این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت خرد

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت خرد را از این سایت دریافت کنید.

  موسسه منظومه خرد

  پیش‌ثبت‌نام لینک‌های مفید دعوت به همکاری مودل خرد (lms)

  مؤسسه منظومه خرد

  بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

  هدف ما فراهم کردن محیطی یادگیرنده، سالم، شاد، صمیمی و نوآورانه است. محیطی پویا و اخـلاقی برای پرورش انسان‌هایی امین و شریف که نسبت به محیط اطراف‌شان احساس مسئولیت می‌کنند. می‌خـواهیم شاگردان‌مان بعد از سـال‌ها حضـور در مـدرسه وقتی وارد محیط اجتمـاعی می‌شوند، مهارت‌های اساسی برای تحصیل، کار و زندگی را داشته باشند و به‌عنوان یادگیرندگان مادام‌العمر این مهارت‌ها را توسعه دهند.

  ادامه ...

  اخبار و رویدادهای مؤسسه منظومه خرد

  خردنامه شماره ۲۸ منتشر شد

  خردنامه شماره ۲۸ (ویژه زمستان ۱۴۰۱) منتشر شد. برای مشاهده کلیک کنید.

  نتایج پذیرفته‌شدگان کنکور ۱۴۰۱

  نتایج پذیرفته‌شدگان کنکور ۱۴۰۱ خرد در رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی و هنر منتشر شد.

  خردنامه شماره ۲۷ منتشر شد

  خردنامه شماره ۲۷ (ویژه پاییز ۱۴۰۱) منتشر شد. برای مشاهده کلیک کنید.

  روز پدر و کودک در پیش‌دبستان

  روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱ و ۲ خرداد ماه، پدران بزرگوار مهمان پیش‌دبستان بودند؛ دقایقی را همراه دختران‌شان به انجام بازی‌های حرکتی پرداختند. سپس به تماشای برنامه‌های آماده شده توسط نوآموزان نشستند و در پایان زمانی را به صرف صبحانه و گپ و گفت با فرزندان‌شان گذراندند.

  دورهمی خانوادگی افطار در خانه کودک

  برنامه‌ی افطار مشارکتی خانه کودک در تاریخ چهارشنبه ۷ اردیبهشت در فضای حیاط متوسطه ۱ با حضور خانواده‌ها و کادر خانه کودک برگزار شد. یک ساعت قبل از اذان مغرب گرد هم آمدیم. با کمک خانواده‌های گرامی سفره افطار را پهن کردیم و خوراکی که هر خانواده از منزل برای تقسیم با دوستان آورده بود را در سفره گذاشتیم. سپس مراسم نیایش و دعای هنگام اذان را به‌جا آوردیم و بعد در کنار هم افطار را صرف کردیم و در آخر ساعتی را به بازی‌ و معاشرت پرداختیم.

  هفته مشاغل متوسطه ۱

  هر سال برنامه‌ای با عنوان هفته مشاغل برای آشنایی دانش‌آموزان پایه نهم با مشاغل مرتبط با رشته‌های انسانی، هنر، ریاضی و علوم تجربی برگزار می‌شود. در مدرسه خرد این فرآیند با بررسی عناوین شغلی اولیای دانش‌آموزان متوسطه ۱ و ۲ و هم‌چنین دانش‌آموختگان این مجموعه، در هر یک از این رشته‌ها آغاز می‌گردد. پس از انتخاب مشاغل مورد‌نیاز برای معرفی که طیف وسیع و متنوعی از مشاغل هر رشته را شامل می‌شود، هماهنگی با اولیا و برنامه‌ریزی برای ارائه صورت می‌گیرد. تلاش مشاور پایه بر این است که بتواند با همکاری معاونین سایر واحدها عناوین متنوع‌تری از مشاغل را برای استفاده دانش‌آموزان فراهم نماید.

  هفته مشاغل پیش‌دبستان

  در هفته‌ی مشاغل، پیش‌دبستان خرد میزبان تعدادی از مادران بود که تخصص خود را به نوآموزان معرفی کردند. نوآموزان با طراحی شهری آشنا شدند و در کنار هم فضای بازی و پارک طراحی کردند. از مهندسی سازه شنیدند و با فرآیند پل‌سازی آشنا شدند.

  ولادت امام حسن مجتبی (ع) در پیش‌دبستان

  نوآموزان پیش‌دبستان روز شنبه و یک‌شنبه ۲۷ و ۲۸ فروردین، به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) مدرسه را آذین‌بندی کردند و با چشیدن کوکی‌های دست‌پخت خودشان شیرینی این روز را دو چندان کردند.

  بیشتر ...

  مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره مجتمع آموزشی خرد

  «در کنار هم خود را می‌شناسیم، واقعیت را می‌پذیریم و با معنا زندگی می‌کنیم.»

  فعالیت‌های مرکز خدمات روان‌شناسی و مشاوره مجتمع آموزشی خرد شامل مشاوره‌های فردی در زمینه‌ی تحصیلی، شغلی و ازدواج می‌شود. همچنین خدمات روان‌درمانی فردی و گروهی با رویکردهای مختلف روان‌پویشی، رفتاری شناختی، هیجان مدار ، طرحواره و رفتار درمانی دیالکتیک را در بر می‌گیرد.

  خردنامه

  خردنامه، نشریه‌ی الکترونیکی مدرسه‌ی خرد است که تمام مطالب آن را دانش‌آموزان و معلم‌های خرد تهیه می‌کنند. این نشریه شامل بخش‌های مختلف ادبی، علمی و هنری است.

  خردنامه در اولین ماه هر فصل منتشر می‌شود

  بیشتر ...

  مؤسسه منظومه خرد

  https://kheradedu.ir

  info@kheradedu.ir +9821 27682768

  منبع مطلب : www.kheradedu.ir

  موسسه آموزش عالی خرد بوشهر

  موسسه آموزش عالی خرد بوشهر

  پذیرش دانشجو مقطع کارشناسی پیوسته بدون آزمون ترم بهمن 1401

  تقویم آموزشی نیمسال دوم 1402-1401

  راهنمای کلاس مجازی

  اطلاعیه درخصوص انتخاب واحد

  راهنمای ثبت پروپوزال در سامانه موسسه آموزش عالی خرد بوشهر

  منبع مطلب : kherad.ac.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید