام اولیه و مراجعه به سایت ثمر در اواسط تابستان و پس از اعلام نتایج آزمون ها تعیین شود.

  در حال حاضر زمان دقیقی برای اولویت بندی دانش آموزان جهت مراجعه به سامانه ثمر مشخص نشده است. به محض تعیین زمان بندی های مربوطه در این قسمت اطلاع رسانی خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: زمان انتخاب رشته نهم به دهم

  نحوه ورود به سامانه ثمر

  دانش آموزانی که در حال تحصیل در پایه نهم هستند و باید مراحل انتخاب رشته و هدایت تحصیلی خود را تکمیل نمایند می توانند به سامانه ثمر مراجعه کرده و اطلاعات خواسته را درج و تایید کنند. البته توجه داشته باشید که دانش آموزان مناطق روستایی باید مراحل ثبت نام و انتخاب رشته دبیرستان خود را به صورت حضوری و با مراجعه به کارشناسان آموزش متوسطه ادارات آموزش و پرورش هر منطقه از استان زنجان انجام دهند.

  به منظور ارائه اطلاعات بیشتر درباره نحوه ورود به سامانه ثمر در ادامه این قسمت راهنمای تصویری نحوه ورود به این سایت را برای دانش آموزان ارائه می نماییم.

  راهنمای تصویری نحوه ورود به سامانه ثمر

  ابتدا آدرس اینترنتی سامانه ثمر به نشانی zanjan-1.ir را در مرورگر خود درج کرده و جستجو نمایید.

  در این مرحله وارد صفحه اصلی و ورودی سامانه شده اید که باید بر اساس اولویت بندی انجام شده به تاریخ های ذکر شده در جداول پایین صفحه توجه نمایید.

  پس از اطمینان از تاریخ اولویت بندی خود در قسمت های مشخص شده نام کاربری و رمز عبور همگام خود را وارد کرده و روی گزینه ورود کلیک کنید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید