این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایپا سوابق خرید

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایپا سوابق خرید را از این سایت دریافت کنید.

  راهنمای پیگیری ثبت نام سایپا و نتایج قرعه کشی سایپا

  وضعیت نتایج قرعه کشی سایپا ، پیگیری ثبت نام سایپا و راهنمای احراز هویت این خودروسازی موضوع این مقاله از مجله همراه مکانیک است.

  راهنمای پیگیری ثبت نام سایپا و نتایج قرعه کشی سایپا

  همراه مکانیک شهریور 8, 1401

  آگاهی از نتایج قرعه کشی سایپا برای کسانی‌که به دنبال کسب اطلاع از اعلام نتایج قرعه کشی سایپا هستند، حائز اهمیت ویژه است. چرا که برنده شدن در این قرعه کشی موجب می‌شود متقاضی، محصولات این خودروساز را با فاصله قیمتی نسبتا زیادی در مقایسه با بازار خریداری کند.

  با اعلام نتایج قرعه کشی سایپا  این سوال مطرح می‌شود که گام بعدی  برای تکمیل فرایند ثبت نام چیست و خودرو چه زمانی به مشتری تحویل داده می‌شود. برای کسب اطلاع از اینکه نام شما در میان برندگان سایپا هست یا نه، اولین گام مشاهده نتایج قرعه کشی سایپا با کد ملی یا کد رهگیری در سامانه یکپارچه فروش خودرو است.

  میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر.

  خرید خودرو

  پس از مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی سایپا و تکمیل وجه تا گذشت نهایتا 72 ساعت از اعلام نتایج ، بر اساس شرایط مندرج در جداول طرح مربوطه خودروها طی بازه‌های مختلف  به خریداران تحویل داده می‌شوند. به عنوان نمونه در آخرین قرعه کشی انجام شده (تیر 1401) که نتایج آن از ساعت 17 روز یکشنبه دوم مرداد ماه در حساب کاربری متقاضیان قابل مشاهده بود، منتخبین می بايست ظرف 72 ساعت نسبت به واريز وجه  قيمت خودرو اقدام نمایند.

  پیگیری ثبت نام سایپا چگونه انجام می‌شود؟

  اگر شما جزو برندگان خودروهای سایپا یا متقاضیان طرح های پیش فروش قبلی سایپا هستید و قصد دارید وضعیت خودرو خود را بررسی کرده و از زمان تحویل آن تقریبا با خبر شوید در ادامه آموزش همراه ما باشید. پیگیری مکرر از وضعیت خودرو این امکان را به شما می‌دهد در صورتی که مشکلی در فراّیند آماده‌سازی یا نقص مدارک از سمت شما وجود داشته باشد، به سرعت از آن مطلع شده و پیگیری لازم را انجام دهید.

  ابتدا وارد سایت سایپا به آدرس http://www.saipacorp.com/fa/salepage/customercarstatus شوید. در این مرحله با وارد کردن شماره پذیرش و شماره درخواست که در برگه قرارداد تحویل شده از سمت نمایندگی وجودد دارد به سامانه مشتریان وارد شوید.

  پس از ورود به سامانه مشتریان امکان استفاده از خدماتی چون: خرید خودرو، لیست ثبت نام ها و پرداخت ها، پرداخت دعوت نامه، تسویه چک برگشتی، درخواست تحویل حضوری، پرداخت ودیعه، تغییر رنگ و مدل و ….. وجود دارد. در این مرحله با کلیک روی لیست ثبت نام ها و پرداخت ها وارد مرحله بعدی شوید.

  در این مرحله امکان مشاهده وضعیت خودرو ثبت نام شده اعم از خودرویی که در قرعه کشی برنده آن شده اید، کد نمایندگی، تایید واریزی ها، رنگ خودرو، وضعیت ارسال به سایپا و جزییات آن وجود دارد. در صورت وجود مغایرت در این بخش به نمایندگی سایپا مراجعه کنید.

  اعلام اسامی برندگان نتیجه قرعه کشی سایپا چه فرآیندی دارد؟

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا تنها از طریق همان سایت مشخص‌شده برای ثبت نام اولیه، یعنی سامانه یکپارچه خودرو صورت می‌پذیرد. اما زمان اعلام نتیجه قرعه کشی سایپا معمولا بلافاصله پس از پایان قرعه کشی یا فرصت نام‌نویسی در طرح‌های بدون قرعه‌کشی اعلام می‌شود. اما پیگیری نتیجه قرعه کشی سایپا با استفاده از کد رهگیری دریافت‌شده حین ثبت‌نام امکان‌پذیر است و در صورت نداشتن این کد باید آن را به کمک کد ملی و اطلاعات ارتباطی ثبت‌شده حین نام‌نویسی بازیابی کرد. شما می‌توانید از خدمت شرایط فروش اقساطی سایپا که توسط همراه مکانیک ارائه می‌شود بهره مند شوید.

  پیگیری نتایج قرعه کشی سایپا

  برای دریافت نتیجه قرعه کشی یا طرح های فروش و پیش فروش سایپا دو راه وجود دارد:1- مشاهده از طریق وبسایت 2- اعلام نتیجه پیامکی

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا از طریق سایت

  جواب قرعه کشی سایپا و سایر خودروسازان به‌صورت یکپارچه در سامانه فروش وزارت صنعت، معدن و تجارت (موسوم به صمت) به آدرس sale.iranecar.com معمولا چند روز پس از برگزاری مراسم قرعه کشی اعلام می‌شود. زمان اعلام نتایج قرعه سایپا نیز معمولا به‌صورت دقیق توسط سخنگوی وزارت صمت اعلام و در سامانه یکپارچه و سایر رسانه‌ها منتشر می‌شود.

  البته برندگان محصولات سایپا تنها به طرح‌های قرعه کشی محدود نمی‌شوند و این شرکت شرایط فروش بدون قرعه کشی نیز دارد. طرح‌های فروشی که نام‌نویسی در آنها از طریق وب‌سایت فروش سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com/ امکانپذیر است. واجدان شرایط از طریق حساب کاربری شخصی در پورتال همین شرکت می‌توانند از وضعیت ثبت نام خود آگاه شوند. معمولا پس از پایان ثبت نام اسامی واجدین شرایط نیز مشخص و در حساب کاربری متقاضیان درج می‌شود.

  میخوای بدونی قیمت روز خودرو مورد نظرت چنده ؟ از همراه مکانیک کمک بگیر.

  قیمت خودرو

  اعلام نتایج قرعه کشی سایپا از طریق پیامک

  در صورتی که شما هم جزو لیست برندگان قرعه کشی سایپا باشید، این موضوع از طریق ارسال پیامک از سمت شرکت سایپا به شما اعلام خواهد شد. این پیامک به شماره تماسی که در هنگام ثبت نام وارد سامانه کرده اید ارسال خواهد شد. باید مد نظر داشته باشید که در پیامک ارسالی وضعیت شما به عنوان برنده اصلی یا به عنوان رزرو و ذخیره مشخص شده است. ضمنا در پیامک ارسال شده از سمت شرکت سایپا هیچ لینکی برای پرداخت وجه در اختیار شما گذاشته نشده و وجود لینک برای پرداخت وجه نشانه کلاه برداری و جعلی بودن پیامک است.

  اسامی برندگان قرعه کشی سایپا – مرداد 1401

  اسامی برندگان دومین قرعه کشی سایپا در سامانه مشترک در سال 1401، از ساعت ۱۷ روز یکشنبه دوم مردادماه از طریق سایت sale.iranecar.com در دسترس است. در این طرح به طور کلی 61483 خودرو از طرف شرکت سایپا برای فروش در نظر گرفته شده است.

  منبع مطلب : www.hamrah-mechanic.com

  saipa.iranecar.com

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سایت ثبت نام سایپا ۱۴۰۱ saipa.iranecar.com، طریقه ثبت نام قرعه کشی سامانه فروش سایپا و نحوه پیگیری با کدملی ارائه شده است.

  سایت ثبت نام سایپا saipa.iranecar.com

  برای مشاوره ثبت نام سایپا ۱۴۰۱

  برای مشاوره ثبت نام سایپا ۱۴۰۱

  برای ورود مستقیم به سایت ثبت نام سایپا کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت ثبت نام سایپا به نشانی www.saipa.iranecar.com ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سایت ثبت نام سایپا www.saipa.iranecar.com

  راهنمای ورود به سایت ثبت نام سایپا ۱۴۰۱ saipa.iranecar.com

  طریقه ثبت نام در سایت سایپا ۱۴۰۱ saipa.iranecar.com

  مدارک لازم برای ثبت نام سایپا saipa.iranecar.com

  نتایج قرعه کشی ثبت نام سایپا ۱۴۰۱ www.saipa.iranecar.com

  دانلود برنامه سایت ثبت نام سایپا saipa.iranecar.com

  سوالات متداول

  سایپا یکی از شرکت های خودروسازی در کشور ایران است که اقدام به راه اندازی سایتی برای ثبت نام متقاضیان در طرح های مختلف فروش محصولات سایپا کرده است. سایت ثبت نام سایپا، یکی از سایت های پرکاربرد برای افرادی است که قصد ثبت نام و خرید اینترنتی محصولات سایپا را دارند می باشد.سایت www.saipa.iranecar.com خدمات مختلفی را به متقاضیان خرید خودروهای سایپا ۱۴۰۱ ارائه می کند. با توجه به اهمیت بسیار زیاد این سامانه در ادامه این مقاله لینک ورود به سایت سایپا و طریقه ثبت نام در سایت سایپا ایرانی کار به نشانی saipa.iranecar.com،راهنمای مشاهده نتایج از سامانه فروش و پیگیری ثبت نام سایپا با کد ملی گفته شده است.

  معرفی سایت ثبت نام سایپا www.saipa.iranecar.com

  شرکت سایپا یکی از شرکت های خودروسازی در کشور است که هر ساله جشنواره های مختلفی را برای فروش خودروهای خود در نظر می گیرد. در حال حاضر با توجه به وجود بسترهای مناسب برای ارائه خدمات غیر حضوری توسط این شرکت، سایت ثبت نام سایپا راه اندازی شده است تا افراد متقاضی ثبت نام در طرح های مختلف خودروهای سایپا بتوانند بدون مراجعه حضوری و به صورت کاملا امن در سایت سایپا ایرانی کار به نشانی www.saipa.iranecar.com ثبت نام کنند.

  در صورتی که قصد ورود به سایت ثبت نام saipa.iranecar.com را دارید، می توانید این آدرس اینترنتی را در گوگل جستجو کنید. امکاناتی که در سایت سایپا ارائه می شود، همگی در راستای ارائه خدمات غیر حضوری به متقاضیان ثبت نام در هر یک از طرح های فروش خودروسازی سایپا می باشد.

  لازم به ذکر است که دسترسی به لینک سایت سایپا برای تمام عموم مردم آزاد است و نیازی نیست که افراد در استان یا شهرستان خاصی سکونت داشته باشند تا بتوانند به سامانه فروش سایپا وارد شوند، اما برای ثبت نام در طرح های مختلف فروش خودرو نیاز است که اشخاص دارای یک سری شرایط باشند.

  بیشتر بخوانید : اسامی برندگان قرعه کشی سایپا

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سایت ثبت نام سایپا ۱۴۰۱ saipa.iranecar.com

  تمامی افرادی که متقاضی ثبت نام در هر یک از طرح های فروش شرکت سایپا می باشند، می بایست که به سایت ثبت نام سایپا 1401 مراجعه کنند و مراحل ثبت نام در این سامانه را انجام دهند. برای ورود به این سامانه می توانید که آدرس اینترنتی سامانه فروش محصولات شرکت خودروسازی سایپا ایرانی کار به نشانی saipa.iranecar.com در گوگل جستجو کنید و به این سایت وارد شوید، و یا از لینک ورود به سایت سایپا در بالای صفحه استفاده نمایید. اما می توانید برای دسترسی به این سایت از طریق راهنمای تصویری زیر پیش بروید.

  راهنمای ورود به سایت ثبت نام سایپا 1401 www.saipa.iranecar.com

  برای دسترسی به سایت ثبت نام saipa.iranecar.com شرکت خودروسازی سایپا و به صورت مستقیم به سایت وارد شوید.

  در حال حاضر شما به صورت مستقیم به سایت ثبت نام خودرو گروه خودروسازی سایپا وارد شده اید و می توانید بسته به نیاز خود از هر یک از امکانات این سایت استفاده کنید. برای ورود به لینک ثبت نام سایپا می توانید از لینک های بالای صفحه استفاده نمایید.

  بیشتر بخوانید : حساب وکالتی بانک تجارت

  طریقه ثبت نام در سایت سایپا ۱۴۰۱ saipa.iranecar.com

  با توجه به اینکه تمامی مراحل مربوط به ثبت نام خودرو در سایت خودروسازی سایپا 1401 به صورت غیر حضوری انجام می شود، لازم است که اشخاص مراحل ثبت نام خود را در این سایت به صورت غیر حضوری انجام دهند و سپس اقدام به ثبت نام در هر یک از طرح های فروش خودروسازی سایپا کنند. طریقه ثبت نام saipa.iranecar.com به شرح زیر می باشد.

  طریقه ثبت نام سایپا ۱۴۰۱ saipa.iranecar.com

  ابتدا به سایت ثبت نام سایپا به نشانی https //saipa.iranecar.com وارد شوید. پس از ورود به سایت، بر روی گزینه «خرید اینترنتی» که در بخش فروش این سایت قرار داده شده است کلیک کنید و به این بخش وارد شوید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید