این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ستاد اسکان مشهد

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ستاد اسکان مشهد را از این سایت دریافت کنید.

  ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی

  در این مقاله هیوا جزئیات مرکز ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی مانند سامانه، نحوه رزرو و هزینه ذکر شده و اپلیکیشن رزرو هتل برای اسکان معلمان شهر مشهد ارائه شده است.

  ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی

  همواره معلمان شاغل، بازنشستگان و در کل فرهنگیان می توانند با توجه به شرایط مرکز وزارت آموزش و پرورش اقدام به ثبت نام در ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی نمایند که ثبت نام در آن به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه eskan.medu.ir است. متقاضیان می بایست حداقل یک روز قبل از زمان شروع اقامت، اقدام به رزرو محل اسکان معلمان شهر مشهد و یا سایر شهر های خراسان رضوی نمایند.

  برای مشاوره اطلاع از جزئیات ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی

  برای مشاوره اطلاع از جزئیات ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی

  با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، آموزش و پرورش به منظور کاهش رفت و آمد به ادارت و  تسریع در روند انجام کارها اقدام به راه اندازی سامانه های متعددی برای انجام کارها به صورت اینترنتی نموده است. یکی از این سامانه ها که هرساله مورد استفاده بسیاری از معلمان و فرهنگیان به منظور رزرو خانه معلم ها قرار می گیرد، سامانه ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی است.

  معلمان، فرهنگیان و بازنشستگان می توانند با مراجعه به مرکز وزارت آموزش و پرورش استان خود اقدام به دریافت رمز عبور ورود به سامانه جامع ستاد اسکان فرهنگیان نموده و پس از ورود به سایت، با تکمیل مراحل ثبت نام، خانه معلم مورد نظر خود را  در هریک از شهر های استان مدنظر خود از جمله خراسان رضوی رزرو نمایند. به منظور راهنمایی بیشتر متقاضیان، در ادامه این مقاله جزئیاتی مانند سایت، هزینه، نحوه رزرو اسکان معلمان شهر مشهد و همچنین اپلیکیشن رزرو خانه معلم پرداخته شده است.

  سایت ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی

  آموزش و پرورش همانند برخی از ارگان های دولتی دیگر در ایران، به منظور یاری رسانی به کارمندان خود اعم از فرهنگیان شاغل و بازنشسته اقدام به راه اندازی سامانه ای برای ثبت نام و رزرو هتل و اقامت گاه هایی با نام خانه معلم نموده است که معمولا در ایام تعطیل مورد استقبال قرار می گیرد. متقاضیان می بایست برای ثبت نام و رزرو اقامت گاه در تمامی استان ها از جمله خراسان رضوی به سامانه ستاد اسکان فرهنگیان مراجعه نموده و پس از تکمیل مراحل اقدام به دریافت تاییدیه از سایت برای اسکان معلمان شهر مشهد و سایر شهر های استان نمایند.

  برای ورود مستقیم به سایت ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی کلیک کنید.

  معلمان و فرهنگیان می توانند با ورود به سامانه مذکور اطلاعات لازم درباره اقامتگاه های ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی را کسب کرده و در شهر های مختلف این استان رزرو خود را انجام دهند. لازم به ذکر است که مرکز ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی در بسیاری از شهر های این استان مانند آموزش و پرورش مشهد، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان، فریمان، کاشمر، کلات و غیره به ارائه خدمات می پردازد.

  بیشتر بخوانید: سامانه یارانه مسکن فرهنگیان

  نحوه رزرو خانه معلم خراسان رضوی

  معلمان و فرهنگیان توجه داشته باشند که پس از ورود به سایت مذکور می بایست ابتدا به پنل کاربری خود در این سامانه وارد شده و سپس به انتخاب استان و تکمیل روند رزرو بپردازند که در ادامه نحوه رزرو خانه معلم خراسان رضوی در سایت ستاد اسکان فرهنگیان ارائه شده است که در استان ها و شهر های مختلف یکسان می باشد. همچنین لازم به ذکر است که نام کاربری پیش فرض برای ورود به این سامانه کد پرسنلی و یا شماره دفتر کل بوده و رمز عبور شماره شناسنامه شاغلین و بازنشستگان فرهنگی می باشد.

  ابتدا آدرس سامانه ستاد اسکان فرهنگیان خراسان رضوی به آدرس eskan.medu.ir را در مرورگر خود وارد کرده و یا بر روی لینک مستقیم آن در بالا، کلیک نمایید.

  پس از ورود به سامانه مذکور، اطلاعات خواسته شده مانند استان، شهر، تعداد نفرات و ... را تکمیل نموده و بر روی کلمه جستجوی محل کلیک نمایید. با کلیک بر روی استان خراسان رضوی تمامی مراکز اسکان معلمان شهر مشهد و سایر شهر های این استان به نمایش در می آید، که با انتخاب هر یک از شهر ها اطلاعاتی اعم از آدرس، شماره تلفن و همچنین امکانات اقامتگاه ها با جزئیات و هزینه هر شب اقامت نمایش داده می شود و متقاضیان می توانند با توجه به موارد و اولویت های مدنظر خود، هر یک از اقامتگاه ها را رزرو نمایند.

  بیشتر بخوانید: سامانه جامع منابع انسانی آموزش و پرورش

  رزرو هتل برای فرهنگیان بازنشسته در خراسان رضوی

  فرهنگیان بازنشسته ای که قصد سفر به هریک از شهر های استان خراسان رضوی را دارند می توانند همانند سایر فرهنگیان و معلمان از سایت eskan.medu.ir اقدام به رزرو نمایند، زیرا مرکز سامانه رزرو هتل برای فرهنگیان بازنشسته در خراسان رضوی متفاوت با سایر فرهنگیان شاغل نبوده و بازنشستگانی که حکم خود را از سامانه دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان شاغل و معلمان بازنشسته دریافت کرده اند و نام آن ها ثبت شده است، مجاز به ثبت نام می باشند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  لیست خانه معلم های مشهد و مراکز اسکان فرهنگیان ثامن + عکس، آدرس و شماره تلفن

  خانه معلم های شهر مشهد مقدس تعدادشان تقریبا زیاد است و اسامی خانه معلم های مشهد به همراه آدرس و شماره تلفن شان به همراه لیست ستاد مراکز اسکان فرهنگیان ثامن را در ادامه برای شما فرهنگیان عزیز قرار داده ایم   لیست خانه معلم های مشهد اگر به دنبال رزرو خانه معلم در شهر مشهد هستید شماره تلفن و آدرس خانه معلم های مشهد

  لیست خانه معلم های مشهد و مراکز اسکان فرهنگیان ثامن + عکس، آدرس و شماره تلفن

  مجموعه : هتل و رستوران

  خانه معلم های شهر مشهد مقدس تعدادشان تقریبا زیاد است و اسامی خانه معلم های مشهد به همراه آدرس و شماره تلفن شان به همراه لیست ستاد مراکز اسکان فرهنگیان ثامن را در ادامه برای شما فرهنگیان عزیز قرار داده ایم.

  لیست خانه معلم های مشهد

  اگر به دنبال رزرو خانه معلم در شهر مشهد هستید شماره تلفن و آدرس خانه معلم های مشهد را برایتان گذاشته ایم قبل از حرکت به سوی مشهد از خالی بودن اتاق های خانه معلم مشهد اطلاع پیدا کنید همچنین 8 مرکز ثامن برای اقامت و اسکان فرهنگیان در نظر گرفته شده است که می توانید از آنها هم استفاده کنید اسامی خانه معلم های مشهد را در اینجا با هم مرور خواهیم کرد. رزرو خانه معلم مشهد یکی از پربازدیدترین شهرهای انتخابی فرهنگیان عزیز می باشد.

  بسیاری از فرهنگیان جهت اسکان نوروزی رزرو خانه معلم مشهد را انتخاب میکنند. به همین علت در این مطلب از سایت سماتک با مراکز اسکان فرهنگیان مشهد و نحوه رزرو اینترنتی خانه معلم مشهد آشنا خواهید شد. همچنین گفتنی است تعرفه های اسکان فرهنگیان مشهد نیز برای فرهنگیان اعلام شده است. خانه معلم مشهد مراکز اقامتی ویژه برای فرهنگیان و اقوام درجه یک آنها هست و شهر مقدس مشهد با دارا بودن 5 مرکز خانه معلم در این شهر ، مراکز اقامتی ویژه ای را برای معلمین و فرهنگیان درنظر گرفته است.

  عکس خانه معلم های مشهد

  در لیست زیر مراکز ستاد اسکان فرهنگیان و خانه معلم های مشهد به همراه آدرس و شماره تلفن و عکس خانه معلم های مشهد آورده شده است :

  خانه معلم شماره 1 مشهد

  آدرس مرکز:

  بلوار وکیل آباد – بلوار فارغ التحصیلان10

  تلفن تماس:

  ۳۵۰۱۰۰۵۵ – ۰۵۱، ۳۵۰۱۰۰۶۶ – ۰۵۱

  خانه معلم شماره 2 مشهد

  آدرس مرکز:

  خ امام رضا (ع) – نبش عنصری

  تلفن تماس: ۳۸۵۱۶۹۶۱-۸ – ۰۵۱

  خانه معلم شماره 3 مشهد

  آدرس مرکز:

  انتهای بلوار سجاد – خ امین 4

  تلفن تماس: ۳۶۰۷۷۷۹۰-۱ -۰۵۱

  خانه معلم شماره 4 مشهد

  آدرس مرکز:

  خیابان خواجه ربیع – بلوار مجلسی غربی

  تلفن تماس: ۳۲۷۶۹۶۶۲ – ۰۵۱

  خانه معلم شماره 5 مشهد

  آدرس مرکز:

  میدان فلسطین ملک آباد 1 نبش قدس 2

  تلفن های تماس: ۳۷۶۸۳۰۵۰ – ۰۵۱  و    ۳۷۶۸۲۹۶۳- ۰۵۱

  آدرس و شماره تلفن ستاد مرکزی اسکان فرهنگیان ثامن مشهد

  آدرس مرکز:

  خیابان امام خمینی، امام خمینی 7 ،بین سجادی 6 و 4

  تلفن تماس: ۳۲۲۲۳۹۳۶

  ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 1 استان خراسان رضوی، مشهد

  آدرس مرکز:

  بلوار شهید کامیاب – حد فاصل میدان راه آهن و چهارراه راه آهن – دبیرستان آزرم

  تلفن تماس: ۳۲۲۱۸۹۰۲ – ۰۵۱

  ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 2 استان خراسان رضوی، مشهد

  آدرس مرکز:

  خیابان امام رضا – نرسیده به پایانه مسافربری – امام رضا 68 – دبستان خیبر

  تلفن تماس: ۳۳۴۴۱۱۱۸ – ۳۳۴۴۱۱۱۹ – ۰۵۱

  ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 3 استان خراسان رضوی، مشهد

  آدرس مرکز:

  بزرگراه شهید کلانتری – میدان جهاد – ابتدای بلوار نامجو – آموزشگاه کوثر

  تلفن تماس: ۳۸۴۶۲۹۹۱ – ۳۸۴۶۲۹۹۲ – ۰۵۱

  ستاد اسکان فرهنگیان ثامن ۴ استان خراسان رضوی، مشهد

  آدرس مرکز:

  میدان استقلال – بلوار فرامرز عباسی – بین فرامرز 3 و 5 – دبستان حاتمی

  تلفن تماس: ۳۶۱۰۹۰۵۴ – ۳۶۱۰۹۲۳۰ – ۰۵۱

  ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 5 مشهد

  آدرس مرکز:

  بلوار وحدت – ضلع شمالی پارک وحدت – ابتدای بلوار ولایت آموزشگاه حشمتی (تکتم)

  تلفن تماس: ۳۳۶۹۰۵۵۰ – ۳۳۶۴۰۶۲۰ – ۰۵۱

  ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 6 شهر مشهد

  آدرس مرکز:

  حدفاصل میدان آزادی و جمهوری – بلوار خاقانی شمالی – دبیرستان نمونه دولتی دانیال

  تلفن تماس: ۳۸۷۹۳۲۷۲

  ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 7 استان خراسان رضوی، مشهد

  آدرس مرکز:

  قاسم آباد – بلوار اندیشه – اندیشه 27 دبستان شهید رجایی

  تلفن تماس: ۳۶۵۷۱۰۰۰

  ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 8 استان خراسان رضوی، مشهد

  آدرس مرکز:

  بلوار توس – توس 3 – چهارراه اول سمت راست – مدرسه نمونه دولتی مطهره

  تلفن تماس: ۳۷۶۱۹۹۹۵

  مقررات رزرو خانه معلم های مشهد

  1 ـ حضور شخص فرهنگی الزامی می باشد

  2 ـ هر شخص فرهنگی می تواند فقط یک اتاق رزرو نماید و افراد حاضر در اتاق باید با هم محرم باشند.

  3 ـ مدارک مورد نیاز جهت اسکان در مراکز آموزشی رفاهی فرهنگیان مشهد شامل :

  منبع مطلب : www.samatak.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 18 ساعت قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید