این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سوده غفوری فرد کیست

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سوده غفوری فرد کیست را از این سایت دریافت کنید.

  زندگی یک سیاستمدار در قاب سیما

  حسن غفوری فرد مهمان این هفته به همراه همسر و دخترش میهمان برنامه اجتماعی فیروزه که درباره خانواده های موفق ایرانی است، بود.

  جشنواره فجر

  در پنجمین روز جشنواره تئاتر فجر چه خبر است؟

  هر آنچه از ۲۴ فیلم «سودای سیمرغ» می‌دانیم

  ماجرای تغییر نام کارگردان «بچه زرنگ» چیست؟

  اعلام اسامی "سودای سیمرغ" و رونمایی از پوستر جشنواره فیلم فجر

  شمارش معکوس برای افتتاح دومین جشنواره فجر ۱۴۰۱

  چهارشنبه / ۷ آبان ۱۳۹۳ / ۱۳:۴۷

  دسته‌بندی: سیاست داخلی

  کد خبر: 93080703859 منبع : صدا و سیما

  زندگی یک سیاستمدار در قاب سیما

  حسن غفوری فرد مهمان این هفته به همراه همسر و دخترش میهمان برنامه اجتماعی فیروزه که درباره خانواده های موفق ایرانی است، بود.

  حسن غفوری فرد مهمان این هفته به همراه همسر و دخترش میهمان برنامه اجتماعی فیروزه که درباره خانواده های موفق ایرانی است، بود.

  به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزایری دانشجویان ایران (ایسا)، این نماینده پیشین مجلس درباره فعالیت های شغلی خود گفت: از کودکی با صلاحدید خانواده مشغول به فعالیت بودم، اما این امر دلیلی اقتصادی نداشت چون در سال1327 زمستان سختی بود و در آن زمان از منزل تا محل کارم 4کیلومتر فاصله بود که برای هفته ای 10 ریال ارزش نداشت که این مسیر طی شود، ولی در گذشته خانواده ها معتقدبودند فعالیت اجتماعی و کارکردن موجب رشد اعتماد به نفس و استقلال و خوداتکایی فرزندان می شود.

  وی ادامه داد: این تفکر قدیمی به درستی برای زندگی من اثرگذار بود چون فعالیت اجتماعی باعث اعتماد به نفس بیشتر و خود اتکایی و استقلالم شد چنانچه این روحیه خود اتکایی باعث شد در 22 سالگی به ژاپن رفته و مدرک کارشناسی ارشد را از آنجا اخذ کنم و یا برای ادامه تحصیل به امریکا رفته و دکترا بگیرم.

  غفوری فرد یکی دیگر از اثرات مثبت این فعالیت را در استانداری خراسان مثال زد وگفت: پس از پیروزی انقلاب به عنوان یک نیروی صفرکیلومتر به عنوان استاندار خراسان که پهناورترین استان کشوراست انتخاب شدم که براساس همان نوع تربیت و کارکردن در دوسال تصدی توانستم به بهترین نحواحسن انجام وظیفه کنم.

  غفوری فرد در ادامه گفت: در منزل ما دموکراسی حکمفرماست فرزندانم در اعتقادات دینی؛ پوشش و تحصیلات براساس انتخاب شخصی خود تصمیم گرفتند.

  وی افزود: من به عنوان یک راهنما و مشاور در کنار خانواده هستم وراه را نشان می دهم و اجازه می دهم خود فرزندانم به تصمیم نهایی برسند البته چون از کودکی به پزشکی علاقمند بودم و این شغل را مقدس می دانستم به دخترانم توصیه کردم به دنبال رشته های فنی و مهندسی نباشد چون این رشته ها پسرانه است و بهتراست پزشکی بخواند و سوده دخترم هم تا سال سوم ریاضی بود ولی کنکور طبیعی شرکت کرد و نفر پنجم کنکور سراسری شد و در حال حاضر دکترای ژنتیک دارد و به پسرهایم هم مشاوره دادم که مهندسی برایشان مناسبت تر است.

  غفوری فرد گفت: مشاوره هایم در خانواده موثر بود چون داماد دومم پزشک هستند و من و پسرم و داماد دیگرم برق خواندیم و دوره کارشناسی ارشد استاد راهنمای پسرم بودم.

  حسن غفوری فرد با اشاره به اهمیت به خانواده از سوی اعضای هر خانواده گفت: با تمام مشغله های کاری سالروز ازدواج و تولد اعضای خانواده را هرگز فراموش نمی کنم و در کنار هدایای مادی کوچک همیشه متن نوشته ای حاضر کرده و به خانواده هدیه می دهم که در آلبومی برای اعضای خانواده حفظ شده و به عنوان یادگاری وجود دارد.

  این سیاستمدار در برنامه فیروزه عنوان کرد: یکی از مهمترین اهداف تربیتی در خانواده ما که شاخص اصلی مورد توجه بوده است توجه به ساده زیستی است و خانواده ام را با ساده زیستی مانوس کردم و در سال‌های اخیر نیز علی رغم میل باطنی به علت فضای جامعه کمی از این نوع زندگی فاصله گرفته ایم.

  در ادامه این گفتگوی صمیمی با خانواده موفق حسن غفوری فرد ژاله بنکدار از زندگی مشترک خود و آنچه در این میان حائز اهمیت بوده گفت.

  وی درباره شاخص های ازدواج خود گفت: اعتقادات مذهبی و تحصیلات عالیه از عوامل موثر در این ازدواج بود و به خاطر این روحیه از سختی هراس نداشتم و با مشکلات اوایل زندگی مشترک و پس از آن در آغاز انقلاب و جنگ تحمیلی و فشارآن دوران وجود داشت زندگی کردیم.

  بنکدار گفت: ما از خانواده ای فرهنگی بودیم و مادرم مدیر مدرسه بود و آن زمان خود من نیز دانشجوی حقوق بودم و تدریس زبان انگلیسی هم داشتم و خواستگاران مختلفی داشتم اما زمانی که آقای غفوری فرد به منزل ما آمدند و در عین حال که تنها بودند یکی از نزدیکانم گفت این آدم همان است که می خواهی و واقعا هم همان شد.

  وی در ادامه تصریح کرد: در زمانی که با ایشان صحبت می کردم در بخش اول بحث برسر اعتقادات ما بود و بعد درباره شخصیت های سیاسی صحبت کردیم و در نهایت بعد از 20 دقیقه به ایشان"بله" گفتم.

  بنکدار ضمن تشکر از حمایت های همسرش در سالهای زندگی مشترک از ابتدا تا کنون گفت: خوشبختانه با حمایت های همسرم هم در تحصیل و هم در فعالیت های اجتماعی موفق بود و از سویی چون در تربیت فرزندان آزادی داشتم توانستم آنگونه که موازین اسلامی برای ما تعیین کرده فرزندانم را تربیت کنم.

  همسر غفوری فرد در ادامه گفت: جوانان امروز باهوش هستند ولی متاسفانه سیاست زندگی و برخورد با مشکلات را ندارند و از طرفی به علت رفاه زدگی جامعه چون به هرچه خواسته اند می رسند دیگر ایده ال هایشان رویایی شده است.

  وی افزود: انتخاب برای نسل امروز مشکل شده است این امر دلیل بر رفاه زدی امروز است و دیگر جوانان نمی توانند تعامل سازنده داشته باشند و توقعات بالا رفته است.

  بنکدار با اشاره به زندگی خود گفت: در اوایل زندگی مشنرک سختی های زیادی داشتیم ولی با حداقل امکانات احساس خوشبختی داشتیم اگر وسایل زندگی ما راجمع می کردند دو کارتن کتاب و چند تکه وسیله ضروری بود و بچه ها نیز در این شرایط و با قناعت بزرگ شدند اما متاسفانه با تغییر فرهگ جامعه سبک زندگی تغییر کرد و و بحران رفاه زدگی گریبان خانواده ها را گرفت.

  غفوری فرد در ادامه به صحبت های همسرش اشاره داشت و افزود: بعد ازجنگ تحمیلی اعلام شد که مردم در رفاه باشند و احساس خطر کردم و مقاله ای نوشتم که بعضی ها به مذاقشان خوش نیامد ولی فرزندان خود را با زندگی ساده عادت دادم چون فرزندانم با دیدگاه و نگاه خانواده رشد می کنند پس سعی کردم ازاین رفاه زدگی دورباشند.

  سوده غفوری فرد - رتبه اول آزمون سراسری و استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،دختر حسن غفوری فرد داداری مدرک دکترای ژنتیک و حافظ کل قرآن کریم نیز در برنامه فیروزه حاضر بود تا درباره خاطرات خود مطالبی را بیان کند.

  منبع مطلب : www.isna.ir

  سوده غفوری فرد در بین پنج پرکارترین محققان ایرانی در سال ۲۰۲۲ قرار گرفت

  رکنا: سوده غفوری فرد، استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دکترای ژنتیک پزشکی از جمله پنج پرکارترین محققان ایرانی از نظر تعداد مقاله و مستند علمی در سال ۲۰۲۲ بر اساس دادگان اسکپوس قرار گرفت.

  سوده غفوری فرد در بین پنج پرکارترین محققان ایرانی در سال ۲۰۲۲ قرار گرفت

  خانه اخبار اجتماعی کدخبر: 863714 ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ ۱۴:۲۹:۴۴

  رکنا: سوده غفوری فرد، استادیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دکترای ژنتیک پزشکی از جمله پنج پرکارترین محققان ایرانی از نظر تعداد مقاله و مستند علمی در سال ۲۰۲۲ بر اساس دادگان اسکپوس قرار گرفت.

  به گزارش رکنا به نقل از سیتنا، در اختتامیه کنگره بین‌المللی زنان تاثیرگذار ، از هفت نفر از زنان برجسته از کشورهای مختلف جهان با اهدای جایزه قدردانی شد.

  مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته

  اولین جایزه خارجی به خانم لی محقق برجسته‌ حوزه شیمی و استاد دانشگاه کشور تایلند تعلق گرفت. جایزه دوم به سوده غفوری فرد دکترای ژنتیک پزشکی از ایران اهدا شد. خانم الینا از بانوان برجسته روسیه نفر برگزیده سوم بود و خانم زهرا امام جمعه از دانشمندان ایرانی نیز نفر چهارمی بود که از او در اختتامیه این مراسم تقدیر شد. خانم مریا بتریز یونس بانوی تاثیر گذار آرژانتین هم نفر برگزیده پنجم بود که مورد تقدیر قرار گرفت. همچنین مژگان زندی دارای مقالات مختلف حوزه شیمی و پلیمر هم دیگر زن تاثیرگذاری بود که در کنگره بین‌المللی تهران از او تقدیر شد. جایزه آخر نیز به پن‌آبه شیامی از چین تعلق گرفت.

  پرکارترین محققین ایرانی از نظر تعداد مقاله و مستند علمی در سال ۲۰۲۲ بر اساس دادگان اسکپوس به شرح ذیل است:

  ۱- امیر حسین صاحبکار از علوم پزشکی مشهد، با همکاری در نشر ۲۴۸ مقاله

  ۲- باقر لاریجانی از علوم پزشکی تهران با ۱۷۹ مقاله

  ۳- نیما رضائی از علوم پزشکی تهران با ۱۸۲ مقاله

  ۴- سوده غفوری فرد از علوم پزشکی شهید بهشتی با ۱۳۵ مقاله

  ۵- فریدون عزیزی از علوم پزشکی شهید بهشتی با ۱۲۲ مقاله

  این پنج محقق البته، پرکارترین محققین ایرانی در پنج سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲ هم هستند. در این پنج سال، در کمتر از هر ۳/۴ روز، در نشر یک مقاله همکاری داشته اند.

  آمار تفکیکی برای هر محقق:

  امیر حسین صاحبکار، در این پنج سال، به طور متوسط، هر ۱/۵۴ روز، در نشر یک مقاله یا مستند علمی همکاری داشته است. این برای نیما رضائی و باقر لاریجانی هم کمتر از سه روز بوده است. (به ترتیب ۲/۶۷ و ۲/۸۹ روز).

  سوده غفوری فرد و فریدون عزیزی هم به ترتیب و به طور متوسط هر ۳/۰۸ و ۳/۳۲ روز، در نشر یک مقاله همکاری داشته اند.

  به بیانی دیگر، امیر حسین صاحبکار، در این پنج سال، روزانه در نشر ۰/۶۵ مقاله همکاری داشته است و این مثلا برای فریدون عزیزی، روزانه ۰/۳ مقاله بوده است.

  اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

  رسوایی فساد اخلاقی فرح پهلوی چه بود؟ / سرباز گارد فاش کرد ؟!

  لو رفتن عکس زن اول ابی ! / فیروزه مقدادی جذاب و زیبا ! + بیوگرافی و علت طلاق !

  اخبار و حواشی بازیگران زن و مرد ایرانی و عجایب ایران و جهان را در اینجا بخوانید

  زن عاشقانه های حسین پناهی لو رفت ! + این زن کیست ؟! + عکس

  جنجال فیلم بی حجابی خانم مدل لبنانی در ایران ! / جولان خانم جذاب در کافه های تهران !

  همسر سپهر حیدری بعد ممنوع الخروجی بدحجاب تر شد ! + ناخن هایش اندازه چنگال است !

  گاف شرم آور الهام حمیدی در لایو زنده بهاره رهنما + فیلم 2 خانم بازیگر در ساحل دریا !

  خرج سوپرمیلیاردی دنیا جهانبخت برای پسرش / دل مهراد جم با این عکس خون شد!

  دیدار جگرسوز شادمهر عقیلی با عشق اولش بعد از سالها + عکس و تصویر

  پاسخ کوبنده نیوشا ضیغمی به طلاق از شوهر پولدارش ! + عکسی که حرف اخر را زد !

  آغاز طرح فروش فوق‌العاده سایپا از روز سه‌شنبه + بخشنامه رسمی و لینک ثبت‌نام

  آیا این خبر مفید بود؟

  منبع مطلب : www.rokna.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید