این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سود سهام بانک دی جانبازان کی پرداخت میشود

  دسته بندی :
  1. نکس
  2. مطالب سایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سود سهام بانک دی جانبازان کی پرداخت میشود را از این سایت دریافت کنید.

  پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان

  پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان : اندوخته های جامعه ایثارگر از سودآوری مناسب در بانک دی برخوردار است،افزود: طرح های سپرده روز شمار مهرآفرین،سپرده یکساله یادمان مهر و طرح ...

  پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان

  پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان : طرح های ویژه ای در جهت سودآوری مناسب جامعه ایثارگری در این بانک آماده شده است. ایثارگران، هم سهامدار و هم مشتریان بانک دی هستند و لازم میدانیم شرایطی را فراهم کنیم که به اصلی ترین ذینفعان بانک، انتفاع مناسبی تعلق بگیرد.طرح های سپرده روز شمار مهرآفرین،سپرده یکساله یادمان مهر و طرح تسهیلاتی مهر ماندگار، ویژه سپرده های جامعه معزز ایثارگری، در بانک دی ایجاد شده است. در این مقاله برای اطلاع یهامداران ایثارگر ؛ درخصوص پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان مطالبی ارائه شده. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در سامانه صدای مشاور تماس بگیرید.,,,,,,,,,, "سامانه مشاوره تلفنی صدای مشاور "

  برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071613 تماس بگیرید

  تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.,,,,,,,,,

  پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان

  پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان : اندوخته های جامعه ایثارگر از سودآوری مناسب در بانک دی برخوردار است،افزود: طرح های سپرده روز شمار مهرآفرین،سپرده یکساله یادمان مهر و طرح تسهیلاتی مهر ماندگار، ویژه سپرده های جامعه معزز ایثارگری، در بانک دی ایجاد شده است.

  سعید اوحدی گفت: بعد از افزایش سرمایه، اتفاقات بسیاری خوبی برای بانک دی خواهد افتاد. به گزارش پول نیوز، سعید اوحدی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بعد از افزایش سرمایه، اتفاقات بسیاری خوبی برای بانک دی خواهد افتاد. همه مدیران در بانک دی تمام تلاش خود را برای تأیید افزایش سرمایه انجام داده‌اند.پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان

  برای مقاوم‌سازی سهام بانک دی، یکی از راهکارها، افزایش سرمایه بانک دی بوده است.

  بیشتر بخوانید: قیمت سهام بانک دی فرزندان شاهدپرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان - گزارش توجیهی افزایش سرمایه در هیئت‌مدیره مصوب شد و حسابرس مستقل و قانونی هم آن را تأیید کرد. گزارش افزایش سرمایه تقدیم بانک مرکزی شد و بانک مرکزی هم نامه تأیید افزایش سرمایه را مکتوب منتشر کرد. منتظر تایید افزایش سرمایه در بورس هستیم. تقاضای من از عزیزان سازمان بورس این است که همان‌طور که به سهامداران وعده کردیم، قبل از پایان سال افزایش سرمایه را تأیید کنند و ان‌شالله تا چهارشنبه افزایش سرمایه را به تأیید مجمع برسانیم. رییس بنیاد شهید بیان کرد: قیمت سهام بانک دی متأثر از شرایط دیگری است که در شرکت‌های دیگر نیز اتفاق می‌افتد. بنیاد شهید نقشی در بانک دی ندارد و جامعه ایثارگری و خانواده شهدا سهامدار بانک دی هستند.

  پیگیری مطالبات سهامداران بانک دی

  پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان - جمعی از تشکل‌های شاهد و ایثارگر با صدور بیانیه‌ای در خصوص برخی رفتارهای غیر مسئولانه در مورد سهام بانک دی تذکر دادند.

  پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان - بنابر اعلام بانک دی، در متن این بیانیه که روز جمعه انتشار یافته، آمده است: به آگاهی ایثارگران عزیز می‌رسانیم بسیاری از اعضای تشکل‌های شاهد و ایثارگر در تماس با تشکل‌های ایثارگری تقاضا کرده‌اند که وضعیت موجود بانک دی به اطلاع آنان برسد؛ لذا مسئولین مربوطه در هر تشکل به بررسی و کارشناسی در مورد سهام متعلق به ایثارگران پرداختند.

  بر اساس بررسی انجام شده در اواخر سال گذشته تیم مدیریتی با تجربه و متخصصی در این بانک مستقر شده است و به وسیله مجمع عمومی بانک، تغییراتی در اعضای هیئت مدیره بانک دی به منظور رعایت الزامات قانونی و بهبود و اصلاح روند صورت گرفته که خوشبختانه منجر به کاهش چشمگیر زیان انباشته، کاهش مطالبات، کاهش بهای تمام شده، افزایش درآمدهای عملیاتی ناشی از دریافت دیون و اجرای برخی برنامه‌ها به منظور اصلاح ساختار جهت چابکسازی و مشتری مداری و افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارائی‌ها و آورده نقدی شده و هم‌اکنون بانک دی در مسیر سودآوری و ارزش‌آفرینی برای یک میلیون سهامدار به‌ویژه سهامداران شاهد و ایثارگر قرار گرفته است؛ ضمن اینکه در خصوص وضعیت سهام بانک دی در بازار سرمایه، بانک دی رتبه نقدشوندگی خوبی در بین بانک‌های کشور و بازار داشته و تغییرات قیمت سهام بانک دی در راستای تغییرات شاخص کل بورس ارزیابی می‌شود و حتی در مقایسه با شاخص صنعت روند بهتری داشته است.پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان

  تشکل های شاهد و ایثارگر در این بیانیه افزود:‌ بازار سرمایه تحت تأثیر بعضی عوامل داخلی و متغیرهای جهانی طی ماه‌های اخیر و برخلاف روند دو فصل ابتدای سال، نتوانست شرایط خوب و مناسب خود را تقویت و حتی حفظ نماید که منجر به کاهش حدود ۴۰ درصدی شاخص کل بورس از سقف سالیانه شده است که متأسفانه سهام بانک دی نیز از این اتفاق مستثنی نبوده است.

  در این بیانیه با بیان اینکه با توجه به وضعیت فعلی بانک دی نکته مهم این است که ایجاد التهاب و نگرانی در بین سهامداران نه تنها باعث حفظ و افزایش ارزش سهام نمی‌شود بلکه موجب کاهش ارزش آن خواهد شد و این امر فقط به نفع عده‌ای سودجو خواهد بود، آمده است: در چند روز اخیر در فضای مجازی شاهد رفتارهای غیرمسئولانه برخی که خود را نماینده سهامداران شاهد و ایثارگر بانک دی می‌دانند هستیم و این افراد سهامداران را به تجمع خیابانی فرا می‌خوانند در حالی که ما تشکل‌های شاهد و ایثارگر امضا کننده این بیانیه معتقدیم پیگیری مطالبات به حق سهامداران بانک دی از مسیر قانونی میسر است تا مدیران جدید بانک دی بتوانند در جهت حفظ و رشد ارزش سهام خانواده معزز شهدا و جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز موفق عمل کنند.

  پرداخت سود سهام بانک دی به جانبازان . این بیانیه تصریح کرده است: تشکل‌های شاهد و ایثارگر در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیران و کارمندان بانک دی، پیشنهاداتی در جهت رشد و ارزش‌آفرینی سهام بانک قابل ارائه می‌دانند که تقدیم مسئولان بانک خواهد شد؛ ضمن اینکه با توجه به فلسفه ایجاد تشکل‌ها و نهادهای مردمی بهترین راه برای تأمین خواسته‌های ایثارگران سهامدار را مجرای منطقی و قانونی دانسته و همگان را به پیروی از این روش فرا می‌خوانیم.

  بر اساس اعلام تشکلهای شاهد و ایثارگر، این بیانیه توسط انجمن خادمان شهدای حرم، کانون ایثارگران پیشکسوت، مجمع جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی، جمعیت حمایت از مصدومان شیمیایی، کانون زنان شاهد و ایثارگر، هیئت فرزندان شهدای اسلام، جمعیت فرزندان شهدای خدمتگزار نواندیش، موسسه صلح و حمایت از آسیب دیدگان جنگ (فرزندان شهدای نزاجا)، کانون فرهنگیان فرزندان شاهد و ایثارگران کل کشور، جمعیت یادگاران اسوه‌های ایثار، جمعیت مجروحین جنگی کشور، مجمع ایثارگران انقلاب اسلامی، تشکل‌های عضو در کمیسیون اقتصاد مقاومتی مرکز تشکل‌های شاهد و ایثارگر، مجمع فرزندان شاهد وزارت راه و شهرسازی و انجمن همبستگی فرزندان شهدای استان اصفهان امضا شده است.

  منبع مطلب : s-moshaver.com

  استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی

  در این مقاله سامانه ها استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی، استعلام تعداد سهام بانک دی، استعلام قیمت سهام و اطلاع از موجودی سهام شاهد ارائه شده است.

  استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی

  برای مشاوره استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی

  برای مشاوره استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی

  عناوین اصلی این مقاله

  استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی

  استعلام تعداد سهام بانک دی با کد ملی

  نحوه استعلام قیمت سهام بانک دی

  سوالات متداول

  سهام بانک دی در حدود ده سال پیش، توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران برای تعدادی از ایثارگران، جانبازان و خانواده های شهدا در نظر گرفته شده است. بدین صورت پشتوانه خوبی برای این خانواده ها ایجاد شد. ایثارگران گرامی می توانند برای استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی به سایت بانک دی مراجعه نمایند.

  سامانه اطلاع رسانی وضعیت سهام بانک دی، با هدف سهولت در دسترسی به دریافت اطلاعات سهام برای خانواده های گرانقدر شهدا و ایثارگران راه اندازی شده است. این عزیزان می توانند به منظور کسب اطلاعات لازم در خصوص سهام خود، به سایت بانک دی به نشانی bank-day.ir مراجعه نمایند. در ادامه مقاله ضمن ارائه راهنمای دریافت استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی، به توضیح نحوه استعلام تعداد و قیمت سهام بانک دی خواهیم پرداخت.

  استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی

  دی بر اساس قانون اجازه تاسیس بانک های غیر دولتی در تیرماه 1351، با هدف تسهیل شرایط و امکان مشارکت گسترده مردم در همه فعالیت های سازنده کشور تاسیس گردید. اطلاع از امور مرتبط با سهام مانند استعلام سهام بانک دی ایثارگران با کد ملی، مشاهده گزارشات و صورت های مالی، قیمت آنلاین سهام، مشخصات و نظرسنجی سهامداران گوشه ای از خدماتی است که توسط سایت بانک دی ارائه می شود.

  استعلام سهام بانک دی ایثارگران با استفاده از کد ملی از خدمات پرکاربرد این سامانه می باشد. در ادامه راهنمای تصویری این استعلام ارائه شده است. در ابتدا با جستجوی آدرس bank-day.ir در مرورگر خود، به صفحه اصلی سایت بانک دی مشابه تصویر زیر هدایت خواهید شد.

  در صفحه اصلی سایت بانک دی، مطابق تصویر زیر از منوی سهامداران، بر روی گزینه مشاهده وضعیت سهام خانواده معظم شهدا و جامعه بزرگ ایثارگری کلیک نمایید.

  در مرحله بعد مطابق تصویر زیر به صفحه مربوط به استعلام سهام بانک ایثارگران هدایت می شوید. حال می توانید از دو راه نسبت به بررسی وضعیت سهام خود اقدام نمایید:

  وارد کردن کد ملی خود در سمت راست صفحه و انتخاب گزینه « ادامه »

  وارد کردن اطلاعات شخصی خود اعم از نام، نام خانوادگی، نام پدر و شماره شناسنامه و سپس کلیک بر روی گزینه « ادامه »

  به این ترتیب با انجام مراحلی که ذکر شد می توانید نسبت به استعلام وضعیت سهام ایثارگری و مربوط به خانواده شهدا اقدام نمایید.

  بیشتر بخوانید : پیگیری سهام عدالت

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  استعلام تعداد سهام بانک دی با کد ملی

  در حال حاضر با گسترش سیستم خدمات رسانی بانک دی، سهامداران این بانک می توانند در هر زمان از اطلاعات مربوط به سهام خود اعم از استعلام تعداد سهام بانک دی با کد ملی، سود آن، نحوه محاسبه سود و ... باخبر شده و تصمیمات لازم مانند اقدام به خرید، فروش و .. را انجام دهند.

  سهامداران بانک دی که متقاضی اطلاع از تعداد سهام خود هستند، لازم است با شماره گویا 02128931888 ارتباط برقرار کرده، و در ادامه با درج اطلاعات لازم ( کد ملی 10 رقمی) از تعداد سهام، سود، و ... آگاهی پیدا نمایند.

  بیشتر بخوانید : سامانه سهام عدالت

  نحوه استعلام قیمت سهام بانک دی

  برای اطلاع و استعلام قیمت سهام بانک دی، هر روز و هر ساعت می توانید از طریق مراجعه به سایت بانک دی به جدیدترین اطلاعات قیمت ها، تعداد خرید ها، معاملات و فروش ها دسترسی پیدا کنید. در ادامه راهنمای تصویری استعلام قیمت سهام این بانک ارائه شده است.

  در ابتدا آدرس bank-day.ir را در مرورگر خود جستجو کرده تا به صفحه اصلی سایت مطابق تصویر زیر هدایت شوید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مجید 14 روز قبل
  0

  وضعیت جامع عملکرد بانک دی وتاریخ واریز سود سهام ونیز تعدادسهام ممنون

  0
  مجید 14 روز قبل

  وضعیت جامع عملکرد وتاریخ واریز سود وآخرین تعداد سهام ممنون .

  علی دلیر حسین ابادی 2 ماه قبل
  -1

  استعلام م سهام آیسارگراان وپر درخت سود سهام بانک دی

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  بزک نمیر بهار میاد کمبزه وخیار میاد

  علی شمس الدینی نژاد 4 ماه قبل
  0

  سلام تا کنون هیچ گونه دریافتی از سود سهام نداشته ام آیا کی سود به حساب من واریز می شود ویا مثل سهام قوامین است

  فرزاد نامجو 4 ماه قبل
  1

  اطلاع از داشتن سهام جانباز زیر ۲۵درصد

  ناشناس 5 ماه قبل
  1

  سود سهام بانک دی کی پرداخت میشود

  ناشناس 5 ماه قبل
  2

  رضاگودرزی پس سود بانک دی آخر زمان واریز میشه

  مهدی 8 ماه قبل
  6

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید