این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت ستکا لاستیک

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت ستکا لاستیک را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه ستکا

  این مطلب در ارتباط با سامانه ستکا setka724.ir و خدمات این سامانه و مشخصات مختلف سایت عرضه و فروش مرغ گرم و منجمد همچنین محصولات ارائه شده در این سامانه نگارش شده است.

  سامانه ستکا | سایت عرضه مرغ گرم و منجمد

  اگر در خصوص سامانه ستکا سوالی دارید

  اگر در خصوص سامانه ستکا سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه سامانه ستکا چیست؟

  ورود به سامانه ستکا عرضه مرغ setka724.ir

  ثبت نام سامانه ستکا setka724.ir

  خرید مرغ از سامانه ستکا

  کالاهای تحت پوشش سامانه ساتکا

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  سامانه ستکا یکی از جدیدترین سامانه هایی است که به منظور نظارت بر تولید و توزیع کالاهای اساسی ایجاد شده است. ستکا در واقع مخفف سامانه توزیع کالای اساسی بوده و انواع کالاهای ضروری مورد نیاز مردم از طریق آن عرضه می شود. این کالاها مربوط به دسته یا گروه خاصی نیستند و انواع کالاهای اساسی از جمله غذایی و غیر غذایی از طریق آن در اختیار مردم قرار می گیرند. یکی از مهم ترین فراورده هایی که در این سایت به فروش می رسد، مرغ گرم است که به صورت روزانه مصرف بالایی داشته و با استقبال بالای مردم مواجه است. به همین خاطر، سامانه اینترنتی ستکا با نام سایت عرضه مرغ گرم هم شناخته می شود. اگر چه مرغ منجمد، سایر مواد غذایی اساسی مانند شکر، محصولات بهداشتی، تجهیزات خودرو مانند لاستیک و موارد این چنینی دیگر هم در سامانه ستکا عرضه می شوند، اما ارزش فروش مرغ گرم در این سامانه به گونه ای بوده که مردم آن را با نام سامانه فروش این کالا بشناسند.

  به هر حال، برای استفاده از این سایت و خرید محصولات مختلف از طریق آن، ابتدا باید در سامانه نام نویسی کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنید. سایر کاربران سامانه فروش مرغ گرم از جمله تولیدکنندگان، عاملین فروش و فروشگاه ها هم برای همکاری با این سایت، لازم است نسبت به نام نویسی از طریق روش های در نظر گرفته شده اقدام نمایند. ثبت نام اشخاص حقیقی در این سامانه ساده بوده و کافی است اطلاعات هویتی مانند کد ملی را وارد کنید. با این حال، تولیدکنندگان و عاملین فروش نیاز به دریافت یک سری مجوزها و اطلاعات کاربری از سازمان های مربوطه دارند. از آن جایی که این سامانه جدید به نشانی اینترنتی setka724.ir می تواند نقش تاثیرگذاری در بهبود شرایط تولید و توزیع کالای اساسی داشته باشد، در این جا به معرفی آن پرداخته، روش ورود، ثبت نام و خرید از طریق آن را به صورت کامل برای تان توضیح می دهیم؛ با ما همراه باشید تا شناخت کاملی از این سایت به دست آورید.

  لینک ورود به سامانه ستکا

  سامانه ستکا چیست؟

  ستکا مخفف سامانه توزیع کالای اساسی است که به منظور نظارت بر تولید و توزیع این کالاهای اضطراری در سراسر کشور ایجاد شده است. بسیاری از کالاهای ضروری مورد نیاز مردم از جمله مواد غذایی و غیر غذایی از طریق سامانه ستکا عرضه شده تا تمامی مردم امکان استفاده از آن ها را داشته باشند. ایجاد چنین سامانه ای، از احتکار، گران فروشی و کمیاب شدن کالاهای اساسی در بازار جلوگیری می کند؛ چرا که تولیدکنندگان موظف هستند بر اساس آمار و ظرفیت های خود، عرضه کالای اساسی را انجام دهند. از طرف دیگر، ساز و کارهای گوناگونی هم در این سایت برای خرید اشخاص حقیقی و حقوقی طراحی شده است. به این صورت که هر کاربر می تواند تا میزان مشخصی کالا در یک بازه زمانی از سایت عرضه مرغ گرم خریداری کند؛ این گونه از سوء استفاده افراد سودجو برای خرید کالاهای اساسی با قیمت مصوب از طریق این سامانه هم جلوگیری خواهد شد؛ یعنی هم روی بخش تولیدکننده و هم مصرف کننده نظارت کامل وجود دارد.

  آن دسته از مصرف کنندگان حقیقی یا حقوقی که قصد خرید کالا و خدمات اساسی مورد نیاز خود را از طریق سامانه آنلاین ستکا داشته باشند، باید ابتدا نسبت به نام نویسی در این سامانه اقدام کرده و حساب شان را فعال کنند. این امر بسیار ساده بوده و برای مصرف کنندگان در زمان کوتاهی قابل انجام است. با توجه به اهمیت سامانه فروش مرغ گرم برای بسیاری از گروه های مردم، در ادامه نحوه ورود و ثبت نام در این سامانه را برای تان آورده ایم. البته تولیدکنندگان و عاملین فروشی هم که می خواهند جهت توزیع انواع کالای اساسی با این سایت همکاری داشته باشند، باید ابتدا ثبت نام شان را انجام داده و اطلاعات کاربری دریافت کنند. روش نام نویسی و دریافت اطلاعات کاربری این گروه ها کمی با اشخاص حقیقی و به طور کلی مصرف کنندگان تفاوت داشته و نیاز به یک سری مجوزها خواهند داشت. در ادامه، نحوه ثبت نام در سایت setka724.ir برای این دسته از کاربران را هم بیان خواهیم کرد.

  بیشتر بخوانید: سامانه باربرگ

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  ورود به سامانه ستکا عرضه مرغ setka724.ir

  اکنون که شناخت مناسبی از سامانه در نظر گرفته شده برای تولید و توزیع کالاهای اساسی به دست آورده اید، وقت آن رسیده که با نحوه ورود و استفاده از آن هم آشنا شوید؛ چرا که اولین گام برای بهره مندی از خدمات این سامانه و خرید کالاهای اساسی مورد نیاز، وارد شدن به آن است. ورود به سامانه ستکا بسیار ساده بوده و نیاز به طی کردن مراحل پیچیده و دشواری ندارد. با این حال، از آن جایی که سایت مذکور به تازگی ایجاد شده، ممکن است بسیاری از کاربران شناخت زیادی از آن نداشته باشند. به همین دلیل، در این قسمت روش ورود به سامانه اینترنتی ستکا را به صورت مفصل برای تان آورده ایم. در ادامه هم نحوه ثبت نام در سایت عرضه مرغ گرم را برای گروه های مختلف مصرف کننده، تولیدکننده و عاملین فروش توضیح خواهیم داد تا اگر تا کنون در این سامانه ثبت نام نکرده اید، به راحتی بتوانید اقدامات مربوط به آن را انجام و حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

  برای وارد شدن به سایت ستکا و تهیه کالاهای مورد نیاز از طریق آن با نرخ مصوب، باید یک سری مراحل ساده را به صورت پیوسته و گام به گام پشت سر بگذارید که در این جا به آن ها پرداخته ایم. این مراحل به شرح ذیل می باشند:

  ۱در اولین قدم باید نشانی اینترنتی آن یعنی setka724.ir را در مرورگر خود قرار داده و جست و جو کنید. برای این کار می توانید هم از سیستم های کامپیوتری و هم  گوشی های موبایل استفاده کرده و از این نظر با مشکلی رو به رو نخواهید شد.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  ستکا ۷۲۴

  ستکا، سامانه مدیریت هوشمند توزیع کالای اساسی است که مدیریت کامل فرآیندهای زنجیره تأمین، تولید و توزیع کالای اساسی تا مصرف کننده نهایی را کنترل می‌کند و با ارائه گزارش‌ها و نمودارهای آماری در قالب داشبوردهای مدیریتی، امکان برنامه‌ریزی بلندمدت و تنظیم بازار اثربخش را نیز فراهم می‌سازد.

  ثبت نام خـانوار

  ثبت نام مشترکین حقوقی

  ثبت نام واحدهای تولیدی

  ثبت نام عاملین فروش و فروشگاه‌ها

  گروه‌های کالایی تحت پوشش

  مرغ و تخم‌مرغ

  بهداشتی و پزشکی

  خواروبار و لبنیات

  لاستیک رادیال سواری

  ستکا چیست؟

  سِتکا یک فروشگاه اینترنتی نیست! این سامانه ابزاری به منظور نظارت بر زنجیره تولید و توزیع کالای اساسی با قیمت مصوب سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است تا با کنترل فرآیند توزیع و فروش کالا، مانع از احتکار، گران‌فروشی و حتی احتکار خانگی شود. ادامه مطلب

  تلفن تماس: ۰۳۵۳۳۸۳

  منبع مطلب : www.setka724.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 18 ساعت قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید